Výsledky 14.-15.10.2023

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA

VÝSLEDKY  15.10.2023

FOTBAL

Přebor muži : Robousy-Milíčeves 1:5(0:2)Hanuš-Rejha,V.Svoboda 2,P.

Svoboda, rozhodčí Míšek, žluté karty 2:1,30 diváků, Kopidlno B-Nemy-čeves 1:3(0:1)Habel-Brožíček,Pech,Halázs,rozhodčí Hron,žluté karty 0:2,

103 diváků, Dětenice-Lužany 3:4(2:1)Jakub,Michal,Martin Šolcovi-Pozler,

Berger,Javůrek,vlastní,rozhodčí Soukup,žluté karty 1:3,50 diváků, Želez-nice B-Libáň 4:2(1:0)Chaloupský 3,Kyselo-Hlavatý 2,rozhodčí Novotný,

žluté karty 1:1,81 diváků, Valdice-Miletín B 5:5(2:3)T.Hýča 3,Polishchak,

Ramšák-Bartoníček 2,Richter,Vondrouš,Urban,rozhodčí Dušek,žluté kar-ty 1:2,30 diváků, Jičíněves-Žlunice 1:2(1:1)Petr-Kroupa,Louda,rozhodčí

Zelinger,žluté karty 5:3,80 diváků,

  1.Kopidlno B             10   7   1    2     39 :  20     22

  2.Žlunice                    10   7   1    2     28 :  13    22

  3.Nemyčeves             10   6   2    2     24 :  16    20

  4.Milíčeves                 10   6   1    3     24 :  16    19

  5,Lužany                     10   6   1    3     22 :  21    19

  6.Jičíněves                 10   5   1    4     17 :  15    16

  7.Dětenice                   10   4   1   5     26 :  27     13

  8.Robousy                  10   4   1   5     20 :  24     13

  9.Libáň                        10   3   1   6     18 :  28     10

10.Železnice B              10   3   0   7     19 :  25       9   

11.Valdice                     10   1   3   6     18 :  30       6

12.Miletín B                   10   1   1   8     20 :  35       4

Soutěž muži : Hořice B-Chomutice 1:1(1:1)Hátle-Vohánka,rozhodčí Pan-krác,žluté karty 1:2,93 diváků, Češov-Podhradí 0:3(0:1)Dobiáš 2,Kašík,

rozhodčí Styblík,bez karet,35 diváků, Libuň-Žeretice 1:3(0:2)Plíšek-Smej-tek 2,Čapek,rozhodčí Obermajer, bez karet, 46 diváků a volno Robousy B.

1.Chomutice            9   8   1   0     46 :    4      25

2.Hořice B                8   4   1   3     26 :    7      13

3.Češov                    9   4   1   4     14 :  17      13

4.Podhradí               8   4   1   3     16 :  21      12

5.Libuň                     9   4   0   5     11 :  24      12

6.Žeretice                 9   3   1   5     19 :  38      10

7.Robousy B            8   0   1   7     10 :  31        1

Přebor žáci : Jičín B-Železnice/Valdice 1:0(0:0)Šrajer a 2:0(1:0)Stránský,

Babák, L.Bělohrad-Martinice 5:0(3:0)Kotrouš 2,Janáková,Štefan,David a 6:2(1:2)Jurenka 3,Valtera 2,Topič-Hník 2,Lužany-Robousy 2:0(2:0)J.Mach 2 a 1:2(0:1)J.Mach-Střihavka,Višňar,,Milíčeves-Nová Ves 0:1(0:0)Zuzán-ková a 3:5(1:3)Kholová,Soukup,Štieber-Svoboda,Zajíček,Zamlar,Dlouhý,

Pazderský, Sedmihorky-Vysoké 3:0(2:0)Nejedlo,Rengl.Beran a 3:0(1:0)

Nejedlo, Rengl,Švarc, Lomnice-Kopidlno/Libáň 2:0(1:0)V.Kvapil,Klíma a

6:1(2:1)D.Kvapil 4,Hronek,Tryzna-Pivarči, dohrávky Lomnice-Nová Ves 10:2(4:0)D.Kvapil 4,Baránek 2,Kubata,Novotný,Brož,M.Klíma,Zajíček,Svo-

boda a 8:0(4:0)M.Klíma 4,D.Kvapil 2,Kubata,O.Klíma-Greif, Kopidlno/Li-

báň-Lužany 0:0, penalty 6:7 a 2:0(1:0)Rozsypal,Pivarčí.

  1.Lomnice                    18  17  0     1  119 :  11      51

  2.Jičín B                       20  13  0     7    62 :  53      39

  3.L.Bělohrad                18  12  0     6    49 :  19      38

  4.Robousy                    20  13  0     7    60 :  28      37

  5.Lužany                       18  13  0     5    52 :  36      36

  7.Kopidlno/Libáň         18  11  0     7    63 :  24      35

  7.Sedmihorky               18    9  0     9    37 :  66      26

  8.Nová Ves                    18    8  0   10    49 :  61     24

  9.Železnice/Valdice      18    5   0   13    24 :  33     18

10.Martinice                     18   5  0    13    43 :  70     15

11.Vysoké                        18   3  0    15    14 :  82        8

12.Milíčeves                     18   1  0    17    11 :  97        3

Mladší přípravky : Robousy-L.Bělohrad A 2:9(1:4)Chrpa,Haratický-Šulc 4,

Marek,Baumelt 2,Janák Železnice/Valdice-L.Bělohrad B 2:14(2:6)Maňák,

Výmol-Kubík 5,Freiberk 4,Nootný,Maťátko 2,Vais, Železnice/Valdice-L.

Bělohrad A 0:10(0:6)Tomáš Marek,Feix,Šulc 2,Tobiáš Marek,Baumelt,

Kraus,Žáček, Robousy-L.Bělohrad B 1:11(0:6)Haratický-Freiberk,Máťátko

4,Kubík 3, Miletín-Jičín 11:9(8:2)Jirásko 4,Hlaváček,Zubatý 3,Císař-Maryš-ka 4,Fejfar 3,Římal, Miletín-Jičín 12:9(7:3)Jirásko 5,Zubatý 4,Hlaváček 2,

Císař-Fejfar 3,Římal,Junk 2,Kučera,Šmíd, Kopidlno-Hořice B 13:1(5:0)

Blumel,Rančák 3,Drapák,Sedláček 2,Kořínek,Coufal,Balcar-Januš, Jičí-něves-Hořice B 14:4(8:3)Kracík 6,Děkanovský 4,Kašpar 3,Pospíšil-Januš

3,Beneš, Jičíněves-Hořice A 9:3(4:3)Kašpar,Černoch 3,Pospíšil,Dušek-Tobolka 2,Dědina, Kopidlno-Hořice A 10:5(5:2)Blumel 4,Sedláček,Rančák

2,Brníková,Coufal-Romaniuk 5, Sobotka-Nová/St.Paka B 2:13(2:4)Drápal,

Přikryl-Flumert 4,Sklenář,Voňka 3,Sedláček 2,Čokina,Libuň-Nová/St.Paka

A 4:2(1:2)Fiala,Petráček 2-Pieschel,Jenšík, Libuň-Nová/St.Paka B 5:10

(2:7)Fiala,Petráček 2,Fromelt-Voňka 4,Flumert 2,Sedláček,Sklenář,Geršl,

Čokina,Sedláček, Sobotka-Nová/St. Paka B 3:7(2:2)Bárta,Přikryl,Lukeš-

Luňák 3,Sekot 2,Pieschel,Jenčík.

Starší přípravky : Libáň-Železnice/Valdice B 5:2(3:0)D.Vaněk 3,L.Vaněk,

Šoltys,Gajdoš-Erlebach,Plecháč, Lužany-Železnice/Valdice A 4:27(2:15)

Pour 3,Berný-Martínek 7,Červinka 6,Klaban 5,Čistecký 4,Malý 3,Khun 2,

Lužany-Železnice/Valdice B 6:5(3:3)Pour 3,Kudělka 2,Beneš-M.Chobo-dydes,Plecháč 2,Živora, Libáň-Železnice/Valdice A 0:15(0:7)Martínek,Ma-lý,Klaban,Červinka 3,Khun 2,Čistecký, Kopidlno A-Sobotka 16:0(7:0)Jirák 7,Zarycký 4,Bernard 2,Coufal,Šobek,Pham, Kopidlno B-Sobotka 4:1(2:1)

Novotný,Vinš,Penc,Balcar-Míč, Kopidlno B-Kopidlno A 4:6(1:2)Balcar 2,Vinš,Pelc-Zarycký,Krátký 2,Coufal,Jirák, Libuň-Chomutice 1:12(0:7)

Luňáková-Šikýř 5,Hetfleiš 2,Kohoutek,Římal,Zahálka,Kubiška,Mádle,

Miletín-Chomutice 1:3(6:2)Dubenecký 4,Poláček,Kout,Vaníček 2-Barchi-ni,Kubišta,Chvála, Libuň-Miletín 1:7(0:3)Drahoňovský-Poláček 3,Vaníček

2,Jirásko,Dubenecký, Robousy-Milíčeves 7:2(4:0)Erlebach 3,Karban 2,

Klimeš,Bambula-Hyršál,Kozák, Jičíněves-Milíčeves 7:6(5:2)Kašpar 4,

Urbaník 2,Dušek-Kozák 4,Menda 2, Robousy-Jičíněves 11:1(5:1)Šatra,

Erlebach 3,Karban 2,Daniš,Hrubý,Hnátko-Urbaník. 

Příští kolo–přebor muži: Milíčeves-Nemyčeves, Žlunice-Dětenice, Lužany-

Miletín B, Libáň-Robousy, Valdice-Železnice B, Kopidlno B-Jičíněves,

Soutěž muži : Podhradí-Libuň, Robousy B-Chomutice, Hořice B-Češov,

volno Žeretice, starší žáci : dohrávka Lomnice-Kopidlno/Libáň,  řádné ko-lo Kopidlno/Libáň-Jičín B, Vysoké Nová Ves, Martinice-Lužany, Sedmi-horky-L.Bělohrad, Železnice/Valdice-Milíčeves, Robousy-Lomnice, mladší

přípravka : Libuň-Hořice B, Sobotka-Hořice A, Sobotka-Hořice B, Libuň-

Hořice A, Jičíněves-L.Bělohrad B, Kopidlno-L.Bělohrad A, Kopidlno-L.

Bělohrad B, Jičíněves-L.Bělohrad A, Jičín-Robousy, Miletín-Železnice/

Valdice, Miletín-Robousy, Jičín-Železnice/Valdice a zápasy Nová/Stará

Paka A-Nová/Stará Paka B a Nová/Stará Paka B-Nová/Stará Paka B od-loženy na 28.10,., starší přípravky : Lužany-Libuň, Jičíněves-Libuň, Lu-žany-Jičíněves, Milíčeves-Miletín, Sobotka-Miletín, Milíčeves-Sobotka,

Kopidlno A-Železnice/Valdice B, Kopidlno B-Železnice/Valdice A, Kopi-dlno A-Železnice/Valdice A, Kopidlno B-Železnice/Valdice B, Chomutice

-Libáň, Robousy-Libáň, Chomutice-Robousy a zápasy Chomutice-So-botka a Sobotka –Chomutice se dohrávají 28.10.

 

VOLEJBAL

Muži + mixy : So N.Paka-N.Bydžov 3:0(6,12,24), TJ Jičín-Radim 3:0(18,

23,12)

1.TJ Jičín              5  5  0  0  0      15 :   1     15

2.Jičín X                5  3  1  0  1      13 :   5     11

3.Radim                5  2  0  2  1      10 :  10      8

4.So Nová Paka   5  1  1  1  2        8 :  11      6

5.Hořice B            5  1  1  0  3        8 :  12      5

6.N.Bydžov          5  0  0  0  5        1 :  15      0

 

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : L.Bělohrad B-Hořice A 7:11(O,Kosina 3,5-Vzorek 4,5),

Miletín A-Butoves A 5:13(Rychtera 3-Aleš Hlawatschke 4,5), Železnice A-Chomutice A 11:7(Rohlíček 4-P.Průša 3,5),Jičín C-Rovensko A 9:9(Kohut 3-Varečka 4,5), Hořice B-Radim B 15:3(Zemíánek 4,5-Míka 2),St.Paka B-Chlumec C 17:1(T.Pánek,Krtička,Budina 4,5-P.Kycelt 1),

  1.Hořice B                3  3  0  0    36 :  18     9

  2.Hořice A                3  2  1  0    36 :  18     8

  3.Rovensko A          3  2  1  0    34 :  20     8

  4.L.Bělohrad B        3  2  0  1    31 :  23     7

  5.Radim B                3  2  0  1    28 :  26     7

  6.Butoves A             3  1  1  1    30 :  24     6

  7.Jičín C                   3  1  1  1    29 :  25     6

  8.Stará Paka B         3  1  0  2    27 :  27     5

  9.Chomutice A         3  1  0  2    25 :  29     5

10.Železnice A           3  1  0  2    23 :  31     5

11.Miletín A                3  0  0  3    15 :  29     3

12.Chlumec C            3  0  0  3    10 :  44     3

2. třída muži : Nemyčeves A-Kopidlno A 7:11(T.Trč 4-Pekárek,Masák 3,5), Žlunice A-N.Paka D 4:14(Šmidr-kal 2,5-Virag,Stoklas 4,5), Libáň A-Jičín D 12:6(Vaníček 4,5-Petr Harcuba 3,5), Chyjice A-L.Bělohrad C 10:8(T.Douša

3,5-Petřivý sdt. 3,5), volno Hořice C a Chomutice B,

  1.Libáň A                  3  3  0  0    38 :  16     9

  2.Jičín D                   3  1  1  1     29 :  25     6

  3.Kopidlno A            2  2  0  0     22 :  14     6

  4.Chyjice A               3  1  1  1    22 :  32      6

  5.L.Bělohrad C         3  1  0  2    27 :  27      5

  6.Nová Paka D         2  1  0  1     22 :  14     4

  7.Nemyčeves A        2  1  0  1    17 :  19     4

  8.Hořice C                2  0  1  1     16 :  20     3

  9.Žlunice A               2  0  1  1     13 :  23     3

10.Chomutice B         2  0  0  2     10 :  26     2

3. třída muži : L.Bělohrad D-Libáň B 11:7(Knězáček,Matouš 3,5-Valnoha,

Matlas 3), N. Bydžov C-Železnice B 14:4(Haltuf,Hrubý 4,5-Kudrnáč 1,5), Popovice A-Miletín B 12:6(P.Kazda 4,5-Petr 3,5), Butoves B-Roškopov A 5:13(Žďárský,Alf.Hlawatschke ml.2-P.Krejčí ml. 4,5), volno St.Paka C a Rovensko B,

  1.N.Bydžov C           3  2  0  1     32 :  22     7

  2.Roškopov A          3  2  0  1     30 :  24     7

  3.Libáň B                  3  1  1  1     30 :  24     6

  4.Popovice A           3  1  1  1     28 :  26     6

  5.Stará Paka C         2  1  1  0     21 :  15     5

  6.Miletín B                3  1  0  2     26 :  28     5

  7.Rovensko B          2  1  0  1     17 :  19     4

  8.L.Bělohrad D        2  1  0  1     17 :  19     4

  9.Železnice B           2  1  0  1     15 :  21     4

10.Butoves B             3  0  1  2     18 :  36     4

4. třída muži : Chlumec D-Popovice B 5:13(Leden 4-Novotný,Procházka,

Valeš 3,5), Miletín C-Chyjice B 12:6(Hátle 4,5-Olejarčík 3,5), Železnice C-N.Paka E 7:11(Hrabala 2,5-Albrecht,Nožička 4), Valdice A-Rovensko C 16:2(Bilanský 4,5-Drahoňovský,D.Soukup 1), Lány A-Nemyčeves B 14:4

(Stuchlík,Z.Vokrouhlecký 4,5-R.Trč st.,Hendrych 2), Kopidlno B-L.Bělo-hrad E 9:9(Novák,Masák 3,5-Jungling 3),

  1.Lány A                   3  3  0  0     45 :    9     9

  2.Valdice A               3  3  0  0     42 :  12     9

  3.Popovice B           3  3  0  0      35 :  19     9

  4.Miletín C                3  2  0  1     34 :   20    8

  5.Chlumec C            3  2  0  1      36 :  18    7

  6.N.Paka D                3  1  1  1     24 :  30     6

  7.Nemyčeves B        3  1  0  2     23 :  31     5

  8.Rovensko C          3  1  0  2     18 :  36     5

  9.Kopidlno B            3  0  1  2     18 :  36     5

10.L.Bělohrad E         3  0  1  2     16 :  38     4

11.Železnice C           3  0  0  3      18 :  36    3

12.Chyjice B               3  0  0  3     15 :  39     3

5. třída muži : Roškopov B-Popovice C 11:7(Sochor 4-Voj.Kazda 3,5), Nemyčeves C-Butoves C 9:9(Rejman 3-Alf.Hlawatschke ml.4), Rovensko D-Slatiny A 4:14(Petrásek 2-Svobodová,Debnár 4,5), Chomutice C-Žlunice B 10:8(Veselý 4,5-Haken 3), Sobotka A-Miletín D 14:4(Kozák,

Najman 4,5-Šotola,Portík,Fof,Draštík 1), Chyjice C-L.Bělohrad F 3:15

(Zelinger 2-Kout,Klejch st. 4,5).

  1.Sobotka                  3  3  0  0    47 :    7     9

  2.Roškopov B           3  3  0  0    35 :  19     9

  3.Nemyčeves C         3  2  1  0    36 :  18     8

  4.Miletín D                 3  2  0  1    31 :  23     7

  5.L.Bělohrad F          3  2  0  1    28 :  26     7

  6.Popovice C            3  1  1  1    34 :  20     6

  7.Žlunice B                3  1  0  2   26 :  28     5

  8.Chomutice C          3  1  0  2   26 :  28     5

  9.Slatiny A                3  1  0  2    25 :  29     5

10.Butoves C              3  0  2  1    25 :  29     5

11.Rovensko D           3  0  0  3      8 :  46     3

12.Chyjice C               3  0  0  3      3 :  51     3

 

  • Nidrle -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »
všechny novinky

Menu