Sportovec roku 2012

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2012

okresu Rychnov nad Kněžnou se konal 1.února 2013

od 18.00 hodin v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou

 

POŘADATELÉ – SPORTOVNÍ SDRUŽENÍ ČSTV RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, DECARO RMG, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK

HLAVNÍ PARTNEŘI: STRALIFE s.r.o., ČESKÁ SPOŘITELNA a.s., PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA, ARS – AXIOM REAL.

 

Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, PLEVA – včelí produkty Potštejn, květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou a Občanské sdružení rodičů a přátel děti s handicapem ORION Rychnov nad Kněžnou.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: starosta města Rychnov nad Kněžnou

ing. Jan Skořepa

MODERÁTOR: Štěpán Škorpil

 

KONEČNÉ TABULKY:

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

TJ SOKOL ČESTICE-Finále vesnických a zemědělských družstev

volejbal

 

KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU

PAVEL ČIHÁČEK

 

 

CENA FAIR PLAY

KINSKÝ TOMÁŠ-Sokol Deštné v OH

lyžování

 

STAROSTA

ING. BARTOŠ JIŘÍ - starosta Města Kostelec nad Orlicí

SPORTOVNÍ OSOBNOST

JAN KOPECKÝ

CENA ZA REPREZENTACI OKRESU

CYKLISTI ZŠ ČASTOLOVICE Adam Jedlička,  Romana Dlasková,

Nikola Podzimková, David Slezák,   s trenérkou Alenou Zvěřinovou

KATEGORIE MLÁDEŽ JEDNOTLIVCI

1.

MAZUROVÁ KLÁRA Sportovní střelecký klub-Doudleby n.O.

střelba

 

2.

PRECLÍKOVÁ STANISLAVA Skibob klub Dobruška

skiboby

 

3.

ŠVÁB MATĚJ -TJ.Sokol Dobruška

badminton

 

4.

ROZÍNKOVÁ DANIELA - SK Dobré

ST

 

5

KETTNEROVÁ ADELA LK-Skiareál Olešnice v OH

travní lyžování

 

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

1

SK DOBRÉ-

Kateřina Rozínková, Simona Šlehobrová, Aneta Sedloňová

stolní tenis

 

2

START Rychnov n.K.-

David Urbánek, Matěj Stančík, Dan Ábel

kuželky

 

3

FC Spartak Rychnov n.K.

fotbal

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI

1

KŘOUSTEK MARTIN - Ferodo racig team Kostelec n.O.

trial

 

2

KŘÍŽKOVÁ ŠÁRKA – T.J.Sokol Dobruška

badminton

 

3

METELKOVÁ TAŤÁNA - SK Týniště n.O.

atletika

 

4

LAŠTOVIČKOVÁ PETRA - TJ. Sokol Dobruška

národní házená

 

5

ČIHÁČEK PAVEL - Sokol Deštné v OH

skiboby

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV

1

T.J. Sokol Dobruška – kolektiv žen národní házená

nár.házená

 

2

SK DOBRÉ – Olejsa Stachová, Daniela Rozínková, Simona Šlehobrová, Aneta Martinková

ST

 

3

ŠKODA AUTO KVASINY„A“-

Milan Duzbaba, Lukáš Hartman, Lubomír Šípek,Ladislav Urbánek

kuželky

 

KATEGORIE VETERÁNI

1

TRIBULA MARTIN - Skibob klub Dobruška

skiboby

 

2

DVOŘÁČEK VLASTIMIL – SK Týniště n.O.

atletika

 

3

SMUTNÁ JANA – OB Vamberk

OB

 

4

MALÍK KAREL - Sokol Kostelec n.O.

ST

 

5

FLÉGL BOHUMIL - Skibob klub Dobruška

skiboby

 

KATEGORIE CVIČITEL-TRENR

DANIEL JIŘÍ – Panda Rychnov nad Kněžnou

šachy

 

Mgr.KOVAŘÍČEK JOSEF – SK Vršovan Voděrady

ST

 

MICHL JOSEF – SKI Skuhrov nad Bělou

lyžování

 

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Sportovec roku 2022

Okresní sdružení České unie sportu Rychnov nad Kněžnou, z.s. ve spolupráci s MÚ Rychnov nad Kněžnou a agenturou SPORT ACTION, s.r.o. CHOMUTOV připravuje    …

více »

Zpravodaj č.10/2022

ZPRAVODAJ čus 10/2022: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.ht …

více »

Anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2022

Nejúspěšnější sportovec roku 2022 Okresní sdružení ČUS Rychnov nad Kněžnou,z.s.  ve spolupráci s agenturou SPORT AKTION s.r.o. Chomutov,    MÚ Rychnov nad…

více »

Snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022

NSA vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022 https://agenturasport.cz/wp-content/uploads/2022/12/Rozhodnuti%CC%81-o-stanoveni%CC…

více »

Vyúčtování Výzev Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo.

NSA vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev: https://agenturasport.cz…

více »

Výzva 13/2022 a Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých webových stránkách Informaci pro žadatele ve Výzvě 13/2022 Provoz a údržba 2022:   "Dne 15. 12. začne Národní sportovní…

více »
všechny novinky

Menu