OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY ZE 4.- 5. PROSINCE 2021

Okresní přebor dospělých (4.12.Nová Paka) – dvouhra : 1.Tomáš

Vraštil (Jičín), 2.Jan Šmidrkal, 3.-4.Vojtěch Kazda (oba N.Paka), Jakub

Kycelt (Chlumec), 5.-8.Lukáš Knap, Jakub Fejfar, Martin Sochor (všich-

ni N.Paka), Jiří Gebauer (Jičín), 9.-16.Martin Jirásek (Valdice), Jakub Oravec, Šimon Kadavý (oba N.Paka), Zdeněk Fejfar (L.Bělohrad), Martin

Budina, Dominik Kuzma (oba N.Paka), Tereza Tonarová, Lukáš Tonar (oba Chomutice), 17.Jiří Stuchlík (M.Paka), 18.Jiří  Šolc, 19.-20.Jiří

Douša (Oba Chyjice), Jaromír Erlebach ,21.-24.Roman Vydra,Tomáš Milický (všichni N.Paka), Zbyněk Zikmund, Kryštof Karták (oba Jičín).

Čtyřhra : 1.Lukáš Knap-Jan Šmidrkal, 2.Vojtěch Kazda-Jakub Fejfar,

3.-4. Martin Sochor-Jakub Oravec (všichni N.Paka), Martin Jirásek-Jiří

Gebauer (Valdice-Jičín), 5.-8.Martin Budina-Dominik Kuzma (St.Paka),

Tereza Tonarová-Lukáš Tonar (Chomutice), Jakub Kycelt-Kryštof Karták

(Chlumec-Jičín), Romáš Vraštil-Šimon Kadavý (Jičín-N.Paka), 9.-12.

Jiří Šolc-Jiří Douša (Chyjice), Jiří Stuchlík -Tomáš Milický, Jaromír

Milický-Roman Vydra (všichni N.Paka), Zbyněk Zikmund-Zdeněk Fejfar

(Jičín-L.Bělohrad).

 

Okresní přebor žactva – 3.kolo (5.12.) : N.Bydžov A-L.Bělohrad 5:2(Šafa-

říková,Kmínková 2,5-Šmika,Filjač 1,Kožíšek 0), L.Bělohrad-Libáň 3:4

(Šmika 1,5,Kožíšek 1,Filjač 0,5-‚S.Klár 2,D.Horák 2),N.Bydžov A-Libáň 4:3

(Šafaříková 2,5,Kmínková 1,5-Š.Klár 2,D.Horák 1), Chlumec-Hořice 7:0

(Kycelt,Vávra 2,5,Kavalír 2-Sedláčková,Sedláček,Orct 0), Hořice-St.Paka 7:0(Orct,Sedláček 2,5,Sedláčková 2-Kupka,Machek,Dlabola 0), Chlumec-St.Paka 7:0(Kycelt,Vávra 2,5,Kavalír 2-Dlabola, Machek,Vávra,Kupka 0), Radim-N.Paka 5:2(Myšíková,Myšík 2,5,Stříbrná 2-L. A M.Kracíkovi,Celjak 0), N.Paka-Butoves 0:7(M. A L.Kracíkovi,Celjak 0-Ondráček,Pelc 2,5,

Hlawatschke 2), Radim-Butoves 0:7(Stříbrná,Myší-ková,Myšík 0-Ondrá-ček,Pelc 2,5,Hlawatschke 0), Kopidlno-N.Bydžov B 0:7(Adamec,Rozsy-pal,Kraj 0-Hyršálová,Průša 2,5,Pavelka,Hyršál 1),Roškopov-Rovensko  5:2(Medlík,P.Krejčí 2,V.Krejčí 1-D.Soukup 1,Sou-kupová,J.Soukup 0,5), Kopidlno-Rovensko 5:2(Adamec,Kraj 2,Rozsypal 1-D.Soukup 1,Souku-pová,J.Soukup 1), N.Bydžov B-Roškopov 4:3(Průša,Hyršálová 1,5,Pavel-ka 1-P.Krejčí 2,V.Krejčí 1,Medlík,J.Krejčí 0), Kopidlno-Roškopov 2:5(Roz-sypal 1,Kraj,Adamec 0,5-V. a P.Krejčí 2,Medlík 1,J.Krejčí 0), N.Bydžov B-Rovensko. 5:2(Pavelka,Průša 2,Hyršál 1,Jelínek 0-D.Soukup 1,Souku-pová,J.Soukup 0,5).

  1.Butoves                8  7  0  1    48 :   8     22

  2.N.Bydžov A          7  6  0  1    33 :  16    19

  3.Libáň                    7  6  0  1    35 :  14    19

  4.L.Bělohrad           8  5  0  3    41 :  15    18

  5.N.Bydžov B          8  5  0  3    36 :  20    18

  6.Roškopov             8  5  0  3    34 :  22    18

  7.Chlumec               8  3  0  5    27 :  29    14

  8.Hořice                   7  3  0  4    19 :  30    13

  9.Kopidlno               6  2  0  4    15 : 27     10

10.N.Paka                   5  2  0  3    13 : 22       9

11.Radim                   7  1  0  8      7 :  42      9

12.Rovensko             6  0  0  6      6 :  36      6

13.St.Paka                 5  0  0  5      1 :  34      5

                                                                                                    - n -

 

 

 

     

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu