Sportovec roku 2013

Vyhlášní ankety NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2013

okresu  Rychnov nad Kněžnou se konalo v pátek K 31. LEDNA 2014 

od 18.00 hodin v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou

 POŘADATELÉ– OKRESNÍ SDRUŽENÍ ČUS  RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, ČOK- CZ PRAHA, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK

GENERÁLNÍ PARTNEŘI: RPM SECURITY, K-REEL STAVEBNÍ SPOLEČNOST

HLAVNÍ PARTNEŘI: PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA, ARS – AXIOM REAL. Děkujeme také všem dalším partnerům, které si v průběhu večera představíme.

Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou,PLEVA – včelí produkty Potštejn, město Rychnov nad Kněžnou,  květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou. , Judr. Miroslav Antl a Občanské sdružení rodičů a přátel dětí s handicapem ORION Rychnov nad Kněžnou.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ:  starosta města Rychnov nad Kněžnou                     ing. Jan Skořepa

Moderátor: Radek Šilhan

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI - ŽÁCI

1.

DOMINIK HARNACH

SKIBOBY

SKIBOB KLUB DOBRUŠKA

2.

TEREZA KOSOVÁ

ORIENTAČNÍ BĚH

SOOB SPARTK

RYCHNOV N.K.

3.

VERONIKA FAITOVÁ

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOKOL DOBRUŠKA

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI DOROST-JUNOIR

1

KLÁRA MAZUROVÁ

SPORTOVNÍ STŘELBA

SPORTOVNÍ STŘELECKÝKLUB DOUDLEBY NO.

2

KRISTÝNA HARNACHOVÁ

SKIBOBY

SKIBOB KLUB DOBRUŠKA

3

MATĚJ ŠVÁB

BADMINTON

SOKOL DOBRUŠKA

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

1

KATEŘINA ROZINKOVÁ,

ANETA DOUCKOVÁ

STOLNÍ TENIS

SK DOBRÉ

2

DRUŽSTVO ŽÁKŮ DO 13 LET

SOFTBAL

KLACKAŘI KOSTELEC N.O.

3

VÝBĚR OFS RYCHNOV N.K.

FOTBAL

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI

1

Martin Křoustek

trial

RACING REAM KOSTELEC N.O.

2

Pavel Čiháček

skiboby

Sokol Deštné v OH

3

Mgr.Jan Němec

travní lyžování

Lyžařský klub SKIAREÁL OLEŠNICE V OH

4

Martina Marečková

šachy

Panda Rychnov n.K

5

Karolína Malíková

mažoretky

DDM Kostelec n.o.

KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV

1

Aneta Konečná, Daniela Rozínková

Ivana Pelcmanová

stolní tenis

SK Dobré

2

Markéta Vandasová,Jana Klapalová, Jana Smutná

orientační běh

OB Vamberk

3

Basketbalistky SK Týniště nad Orlicí

basketbal

SK Týniště n.O.

KATEGORIE VETERÁNI

1

Martin Tribula

skiboby

Skibob Klub Dobruška

2

Markéta Vandasová

orientační běh

OB Vamberk

3

Jana Trunečková

skiboby

Skibob Klub Dobruška

4

Karel Veyr

mototrial

Sokol Doudleby n.o.

5

Ladislav Šembera

horolezectví

Horolezecký klub Vamberk

KATEGORIE CVIČITEL-TRENÉR-FUNKCIONÁŘ

Karel Baláček

skiboby

Skibob Klub Dobruška

Josef Mašek

volejbal

VK A-Š Kvasiny

Jan Potštejnský

orientační běh

SOOB Rychnov n.K.

Jan Šplíchal

stolní tenis

SK Dobré

Václav Vaněk

lední hokej

Sokol  Semechnice

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

TRI-CLUB DOBRUŠKA

TRIAL

 

KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU

Jiří ŠEDA-KLACKAŘI KOSTELC N.O.

 

 

ZVLÁŠTNÍ CENA ČUS

Josef Matoušek

atletika

 

STAROSTA

Ladislav Kubíček – Město Solnice

SPORTOVNÍ OSOBNOST

PaedDr.Zdeněk Haník, PhD.- volejbal

                               

 

  

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Můj klub 2024 - prodloužený příjem žádostí

NSA prodloužila příjem žádostí Můj Klub 2024 do 26.1.2024 do 12:00.  https://nsa.gov.cz/wp-content/uploads/2024/01/Dodatek-c.-3_Vyzva_MK24.pdf

více »

Zpravodaj č.10/2023

Zpravodaj ČUS 10/2023 si můžete stáhnout na webu: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html

více »

Obnovený příjem žádostí ve Výzvě Můj Klub 2024

Národní sportovní agentura obnovila příjem žádostí ve Výzvě Můj Klub 2024. Ukončení příjmu žádostí je zatím stanoveno na 12. ledna 2024. https://nsa.gov.cz/dotace-neinvesticni…

více »

PF2024

                                                …

více »

Můj klub 2024-pozastavení žádosti

Z technických důvodu NSA pozastavila až do odvolání příjem žádostí ve Výzvě 18/2023 Můj klub 2024 prostřednictvím Rejstříku sportu.  NSA zároveň dodatkem https://nsa…

více »

30. VH OS ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s.

30. valná hromada Okresního sdružení ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s.se koná v sobotu dne 9. prosince 2023 od 9.00 hodin v zasedací místnosti Střední školy zemědělské a ekologické a…

více »
všechny novinky

Menu