Sportovec roku 2022

Vyhlášení ankety    

 

  "Sportovec roku 2022 okresu Náchod"

 

se  uskutečnilo dne  2. června 2023

v Obřadní síni Městského úřadu v Náchodě

 


Vyhodnocení sportovců okresu Náchod za rok 2022 - výsledky

 

Kategorie jednotlivci – dospělí

  • Robert      H U R D Á L E K                atletika                        Sportovní klub Nové Město n/M
  • Pavel      J E L E N                                 atletika                        Běžecký klub Náchod
  • Aneta     V A C K O V Á                       maž. sport                  MONA Náchod
  • Ondřej     V O L Á K                               atletika                        Běžecký klub Náchod

 

Kategorie jednotlivci – mládež

  • Kateřina      D O S T Á L O V Á         mažoretkový sport           MONA Náchod
  • Adam      G O R O L                              stolní tenis                            T.J. SOKOL Jaroměř – Josefov 2
  • Anna      K R Á Č M A R O V Á          běh na lyžích                       Borský klub lyžařů Machov
  • Adam     K U B E Č E K                        sever. kombinace              Borský klub lyžařů Machov
  • Antonín     K U B E Č E K                    orientační běh                     TJ START Náchod
  • Lucie      R Ů Č K O V Á                       sport. všestrannost           Tělocvičná jednota Sokol Náchod
  • Natali     R Ý D L O V Á                        sport. všestrannost           Tělocvičná jednota Sokol Náchod
  • Lucie     Ř E H Ů Ř K O V Á               sport. všestrannost           Tělocvičná jednota Sokol Náchod
  • Anna      T Á Z L E R O V Á                 atletika                                    Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř
  • Adam    V E L E C H O V S K Ý        atletika                                     Sportovní klub Nové Město n/M
  • Barbora     Z E L E N Á                         sportovní gymnastika      Tělocvičná jednota Sokol Náchod
  • Kristýna     Z E L E N Á                        sportovní gymnastika       Tělocvičná jednota Sokol Náchod

 

Kategorie jednotlivci – handicap

  • Aleš     K I S Ý                                          atletika handicap                   Sportovní klub Nové Město n/M
  • Josef       Š T I A K                                  atletika handicap                   Sportovní klub Nové Město n/M
  • Tomáš     V R Z A L                                lukostřelba handicap           Sportovní klub Nové Město n/M

 

Kategorie jednotlivci – motoristický sport

  • Samuel      S T U C H L Í K                  motocross                                 SMX RACING TEAM RUDNÍK 
  • Matyas       V I T V E R                          karting (motokáry)                  SPIRIT RACING           

 

Kategorie družstva – dospělí

  • Běžecký klub  Náchod                                                                               atletika
  • Captains WRT Rugby Team Nové Město nad Metují                  rugby vozíčkářů

 

Kategorie družstva – mládež

  • MONA Náchod                                                                                              mažoretkový sport
  • Reprezentační výběr U12 OFS  Náchod                                            fotbal

 

Trenér

  • Stanislav     J I R Á S E K                        sever. kombinace              Borský klub lyžařů Machov
  • Mgr. Anna     M E R E N U S O V Á      mažoret. sport                   MONA Náchod
  • David      Š R Ů T E K                                 lyžování                                 Borský klub lyžařů Machov