Naděje královéhradeckého sportu 2018

 

Již čtrnáctkrát byli v rámci ankety Naděje královéhradeckého sportu vyhlášeni a oceněni nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy z řad mládeže. Slavnostně byli mladí sportovci oceněni v královéhradecké Filharmonii 13.3.2019 a to za své vynikající sportovní výsledky roku 2018. Patronem letošního ročníku byl úspěšný reprezentant České republiky v atletice, vícebojař Jan Doležal, který získal titul „Naděje královéhradeckého sportu“ za rok 2011, 2013 a 2014.

I v letošním roce se na doprovodném programu podíleli zástupci královéhradeckých sportovních a kulturních organizací: Klub aerobiku a tance AC Hip Hop, SK karate spartak Hradec Králové, Základní umělecká škola Střezina, Rock and Roll skupina RockTeens Hradec Králové, Nathali Tučková – závodnice oddílu moderní gymnastiky TJ Slavia Hradec Králové a členka baletního souboru V. Hrbkové Balet HKH a Vem Camará Capoeira.

Hudební seskupení Základní umělecké školy Střezina kromě krásného hudebního vystoupení doprovázelo také celý slavnostní večer vlastní fanfárou, kterou hudebníci zahráli všem oceněným sportovcům přicházejícím na jeviště.

 

Přehled oceněných sportovců naleznete zde.

 

Menu