STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 23.-24. ŘÍJNA 2021

1.třída mužů : Miletín A-Hořice A 3:15(Hladký 2-Štěpánek,Kvapil 4,5), Jičín C-Butoves A 8:10(M.Novotný 3-Hlawatschke ml. 4), L.Bělohrad B-Radim  A 14:4(Ordáň,M.Šulc 4,5-Breuer 2), Libáň A-Jičín B 8:10(V.Horák,

Vaníček 3-Pavel Harcuba,Gebauer 3,5)  N.Paka C-Chomutice B13:5(Kada-

vý 4,5-J. A M.Průšovi 2), volno Rovensko A

  1.Jičín B                            4  4  0  0   50 :  22   12

  2.Nová Paka C                  4  4  0  0   50 :  22   12

  3.Radim A                         4  3  0  1   36 :  36   10

  4.Libáň A                          4  2  0  2   51 :  21     8

  5.L.Bělohrad B                 4  2  0  2   44 :  28     8

  6.Hořice A                         3  2  0  1   39 :  15     7

  7.Butoves A                      3  2  0  1   21 :  33     7

  8.Jičín C                            4  1  0  3   36 :  36     6

  9.Chomutice B                  4  0  0  4     9 :  63     4

10.Rovensko A                   3  0  0  3   17 :  37     3

11.Miletín A                         3  0  0  3     7 :  37     3

2.třída muži : Kopidlno A-Libáň B 12:6(Pekárek 4,5-R.Horák,Valnoha 2), Jičín D-Chlumec C 6:12(Havránek 3-Veselý,Černý 3,5), Lány  A-L.Bělo-hrad C 10:8(D.Vokrouhlecký 3,5-Jan Šulc 4,5), Železnice A-Žlunice A 9:9(Frýba 3-Jansta,Němeček 3,5), Hořice B-Nemyčeves B 11:7(Zemánek 4-R.Trč st.,Macek 2,5), volno N.Paka D

  1.Chlumec C                     4  4  0  0   47 :  25    12

  2.Kopidlno A                     4  3  0  1   43 :  29    10

  3.Lány A                            4  3  0  1    42 :  30   10

  4.Hořice B                         3  3  0  0    38 :  16     9

  5.Nemyčeves B                 4  2  0  2   42 :   30     8

  6.L.Bělohrad C                  4  2  0  2   39 :   33    8

  7.Žlunice A                        4  1  1  2   29 :   43     7

  8.Nová Paka D                  3  1  0  2    23 :  31     5

  9.Železnice A                    3  0  1  2    18 :  36     4

10.Jičín D                            4  0  0  4    22 :  50     4

11.Libáň B                           3  0  0  3    17 :  37     3

3.třída muži : Miletín B-Roškopov A 13:5(Plecháč 4,5-P.Krejčí ml. 3,5), Nemyčeves C-Železnice B 9:9(R.Trč st.,Nosek 2,5-Kretová 3,5), St.Paka C-Miletín C 8:10(Vávra 3,5-Petr 4), L.Bělohrad D-Chyjice A 5:13(Stehlík 2,5-J.Šolc,Kašpar 4,5), Hořice C-Rovensko B 12:6(Krejčí,D.Hovad,Vys-

kočil 3,5-Ježek,Tyrychtr 2), volno Jičín E

  1.Chyjice A                        4  4  0  0   52 :  17   12

  2.Miletín C                         4  3  0  1    43 :  29  10

  3.Hořice C                         3  3  0  0    36 :  18    9

  4.Roškopov A                   4  2  0  2    31 :  41    8

  5.Rovensko B                   3  2  0  1    32 :  22    7

  6.L.Bělohrad D                  4  1  0  3   35 :  37     6

  7.Miletín B                         3  1  1  1    28 :  26    6

  8.Železnice B                    4  0  2  2    30 :  42    6

  9.Stará Paka C                  4  1  0  3   24 :  48     6

10.Jičín E                            3  1  0  2    23 :  31    5

11.Nemyčeves C                4  0  0  4    26 :  46    4

4.třída muži : Butoves B-N.Paka E 12:6(Konůpek st. 4,5-Erlebach,Vydra,

Albrecht 2), Rovensko C-Valdice B 6:12(Stantejský,Mráz 2-Bilanský,Hla-va 4,5), N.Bydžov C-Popovice A 6:12(Šmidrkal 3,5-P.Kazda 4),Chyjice B-L.Bělohrad E 13:5(L.Douša,J.Šolc 4,5-Jína,Vajdl 2), Železnice C-Kopidlno B 8:10(Tominec 4,5-Koutník,Petr 3,5), volno Nemyčeves D

  1.Popovice A                    4  3  1  0    48 :  24    11

  2.Butoves B                      3  3  0  0    38 :  16      9

  3.Valdice B                       4  2  1  1    38 :  34       9

  4.Nemyčeves D                3  2  1  0    31 :  23      8

  5.Rovensko C                   4  2  0  2    34 :  38      8

  6.Kopidlno B                     4  2  0  2    32 :  40      8

  7.Chyjice B                        3  2  0  1    33 :  21      7

  8.Nový Bydžov C              4  1  0  3    30 :  42      6

  9.L.Bělohrad E                  4  1  0  3    29 :  43      6

10.Železnice C                    3  0  1  2    23 :  31      4

11.Nová Paka E                  4  0  0  4    22 :  48      4

5.třída muži: Nemyčeves E-Sobotka A 9:9(Homola 3,5-Najman 4), Žlunice B-Miletín D 5:13(Mokošín 3-Řehák 4,5), L.Bělohrad F-Chyjice C 14:4(Ma-touš 4,5-M.Veselý 3), Slatiny A-Úbislavice A 5:13(Debnár 4-Vít,J.a L.

Brendlovi 3,5), Roškopov B-Rovensko D 13:5(Zuzánek,Sochor,P.Rajm 3,5-Brožek,Borovička 2), volno L.Bělohrad F

  1.Úbislavice A                   4  4  0  0    53 :  19   12

  2.Roškopov B                    4  3  0  1    44 :  28   10 

  3.Miletín D                          3  3  0  0    44 :  20     9

  4.Slatiny A                         4  2  1  1    35 :  37     9

  5.Nemyčeves E                 4  1  1  2    36 :  36     7 

  6.L.Bělohrad F                   4  1  1  2   34 :  38     7

  7.Rovensko D                    4  1  1  2   33 :  39      7

  8.Žlunice B                         4  1  0  3   31 :  41     6

  9.Sobotka                          3  0  2  1    25 :  29     5

     Popovice B                     3  0  2  1    25 :  29     5

11.Chyjice C                        3  0  0  3    10 :  44     3

 

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal - výsledky z 18.- 19.6. 2022

  Přebor muži : Lužany-L.Bělohrad B 4:1 (bylo předehráno), Robousy- Valdice 4:2(1:1)Vích 2,Grosu,Douša-Kolář,Volšička,rozhodčí Schlesinger, ŽK 1:3,70 diváků, Chomutice…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu