Výsledky 8.10.2023

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA

VÝSLEDKY  8.10.2023

FOTBAL

Přebor muži : Lužany-Jičíněves 2:1(1:0)Berger,Vích-Svorník,rozhodčí

Votoček,žluté karty 4:3,60 diváků, Žlunice-Nemyčeves 0:2(0:2)Zorii 2,

rozhodčí Zelinger,žluté karty 1:0,70 diváků,Libáň-Valdice 4:0(1:0)Hlavatý ,

Ovcharenko 2,rozhodčí Obermajer,žluté karty 3:1,77 diváků,Kopidlno B-Robousy 3:2(2:0)Bernard,Berounský,Sedláček-Wedlich,|T.Vích, rozhodčí Pankrác, žluté karty 2:2, vyloučen domácí Sedláček,128 diváků,Milíčeves-Železnice B 3:1(2:1)Roman,Novotný,Svoboda-Stříbrný,rozhodčí Dušek,

žluté karty 1:2,5O diváků, Miletín B-Dětenice 2:3(2:3)Hátle,Jákl-Kudrlička,

Bednář,J.Šolc, rozhodčí Styblík, žluté karty 1:2, 55 diváků

  1.Kopidlno B         9  7  1  1    38 :  17     22

  2.Žlunice                9  6  1  2    21 :  12     19

  3.Nemyčeves         9  5  2  2    21 :  15     17

  4.Milíčeves             9  5  1  3    19 :  15     16

  5.Jičíněves             9  5  1  3    16 :  13     16

  6.Lužany                 9  5  1  4    18 :  18     16

  7.Dětenice              9  4  1  4    23 :  23     13

  8.Robousy              9  4  1  4    19 :  19     13

  9.Libáň                    9  3  1  5    16 :  24     10

10.Železnice B          9  2  0  7    15 :  23       6

11.Valdice                 9  1  2  6    13 :  25       5

12.Miletín B               9  1  0  8    15 :  30       3

Soutěž muži: Podhradí-Chomutice 0:7(0:4)Jezbera 2,Šubrt,Voháňka,Zum-mer,Voňka,Myška,rozhodčí Žďárský,žluté karty 1:1,30 diváků, Žeretice-Robousy B 5:2(2:1)Čapek 2,Grundza,Klos,Linek-Sklenář,vlastní,rozhodčí Žďárský,žluté karty 1:1,75 diváků, Libuň-Češov 1:0(0:0)Horáček,rozhodčí

Novotný,žluté karty 2:2,50 diváků, volno Hořice B,

1.Chomutice         8  8  0  0    45 :    3      24

2.Češov                 8  4  1  3    14 :  14      13

3.Hořice B             7  4  0  3    25 :    6      12

4.Libuň                  8  4  0  4    10 :  21      12

5.Podhradí            7  3  1  3    13 :  21      10

6.Žeretice              8  2  1  5    16 :  37        7

7.Robousy B         8  0  1  7    10 :  31        1

Starší žáci – dohrávka  Kopidlno/Libáň-Sedmihorky 11:0(5:0)Pivarčí 6,

Kejzral,Skrbek,Rozsypal,Kouřil,Vích a 1:1(1:0)penalty 3:5 Skrbek-Abso-lon, řádné kolo Robousy-L.Bělohrad 0:1(0:0)Petřík a 0:5(0:4)Kvapil 2,Klí-ma,Tryzna, Železnice/Valdice-Lomnice 0:0, penalty 2:4 a 0:4(0:3)Kvapil 2,

Tryzna,Klíma, Kopidlno/Libáň-Lužany dohrávka 11.10., Nová/Ves-Jičín B

1:4(1:3)Ježek-Cvrček 2,Novotný,Filip a 0:6(0:3)Komárek 2,Kudlík,Cvrček,

Stránská,Filip, Martinice-Sedmihorky 2:5(2:4)Havel,Fejkl-Nejedlo, J. a F.

Renglovi,Antoň a 1:7(1:5)Horáček-Rulec,Nejedlo 2,F.Rengl,Jarolímek,An-toň, Vysoké-Milíčeves 1:2(1:2)Špidlen-Štieber 2 a 5:0(4:0)Lukeš 2,Hrobař,
Hloušek,Filip, oba zápasy Vysoké/Jilemnice-Jičín byly kvůli neoprávně-nému startu hráčů domácích kontumovány 0:3 a 0:3.

  1.Lomnice               14  13  0    1    93 :   7      39

  2.Robousy              16  12  0    4    57 : 20      34

  3.L.Bělohrad           16  10  0    6    35 : 17      32

  4.Kopidlno/Libáň    14  10  0    4    60 : 16      31

  5.Lužany                  14  11  0    3    49 : 32      31

  6.Jičín B                   16    9  0    7    54 : 52      27

  7.Sedmihorky          16    7  0    9    31 : 66      20

  8.Nová Ves              14    6  0    8    40 : 40      18

  9.Železnice/Valdice 16   5  0   11    24 : 30      18

10.Martinice               16   5  0   11    41 : 59      15

11.Vysoké                  16   3  0   13    14 : 76        8

12.Milíčeves               16   1  0   15      8 : 91        0    

Starší přípravky : Lužany-Robousy 8:10(2:7)Berný 2-Erlebach 3,Kučera,

Huf,Karban 2,Daniš, Jičíněves-Robousy 0:9(0:1)Karban,Erlebach 3,Hnát-ko 2,Daniš,Lužany-Jičíněves 12:5(5:2)J.Pour 6,Kudělka 5,V.Pour-Dušek 3,

Geršl 2,Sobotka-Chomutice 1:8(0:4)Hubínek-Petr 4,Kubišta 2,Barchini,

Kohoutek, Milíčeves.Chomutice 6:3(5:1)Kozák 4,Menda 2-Římal 2,Barchi-ni, Sobotka-Milíčeves 3:6(1:2)R.Ječný 2,D.Ječný-Kozák 3,Menda 2,Sou-kup, Miletín-Železnice/Valdice B 8:1(3:1)Dubenecký 3,Jirásko,Poláček 2,

Novák-Stříbrný, Miletín-Železnice/Valdice A 5:5(3:3)Dubenecký 3,Vtípil,

Poláček-Klaban,Červinka 2,Šotola,Železnice/Valdice B-Železnice/Valdice A 5:5(3:2)Kobrle 2,Erlebach,Plecháč,Živora-Čistecký 3,Repka,Khun, Li-buň-Kopidlno A 1:9(0:4)Krouza-Zarycký 5,Pham,Bernard,Šobek, Libáň-Kopidlno B 11:2(4:1)D.Vaněk 4,Nýdrle,L.Vaněk 2,Barila,Šťastný,Gajdoš-

Novotný,Pelc, Libáň-Kopidlno A 1:10(0:2)D.Vaněk-Zarycký 4,Hána 2,Cou-fal,Šobek,Krátký,Bernard, Libuň-Kopidlno B 4:3(2:0)Drahoňovský,Novot-ný 2-Pelc 2,Kašpar.,

Mladší přípravky : L.Bělohrad A-Jičín 12:1(6:0)Černý,Dubec 3,Blažek,Ma-rek,Freiberk-Chvojka ,L.Bělohrad B-Miletín 3:12(2:7)Vais 3-Jirásko,Zubatý

4,Hůlka 3,Císař, L.Bělohrad A-Miletín 13:0(8:0)Dubec 6,Blažek,Černý,Feix 2,Marek, L.Bělohrad B-Jičín 7:14(2:8)Janák 3,Honců,Haman 2-Chvojka 8,

Římal 3,Šmíd 2,Soumar, Libuň-Sobotka 6:2(3:0)Petráček 4,Žalská,Fromel-Brzák,Lukeš, Libuň-Sobotka 3:3(1:1)Drozen 2,Fiala-Alnatour,Železnice/

Valdice-Hořice B 7:5(4:3)Maňák 3,Kozák 2,Pelantová,Kostinger-Janušo-vá,,Kupka,Štěrba, Robousy-Hořice A 6:4(2:1)Haratický 3,Popek,Šolc,Dub-chenko-Gutheis 3,Bílek, Robousy-Hořice B 4:2(2:0)Haratický 3,Adamec-

Janušová,Šťovík, Železnice/Valdice-Hořice A 6:8(3:3)Gutheis,Bílek 3,Ha-man,Bělina, Jičíněves-Nová/St.Paka A 9:2(5:0)Kašpar 4,Kracík,Spilko 2,

Pospíšil-Sklenář 2, Kopidlno-Nová/St.Paka B 3:5(2:3)Balcar 2,Blumel-Čo-kina 3,Sedláček 2, Kopidlno-Nová/St.Paka A 9:2(4:1)Blumel 5,Rančák 2,

Brníková,Kořínek-Pieschel 2, Jičíněves-Nová/St.Paka B 6:5(2:2)Kašpar 4,

Spilko,Dušek-Čokina 3,Flumert,Sedláček.

Příští kolo – přebor muži : Robousy-Milíčeves, Kopidlno B-Nemyčeves,

Dětenice-Lužany, Železnice B-Libáň, Valdice-Miletín B, Jičíněves-Žlunice,

soutěž muži : Hořice B-Chomutice, Češov-Podhradí, Libuň-Žeretice a vol-no Robousy B, přebor žáci : Jičín B-Železnice/Valdice, L.Bělohrad-Marti-nice,Lužany-Robousy,Milíčeves-Nová Ves, Sedmihorky-Vysoké, Lomnice

-Kopidlno/Libáň, mladší přípravky : Robousy-L.Bělohrad A, Železnice/

Valdice-L.Bělohrad B, Železnice/Valdice-L.Bělohrad A, Robousy-L.Bělo-hrad B, Miletín-Jičín, Miletín-Jičín, Kopidlno-Hořice B, Jičíněves-Hořice A, Jičíněves-Hořice B, Kopidlno-Hořice A, Sobotka-Nová/St.Paka B, Li-buň-Nová/St.Paka A, Libuň-Nová/St.Paka B, Sobotka-Nová/St. Paka B,

starší přípravky : Libáň-Železnice/Valdice B, Lužany-Železnice/Valdice A,

Lužany-Železnice/Valdice B, Libáň-Železnice/Valdice A, Kopidlno A-So-botka, Kopidlno B-Sobotka, Kopidlno B-Kopislno A, Libuň-Chomutice,

Miletín-Chomutice, Libuň-Miletín, Robousy-Milíčeves, Jičíněves-Milíče-ves, Robousy-Jičíněves. 

 

VOLEJBAL

Muži + mixy : Jičín X-TJ Jičín 1:3(20,-20,-10,-9),

1.TJ Jičín              4  4  0  0  0      12 :   1     12

2.Jičín X                5  3  1  0  1      13 :   5     11

3.Radim                4  2  0  2  0      10 :   7       8

4.Hořice B            5  1  1  0  3        8 :  12      5

5.So N.Paka         4  0  1  1  2        5 :  11      3

6.N.Bydžov          5  0  0  0  5        1 :  12      0

Ženy : Radim B-Radim C  2:3

1.Jičín                   5  5  0  0  0     15 :   1     15

2.Radim B            4  3  0  0  1        9 :   3       9

3.So N.Paka         5  3  0  0  2        9 :   7       9

4.Radim C            4  2  0  0  2        6 :   8       6

5.L.Bělohrad        5  1  0  1  3        7 : 13       4

6.VKM N. Paka     5  0  0  0  5        0 : 15      0

Závěrečné kolo – muži + mixy : So N.Paka-N.Bydžov, TJ Jičín-Radim.

 

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Hořice A-St.Paka B 16:2(Polák,Štěpánek,Vzorek 4,5-Kobrle,

Krtička 1), Chlumec B-Hořice B 7:11(P.Kycelt 4-M.Zelený 3,5), Radim B-Jičín C 14:4(Stříbrný,Myšík,Tázler 4,5-Doule,Rejha,Kohut,Z.Novotný 1), Rovensko A-Železnice A 13:5(Vágenknecht,Stuchlík 4,5-Frýba,F.Kabela

2), Chomutice A-Miletín A 14:4(P.Průša 3,5-Rais,Rychtera,Drahonínský,

Hladký 1),Butoves A-L.Bělohrad B 8:10(Aleš Hlawatschke 3-Kosina 4,5), dohrávka Butoves A-Hořice B 6:12(Aleš Hlawatschke 4,5-Štěpánek 3,5)
  1.Radim B                      2  2  0  0     25 :  11      6

  2.Rovensko A                2  2  0  0     25 :  11      6

  3.L.Bělohrad B              2  2  0  0     24 :   12      6

  4.Hořice B                      2  2  0  0     21 :  15      6

  5.Hořice A                      2  1  1  0     25 :  11      5                    

  6.Jičín C                         2  1  0  1     20 :  16      4

  7.Chomutice A               2  1  0  1    18 :  18      4

  8.Butoves A                    2  0  1  1    17 :  19      3

  9.Železnice A                 2  0  0  2     12 :  24      2

10.Miletín A                      2  0  0  2    10 :  26      2

11.Stará Paka B               2  0  0  2    10 :  26      2

12-Chlumec C                  2  0  0  2      9 :  27      2

2.třída muži : Hořice C-Chyjice A 9:9(Krejčí 4,5-Olejarčík 3,5), L.Bělohrad C-Libáň A 7:11(Štujber 2,5-V.Horák,Vaníček 4,5), Jičín D-Chomutice B 14:4(Z.Novotný 4,5-Jón 3), N.Paka D-Nemyčeves A 8:10(Stoklas 3-T.Trč

4,5), volno Žlunice A a Kopidlno A,

  1.Libáň A                       2  2  0  0      26 :  10     6

  2.Jičín D                        2  1  1  0      23 :  13      5

  3.L.Bělohrad C              2  1  0  1      19 :  17     4

  4.Kopidlno A                 1  1  0  0      11 :    7     3

  5.Nemyčeves A            1  1  1  0      10 :    8     3

  6.Hořice C                     2  0  1  1      16 :  20     3

  7.Chyjice A                   2  0  1  1      12 :  24     3

  8.Žlunice A                   1  0  1  0        9 :    9     2

  9.Chomutice B             2  0  0  2      10 :  26     2

10.Nová Paka D             1  0  0  1        8 :  10      1

3. třída muži : Libáň B-Butoves B 14:4(R.Horák 4,5-Alf.Hlawatschke 3), Roškopov A-Popovice A 11:7(P.Krejčí ml.,Šafář 3,5-P.Kazda 4), Miletín B-N.Bydžov C 12:6(Petr 4,5-Alf.Hlawat-schke st. 3), Železnice B-Rovensko B 11:7(Kudrnáč 4,5-Ježek 3,5), St.Paka C-L.Bělohrad D 12:6(Vávra 4,5-Ma-touš 3,5),

  1.Libáň B                       2  1  1  0     23 :  13      5

  2.Stará Paka C              2  1  1  0     21 :  15      5

  3.Miletín B                     2  1  0  1     20 :  16      4 

  4.N. Bydžov C               2  1  0  1     18 :  18      4

  5.Rovensko B               2  1  0  1     17 :  19      4

  6.Roškopov A               2  1  0  1     17 :  19      4

  7.Železnice B                1  1  0  0     11 :    7      3

  8.Popovice A                 2  0  1  1    16 :  20      3

  9.Butoves A                  2  0  1  1     13 :  23      3

10.L.Bělohrad D              1  0  0  1       6 : 12       1

4. třída muži : Popovice B-Kopidlno B 12:6(Novotný 4,5-Masák 3), L.Bělo-hrad E-Lány A 2:16(Stehlík 1,5-Stuchlík,J.Vokrouhlecký 4,5), Nemyčeves B-Valdice A 5:13(Hendrych 4-Imlauf,Jiřiště,Hlava 3,5), Rovensko C-Želez-nice C 11:7(Soukup 4,5-Skřivánek 3), N.Paka E-Miletín C 9:9(Morávek 4,5-

Balihar 3), Chyjice B-Chlumec D 1:17(Veselý 1-Kubíček,Koníček,Volejník

4,5).

  1.Lány A                          2  2  0  0    31 :    5     6

  2.Chlumec C                   2  2  0  0    31 :    5     6

  3.Popovice B                  2  2  0  0    22 :  14      6

  4.Valdice A                      2  2  0  0    26 :  10     6

  5.Miletín C                       2  1  1  0    22 :  14     5

  6.Nemyčeves B               2  1  0  1    19 :  17     3

  7.Rovensko C                  2  1  0  1   16 :  20      3

  8.Nová Paka D                 2  0  1  1   13 :  23      2

  9.Železnice C                   2  0  0  2   11 :  25      2

10.Kopidlno B                    2  0  0  2     9 :  27      2 

11.Chyjice B                       2  0  0  2     9 :  27      2

12.L.Bělohrad E                 2  0  0  2     7 :  29      2

5. třída muži:Popovice C-Chyjice C 18:0(Vacek,Valeš,Voj.Kazda,Václ.Kaz-

da, L.Bělohrad F-Sobotka A 3:15(F.Kout 3-Najman 4,5), Miletín D-Chomu-tice C 10:8(Řehák 3,5-R.Veselý 4,5), Žlunice B-Rovensko D 15:3(Haken 4,5-Petrásek 3),Slatiny A-Nemyčeves C 6:12(Svobodová 4-Rossler 3,5), Butoves C-Roškopov B 7:11(Ondráček 4,5-P.Rajm,Zuzánek 3).

  1.Sobotka A                     2  2  0  0    33 :    3      6

  2.Nemyčeves C               2  2  0  0     27 :   9      6

  3.Miletín D                        2  2  0  0    27 :    9      6

  4.Roškopov B                  2  2  0  0    24 :  12      6

  5.Popovice C                   2  1  1  0     27 :    9     5

  6.Žlunice B                      2  1  0  1     18 :  18     4

  7.L.Bělohrad F                 2  1  0  1    13 :  23      4

  8.Butoves C                     2  0  1  1    16 :  20      3

  9.Chomutice C                2  0  0  2     16 : 20       2

10.Slatiny                           2  0  0  2    11 :  25      2

11.Rovensko D                  2  0  0  2      4 :  32      2

12.Chyjice C                      2  0  0  2      0 :  36      2

Příští kolo  - 1. třída muži : L.Bělohrad B-Hořice A, Miletín A-Butoves A,

Železnice A-Chomutice A, Jičín C-Rovensko A, Hořice B-Radim B, St.

Paka B-Chlumec C, 2. třída muži : Nemyčeves A-Kopidlno A, Žlunice A-N.Paka D, Libáň A-Jičín D, Chyjice A-L.Bělohrad C, volno Hořice C a

Chomutice B, 3. třída muži : L.Bělohrad D-Libáň B, N. Bydžov C-Železnice

B, Popovice A-Miletín B, Butoves B-Roškopov A, volno St.Paka C a Ro-vensko B, 4. třída muži : Chlumec D-Popovice B, Miletín C-Chyjice B, Železnice C-N.Paka E, Valdice A-Rovensko C, Lány A-Nemyčeves B,

Kopidlno B-L.Bělohrad E, 5. třída muži : Roškopov B-Popovice C, Nemy-čeves C-Butoves C, Rovensko D-Slatiny A, Chomutice C-Žlunice B, So-botka A-Miletín D, Chyjice C-L.Bělohrad F.

                                                                                                - nidrle -

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu