Sportovec roku 2013

Vyhlášní ankety NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2013

okresu  Rychnov nad Kněžnou se konalo v pátek K 31. LEDNA 2014 

od 18.00 hodin v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou

 POŘADATELÉ– OKRESNÍ SDRUŽENÍ ČUS  RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, ČOK- CZ PRAHA, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK

GENERÁLNÍ PARTNEŘI: RPM SECURITY, K-REEL STAVEBNÍ SPOLEČNOST

HLAVNÍ PARTNEŘI: PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA, ARS – AXIOM REAL. Děkujeme také všem dalším partnerům, které si v průběhu večera představíme.

Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou,PLEVA – včelí produkty Potštejn, město Rychnov nad Kněžnou,  květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou. , Judr. Miroslav Antl a Občanské sdružení rodičů a přátel dětí s handicapem ORION Rychnov nad Kněžnou.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ:  starosta města Rychnov nad Kněžnou                     ing. Jan Skořepa

Moderátor: Radek Šilhan

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI - ŽÁCI

1.

DOMINIK HARNACH

SKIBOBY

SKIBOB KLUB DOBRUŠKA

2.

TEREZA KOSOVÁ

ORIENTAČNÍ BĚH

SOOB SPARTK

RYCHNOV N.K.

3.

VERONIKA FAITOVÁ

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOKOL DOBRUŠKA

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI DOROST-JUNOIR

1

KLÁRA MAZUROVÁ

SPORTOVNÍ STŘELBA

SPORTOVNÍ STŘELECKÝKLUB DOUDLEBY NO.

2

KRISTÝNA HARNACHOVÁ

SKIBOBY

SKIBOB KLUB DOBRUŠKA

3

MATĚJ ŠVÁB

BADMINTON

SOKOL DOBRUŠKA

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

1

KATEŘINA ROZINKOVÁ,

ANETA DOUCKOVÁ

STOLNÍ TENIS

SK DOBRÉ

2

DRUŽSTVO ŽÁKŮ DO 13 LET

SOFTBAL

KLACKAŘI KOSTELEC N.O.

3

VÝBĚR OFS RYCHNOV N.K.

FOTBAL

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI

1

Martin Křoustek

trial

RACING REAM KOSTELEC N.O.

2

Pavel Čiháček

skiboby

Sokol Deštné v OH

3

Mgr.Jan Němec

travní lyžování

Lyžařský klub SKIAREÁL OLEŠNICE V OH

4

Martina Marečková

šachy

Panda Rychnov n.K

5

Karolína Malíková

mažoretky

DDM Kostelec n.o.

KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV

1

Aneta Konečná, Daniela Rozínková

Ivana Pelcmanová

stolní tenis

SK Dobré

2

Markéta Vandasová,Jana Klapalová, Jana Smutná

orientační běh

OB Vamberk

3

Basketbalistky SK Týniště nad Orlicí

basketbal

SK Týniště n.O.

KATEGORIE VETERÁNI

1

Martin Tribula

skiboby

Skibob Klub Dobruška

2

Markéta Vandasová

orientační běh

OB Vamberk

3

Jana Trunečková

skiboby

Skibob Klub Dobruška

4

Karel Veyr

mototrial

Sokol Doudleby n.o.

5

Ladislav Šembera

horolezectví

Horolezecký klub Vamberk

KATEGORIE CVIČITEL-TRENÉR-FUNKCIONÁŘ

Karel Baláček

skiboby

Skibob Klub Dobruška

Josef Mašek

volejbal

VK A-Š Kvasiny

Jan Potštejnský

orientační běh

SOOB Rychnov n.K.

Jan Šplíchal

stolní tenis

SK Dobré

Václav Vaněk

lední hokej

Sokol  Semechnice

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

TRI-CLUB DOBRUŠKA

TRIAL

 

KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU

Jiří ŠEDA-KLACKAŘI KOSTELC N.O.

 

 

ZVLÁŠTNÍ CENA ČUS

Josef Matoušek

atletika

 

STAROSTA

Ladislav Kubíček – Město Solnice

SPORTOVNÍ OSOBNOST

PaedDr.Zdeněk Haník, PhD.- volejbal

                               

 

  

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Můj klub 2022 – 2. kolo

  Národní sportovní agentura na svých stránkách zveřejnila výzvu Můj klub 2022 – 2. kolo https://agenturasport.cz/dotace/muj-klub-2022-2-kolo/ Zahájení…

více »

PRŮBĚH VYPLÁCENÍ DOTACE MŮJ KLUB 2022

S ohledem na četné dotazy v rámci neinvestiční dotační Výzvy 14/2021 Můj klub 2022 ke stavu administrace podaných žádostí vydala Národní sportovní agentura tiskové prohlášení s…

více »

Výzva Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura  vyhlásila dne 28. 7. 2022  výzvu Provoz a údržba 2022.  Tato výzva má pomoci TJ-SK  s úhradou energie, vodného a stočného…

více »

Zpravodaj č.6/2022

Zpravodaj si můžete stáhnout na webu:  https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html …

více »

Neinvestiční dotační Výzva 14/2021 Můj klub 2022

  Neinvestiční dotační Výzva 14/2021 Můj klub 2022 S ohledem na četné dotazy v rámci neinvestiční dotační Výzvy 14/2021 Můj klub 2022 ke stavu administrace podaných…

více »

Zpravodaj č.5/2022

Nové číslo Zpravodaje: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html …

více »
všechny novinky

Menu