OOKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 27.-28. LISTOPADU 2021

OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 27.-28. LISTOPADU 2021

1.třída muži : Radim A-Miletín A 14:4(Breuer,Míka,Myšík,Stříbrný 3,5-

Hladký,Novák 2), Butoves A-Jičín B 6:12(Hlawatschke ml. 4-Doule,Pavel Harcuba 3,5), Hořice A-N.Paka C 11:7(Vzorek,Kvapil 3,5-Kadavý 3),

Rovensko A-Libáň A 12:6(Vágenknecht 4,5-Vaníček 3), Jičín C-L.Bělo-hrad B 4:14(Z. a M.Novotní,Kohut,Rejha 1-J. a M.Šulcovi,Ordáň,Fejfar

4,5), volno Chomutice B

  1.Jičín B                        9  9  0  0   116 :   46     27

  2.Hořice C                     8  7  0  1   104 :   40     22

  3.Nová Paka C              8  6  0  2     94 :   50     20

  4.Radim A                     9  5  0  4     74 :   88     19

  5.L.Bělohrad B             8  5  0  3     87 :   57     18

  6.Libáň A                      8  3  1  4     80 :   64     15

  7.Butoves A                  8  3  1  4     57 :   87    15

  8.Rovensko A               8  3  0  5     66 :   78     14

  9.Jičín C                        8  1  1  6     59 :   85     11

10.Miletín A                     8  1  1  6     44 : 100     11

11.Chomutice B              8  0  0  8    29 : 115       8

2.třída muži : Chlumec C-Žlunice A 14:4(Kubánek,Havlín 4,5-Smutný 1,5), Libáň B-Nemyčeves B 8:10(D.Horák,Jakoubek 2,5-Stránský 4,5),N.Paka D

-Hořice B 0:18(J. A M.Zelení,Vyskočil,Zemánek 4,5), Kopidlno A-Želez-nice A 7:11(Dvořák 3-Rohlíček 4,5), Jičín D-Lány A 4:14(Rejha 2-Z.Vok-rouhlecký,Zahradník,Stuchlík,Čeřovský 3,5), volno L.Bělohrad C

  1.Hořice B                    8  8  0   0   116 :  28      24

  2.Lány A                       9  6  2   1   101 :  61      23

  3.Chlumec C                9  6  1   1     91 :  71      22

  4.L.Bělohrad C             8  5  0   3    80 :   64     18

  5.Kopidlno A                8  4  0   4    79 :   65     16

  6.Nemyčeves B            8  4  0   4    78 :   66     16

  7.Železnice A               8  3  1   4    69 :   75     15

  8.N.Paka D                   8  2  1   5    56 :    88     13

  9.Libáň B                      8  2  0   6    48 :   96     12

10.Žlunice A                   8  1  1   6    43 : 101     11

11.Jičín D                       8  1  0   7    49 :   95      10

3.třída muži : Chyjice A-Miletín B 15:3(J.Douša,Šolc 4,5-Plecháč 2), Mile-tín C-Jičín E 13:5(Černík,Petr 4,5-Kunášek,Kuba 2), Železnice B-Roven-sko B 5:13(Švanda 2-Ježek,Šteffan 4,5), Roškopov A-Hořice C 5:13(Šafář 2,5-Vyskočil 4,5), St.Paka C-L.Bělohrad D 9:9(Vávra,Hruška 3,5-Stehlík,

Knězáček 2,5) volno Nemyčeves B

  1.Chyjice A                    8  7  1  0   102 :  42     23

  2.Hořice C                      8  6  2  0    94 :  50      22

  3.Rovensko B                8  6  0  2    81 :  55      20

  4.Miletín C                     8  5  1  2    85 :  59      19

  5.St.Paka C                    9  3  1  5    65 :  97      16

  6.Nemyčeves C             7  3  0  4    68 :  76      15

  7.Miletín B                     8  3  1  4    67 :  77      15

  8.Roškopov A               8  3  0  5    65 :  79      14

  9.L.Bělohrad D             9  2  1  6    65 :  97      14

10.Železnice B                8  1  2  5    65 :  79      12

11.Jičín E                        8  1  0  7    45 :  99      10

4.třída muži : L.Bělohrad E-Butoves B 6:12(K.Klejch,Knězáček 2,5-Konů-pek st. A ml. 4), Popovice A-Kopidlno B 13:5(P.Kazda,Voldán 4,5-Kout-ník,Masák 2), ValdiceB-Nemyčeves D 11:7(Bilanský 4,5-Hrdý,Homola,

Hendrych 2),Rovensko C-Železnice C 9:9(Soukup 3-Švanda 4,5), N.Byd-

žov C-Chyjice B 9:9(Vienfurter 3,5-J.Šolc,Tintěra 2,5), volno N.Paka E

  1.Popovice  A             8  7  1   0    99 :  45     23

  2.Butoves B                8  7  0   1   90 :  54      22

  3.Valdice B                  8  5  2  1    85 :  59      20

  4.Rovensko C             9  4  2  3    80 :  82      19

  5.Nemyčeves D           8  3  1  4    71 :  73      15

  6.Chyjice B                  8  2  2  4    73 :  71      14

  7.N.Bydžov C              9  1  3   5   71 :  91       14

  8.Kopidlno B               8  3  0   5   63  :  81     14

  9.N.Paka E                   8  2  1  5    63 :  79      13

10.Železnice C              8  1  3  4    58 :  86      13

11.L.Bělohrad E            8  2  1  5    57 :  87      13

5.třída muži: Chyjice C-Popovice B 5:13(M.Veselý 3-Farkaš 4,5),Miletín D-

Úbislavice A 2:16(F.Novák,Řehák 1-R.Vít,L.Brendl 4,5),Sobotka A-Roven-

sko D 15:3(Najman,Fejfar 4,5-D.Soukup 2) Nemyčeves E-Slatiny A 16:2

(Ludvík,Blažek 4,5-Hampl 1,5), Žlunice B-L.Bělohrad F 5:13(Karpaš 2,5-Matouš 4,5), volno Roškopov B

  1.Úbislavice A              9  9  0  0   121 :  41      27

  2.Miletín D                    8  6  0  2     78 :  66      20

  3.Nemyčeves E            8  5  1  2     91 :  53      19

  4.Slatiny A                    8  5  1  2     73 :  71      19

  5.Sobotka A                 8  3  3  2     79 :  65      17

  6.Roškopov B              8  4  1  3     78 :  66      17

  7.Popovice B               8  3  2  3     78 :  66       16

  8.Rovensko D              9  1  2  6     63 :  99      13

  9.L.Bělohrad F             8  2  1  5     61 :  83      13

10.Žlunice B                   8  1  0  7     51 :  93      12

11.Chyjice C                  8  0  1  7     37 : 107       9

                                                                                                       -nidr

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu