STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 30.-31.ŘÍJNA 2021

1.třída muži : Jičín B-N.Paka C 12:6(Pavel Harcuba,Gebauer 3,5-Kadavý

3), Radim A-Libáň A 6:12(Myšík 3-Vaníček,V.Horák 3,5), Butoves A-L.Bě-lohrad B 7:11(Grym,Hlawatschke ml. 2,5-Ordáň 4), Hořice A-Rovensko A 13:5(Kvapil,Polák,Štěpánek 3,5-Vágenknecht 4), Chomutice B-Miletín A 6:12(P.Průša 2-Kadavý 4,5) a volno Jičín C

  1.Jičín B                        5  5  0  0   62 :  28    15

  2.Nová Paka C              5  4  0  1   56 :  34    13

  3.Libáň A                      5  3  0  2   63 :  27    11

  4.L.Bělohrad B             5  3  0  2   55 :  35    11

  5.Radim A                     5  3  0  2   42 :  48    11

  6.Hořice A                     4  3  0  1   52 :  20    10

  7.Butoves A                  4  2  0  2   28 :  44     8 

  8.Jičín C                        4  1  0  3   36 :  36     6

  9.Miletín A                     4  1  0  3   19 :  53     6

10.Chomutice B              5  0  0  5   15 :  75     5

11.Rovensko A               4  0  0  4    22 :  50     4

2.třída muži :  Žlunice A-Hořice B 1:17(Jansta,Haken 0,5-J.a M.Zelení 4,5), L.Bělohrad C-Železnice A 10:8(Jan Šulc 4,5-Kudrnáč 3,5), Chlumec C-Lány A 9:9(L.Kycelt 4,5-Stuchlík 3), Libáň A-Jičín D 11:7(R.Horák 4,5-Rejha 3),N.Paka D-Kopidlno A 10:8(Stuchlík,Morávek ml. 3,5-Novák 3) a volno Nemyčeves B

  1.Chlumec C                 5  4  1  0    56 :  34    14

  2.Hořice B                     4  4  0  0    55 :  17    12

  3.Lány A                        5  3  1  1    51 :  39    12

  4.Kopidlno A                 5  3  0  2   51 :  39     11

  5.L.Bělohrad C             5   3  0  2   49 :  41     11

  6.Nemyčeves B            4  2  0  2    42 :  30       8

  7.Nová Paka D              4  2  0  2    33 :  39       8

  8.Žlunice A                   5  1  1  3    30 :  60       8

  9.Libáň B                      4  1  0  3    28 :  44       6

10.Železnice A               4  0  1  3     26 :  46       5

11.Jičín D                       5  0  0  5     29 :  61       5

3.třída muži :  Rovensko B-Miletín B 11:7(Ježek 4,5-Rais,Plecháč 4,5), Jičín E-Hořice C 2:16(Kunášek,Karták 1-Vyskočil,D.Hovad 4,5), Miletín C-L.Bělohrad D 15:3(Petr,Černík 4,5-Stehlík,Václavík,Jungling 1), Železnice B-St.Paka C 13:5(Kretová,Kudrnáč 4,5-Vávra 2), Roškopov A-Nemyčeves C 8:10(P.Krejčí ml. 4-Bareš 3,5) a volno Chyjice A 

  1.Miletín C                     5  4  0  1   58 :  32      13

  2.Chyjice A                   4  4  0  0    52 :  20     12

     Hořice C                     4  4  0  0    52 :  20     12

  4.Rovensko B               4  3  0  1    43 :  29     10

  5.Železnice B                5  1  2  2    45 :  45       9

  6.Roškopov A               5  2  0  3    39 :  51       9

  7.Nemyčeves C            5  1  0  4    36 :  54        8

  8.Miletín B                     4  1  1  2    35 :  37       7

  9.L.Bělohrad D              5  1  0  4    38 :  52       7

10.Stará Paka C              5  1  0  4    27 :  63       7

11.Jičín E                        4  1  0  3    25 :  47       6

4.třída muži :  Nemyčeves D-Butoves B 6:12(Pulec,Hrdý 2-Konůpek st. a

ml. 4,5), L.Bělohrad E-Železnice C 9:9(Jína 4,5-Švanda,Tominec 2,5),

Popovice A-Chyjice B 12:6(P.Kazda,Voldán 4,5-L.Douša,Tintěra 2), Val-dice B-N.Bydžov C 9:9(Bilanský,Balcar,Hlava 2,5-Šmidrkal 4), N.Paka

 E-Rovensko C 11:7(Erlebach 4,5,Soukup,Stantejský 2,5)  a volno Kopidlno B

  1.Popovice A                5  4  1  0    60 :  30     14

  2.Butoves B                  4  4  0  0    50 :  22     12

  3.Valdice B                   5  2  2  1    47 :  43      11

  4.Nemyčeves D            4  2  1  1    37 :  35       9

  5.Rovensko A               5  2  0  3    41 :  39       9

  6.Chyjice B                   4  2  0  2    39 :  33       8 

  7.Kopidlno B                4  2  0  2    32 :  40       8

  8.Nový Bydžov C         5  1  1  3    39 :  51       8

  9.L.Bělohrad E             5  1  1  3    38 :  52       8

10.Nová Paka E              5  1  0  4    35 :  55       7

11.Železnice C                4  0  2  2    32 :  40       6

5.třída muži:   Rovensko D-Popovice B 5:13(Brožek 3-Šamko ml.,Novotný

3,5), Úbislavice A-Roškopov B 15:3(L.Brendl,Vít 4,5-P.Krejčí nejml. 1,M. a P.Rajmovi 1), Chyjice C-Slatiny A 4:14(M.Veselý 2-Martínek,Hampl 4,5), Miletín D-L.Bělohrad F 13:5(T. a F.Kozákovi 4,5-Krčmář,Krausová,Matouš 1), Sobotka A-Žlunice B 10:8(Najman 4,5-Mázor,Nechanický 2,5) a volno Nemyčeves E

  1.Úbislavice A             5  5  0  0    68 :  22      15

  2.Miletín D                    4  4  0  0    49 :  23     12

  3.Slatiny A                    5  3  1  1    49 :  41     12

  4.Roškopov B              5  3  0  2    47 :  43     11

  5.Popovice B                4  1  2  1    38 :  34      8

  6.Sobotka                     4  1  2  1    35 :  37       8

  7.Rovensko C               5  1  1  3    38 :  52      8

  8.L.Bělohrad F             5  1  1   3    37 :  53      8

  9.Nemyčeves E            4  1  1  2    36 :  36      7 

10.Žlunice B                   5  1  0  4    39 :  51      7 

11.Chyjice B                   4  0  0  4    14 :  58      4

Dorost :  Jičín A-Valdice A 5:0(Kuba 2,5,Karták 1,5,Wagner 1-Jirásek,

Dlesk 0), Popovice A-Lány A 5:0(V.Kazda,Valeš 2,5-Fajfr,Vokrouhlecký 0), Jičín A-Popovice A 4:1(Karták 2,5,Kuba 1,5,Wagner 0-J.Kazda 1,V.

Kazda,Valeš 0), Valdice A-Lány A 5:0(Dlesk,Jirásek 2,5-Vokrouhlecký,

Fajfr 0), Jičín A-Lány A 5:0(Kuba 2,5,Karták 1,5,Wagner 1-Vokrouhlecký,

Fajfr 0), Valdice A-Popovice A 0:5(Dlesk,Jirásek 0-V.Kazda 2,Valeš 1,5,

J.Kazda 1), Miletín A-Chyjice A 4:1(F.Kozák 2,5,Jenčovská 1,5-Brejchová 1,Havířová 0), Žlunice A-Železnice A 0:5(Mázor,Nechanický 0-Veselý,

Brožíček 2,5),Miletín A-Žlunice A 5:0(F.Kozák,Jenčovská 2,5-Nechanický,

Mázor 0),Chyjice A-Železnice A 5:0(Brejchová,Havířová 2,5-Brožíček,Ve-selý 0), Miletín A-Železnice A 5:0(Jenčovská,F.Kozák 2,5-Brožíček,Veselý

0), Chyjice A-Žlunice 5:0(Brejchová,Havířová 2,5-Nechanický,Mázor 0),

A,Nemyčeves A-Chomutice A 0:5(Bílek,Agh 0-Veselý,Petráček 3,5),L.Bě-lohrad A-N.Bydžov A 5:0(Kout,Šul 2,5-Sixta,Procházka 0), Nemyčeves A-L.Bělohrad A 0:5(gh,Bílek 0-Šulc,Kout 2,5), Chomutice A-N.Bydžov A 4:1

(Petráček 2,5,Veselý 1,5-Procházka 1,Sixta), Nemyčeves A-N.Bydžov A 0:5(Agh,Bílek 0-Procházka,Sixta 2,5), Chomutice A-L.Bělohrad A 1:4(Pet-ráček 1,Veselý 0-Kout 2,5,Šulc 1,5),

Roškopov A-Roškopov B

  1.L.Bělohrad                         3   3   0   0   14 :    1     9

     Jičín                                   3   3   0   0    14 :    1     9

     Miletín                                3   3   0   0    14 :    1     9

  4.Popovice                           3   2   0   1    11 :    4     7

     Chyjice                              3   2   0   1    11 :    4     7

  6.Chomutice                        3   2   0   1    10 :    5     7

  7.Nový Bydžov                    3   1   0   2      6 :    9     5

  8.Valdice                              3   1   0   2      5 :  10     5

     Železnice                           3   1   0   2     5 :  10      5

10.Roškopov A                      1   1   0   0     4 :     1     3

11.Nemyčeves                       3   0   0   3      0 :  15     3

     Lány                                  3   0   0   3      0 :  15     3

     Žlunice                              3   0   0   3      0 :  15     3

14.Roškopov B                      1   0   0   1      1 :    4     1

Pohár olympijských nadějí – Jičín 28.10.2021

-mladší žactvo : 1.ONDRÁČEK Jonáš (09), 2.HAVELKA Adam (09) oba

Butoves, 3.ŠMIKA Hugo (11), 4.KOSINA Ondřej (10) oba L.Bělohrad, 5.

PAVELKA Martin (09) N.Bydžov, 6.FILJAČ Jiří (13) L.Bělohrad, 7.KRAJ

Filip (09) Kopidlno, 8.KAPUCIÁN Jan (10) Jičín.

-starší žactvo : 1.WÁGNER Radim (08)Jičín, 2.KMÍNKOVÁ Sára (07), 3.

ŠAFAŘÍKOVÁ Adéla (07) obě N.Bydžov, 4.PELC Matěj (07) Butoves, 5.

ŠTAMPOCHOVÁ Nikol (08) Jičín, 6.KALČÍKOVÁ Kateřina (07), 7.PRŮŠA

Marek (08), 8.JELÍNEK Štěpán (08) všichni N.Bydžov.

-dorost : nehráno, pouze dva prezentovaní

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu