STOLNÍ TENIS - výsledky z 16.-17. října 2021

OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 16.-17. ŘÍJNA 2021

1.třída mužů : N.Paka C-Miletín A 14:4(Stuchlík 4-Novák 2), Jičín B-L.Bělohrad B 12:6(Pavel  Harcuba 4,5-M.Šulc 2,5), Radim A-Jičín C 11:7(Stříbrný 4,5-M.Novotný 2,5), Butoves A-Rovensko A 10:8(Grym 4-

Vágenkmecht,Varečka 2,5), Chomutice B-Libáň A 0:18(R.Horák,Vaníček,

Verner 4,5), volno Hořice A

  1.Jičín B                              3  3  0  0    40 :  14      9

  2.Nová Paka C                    3  3  0  0    37 :  17      9

  3.Radim A                           3  3  0  0    32 :  22      9

  4.Libáň A                             3  2  0  1   43 :  11       7

  5.L.Bělohrad B                   3  1  0  2    30 :  24      5

  6.Jičín C                              3  1  0  2    28 :  26      5

  7.Hořice A                           2  1  0  1    24 :  12      4

  8.Butoves A                        2  1  0  1    11 :  25      4

  9.Rovensko A                     3  0  0  3    17 :  37      3

10.Chomutice A                    3  0  0  3      4 :  50      3

11.Miletín A                           2  0  0  2      4 :  32      2

2.třída muži : Nemyčeves B-Železnice A 15:3(Stránský 4,5-Ježková 2),

Žlunice A-Lány A 3:15(Jansta 3-Stuchlík 4,5), L.Bělohrad C-Jičín D 11:7

(J.Šulc 4,5-Rejha 4), Chlumec C-Kopidlno B 11:7 (L.Kycelt,Kubánek 3,5-Pekárek 4), Libáň B-N.Paka D 6:12 (Valnoha,R.Horák 2,5-Morávek ml. 4), volno Hořice B

  1.Chlumec C                       3  3  0  0   35 :   19      9

  2.Nemyčeves B                  3  2  0  1    35 :   19     7

  3.Lány A                              3  2  0  1   32 :   22      7

  4.Kopidlno A                       3  2  0  1   31 :   23      7

     L.Bělohrad C                   3  2  0  1    31 :   23      7

  6.Hořice B                           2  2  0  0    27 :    9      6 

  7.Nová Paka D                    3  1  0  2    23 :  31      5

  8.Žlunice A                         3  1  0  2    20 :  34      5

  9.Jičín D                              3  0  0  3    16 :  38      3

10.Libáň B                            2  0  0  2    11 :  25      2

11.Železnice A                      2  0  0  2      9 :  27      2

3.třída muži : Hořice C-Miletín B 12:6(Vyskočil 4,5-Plecháč 2,5), Jičín E-L.Bělohrad D 2:16(Zikmund,Kříž st. 1-Stehlík,Jüngling 4.5), Chyjice A-St.Paka C 15:3(Kašpar 4,5-Vávra 2), Miletín C-Nemyčeves C 11:7(Petr 4,5-Nosek 3), Železnice B-Roškopov A 8:10(Kretová,Kudrnáč 3-P.Krejčí ml. 4,5), volno Rovensko B

  1.Chyjice A                         3  3  0  0    39 :  15       9

  2.Miletín C                           3  2  0  1   33 :  21       7

  3.Roškopov A                     3  2  0  1   26 :   28      7

  4.Rovensko B                     2  2  0  0    26 :  10      6

  5.Hořice C                           2  2  0  0    24 :  12      6

  6.L.Bělohrad D                    3  1  0  2   30 :  24       5

  7.Jičín E                               3  1  0  2   23  :  31      5

  8.Stará Paka C                    3  1  0  2    16 :  38      5

  9.Železnice B                      3  0  1  2    21 :  33      4

10.Miletín B                            2  0  1  1   15 :  21      3                  

11.Nemyčeves C                   3  0  0  3    17 :  37      3

4.třída muži : Nemyčeves D-Železnice C 9:9(Rössler 3,5-Tominec 3), Kopidlno B-Chyjice B 6:12(Dvořák 3,5-L.Douša 4), L.Bělohrad E-N.

Bydžov C 8:10(Jína 3-Haltuf 4), Popovice A-Rovensko C 15:3(V.Kazda ml.,Voldán 4,5-Mráz 1,5), Valdice B-N.Paka E 13:5(Bilanský 4,5-Fišar 3,5), volno Butoves B

  1.Popovice A                     3  2  1  0    36 :  18      8

  2.Nemyčeves D                  3  2  1  0   31 :  23      8

  3.Rovensko C                    3  2  0  1    28 :  26      7

  4.Butoves B                       2  2  0  0    26 :  10      6 

  5.Valdice B                         3  1  1  1    26 :  28      6

  6.Nový Bydžov C               3  1  0  2    24 :  30      5

     L.Bělohrad E                   3  1  0  2    24 :  30      5

  8.Kopidlno B                      3  1  0  2    22 :  32      5 

  9.Chyjice B                         2  1  0  1    20 :  16      4

10.Železnice C                     2  0  1  1    15 :  21      3

11.Nová Paka E                   3  0  0  3    16 :  36      3

5.třída muži : Roškopov B-Popovice B 11:7(Zuzánek,P.Rajm 3,5-Novotný

3), Rovensko D-Slatiny A 7:11(Tichý,Petrásek 2,5-Svobodová 4,5),

Úbislavice A-L.Bělohrad F 13:5(J.Brendl,Vít 4,5-Krausová,Krčmář 1,5), Chyjice C-Žlunice B 3:15(M.Veselý 3-Nechanický 4,5), Miletín D-Nemy-čeves E 10:8(Hátle,Řehák 3,5-Hrdý 4),volno Sobotka

  1.Úbislavice A                   3  3  0  0   40 :  14      9

  2.Slatiny A                         3  2  1  0   30 :  24      8

  3.Roškopov B                    3  1  1  1   31 :  23      7

  4.Miletín D                          2  2  0  0   21 :  15      6

  5.Rovensko C                    3   1  1  1  28 :  26      6

  6.Nemyčeves E                  3  1  0  2   27 :  27      5

  7.Žlunice B                         3  1  0  2   26 :  28     5

  8.Popovice B                     3  0  2  1   25 :  29      5

  9.L.Bělohrad F                   3  0  1  2   20 :  34      4

10.Sobotka A                       2  0  1  1   16 :  20      3

11.Chyjice C                        2  0  0  2     6 :  30      2

Přebor žactva : Hořice-L.Bělohrad 0:7(Orct,Sedláčková,Palouš 0-Matouš,

Novotný 2,5,Šmika 2), Radim-Kopidlno 0:7(Stříbrná 1,Myšíková,Myšík 0,5-Kraj,Adamec 2,5), Hořice-Radim 7:0(Sedláčková, Palouš 2,5,Orct 2-Stříbrný,Myšíková,Myšík 0),L.Bělohrad-Kopidlno 7:0(Novotný,Šmika 2,5,

Matouš 2-Adamec,Kraj 0), Hořice-Kopidlno 4:3(Orct 2,Sedláčková,Palouš 1-Kraj,Adamec 1,5), L.Bělohrad-Radim 7:0(Novotný,Matouš 2,5,Šmika 2-Myšíková,Stříbrná,Myšík 0),, N.Bydžov A-N.Bydžov B  5:2(Šafříková 2,5,

Kmínková 1,5,Kalčíková 1-Hyršálová,Průša 1,Hyršál,Pavelka 0) Chlumec-N.Paka 3:4(Vávra,Kavalír,Skřivan 1-Celjak 2,5,L.Kracík 1,5,M.Kracík 0), N.Bydžov A-Chlumec 6:1(Šafaříková,Kmínková 2,5,Kalčíková 1-M.Vávra 1,D.Vávra,Kavalír 0) N.Bydžov B-N.Paka 3:4(Průša 2,Pavelka 1,Hyršálová,

Hyršál 0-Celjak 2,5,M.Kracík 1,L.Kracík 0,5), N.Bydžov A-N.Paka 4:3

(Šafaříková 2,5,Kmínková 1,5,Kalčíková 0-Celjak 2,L.Kracík 1,M.Kracík 0) N.Bydžov B-Chlumec 6:1(Průša 2,5,Hyršál 2,Hyršálová 1,5,Pavelka 0-Skřivan 1, M. a D. Vávrovi0), St.Paka-Roškopov 1:6(Kupka,Herebr,Dla-

bola,Machek 0-P.Krejčí 2,V.Krejčí,Doubek 1,5,J.Krejčí 1), Libáň-Butoves 4:3(T.Klár 2,5,Š,Klár 1,5,D.Horák 0-Ondráček 2,Hlawatschke 1,Pelc,Ha-velka 0), St.Paka-Libáň,0:7(Dlabola,Machek,Kupka,Herber 0-Š.a T.Klárovi 2,5,D.Horák 2), Roš-kopov-Butoves 2:5(Doubek,P.Krejčí 1,V.a J.Krejčí 0-Ondráček 2,Havelka 1,5,Pelc 1,Hlawatschke 0,5), St.Paka-Butoves 0:7

(Kupka,Machek,Herber 0-Ondráček 2,5,Havelka 2,Pelc 1,5,Hlawatsckke 1), Roškopov-Libáň 2:5(V.Krejčí,Doubek 1,P.Krejčí 0-Š.a T.Klárovi 2,5,D.

Horák 0).

  1.L.Bělohrad                    3   3   0   0    21 :   0     9

  2.Libáň                             3   3   0   0    15 :   6     9

     Nový Bydžov A             3   3   0   0    15 :   6     9

  4.Butoves                         3   2   0   1    15 :    6    7

  5.Hořice                            3   2   0   1    11 :  10    7

     Nová Paka                     3   2   0   1    11 :  10    7

  7.Nový Bydžov B             3   1   0   2    11 :  10    5

  8.Roškopov                      3   1   0   2    10 :  11    5

  9.Kopidlno                        3   1   0   2      8 :  13    5

10.Chlumec                        3   0   0   3      5 :  16    3

11.Radim                            3   0   0   3      2 :  19    3

12.Stará Paka                     3   0   0   3      1 :  20    3

Rovensko mělo volný los.

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní stolní tenis - výsledky z 22. -23. ledna 2022

1.třída muži : Butoves A-Hořice A 2:16(Hlawatschke ml. 2-Štěpánek, Kvapil 4,5), Radim A-Rovensko A 11:7(Myšík 4,5-Vágenknecht 3,5), Jičín B-Jičín C 18:0(Doule,Fejtek st.…

více »

TESTOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ OD 17. 1. 2022

Od pondělí 17.1.2022 bude opět probíhat testování všech zaměstnanců na pracovištích, a to bez ohledu na to, zda jsou očkovaní či nikoli. Povinnost absolvovat testování se týká…

více »

Vyúčtování dotací NSA - PROVOZ A ÚDRŽBA 2021

Národní sportovní agentura zveřejnila dokumenty k vyúčtování dotace PROVOZ A ÚDRŽBA 2021.   Všechny formuláře v příloze. VYÚČTOVÁNÍ a VYPOŘÁDÁNÍ…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2021

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2021   OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2021   str.      3  Novoroční slovo předsedy ČUS Miroslava…

více »

Prodloužení termínu pro podávání žádostí MK 2022.

  Národní sportovní agentura kvůli výpadku systému prodlužuje lhůtu pro podání žádostí z Výzvy MŮJ KLUB 2022 do 30. listopadu 17:00 hodin.   …

více »

Aktuální vládní opatření aktualizováno 21.11.2021

Aktualizace 21. listopadu 2021 V návaznosti na Mimořádné opatření ze dne 20. 11. 2021 č. j.  MZDR 14601/2021-28/MIN/KAN, kterým dochází s účinností od 22. 11.…

více »
všechny novinky

Menu