Naděje královéhradeckého sportu 2018

 

Již čtrnáctkrát byli v rámci ankety Naděje královéhradeckého sportu vyhlášeni a oceněni nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy z řad mládeže. Slavnostně byli mladí sportovci oceněni v královéhradecké Filharmonii 13.3.2019 a to za své vynikající sportovní výsledky roku 2018. Patronem letošního ročníku byl úspěšný reprezentant České republiky v atletice, vícebojař Jan Doležal, který získal titul „Naděje královéhradeckého sportu“ za rok 2011, 2013 a 2014.

I v letošním roce se na doprovodném programu podíleli zástupci královéhradeckých sportovních a kulturních organizací: Klub aerobiku a tance AC Hip Hop, SK karate spartak Hradec Králové, Základní umělecká škola Střezina, Rock and Roll skupina RockTeens Hradec Králové, Nathali Tučková – závodnice oddílu moderní gymnastiky TJ Slavia Hradec Králové a členka baletního souboru V. Hrbkové Balet HKH a Vem Camará Capoeira.

Hudební seskupení Základní umělecké školy Střezina kromě krásného hudebního vystoupení doprovázelo také celý slavnostní večer vlastní fanfárou, kterou hudebníci zahráli všem oceněným sportovcům přicházejícím na jeviště.

 

Přehled oceněných sportovců naleznete zde.

 

Vyhledávání

Novinky

VALNÁ HROMADA KHUS - 2022

‼Středa 15. června v 16,30 hod.‼ TJ Slavia, Hradec Králové, Tř. Nejedlého 1216

více »

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY - příspěvky na sport

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.

více »

MAPING hradeckých sportovišť - TK Dynamo HK

Čtvrtá návštěva předsedy KHUS Jakuba Lejska v rámci mapování hradeckých sportovišť patřila Tenisovému klubu Dynamo Hradec Králové

více »

MAPING hradeckých sportovišť - loděnice VK Slavia HK

Třetí mapování hradeckých sportovišť předsedy KHUS Jakuba Lejska, tentokrát na loděnici VK Slavia Hradec Králové

více »

MAPING hradeckých sportovišť - hala Třebeš

Předseda KHUS Jakub Lejsek pokračoval v mapování hradeckých sportovišť ve Sportovní hale Třebeš

více »

NADĚJE a SPORTOVEC města HK 2020/21

  Slavnostní vyhlášení úspěchů hradeckých sportovců proběhlo ve středu 6. dubna 2022 v hradecké Filharmonii. Role patronky galavečera se skvěle zhostila Kateřina Siniaková…

více »
všechny novinky

Menu