Sportovec roku 2023
Vyhlášení ankety
"Sportovec roku 2023 okresu Náchod"
se uskutečnilo dne 31. května 2024
v Obřadní síni Městského úřadu v Náchodě
pod záštitou starosty Města Náchoda Jana Birke a Výkonného výboru České unie sportu, zastoupeného předsedou JUDr. Miroslavem Janstou
Výsledky - Vyhodnocení sportovců okresu Náchod za rok 2023
Kategorie jednotlivci – dospělí
- Aneta V A C K O V Á mažoret. sport MONA Náchod
- Ondřej V O L Á K atletika Běžecký klub Náchod
Kategorie jednotlivci – mládež
- František A D A M Ů kuželky TJ Červený Kostelec
- Martin F A L T U S atletika Sportovní klub Nové Město n/M
- Sebastian H O L A D A plavání PONMM
- Jiří H U D O K nohejbal T.J. Sokol Zbečník
- Adam K U B E Č E K severská kombinace Borský klub lyžařů Machov
- Vítek R Ü C K E R severská kombinace Borský klub lyžařů Machov
- Adam V E L E C H O V S K Ý atletika Sportovní klub Nové Město n/M
- Barbora Z E L E N Á plavání TJ Delfín Náchod
Kategorie jednotlivci – handicap
- Simona B U B E N Í Č K O V Á běh na lyžích Borský klub lyžařů Machov
- Aleš K I S Ý atletika handicap Sportovní klub Nové Město n/M
- Jitka P I V A R Č I O V Á parapaddleboard Sportovní klub Nové Město n/M
- David S A L A Y atletika handicap Sportovní klub Nové Město n/M
- Michal S T E F A N U tenis na vozíku Sportovní klub Nové Město n/M
- Tomáš V R Z A L lukostřelba handicap Sportovní klub Nové Město n/M
- Martin Z V O L Á N E K stolní tenis vozíčkářů Sportovní klub Nové Město n/M
Kategorie družstva – dospělí
- Běžecký klub Náchod atletika
- Sportovní klub Nové Město nad Metují atletika muži
- Sportovní klub Nové Město nad Metují atletika ženy
- Tělocvičná jednota Sokol Krčín národní házená
Kategorie družstva – mládež
- MONA Náchod mažoretkový sport
- SK Plhov Náchod korfbal mladší žáci
- SK Plhov Náchod korfbal minižáci
Trenér
- Stanislav J I R Á S E K sever. kombinace Borský klub lyžařů Machov
- Mgr. Anna M E R E N U S O V Á mažoret. sport MONA Náchod
- Pavel R Ü C K E R sever. kombinace Borský klub lyžařů Machov
- David Š N A J D R atletika Sportovní klub Nové Město n/M
- David Š R Ů T E K běh na lyžích Borský klub lyžařů Machov
Mimořádný výkon
- Jaroslav C H M E L A Ř lední hokej TJ Spartak Nové Město n/M
- Klára N O V Á K O V Á korfbal SK Plhov – Náchod