Sportovec roku 2014

Jednotlivci – dospělí

1.         Pavel Janeček                       TJ Delfín Náchod                                     

2.         Alena Ulrichová                   SK Nové Město nad Metují                      

3.         Martin Horák                         T.J. Sokol ČOS Náchod                       

4.         Jaroslav Hažva                     SKK Náchod                                              

5.         Eva Šefcová                          Koloběžky Náchod                                     

 

Jednotlivci – mládež

1.         Dominik Sádlo                      SK Nové Město nad Metují                         

2.         Pavlína Vejrková                  T.J.  Sokol  ČOS Náchod                             

3.         Michal Jerman                      TJ Delfín Náchod                                          

4.         Michaela Broumová             SK Nové Město nad Metují                        

5.         Michal Prokop                      BK Náchod                                                 

 

Jednotlivci – handicap

1.         Michal Stefanů                     SK Nové Město n/M                                     

2.         Lenka Kuncová                    SK Nové Město n/M                                    

3.         Jiří Klich                              SK Nové Město n/M                                      

 

Družstva – dospělí

1.         Seniorky MONA Náchod (mažoretkový sport)                           

2.        Ženy T.J. Sokol  Krčín   (národní házená)                                                      

3.         Muži  SKK Primátor Náchod (kuželky)                                      

 

Družstva – mládež

1.         Junioři Florbal Primátor Náchod (florbal)                                 

2.         Starší žáci T.J. Sokol Jaroměř - Josefov  (basketbal)                 

3.         Dorostenci FK Náchod (fotbal)                                                    

 

Trenéři

1.         Aleš Žďárský                        SK Nové Město n/M                                  

2.         Lukáš Jansa                          Florbal Primátor Náchod                           

3.         Bc. Jiří Zajíček                     T. J. Sokol Jaroměř – Josefov                 

4.         Ing. Miroslav Duch              SK Nové Město n/M                                    

5.         Jaroslav Panenka                 FK Náchod                                                  

 

Mimořádný výkon

Jan Havlena                                      FK Náchod

Lukáš Souček                                   TJ Sokol Jezbiny

 

Čtenářská anketa

Michal Jerman      36 % z došlých hlasů

Vyhledávání

Novinky

Dotace z NSA pro TJ, SK sdružené v ČUS okresu Náchod v roce 2023

Tělovýchovné jednoty a sportovní kluby sdružené v Okresním sdružení České unie sportu Náchod obdržely v roce 2023 dotace z Národní sportovní agentury.

více »

NSA stanovila poměr snížení výše dotace MŮJ KLUB 2024

NSA zveřejnila Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace v rámci výzvy Můj Klub 2024. 

více »

Nové číslo Zpravodaje ČUS

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 1/2024

více »

Sportovec roku 2023 okresu Náchod

Jako každoročně pořádá  Okresní sdružení ČUS v Náchodě a Servisní centrum sportu ČUS Náchod vyhodnocení nejlepších  sportovců,  kolektivů  a  trenérů,…

více »

Datové schránky

S účinností od 1. 1. 2023 mají nově ze zákona (zákon č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů) povinnost mít zřízenu datovou schránku…

více »

Erasmus+

Program Erasmus+ se stává rok od roku populárnějším a zajímavějším nástrojem a zdrojem financí pro rozvoj sportovních organizací v Evropě.

více »
všechny novinky

Menu