Sportovec roku Jičínska 2013

Unie sportu Jičínska

Nejúspěšnější sportovci:

BABÁK Tomáš (HBC Jičín – házená)

ŠAFKA – BROŽKOVÁ Dana (Sportcentrum Jičín – or.běh)

COGAN Rudolf (TJ Nová Paka – triatlon)

                          

HANZLOVÁ Radka (TJ Jičín – atletika)

VANÍČEK Michal (SKP JUDO Jičín – judo)

MACHÁČEK Jiří (1.FK Nová Paka – fotbal)

BROŽKOVÁ Radka (Sportcentrum Jičín – orien. běh)

BAREŠ Martin (HBC Jičín – házená)

KOPECKÝ Zdeněk (So Dřevěnice – volejbal)

ŠIMÁNOVÁ Klára (Delfín Jičín – plavání)

KREJČÍK Jakub (SKP JUDO Jičín – judo)

BRADÁČ František (Boxclub Jičín – box)

SLABÝ Jiří (BK Nová Paka – lední hokej)

ROLF Aleš (TJ Nová Paka – kuželky)


ŠVANDRLÍK Libor (TJ Jičín – basketbal)

Nejúspěšnější trenéři:

BABÁK Aleš (HBC Jičín – házená)

VANÍČEK Luděk (SKP JUDO Jičín – judo)

STREUBEL David (TJ Jičín – basketbal)

HAVLÍK Jaroslav (Sportcentrum Jičín – orient. běh)

KUŽEL Josef (TJ Jičín – atletika)

BABÁK Petr (HBC Jičín – házená)    

                          

ČÍŽEK Lukáš (TJ L. Bělohrad – fotbal)

OBORNÍK Michal (BK Nová Paka – lední hokej)

KALIBÁNOVÁ Jiřina (KSPV Nová Paka – ASPV)

VONDROUŠ Martin (Ji Hořice – volejbal)

PETŘIVÝ Milan (TJ L. Bělohrad – stolní tenis)

 

Neúspěšnější kolektiv mládeže:

  • HBC Jičín – házená – dorostenci

Nejúspěšnější kolektiv dospělých:

  • HBC Jičín – házená - muži

 

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu