STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 30.-31.ŘÍJNA 2021

1.třída muži : Jičín B-N.Paka C 12:6(Pavel Harcuba,Gebauer 3,5-Kadavý

3), Radim A-Libáň A 6:12(Myšík 3-Vaníček,V.Horák 3,5), Butoves A-L.Bě-lohrad B 7:11(Grym,Hlawatschke ml. 2,5-Ordáň 4), Hořice A-Rovensko A 13:5(Kvapil,Polák,Štěpánek 3,5-Vágenknecht 4), Chomutice B-Miletín A 6:12(P.Průša 2-Kadavý 4,5) a volno Jičín C

  1.Jičín B                        5  5  0  0   62 :  28    15

  2.Nová Paka C              5  4  0  1   56 :  34    13

  3.Libáň A                      5  3  0  2   63 :  27    11

  4.L.Bělohrad B             5  3  0  2   55 :  35    11

  5.Radim A                     5  3  0  2   42 :  48    11

  6.Hořice A                     4  3  0  1   52 :  20    10

  7.Butoves A                  4  2  0  2   28 :  44     8 

  8.Jičín C                        4  1  0  3   36 :  36     6

  9.Miletín A                     4  1  0  3   19 :  53     6

10.Chomutice B              5  0  0  5   15 :  75     5

11.Rovensko A               4  0  0  4    22 :  50     4

2.třída muži :  Žlunice A-Hořice B 1:17(Jansta,Haken 0,5-J.a M.Zelení 4,5), L.Bělohrad C-Železnice A 10:8(Jan Šulc 4,5-Kudrnáč 3,5), Chlumec C-Lány A 9:9(L.Kycelt 4,5-Stuchlík 3), Libáň A-Jičín D 11:7(R.Horák 4,5-Rejha 3),N.Paka D-Kopidlno A 10:8(Stuchlík,Morávek ml. 3,5-Novák 3) a volno Nemyčeves B

  1.Chlumec C                 5  4  1  0    56 :  34    14

  2.Hořice B                     4  4  0  0    55 :  17    12

  3.Lány A                        5  3  1  1    51 :  39    12

  4.Kopidlno A                 5  3  0  2   51 :  39     11

  5.L.Bělohrad C             5   3  0  2   49 :  41     11

  6.Nemyčeves B            4  2  0  2    42 :  30       8

  7.Nová Paka D              4  2  0  2    33 :  39       8

  8.Žlunice A                   5  1  1  3    30 :  60       8

  9.Libáň B                      4  1  0  3    28 :  44       6

10.Železnice A               4  0  1  3     26 :  46       5

11.Jičín D                       5  0  0  5     29 :  61       5

3.třída muži :  Rovensko B-Miletín B 11:7(Ježek 4,5-Rais,Plecháč 4,5), Jičín E-Hořice C 2:16(Kunášek,Karták 1-Vyskočil,D.Hovad 4,5), Miletín C-L.Bělohrad D 15:3(Petr,Černík 4,5-Stehlík,Václavík,Jungling 1), Železnice B-St.Paka C 13:5(Kretová,Kudrnáč 4,5-Vávra 2), Roškopov A-Nemyčeves C 8:10(P.Krejčí ml. 4-Bareš 3,5) a volno Chyjice A 

  1.Miletín C                     5  4  0  1   58 :  32      13

  2.Chyjice A                   4  4  0  0    52 :  20     12

     Hořice C                     4  4  0  0    52 :  20     12

  4.Rovensko B               4  3  0  1    43 :  29     10

  5.Železnice B                5  1  2  2    45 :  45       9

  6.Roškopov A               5  2  0  3    39 :  51       9

  7.Nemyčeves C            5  1  0  4    36 :  54        8

  8.Miletín B                     4  1  1  2    35 :  37       7

  9.L.Bělohrad D              5  1  0  4    38 :  52       7

10.Stará Paka C              5  1  0  4    27 :  63       7

11.Jičín E                        4  1  0  3    25 :  47       6

4.třída muži :  Nemyčeves D-Butoves B 6:12(Pulec,Hrdý 2-Konůpek st. a

ml. 4,5), L.Bělohrad E-Železnice C 9:9(Jína 4,5-Švanda,Tominec 2,5),

Popovice A-Chyjice B 12:6(P.Kazda,Voldán 4,5-L.Douša,Tintěra 2), Val-dice B-N.Bydžov C 9:9(Bilanský,Balcar,Hlava 2,5-Šmidrkal 4), N.Paka

 E-Rovensko C 11:7(Erlebach 4,5,Soukup,Stantejský 2,5)  a volno Kopidlno B

  1.Popovice A                5  4  1  0    60 :  30     14

  2.Butoves B                  4  4  0  0    50 :  22     12

  3.Valdice B                   5  2  2  1    47 :  43      11

  4.Nemyčeves D            4  2  1  1    37 :  35       9

  5.Rovensko A               5  2  0  3    41 :  39       9

  6.Chyjice B                   4  2  0  2    39 :  33       8 

  7.Kopidlno B                4  2  0  2    32 :  40       8

  8.Nový Bydžov C         5  1  1  3    39 :  51       8

  9.L.Bělohrad E             5  1  1  3    38 :  52       8

10.Nová Paka E              5  1  0  4    35 :  55       7

11.Železnice C                4  0  2  2    32 :  40       6

5.třída muži:   Rovensko D-Popovice B 5:13(Brožek 3-Šamko ml.,Novotný

3,5), Úbislavice A-Roškopov B 15:3(L.Brendl,Vít 4,5-P.Krejčí nejml. 1,M. a P.Rajmovi 1), Chyjice C-Slatiny A 4:14(M.Veselý 2-Martínek,Hampl 4,5), Miletín D-L.Bělohrad F 13:5(T. a F.Kozákovi 4,5-Krčmář,Krausová,Matouš 1), Sobotka A-Žlunice B 10:8(Najman 4,5-Mázor,Nechanický 2,5) a volno Nemyčeves E

  1.Úbislavice A             5  5  0  0    68 :  22      15

  2.Miletín D                    4  4  0  0    49 :  23     12

  3.Slatiny A                    5  3  1  1    49 :  41     12

  4.Roškopov B              5  3  0  2    47 :  43     11

  5.Popovice B                4  1  2  1    38 :  34      8

  6.Sobotka                     4  1  2  1    35 :  37       8

  7.Rovensko C               5  1  1  3    38 :  52      8

  8.L.Bělohrad F             5  1  1   3    37 :  53      8

  9.Nemyčeves E            4  1  1  2    36 :  36      7 

10.Žlunice B                   5  1  0  4    39 :  51      7 

11.Chyjice B                   4  0  0  4    14 :  58      4

Dorost :  Jičín A-Valdice A 5:0(Kuba 2,5,Karták 1,5,Wagner 1-Jirásek,

Dlesk 0), Popovice A-Lány A 5:0(V.Kazda,Valeš 2,5-Fajfr,Vokrouhlecký 0), Jičín A-Popovice A 4:1(Karták 2,5,Kuba 1,5,Wagner 0-J.Kazda 1,V.

Kazda,Valeš 0), Valdice A-Lány A 5:0(Dlesk,Jirásek 2,5-Vokrouhlecký,

Fajfr 0), Jičín A-Lány A 5:0(Kuba 2,5,Karták 1,5,Wagner 1-Vokrouhlecký,

Fajfr 0), Valdice A-Popovice A 0:5(Dlesk,Jirásek 0-V.Kazda 2,Valeš 1,5,

J.Kazda 1), Miletín A-Chyjice A 4:1(F.Kozák 2,5,Jenčovská 1,5-Brejchová 1,Havířová 0), Žlunice A-Železnice A 0:5(Mázor,Nechanický 0-Veselý,

Brožíček 2,5),Miletín A-Žlunice A 5:0(F.Kozák,Jenčovská 2,5-Nechanický,

Mázor 0),Chyjice A-Železnice A 5:0(Brejchová,Havířová 2,5-Brožíček,Ve-selý 0), Miletín A-Železnice A 5:0(Jenčovská,F.Kozák 2,5-Brožíček,Veselý

0), Chyjice A-Žlunice 5:0(Brejchová,Havířová 2,5-Nechanický,Mázor 0),

A,Nemyčeves A-Chomutice A 0:5(Bílek,Agh 0-Veselý,Petráček 3,5),L.Bě-lohrad A-N.Bydžov A 5:0(Kout,Šul 2,5-Sixta,Procházka 0), Nemyčeves A-L.Bělohrad A 0:5(gh,Bílek 0-Šulc,Kout 2,5), Chomutice A-N.Bydžov A 4:1

(Petráček 2,5,Veselý 1,5-Procházka 1,Sixta), Nemyčeves A-N.Bydžov A 0:5(Agh,Bílek 0-Procházka,Sixta 2,5), Chomutice A-L.Bělohrad A 1:4(Pet-ráček 1,Veselý 0-Kout 2,5,Šulc 1,5),

Roškopov A-Roškopov B

  1.L.Bělohrad                         3   3   0   0   14 :    1     9

     Jičín                                   3   3   0   0    14 :    1     9

     Miletín                                3   3   0   0    14 :    1     9

  4.Popovice                           3   2   0   1    11 :    4     7

     Chyjice                              3   2   0   1    11 :    4     7

  6.Chomutice                        3   2   0   1    10 :    5     7

  7.Nový Bydžov                    3   1   0   2      6 :    9     5

  8.Valdice                              3   1   0   2      5 :  10     5

     Železnice                           3   1   0   2     5 :  10      5

10.Roškopov A                      1   1   0   0     4 :     1     3

11.Nemyčeves                       3   0   0   3      0 :  15     3

     Lány                                  3   0   0   3      0 :  15     3

     Žlunice                              3   0   0   3      0 :  15     3

14.Roškopov B                      1   0   0   1      1 :    4     1

Pohár olympijských nadějí – Jičín 28.10.2021

-mladší žactvo : 1.ONDRÁČEK Jonáš (09), 2.HAVELKA Adam (09) oba

Butoves, 3.ŠMIKA Hugo (11), 4.KOSINA Ondřej (10) oba L.Bělohrad, 5.

PAVELKA Martin (09) N.Bydžov, 6.FILJAČ Jiří (13) L.Bělohrad, 7.KRAJ

Filip (09) Kopidlno, 8.KAPUCIÁN Jan (10) Jičín.

-starší žactvo : 1.WÁGNER Radim (08)Jičín, 2.KMÍNKOVÁ Sára (07), 3.

ŠAFAŘÍKOVÁ Adéla (07) obě N.Bydžov, 4.PELC Matěj (07) Butoves, 5.

ŠTAMPOCHOVÁ Nikol (08) Jičín, 6.KALČÍKOVÁ Kateřina (07), 7.PRŮŠA

Marek (08), 8.JELÍNEK Štěpán (08) všichni N.Bydžov.

-dorost : nehráno, pouze dva prezentovaní

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní stolní tenis - výsledky z 22. -23. ledna 2022

1.třída muži : Butoves A-Hořice A 2:16(Hlawatschke ml. 2-Štěpánek, Kvapil 4,5), Radim A-Rovensko A 11:7(Myšík 4,5-Vágenknecht 3,5), Jičín B-Jičín C 18:0(Doule,Fejtek st.…

více »

TESTOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ OD 17. 1. 2022

Od pondělí 17.1.2022 bude opět probíhat testování všech zaměstnanců na pracovištích, a to bez ohledu na to, zda jsou očkovaní či nikoli. Povinnost absolvovat testování se týká…

více »

Vyúčtování dotací NSA - PROVOZ A ÚDRŽBA 2021

Národní sportovní agentura zveřejnila dokumenty k vyúčtování dotace PROVOZ A ÚDRŽBA 2021.   Všechny formuláře v příloze. VYÚČTOVÁNÍ a VYPOŘÁDÁNÍ…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2021

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2021   OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2021   str.      3  Novoroční slovo předsedy ČUS Miroslava…

více »

Prodloužení termínu pro podávání žádostí MK 2022.

  Národní sportovní agentura kvůli výpadku systému prodlužuje lhůtu pro podání žádostí z Výzvy MŮJ KLUB 2022 do 30. listopadu 17:00 hodin.   …

více »

Aktuální vládní opatření aktualizováno 21.11.2021

Aktualizace 21. listopadu 2021 V návaznosti na Mimořádné opatření ze dne 20. 11. 2021 č. j.  MZDR 14601/2021-28/MIN/KAN, kterým dochází s účinností od 22. 11.…

více »
všechny novinky

Menu