Sportovec roku 2016

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2016 okresu  Rychnov nad Kněžnou

POŘADATELÉ – OKRESNÍ SDRUŽENÍ ČUS  RYCHNOV NAD KNĚŽNOU z.s., SPORT ACTION, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK

GENERÁLNÍ PARTNEŘI: ČESKÁ SPOŘITELNA, STARLIGA

HLAVNÍ PARTNEŘI: ZPMVČR, RPM, K-REEL, MARKMED. Děkujeme také všem dalším partnerům, které si v průběhu večera představíme.

Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou,PLEVA – včelí produkty Potštejn, město Rychnov nad Kněžnou,  květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou., senátor JUDr. Miroslav Antl , MEDIATE, s.r.o. Libchavy , ing. Ivana Skřítecká, Paedr.Zdeněk Haník – předseda České volejbalové federace, Krajský úřad HRADEC KRÁLOVÉ, AUTO ŠKODA KVASINY a CENTRUM ORION Rychnov nad Kněžnou,Z.S.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

  • S ukázkou latinsko-amerických tanců ( cha-cha, rumba, jive) vystoupil juniorský pár Ondřej Škarka a Tereza Wágnerová, členové TK SOLLANC při Déčku – DDM Rychnov n. Kn.
  • Děvčata Tereza Sýkorová, Michaela Faitová, Sofia Cole a Lucka Smažíková se Sportovního klubu moderní gymnastiky Dobruška pod vedením trenérky Vlasty Bajerové předvela tanečně-gymnastické vystoupení.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: starosta města Rychnov nad Kněžnou ing. Jan Skořepa

MODERÁTOR: Radek Šilhan

Odkaz na reportáž: https://youtu.be/MhTYgRk1l6A

Odkaz na přímý přenos: 

http://www.orlicky.net/?id_zpravy=13176670221486135606

VÝSLEDKY:

 

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI - ŽÁCI

 

1.

ZDENA BLAŠKOVÁ

Stolní tenis

 SK DOBRÉ,z.s.

 

2.

VERONIKA ŠKLÍBOVÁ

Orientační běh

SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou,z.s.

 

3.

MAREK BENEŚ

Lyžování,fotbal,

přespolní běh, horské kolo

WIKOV SKI Skuhrov n.B.z.s., Sokol Černíkovice,z.s.

 

4.

KATEŘINA HLÁVKOVÁ

atletika

SK Dobruška,z,s

 

5.

PAVEL MAŇÁSEK

badminton

Badminton Rychnov n.K.

 

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI DOROST-JUNOIR

 

1.

TOMÁŠ KLINSKÝ

lyžování

TJ Sokol Deštné v OH,z.s.

 

2.

ZUZANA HOLÍKOVÁ

lyžování

WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou,z.s.

 

3.

JOSEF HAVELKA

šachy

Regin Panda,z.s.

 

4.

IVETA STRNADOVÁ

badminton

T.J.Sokol Dobruška

 

5.

DOMINIK HARNACH

skiboby

SKIBOB KLUB Dobruška, z.s.

 

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

 

1.

Mladší žáci nohejbalu:

  • Josef Čizinský
  • Adam Ferebauer
  • Ondřej Fries

nohejbal

TJ Peklo nad Zdobnicí

 

2.

Štafeta starších dorostenek

  • Holíková Zuzana
  • Štefková Jitka
  • Smažíková Petra

lyžování

WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou,z.s.

 

3.

Družstvo žlutého minivolejbalu:

  • Jan Moravec
  • Marek Suk

volejbal

Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny,z.s.

 

4.

Starší žákyně:

  • Pavla Bačinová
  • Eliška Koďousková
  • Lucie Bačinová

Stolní tenis

SK Dobré,z.s.

 

5.

Plavecké družstvo:

  • Veronika Zemánková
  • Štěpán Zemánek
  • Lucie Červinková
  • Adam Petrů
  • Jakub Zemánek

plavání

Sports Team Rychnov nad Kněžnou

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI

 

1

STANISLAVA PRECLÍKOVÁ

SKIBOBY

SKIBOB KLUB DOBRUŠKA,z.s.

 

2

DAVID KREJČÍ

SKIBOBY

TJ  Sokol Deštné v Orlických horách,z.s.

 

3

MARTIN KŘOUSTEK

trial

 

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV

 

1

Smíšené družstvo

badminton

T.J.Sokol Dobruška

 

2

Štafeta:

  • Eva Bártová
  • Michaela Kosová
  • Josef Kulhavý
  • Rudolf Hrobař

Orientační běh

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou,z.s.

 

3

Družstvo žen

Národní házená

TJ Sokol Dobruška

 

KATEGORIE VETERÁNI

 

1

Jana Trunečková

skiboby

SKIBOB KLUB Dobruška,z.s.

 

2

Libor Filip

Orientační běh

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou,z.s.

 

3

Ondřej Čáp

atletika

SK Dobruška,z.s.

KATEGORIE CVIČITEL-TRENÉR-FUNKCIONÁŘ

Jiří Daniel

REGIN PANDA,z.s.

Jiří Kopecký

Sportovní klub HC Opočno,z.s.

Adam Ovčarik

SK Dobruška,z.s.

Božena Laštovičková-Jiří Sychrovský

TJ. SOKOL Dobruška

Dana Peremská

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou,z.s.

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

TÝNIŠŤSKÁ DESÍTKA – SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ,z.s.

KATEGORIE SPORTOVNÍ ČIN ROKU

Hlubíková Pavlína – plavání  - Sports Team Rychnov nad Kněžnou

KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU

Hlubíková Pavlína - plavání

 

 

ZVLÁŠTNÍ CENA ČUS

Irena Pechová

TJ Sokol Častolovice,z.s.

Josef Šeda

 

Hana Kováčová

TJ Sokol Opočno

STAROSTA

Ladislav Michl

Obec Dobré

Jaromír Kratěna

Obec Albrechtice nad Orlicí

Ing. Jan Skořepa

Město Rychnov nad Kněžnou

SPORTOVNÍ OSOBNOST

LADISLAV FALTA-sportovní střelba

                                   

 

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Kabina 2021

Národní sportovní agentura zveřejnila na svých stránkách VÝZVU č. 8/2021 Kabina 2021 k investičnímu programu č. 162 51 ROZVOJ MÍSTNÍCH SPORTOVIŠŤ A ZÁZEMÍ –…

více »

Zpravodaj ČUS 6/2021

Aktuální Zpravodaj si můžete stáhnout na webu:  https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html OBSAH Zpravodaje ČUS 6/2021      3…

více »

Výroční zpráva z programu Můj klub za rok 2020

Výroční zpráva z dotace z MŠMT za rok 2020 Příjemce dotace z programů MŠMT za rok 2020 – tj. i program Můj klub – je povinen vydat a do 30. června 2021 zaslat…

více »

Zpravodaj č.5/2021

Aktuální Zpravodaj si můžete stáhnout na webu: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html OBSAH Zpravodaje ČUS 5/2021     3 …

více »

Aktuální opatření ve vztahu ke sportu

Aktuální opatření ve vztahu ke sportu Aktualizace 24. května 2021   V návaznosti na Mimořádné opatření ze dne 19. 5. 2021 č. j. MZDR 14601/2021-13/MIN…

více »

Manuál pro provoz vnitřních sportovišť od 17.5.2021

Manuál pro provoz vnitřních sportovišť od 17.5.2021 připraven Českou komorou fitness a NSA   Česká komora fitness společně s Národní sportovní agenturou připravily…

více »
všechny novinky

Menu