STOLNÍ TENIS - výsledky z 9.-10. října 2021

1.třída mužů : Hořice A-Butoves A 17:1(Vzorek,Štěpánek,Kvapil 4,5-Grym 1), Rovensko A-Radim A 8:10(Vágenknecht 4,5-Breuer,Myšík 3), Jičín C-Jičín B 7:11(M.Novotný,Kohut 2-Pavel Harcuba 4,5), Libáň A-N.Paka C 7:11(Vaníček 3,5-Růžek 4),L.Bělohrad B-Chomutice B 18:0(Ordáň,M.Šulc,

Fejfar,Zívr 4,5), volno Miletín A

  1.Jičín B                              2  2  0  0   28 :   8     6

  2.Nová Paka C                    2  2  0  0   23 :  13    6

  3.Radim A                           2  2  0  0   21 :  15    6

  4.Libáň A                             2  1  0  1   25 :  11    4

  5.Hořice A                           2  1  0  1   24 :  12    4

     L.Bělohrad B                    2  1  0  1  24 :  12    4

  7.Jičín C                              2  1  0  1   21 :  15    4

  8.Rovensko A                     2  0  0  2     9 :  27    6

  9.Chomutice B                    2  0  0  2    4 :  30     2

10.Butoves A                        1  0  0  1    1 :  17     1

11.Miletín A                           1  0  0  1    0 :  18     1

2.třída muži : N.Paka D-Chlumec C 7:11(Plecháčová,Stuchlík 2,5-Kubá-nek 4,5), Kopidlno A-L.Bělohrad C 12:6(Pekárek 4,5-J.Šulc 3), Jičín D-Žlunice A 7:11(Rejha 4-Mokošín 4,5), Lány A-Nemyčeves C 14:4(J.

Vokrouhlecký,Stuchlík 4,5-R.Trč st. 2), Železnice A-Hořice B 6:12

(Kudrnáč 2,5-Zemánek 4,5), volno Libáň B

  1.Hořice B                           2  2  0  0   27 :   9    6

  2.Kopidlno A                       2  2  0  0  24 :  12    6

     Chlumec C                       2  2  0  0  24 :   12    6

   4.L.Bělohrad C                   2  1  0  1  20 :  16    4

     Nemyčeves C                   2  1  0  1  20 :  16    4

  6.Lány A                              2  1  0  1  17 :  19     4

    Žlunice A                           2  1  0  1  17 :  19    4

  8.Nová Paka D                    2  0  0   2  11 :  25    2

  9.Jičín D                              2  0  0  2    9 :  27    2

10.Železnice A                      1  0  0  1    6 :  12    1

11.Libáň B                             1  0  0  1    5 :  13    1

3.třída muži : Miletín B-Železnice B 9:9(Balihar 3,5-Kudrnáč 4,5), Roško-pov A-Miletín C 10:8(P.Krejčí ml. 3,5-Petr 4), Nemyčeves C-Chyjice A 6:12(Rössler 3,5-Kašpar 4,5), St.Paka C-Jičín C 11:7(Vávra 4,5-Zikmund,

Kunášek 2,5), L.Bělohrad D-Rovensko B 8:10(Hoza,Václavík,Stehlík 2,5-Ježek 4), volno Hořice C

  1.Rovensko B                     2  2  0  0  26 :  10     6

  2.Chyjice A                         2  2  0  0   24 :  12    6

  3.Miletín C                          2  1  0  1   22 :  14    4

  4.Jičín E                             2  1  0  1   21 :  15    4

  5.Roškopov A                    2  1  0  1   16 :  20    4

  6.Stará Paka C                   2  1  0  1   13 :  23    4

  7.Hořice C                           1  1  0  0   12 :   6     3

  8.Železnice B                      2  0  1  1   13 :  23    3

  9.Miletín B                           1  0  1  0     9 :    9    2

10.L.Bělohrad D                    2  0  0  2   14 : 22    2

11.Nemyčeves C                   2  0  0  2   10 : 26    2

4.třída muži : Butoves B-Valdice B 14:4(Konůpek st. a ml. 3,5-Bilanský 2), N.Paka E-Popovice A 6:12(Knap 2,5.P.Kazda 4,5),Rovensko C-L.Bělohrad E 13:5(Stantejský,Soukup 4,5-Vajdl 2), N.Bydžov C-Kopidlno D 8:10(Hal-tuf 3-Dvořák 4,5), Chyjice B-Nemyčeves D 8:10(J.Šolc 4-Hendrych,Hrdý 3,5), volno Železnice C

  1.Butoves C                        2  2  0  0   26 : 10     6

  2.Rovensko C                     2  2  0  0   25 : 11     6

  3.Nemyčeves D                  2  2  0  0   22 : 14     6

  4.Popovice A                      2  1  1  0   21 : 15     5

  5.L.Bělohrad E                   2  1  0  1   16 :  20    4

     Kopidlno B                      2  1  0  1   16 : 20     4

  7.Valdice B                         2  0  1  1   13 : 23     3

  8.Nový Bydžov C               2  0  0  2   14 : 22      2

  9.Nová Paka E                    2  0  0  2   13 : 23     2

10.Chyjice B                         1  0  0  1     8 : 10     1

11.Železnice C                      1  0  0  1     6 : 12     1

5.třída muži : Popovice B-Sobotka A 9:9(Balihar 3,5-Kudrnáč 4,5), Nemy-čeves E-Chyjice C 15:3 (Homola,Blažek 4,5-M.Veselý 2), Žlunice B-Úbi-slavice A 5:13(Karpaš,Horák 1,5-J.Brendl,Vít 4,5), L.Bělohrad F-Roven-sko D 9:9(Krausová 4,5-Borovička 3,5), Slatiny A-Roškopov B 10:8(Svo-bodová,Hampl 3,5-P.Rajm 4), volno Miletín D

  1.Úbislavice A                    2  2  0  0   27 :    9     6

  2.Rovensko C                     2  1  1  0   21 :  15     5

  3.Slatiny A                           2  1  1  0   19 :  17    5

  4.Roškopov A                     2  1  0  1   20 :  16    4

  5.Nemyčeves E                   2  1  0  1   19 :  17    4

  6.Popovice B                       2  0  2  0   18 : 18     4

  7.Miletín D                           1  1  0  1   11 :   7     3 

  8.Sobotka A                        2  0  1  1    16 :  20   3

  9.L.Bělohrad F                    2  0  1  1   15 :  21    3

10.Žlunice B                          2  0  0  2   11 :  25    2

11.Chyjice C                          1  0  0  1     3 :  15    1

                                                                                          

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu