Výsledky 1.10.2023

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA

VÝSLEDKY  29.10.2023

FOTBAL

Okresní pohár mužů : Chomutice-Lužany 3:0(1:0)Jezbera,Zummer,Voňka,

rozhodčí Styblík,žluté karty 3:2,vyloučen domácí O.Jezbera,80 diváků. Jičíněves-Dětenice 3:1(2:0)Angelov 2,Zedek-Vávra,rozhodčí Soukup, žluté karty 4:3,100 diváků, Kopidlno B-Robousy 4:2(2:1)Habel 2,Kovář,

Nasikovský-Hanuš,J.Vích, rozhodčí Pankrác, žluté karty 2:0,75 diváků. Zápas Hořice B-Miletín B bude dohrán až 5.11.2023.

Žáci : L.Bělohrad-Vysoké 7:0(4:0)Kotrouš 4,Jakubský,Mečář,Lánský a

6:0(3:0)Kotrouš,Šiška 2,Lánský,Jakubský, Jičín B-Robousy 2:1(2:0)

Cvrček,Kudlík-Etrych a 3:0(0:0)Novotný 2,Cvrček, Milíčeves-Kopidlno/

Libáň 0:1(0:0)Vích a 1:10(1:5)Mach-Kouřil 3,Pivarči 2,Rozsypal,Skrbek

Vích,D.Krejčík,Aubrecht, Lomnice-Martinice dohrávka 5.11., Lužany-Sedmihorky 1:0(1:0)Mach a 3:1(1:0)Zadražil 2,Mach-Nejedlo, Nová

Ves-Železnice dohrávka 4.11.

  1.Lomnice                 20  18  0     2   122 :  14     54

  2.L.Bělohrad             22  16  0     6     68 :  20     50

  3.Lužany                   22  17  0     5     65 :  40     48

  4.Kopidlno/Libáň     22  14  0     8     76 :  26     45 

  5.Jičín B                    22  14  0     8     63 :  55     41

  6.Robousy                22  14  0     8     63 :  31     40

  7.Nová Ves               20  10  0   10     57 :  62     30    

  8.Sedmihorky           22    9  0  13      39 :  79     26

  9.Železnice/Valdice  20    6  0  14      27 :  35     22

10.Martinice                20    5  0  15      46 :  79     15

11.Vysoké                   22    3  0   19     15 : 103       8

12.Milíčeves                22    2  0   20     14 : 111      5      

Mladší přípravka – dohrávky Nová/St. Paka A-Nová/St.Paka B 4:6(2:3)

Pieschel 2,Folta,Jenšík-Flumert 3,Čokina,Sklenář,Voňka a 4:4(2:1)Folta,

Sekot,Pieschel,Čokina-Sedláček,Flumert,Voňka,Sklenář

Starší přípravka – dohrávky Chomutice-Sobotka 8:4(3:3)Šikýř 3,Hetfleiš 2,Petr,Kubišta,Mádle-A.Ječný,R.Ječný 2 a 12:5(6:4)Kubišta 5,Petr 3,Šikýř

2,Zahálka,Chvála-A.Ječný,R.Ječný 2,D.Ječný

 

STOLNÍ TENIS

Muži – 1. třída : Miletín A-Hořice A 2:16(Rychtera 2-Vzorek,Polák 4,5), Železnice A-L.Bělohrad B 10:8(Rohlíček 4-Kosina 3,5), Jičín C-Butoves A 11:7(Kohut,Doule 3-Aleš Hlawatschke 3,5), Hořice B-Chomutice A 16:2

(Kvapil,Vyskočil 4,5-Durschmied,Kučera 1), St.Paka B-Rovensko A 11:7

(Herber,T.Pánek 3,5-Vágenknecht 4) Chlumec C-Radim B 13:5(Skřivan 4,5-Stříbrný,Breuer 2)

  1.Hořice B                            5  5  0  0    62 :  28     15

  2.Hořice A                            5  4  1  0    65 :  25     14

  3.Stará Paka B                     5  3  0  2    53 :  37     11

  4.L.Bělohrad B                    5  3  0  2    53 :  37     11

  5.Jičín C                               5  2  2  1    49 :  43     11

  6.Železnice A                       5  3  0  2    44 :  46     11
  7.Rovensko A                      5  2  1  2    49 :  41     10

  8.Radim A                            5  2  0  3    36 :  54       9

  9.Butoves A                         5  1  1  3    44 :  46       8

10.Chomutice A                     5  1  1  3    36 :  54       8

11.Chlumec C                        5  1  0  4    28 :  62       7

12.Miletín A                            5  0  0  5    21 :  69       5

2. třída : Nemyčeves A-Hořice C 13:5(T.Trč 4,5-Vyskočil 3), Chomutice B-Kopidlno A 10:8(J.Průša 4,5-Procházka 3,5), Libáň A-N.Paka C 9:9(Vaní-ček 3,5-Morávek 3,5), L.Bělohrad C-Jičín D 12:6(Štujber,Petřivý st. 4-Kuba 2,5), volno Žlunice A a Chyjice,

  1.Libáň A                            4  3  1  0      47 :  25     11

  2.Jičín C                              5  2  1  2     46 :  44     10

  3.Nová Paka C                    4  2  1  1     47 :  25       9

  4.L.Bělohrad C                    5  2  0  3     47 :  43      9
  5.Kopidlno A                       4  2  0  2     38 :  34      8                   

  6.Nemyčeves A                   3  2  0  1     30 :  24      7

  7.Hořice C                            4  1  1  2     31 :  41      7

  8.Chyjice A                          4  1  1  2     29 :  43      7

  9.Žlunice A                          3  1  1  1     23 :  31      6

10.Chomutice B                    4  1  0  3     22 :  50      6

3. třída : Rovensko B-L.Bělohrad D 11:7(Stantejský 3,5-Hoza 3,5), N.Byd-žov C-St.Paka C 9:9(Haltuf 4,5-Krutský ml. 3), Butoves B-Železnice B 12:6

(Hlawatschke st.,Žďárský,Zhouf,Jón 3-Kretová,Kudrnáč 2,5), Roškopov A-Miletín B 10:8(Šáfář 3,5-Petr 3,5), volno Popovice A, Libáň B,

  1.Roškopov A                    5  3  0  2     48 :  42     11

  2.Nový Bydžov C              4  2  1  1     41 :  31      9

  3.Libáň B                            4  2  1  1     40 :  32      9

  4.Stará Paka C                   4  1  3  0     39 :  33      9

  5.Popovice A                      4  2  1  1     39 :  33      9

  6.Rovensko B                     4  2  1  1     37 :  35      8

  7.Miletín B                           5  1  1  3     43 :  47      8

  8.Butoves B                        5  1  2  2     39 :  51      9

  9.Železnice B                      4  1  0  3     28 :  44      6

10.L.Bělohrad C                   3  1  0  2     24 :  30      5

4. třída :Miletín C-Popovice B 6:12(Rais,Balihar,Hátle 2-Procházka 4,5), Železnice C-Chlumec D 6:12(Hrabala 2,5-Veselý 4), Valdice A-Chyjice B 18:0(Imlauf,Hlava,Jiřiště,Bilanský 3,5), Lány A-N.Paka E 16:2(Stuchlík,J.

Vokrouhlecký 4,5-Plecháčová,Stuch-lík 1), Kopidlno B-Rovensko C 5:13

(Masák 3-Brožek,Borovička 3,5)), L.Bělohrad E-Nemyčeves B 8:10(Vác-lavík,Stehlík 2,5-Hen-drych 4),

  1.Lány A                               5  5  0  0    78 :  12    15

  2.Valdice A                          5  5  0  0    70 :  20     15

  3.Popovice B                       5  5  0  0    58 :  32    15

  4.Chlumec C                        5  4  0  1    58 :  32    13 

  5.Nemyčeves B                   5  3  0  2    45 :  45    11

  6.Miletín C                            5  2  1  2    48 :  42    10

  7.Rovensko C                      5  2  0  3    32 :  58      9

  8.Nová Paka D                     5  1  1  3    34 :  56      8

  9.Chyjice B                          5  1  0  4    26 :  64      7

 

10.L.Bělohrad E                    5  0  1  4    31 :  59      6

11.Kopidlno B                       5  0  1  4    29 :  61      6

12.Železnice C                      5  0  0  5    31 :  59      5

5. třída: Nemyčeves C-Popovice C 15:3(Homola 4,5-Šamko 1,5), Roven-

sko D-Roškopov B 6:12(Petrásek 3,5-P.Krejčí nejml. 4), Chomutice C-Butoves C 10:8(Veselý 4,5-Debnár 3,5), Sobotka A-Slatiny A 10:8(Kozák 4,Debnár 3,5), Chyjice C-Žlunice B 6:12(D.Šolc 3-Haken,Macura 3,5), L.

Bělohrad F-Miletín D 5:13(Kout 4-Draštík,Fof,Schauer 3,5).

  1.Sobotka A                        5  4  1  0    66 :  24    14

  2.Roškopov B                     5  4  1  0    56 :  34    14

  3.Nemyčeves C                  5  3  2  0    60 :  30     13

  4.Miletín D                           5  4  0  1    58 :  32    13

  5.Žlunice B                          5  2  1  2    47 :  43    10 

  6.L.Bělohrad F                    5  2  1  2    42 :  48    10

  7.Butoves C                        5  1  2  2    48 :  42      9

  8.Popovice C                      5  1  2  2    46 :  44      9

  9.Chomutice C                   5  2  0  3    44 :  46      9

10.Slatiny A                          5  2  0  3    43 :  47      9 

11.Rovensko D                    5  0  0  5     17 :  73     5

12.Chyjice C                        5  0  0  5     13 :  77     5

Pohár olympijských nadějí (svazový turnaj mládeže v Jičíně). U 13(13

startujících : 1.Ondřej Komárek (N.Bydžov), 2.Josef Klíma (Butoves),

3.Vojtěch Duczynski. 4. Jakub Musil, 5.Tomáš Rozkovec (všichni Jičín).

U15 (12 startujících) : 1.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 2.Adam Havelka, 3.

Jonáš Ondráček, 4.Josef Frýba (všichni Butoves), U19(6 startujících) :

1.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 2.David Rozkovec (Jičín), 3.Vojtěch Kosi-na (L.Bělohrad), 5.Marek Rejman (Butoves), 5.Jan Cvrček (Jičín).

Příští kolo – 1.třída muži : Hořice A-Radim B, Rovensko A-Chlumec C,

Chomutice A-St.Paka B, Butoves A-Hořice B, L.Bělohrad B-Jičín C,

Miletín A-Železnice A, 2. třída : Hořice C-Jičín D, N.Paka C-Chyjice A,

Kopidlno A-Libáň A, Nemyčeves A-Žlunice A, volno L.Bělohrad C, Cho-mutice B, 3. třída : Libáň B-Miletín B, Železnice B-Roškopov A, St.Paka

C-Popovice A, L.Bělohrad D-N.Bydžov C, volno Butoves B a Rovensko B,

4. třída : Popovice B-Nemyčeves B, Rovensko C-L.Bělohrad E, N.Paka D-

Kopidlno B, Chyjice B-Lány A, Chlumec C-Valdice A, Miletín C-Železnice

C, 5.třída : Popovice C-Miletín D, Žlunice B-L.Bělohrad F, Slatiny A-Chy-jice C, Butoves C-Sobotka A, Roškopov B-Chomutice C, Nemyčeves C-Rovensko D, žáci U15 ve Staré Pace (St. Paka A-St.Paka B, Roškopov-

Rovensko, St.Paka A-Roškopov, St.Paka B-Rovensko, St.Paka A-Roven-sko, St.Paka B-Roškopov), v Botovci (Butoves B-Butoves A, N.Bydžov-

Libáň, Butoves B-Libáň, Butoves A-N.Nydžov, Butoves B-N.Bydžov,

Butoves A-Libáň), v Hořicích (Hořice-Miletín, Kopidlno-L.Bělohrad, Hoři-ce-Kopidlno, Miletín-L.Bělohrad, Hořice-L.Bělohrad, Miletín-Kopidlno).

  • Nidrle-

 

                                                                                                

 

 

 

 

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA

VÝSLEDKY  29.10.2023

FOTBAL

Okresní pohár mužů : Chomutice-Lužany 3:0(1:0)Jezbera,Zummer,Voňka,

rozhodčí Styblík,žluté karty 3:2,vyloučen domácí O.Jezbera,80 diváků. Jičíněves-Dětenice 3:1(2:0)Angelov 2,Zedek-Vávra,rozhodčí Soukup, žluté karty 4:3,100 diváků, Kopidlno B-Robousy 4:2(2:1)Habel 2,Kovář,

Nasikovský-Hanuš,J.Vích, rozhodčí Pankrác, žluté karty 2:0,75 diváků. Zápas Hořice B-Miletín B bude dohrán až 5.11.2023.

Žáci : L.Bělohrad-Vysoké 7:0(4:0)Kotrouš 4,Jakubský,Mečář,Lánský a

6:0(3:0)Kotrouš,Šiška 2,Lánský,Jakubský, Jičín B-Robousy 2:1(2:0)

Cvrček,Kudlík-Etrych a 3:0(0:0)Novotný 2,Cvrček, Milíčeves-Kopidlno/

Libáň 0:1(0:0)Vích a 1:10(1:5)Mach-Kouřil 3,Pivarči 2,Rozsypal,Skrbek

Vích,D.Krejčík,Aubrecht, Lomnice-Martinice dohrávka 5.11., Lužany-Sedmihorky 1:0(1:0)Mach a 3:1(1:0)Zadražil 2,Mach-Nejedlo, Nová

Ves-Železnice dohrávka 4.11.

  1.Lomnice                 20  18  0     2   122 :  14     54

  2.L.Bělohrad             22  16  0     6     68 :  20     50

  3.Lužany                   22  17  0     5     65 :  40     48

  4.Kopidlno/Libáň     22  14  0     8     76 :  26     45 

  5.Jičín B                    22  14  0     8     63 :  55     41

  6.Robousy                22  14  0     8     63 :  31     40

  7.Nová Ves               20  10  0   10     57 :  62     30    

  8.Sedmihorky           22    9  0  13      39 :  79     26

  9.Železnice/Valdice  20    6  0  14      27 :  35     22

10.Martinice                20    5  0  15      46 :  79     15

11.Vysoké                   22    3  0   19     15 : 103       8

12.Milíčeves                22    2  0   20     14 : 111      5      

Mladší přípravka – dohrávky Nová/St. Paka A-Nová/St.Paka B 4:6(2:3)

Pieschel 2,Folta,Jenšík-Flumert 3,Čokina,Sklenář,Voňka a 4:4(2:1)Folta,

Sekot,Pieschel,Čokina-Sedláček,Flumert,Voňka,Sklenář

Starší přípravka – dohrávky Chomutice-Sobotka 8:4(3:3)Šikýř 3,Hetfleiš 2,Petr,Kubišta,Mádle-A.Ječný,R.Ječný 2 a 12:5(6:4)Kubišta 5,Petr 3,Šikýř

2,Zahálka,Chvála-A.Ječný,R.Ječný 2,D.Ječný

 

STOLNÍ TENIS

Muži – 1. třída : Miletín A-Hořice A 2:16(Rychtera 2-Vzorek,Polák 4,5), Železnice A-L.Bělohrad B 10:8(Rohlíček 4-Kosina 3,5), Jičín C-Butoves A 11:7(Kohut,Doule 3-Aleš Hlawatschke 3,5), Hořice B-Chomutice A 16:2

(Kvapil,Vyskočil 4,5-Durschmied,Kučera 1), St.Paka B-Rovensko A 11:7

(Herber,T.Pánek 3,5-Vágenknecht 4) Chlumec C-Radim B 13:5(Skřivan 4,5-Stříbrný,Breuer 2)

  1.Hořice B                            5  5  0  0    62 :  28     15

  2.Hořice A                            5  4  1  0    65 :  25     14

  3.Stará Paka B                     5  3  0  2    53 :  37     11

  4.L.Bělohrad B                    5  3  0  2    53 :  37     11

  5.Jičín C                               5  2  2  1    49 :  43     11

  6.Železnice A                       5  3  0  2    44 :  46     11
  7.Rovensko A                      5  2  1  2    49 :  41     10

  8.Radim A                            5  2  0  3    36 :  54       9

  9.Butoves A                         5  1  1  3    44 :  46       8

10.Chomutice A                     5  1  1  3    36 :  54       8

11.Chlumec C                        5  1  0  4    28 :  62       7

12.Miletín A                            5  0  0  5    21 :  69       5

2. třída : Nemyčeves A-Hořice C 13:5(T.Trč 4,5-Vyskočil 3), Chomutice B-Kopidlno A 10:8(J.Průša 4,5-Procházka 3,5), Libáň A-N.Paka C 9:9(Vaní-ček 3,5-Morávek 3,5), L.Bělohrad C-Jičín D 12:6(Štujber,Petřivý st. 4-Kuba 2,5), volno Žlunice A a Chyjice,

  1.Libáň A                            4  3  1  0      47 :  25     11

  2.Jičín C                              5  2  1  2     46 :  44     10

  3.Nová Paka C                    4  2  1  1     47 :  25       9

  4.L.Bělohrad C                    5  2  0  3     47 :  43      9
  5.Kopidlno A                       4  2  0  2     38 :  34      8                   

  6.Nemyčeves A                   3  2  0  1     30 :  24      7

  7.Hořice C                            4  1  1  2     31 :  41      7

  8.Chyjice A                          4  1  1  2     29 :  43      7

  9.Žlunice A                          3  1  1  1     23 :  31      6

10.Chomutice B                    4  1  0  3     22 :  50      6

3. třída : Rovensko B-L.Bělohrad D 11:7(Stantejský 3,5-Hoza 3,5), N.Byd-žov C-St.Paka C 9:9(Haltuf 4,5-Krutský ml. 3), Butoves B-Železnice B 12:6

(Hlawatschke st.,Žďárský,Zhouf,Jón 3-Kretová,Kudrnáč 2,5), Roškopov A-Miletín B 10:8(Šáfář 3,5-Petr 3,5), volno Popovice A, Libáň B,

  1.Roškopov A                    5  3  0  2     48 :  42     11

  2.Nový Bydžov C              4  2  1  1     41 :  31      9

  3.Libáň B                            4  2  1  1     40 :  32      9

  4.Stará Paka C                   4  1  3  0     39 :  33      9

  5.Popovice A                      4  2  1  1     39 :  33      9

  6.Rovensko B                     4  2  1  1     37 :  35      8

  7.Miletín B                           5  1  1  3     43 :  47      8

  8.Butoves B                        5  1  2  2     39 :  51      9

  9.Železnice B                      4  1  0  3     28 :  44      6

10.L.Bělohrad C                   3  1  0  2     24 :  30      5

4. třída :Miletín C-Popovice B 6:12(Rais,Balihar,Hátle 2-Procházka 4,5), Železnice C-Chlumec D 6:12(Hrabala 2,5-Veselý 4), Valdice A-Chyjice B 18:0(Imlauf,Hlava,Jiřiště,Bilanský 3,5), Lány A-N.Paka E 16:2(Stuchlík,J.

Vokrouhlecký 4,5-Plecháčová,Stuch-lík 1), Kopidlno B-Rovensko C 5:13

(Masák 3-Brožek,Borovička 3,5)), L.Bělohrad E-Nemyčeves B 8:10(Vác-lavík,Stehlík 2,5-Hen-drych 4),

  1.Lány A                               5  5  0  0    78 :  12    15

  2.Valdice A                          5  5  0  0    70 :  20     15

  3.Popovice B                       5  5  0  0    58 :  32    15

  4.Chlumec C                        5  4  0  1    58 :  32    13 

  5.Nemyčeves B                   5  3  0  2    45 :  45    11

  6.Miletín C                            5  2  1  2    48 :  42    10

  7.Rovensko C                      5  2  0  3    32 :  58      9

  8.Nová Paka D                     5  1  1  3    34 :  56      8

  9.Chyjice B                          5  1  0  4    26 :  64      7

 

10.L.Bělohrad E                    5  0  1  4    31 :  59      6

11.Kopidlno B                       5  0  1  4    29 :  61      6

12.Železnice C                      5  0  0  5    31 :  59      5

5. třída: Nemyčeves C-Popovice C 15:3(Homola 4,5-Šamko 1,5), Roven-

sko D-Roškopov B 6:12(Petrásek 3,5-P.Krejčí nejml. 4), Chomutice C-Butoves C 10:8(Veselý 4,5-Debnár 3,5), Sobotka A-Slatiny A 10:8(Kozák 4,Debnár 3,5), Chyjice C-Žlunice B 6:12(D.Šolc 3-Haken,Macura 3,5), L.

Bělohrad F-Miletín D 5:13(Kout 4-Draštík,Fof,Schauer 3,5).

  1.Sobotka A                        5  4  1  0    66 :  24    14

  2.Roškopov B                     5  4  1  0    56 :  34    14

  3.Nemyčeves C                  5  3  2  0    60 :  30     13

  4.Miletín D                           5  4  0  1    58 :  32    13

  5.Žlunice B                          5  2  1  2    47 :  43    10 

  6.L.Bělohrad F                    5  2  1  2    42 :  48    10

  7.Butoves C                        5  1  2  2    48 :  42      9

  8.Popovice C                      5  1  2  2    46 :  44      9

  9.Chomutice C                   5  2  0  3    44 :  46      9

10.Slatiny A                          5  2  0  3    43 :  47      9 

11.Rovensko D                    5  0  0  5     17 :  73     5

12.Chyjice C                        5  0  0  5     13 :  77     5

Pohár olympijských nadějí (svazový turnaj mládeže v Jičíně). U 13(13

startujících : 1.Ondřej Komárek (N.Bydžov), 2.Josef Klíma (Butoves),

3.Vojtěch Duczynski. 4. Jakub Musil, 5.Tomáš Rozkovec (všichni Jičín).

U15 (12 startujících) : 1.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 2.Adam Havelka, 3.

Jonáš Ondráček, 4.Josef Frýba (všichni Butoves), U19(6 startujících) :

1.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 2.David Rozkovec (Jičín), 3.Vojtěch Kosi-na (L.Bělohrad), 5.Marek Rejman (Butoves), 5.Jan Cvrček (Jičín).

Příští kolo – 1.třída muži : Hořice A-Radim B, Rovensko A-Chlumec C,

Chomutice A-St.Paka B, Butoves A-Hořice B, L.Bělohrad B-Jičín C,

Miletín A-Železnice A, 2. třída : Hořice C-Jičín D, N.Paka C-Chyjice A,

Kopidlno A-Libáň A, Nemyčeves A-Žlunice A, volno L.Bělohrad C, Cho-mutice B, 3. třída : Libáň B-Miletín B, Železnice B-Roškopov A, St.Paka

C-Popovice A, L.Bělohrad D-N.Bydžov C, volno Butoves B a Rovensko B,

4. třída : Popovice B-Nemyčeves B, Rovensko C-L.Bělohrad E, N.Paka D-

Kopidlno B, Chyjice B-Lány A, Chlumec C-Valdice A, Miletín C-Železnice

C, 5.třída : Popovice C-Miletín D, Žlunice B-L.Bělohrad F, Slatiny A-Chy-jice C, Butoves C-Sobotka A, Roškopov B-Chomutice C, Nemyčeves C-Rovensko D, žáci U15 ve Staré Pace (St. Paka A-St.Paka B, Roškopov-

Rovensko, St.Paka A-Roškopov, St.Paka B-Rovensko, St.Paka A-Roven-sko, St.Paka B-Roškopov), v Botovci (Butoves B-Butoves A, N.Bydžov-

Libáň, Butoves B-Libáň, Butoves A-N.Nydžov, Butoves B-N.Bydžov,

Butoves A-Libáň), v Hořicích (Hořice-Miletín, Kopidlno-L.Bělohrad, Hoři-ce-Kopidlno, Miletín-L.Bělohrad, Hořice-L.Bělohrad, Miletín-Kopidlno).

  • Nidrle-

 

                                                                                                

 

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »

Výsledky 14.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  15.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-Butoves A 18:0(Vzorek,Polák,Štěpánek,Pozler 4,5), Chomutice A-L.Bělohrad B 8:10…

více »
všechny novinky

Menu