Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži:

TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9
Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5

TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2
Vraštil Jiří a Rohlíček Jan 4,5 - Drahonínský Marek 2

TJ Sokol Chlumec n.C. C - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 6:12
Koníček Jan a Černý Vít 2 - Varečka Michal 4,5

TJ SOKOL Stará Paka B-TJ Sokol Chomutice A. 17:1
Budina Martin, Pánek Tomáš a Herber Jan po 4,5 - Průša Pavel 1

TJ Sokol Radim B - TJ Jiskra Hořice A 7:11
Stříbrný Karel 2,5 - Vzorek Rudolf a Polák Roman 4

TJ Jiskra Hořice B-TJ Butoves A 18:0

Aktuální tabulka ZDE

 

2.třída muži:

PINGO Chyjice A - TJ Nová Paka C 2:16
Douša Luboš a Douša Jiří 1 - Virag Miroslav a Stoklas Horst 4,5

TJ Jičín D - TJ Jiskra Hořice C 12:6
všichni po 3 - Krejčí Vojtěch 2:2 a Vyskočil Petr 2,5

TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Nemyčeves A 6:12
Šmidrkal Dobroslav 3,5 - Trč Tomáš 4,5

TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Kopidlno A 7:11
Jakoubek Václav 3,5 -  Novák Lukáš 3

Aktuální tabulka ZDE

 

3.třída muži:

TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Železnice B 15:3
Šafář Jaromír a Krejčí Petr ml. 4 - Krétová Monika 2

SK Miletín B - TJ Sokol Libáň B
Černík Luděk 3,5 - Horák Robert 4,5

TJ Ji N.Bydžov C - TJ Lázně Bělohrad D 6:12
Haltuf David 4,5 - Hoza Roman 3,5

SPIN Popovice A-TJ SOKOL Stará Paka C 12:6
Kazda Petr 4,5 - Kobrle Zdeněk 3

Aktuální tabulka ZDE

 

4.třída muži:

TJ Sokol Valdice A - TJ So Chlumec n.C. D 8:10
Imlauf Martin 3 - Jeřábek Jan 3,5

TJ Sokol Nemyčeves B - SPIN Popovice B 8:10
Hrdý Bohuslav a Rejman Bohumil 4 – všichni po 2,5

TJ Sokol Lány A - PINGO Chyjice B 16:2
Vokrouhlecký Zdeněk a David 4 - Šolc Dominik a Zelinger David 1

TJ Lázně Bělohrad E-TJ So Rovensko p.T. C 15:3
Stehlík Emil a Jüngling Pavel 4,5 - Drahoňovský Zdeněk 2

TJ Sokol Železnice C-SK Miletín C 8:10
Cír Václav 2,5 -  Hátle Jan 3,5

TJ Sokol Kopidlno B-TJ Nová Paka D 6:12
Novák Lukáš 4,5 - Nožička Jaroslav 3,5

Aktuální tabulka ZDE

 

5.třída muži:

TJ Lázně Bělohrad F-TJ TK Žlunice B 11:7
Klejch Karel 4 - Haken Jiří 3

Sobotka A - TJ Butoves C 16:2
Fejfar Milan a Kozák Vratislav 4 - Havelka Adam 2

TJ Sokol Chomutice C - TJ Sokol Roškopov B 4:14
Veselý Radek 4 – všichni 3,5

TJ Sokol Rovensko p.T. D-TJ Sokol Nemyčeves C 2:16
Bém Vladimír 2 - Homola Ondřej a Hrdý Bohuslav 4,5

SK Miletín D-SPIN Popovice C 9:9
Kněžourek Vladimír a Kozák Filip 2,5 - Kazda Vojtěch 4,5

PINGO Chyjice C-TTC Slatiny A 2:16
Zelinger David 1,5 - Martínek Jiří a Debnár Josef 4,5

Aktuální tabulka ZDE

 

Regionální přebor U19  tabulka po základní části ZDE
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h

Regionální přebor U15  tabulka po základní části ZDE
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h

Regionální přebor U11  tabulka po základní části ZDE
PLAY -  OFF –   2.3.2024 8.30h

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu