Sportovec roku 2012

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2012

okresu Rychnov nad Kněžnou se konal 1.února 2013

od 18.00 hodin v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou

 

POŘADATELÉ – SPORTOVNÍ SDRUŽENÍ ČSTV RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, DECARO RMG, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK

HLAVNÍ PARTNEŘI: STRALIFE s.r.o., ČESKÁ SPOŘITELNA a.s., PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA, ARS – AXIOM REAL.

 

Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, PLEVA – včelí produkty Potštejn, květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou a Občanské sdružení rodičů a přátel děti s handicapem ORION Rychnov nad Kněžnou.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: starosta města Rychnov nad Kněžnou

ing. Jan Skořepa

MODERÁTOR: Štěpán Škorpil

 

KONEČNÉ TABULKY:

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

TJ SOKOL ČESTICE-Finále vesnických a zemědělských družstev

volejbal

 

KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU

PAVEL ČIHÁČEK

 

 

CENA FAIR PLAY

KINSKÝ TOMÁŠ-Sokol Deštné v OH

lyžování

 

STAROSTA

ING. BARTOŠ JIŘÍ - starosta Města Kostelec nad Orlicí

SPORTOVNÍ OSOBNOST

JAN KOPECKÝ

CENA ZA REPREZENTACI OKRESU

CYKLISTI ZŠ ČASTOLOVICE Adam Jedlička,  Romana Dlasková,

Nikola Podzimková, David Slezák,   s trenérkou Alenou Zvěřinovou

KATEGORIE MLÁDEŽ JEDNOTLIVCI

1.

MAZUROVÁ KLÁRA Sportovní střelecký klub-Doudleby n.O.

střelba

 

2.

PRECLÍKOVÁ STANISLAVA Skibob klub Dobruška

skiboby

 

3.

ŠVÁB MATĚJ -TJ.Sokol Dobruška

badminton

 

4.

ROZÍNKOVÁ DANIELA - SK Dobré

ST

 

5

KETTNEROVÁ ADELA LK-Skiareál Olešnice v OH

travní lyžování

 

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

1

SK DOBRÉ-

Kateřina Rozínková, Simona Šlehobrová, Aneta Sedloňová

stolní tenis

 

2

START Rychnov n.K.-

David Urbánek, Matěj Stančík, Dan Ábel

kuželky

 

3

FC Spartak Rychnov n.K.

fotbal

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI

1

KŘOUSTEK MARTIN - Ferodo racig team Kostelec n.O.

trial

 

2

KŘÍŽKOVÁ ŠÁRKA – T.J.Sokol Dobruška

badminton

 

3

METELKOVÁ TAŤÁNA - SK Týniště n.O.

atletika

 

4

LAŠTOVIČKOVÁ PETRA - TJ. Sokol Dobruška

národní házená

 

5

ČIHÁČEK PAVEL - Sokol Deštné v OH

skiboby

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV

1

T.J. Sokol Dobruška – kolektiv žen národní házená

nár.házená

 

2

SK DOBRÉ – Olejsa Stachová, Daniela Rozínková, Simona Šlehobrová, Aneta Martinková

ST

 

3

ŠKODA AUTO KVASINY„A“-

Milan Duzbaba, Lukáš Hartman, Lubomír Šípek,Ladislav Urbánek

kuželky

 

KATEGORIE VETERÁNI

1

TRIBULA MARTIN - Skibob klub Dobruška

skiboby

 

2

DVOŘÁČEK VLASTIMIL – SK Týniště n.O.

atletika

 

3

SMUTNÁ JANA – OB Vamberk

OB

 

4

MALÍK KAREL - Sokol Kostelec n.O.

ST

 

5

FLÉGL BOHUMIL - Skibob klub Dobruška

skiboby

 

KATEGORIE CVIČITEL-TRENR

DANIEL JIŘÍ – Panda Rychnov nad Kněžnou

šachy

 

Mgr.KOVAŘÍČEK JOSEF – SK Vršovan Voděrady

ST

 

MICHL JOSEF – SKI Skuhrov nad Bělou

lyžování

 

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Hlasování o CENU FANOUŠKŮ

Výkonný výbor ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. na svém zasedání rozhodl,  kvůli vládním opatřením k nepříznivé covidové situaci, přesunout termín konání galavečera…

více »

Nejúspěšnější sportovec za rok 2020-2021

Výkonný výbor ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. na svém zasedání dne 11. 01. 2022 rozhodl,  kvůli vládním opatřením k nepříznivé covidové situaci, přesunout termín konání…

více »

Zpravodaj č.10/2021

Zpravodaj si můžete stáhnout na webu: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2021   str.      3…

více »

ERASMUS+

ERASMUS+   Program Erasmus+ se stává rok od roku populárnějším a zajímavějším nástrojem a zdrojem financí pro rozvoj sportovních organizací v Evropě. Pro příští rok…

více »

XXVIII. volební valná hromada OS ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. dne 4. 12. 2021

 XXVIII.volební  valná hromada OS ČUS Rychnov nad Kněžnou,z.s.    V  sobotu 4. prosince 2021se od 8.30 hodin  konala XXVIII. volební valná…

více »

Zpravodaj ČUS 9/2021

Aktuální listopadový Zpravodaj :  https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html OBSAH Zpravodaje ČUS 9/2021   str.     3 …

více »
všechny novinky

Menu