OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY ZE 18.- 19. PROSINCE 2021

1.třída muži : Butoves A-Miletín A 12:6(Aleš Hlawatschke 3,5-Rychtera,

Petr 2), Hořice A-Jičín B 10:8(Vzorek 3,5-Gebauer 4), Jičín C-N.Paka C 4:14(Z. a M.Novotní,Kohut,Petr Harcuba 1-Růžek,Virag,Stoklas 4,5), L.Bělohrad B-Libáň A 12:6(M.Šulc 4-V.Horák 2,5), Rovensko A-Chomu-tice B 14:4(Vágenknecht 4,5-P.Průša,Dürschmied st. 2), volno Radim A

  1.Hořice A                   10  9  0    1    127 :   53     28

  2.Jičín B                      10  9  0    1    124 :   56     28

  3.N.Paka C                  10  8  0    2    122 :   58     26

  4.L.Bělohrad B            10  7  0    3   116 :   64     24

  5.Radim A                    10  6  0    4     85 :   95     22

  6.Libáň A                     10  4  1    5   100 :   80     19

  7.Butoves A                10  4  1    5     76 : 104     19

  8.Rovensko A             10  4  0    6     84 :   96     18

  9.Jičín C                      10  1  1    8     67 : 113     13

10.Miletín A                   10  1  1    8     51 : 129     13

11.Chomutice B            10  0  0  10    38 :  142     10

2.třída muži : Libáň B-L.Bělohrad C 7:11(Valnoha 3,5-Jan Šulc 4,5), N.

Paka D-Žlunice A 17:1(Stuchlík,Fišar,Morávek ml. 4,5-Němeček 1), Ko-pidlno A-Nemyčeves B, 12:6(Procházka 4-Stránský 3), Jičín D-Hořice B 2:16(Karták,Jenka 1-J.Zelený,Zemánek 4,5), Lány A-Železnice A 6:12

(Stuchlík 3-Rohlíček,Kabela 3,5), volno Chlumec C

  1.Hořice B                  10 10  0   0   145 :   35      30

  2.Chlumec C              10   7  1   2   104 :   76      25

  3.Lány A                     10   6  2   2   107 :   73      24

  4.L.Bělohrad C           10   6  0   4    96 :   84      22

  5.Železnice A             10   5  1   4     94 :   86      21

  6.Kopidlno A              10   5  0   5    96 :   84       20

  7.N.Paka D                 10   4  1   5     86 :   94      19

  8.Nemyčeves B          10  4  0   6     89 :   91       18

  9.Libáň B                    10   3  0   7    66 : 114       16

10.Žlunice A                 10   1  1   8    51 : 129       13

11.Jičín D                     10   1  0   9     56 : 124      12 

3.třída muži : Miletín C-Miletín B 9:9(Petrová,Petr,Drahonínský 2,5-Ple-

cháč 4), Železnice B-Chyjice B 5:13(Kudrnáč 2-Kašpar 4,5), Roškopov A-Jičín E 12:6(Kočandrle,P.Krejčí st. 4,5-Karták,Zikmund,Kuba 2), Nemyče-ves C-Rovensko B 9:9(Trč st.,Nosek 3-Ježek,Šteffan 3), St.Paka C-Hořice C 11:7(Vávra 3,5-M.Hovad 2,5), volno L.Bělohrad D

  1.Chyjice A                 10  9  1   0  127 :  53     29

  2.Hořice C                   10  7  2   1  111 :  69     26

  3.Rovensko B             10  7  1   2  108 :  72     25

  4.Miletín C                   10  5  2   3   99 :   81     22

  5.Miletín B                   10  4  2   4   89 :   91     20

  6.Stará Paka C            10  4  1   5   76 : 104     19

  7.Nemyčeves C           10  3  2  5    85 :  95      18

  8.Roškopov A             10  4  0   6    85 :  95     18

  9.L.Bělohrad D            10  2  1  7    70 : 110     15

10.Jičín E                       10  2  0  8    63 : 117     14

11.Železnice B               10  1  2  7    77 : 103     13

4.třída muži : Popovice A-Butoves B 14:4(V.Kazda ml., P.Kazda.Voldán

4,5-Konůpek at.,Hlawatschke st. 1,5), Valdice B-L.Bělohrad E 14:4(Imlauf

4-Jína 2), N.Paka E-Kopidlno B, 8:10(Nožička 3,5-Masák 4,5), Rovensko C-Nemyčeves D 10:8(Kopecký 4,5-Blažek 2,5), Chyjice B-Železnice C 14:4(Šolc,Tintěra 4,5-Švanda 2), volno N.Bydžov C

  1.Popovice A            10  9  1   0   129 :  71       29

  2.Valdice B                10  7  2   1  113 :  67       26

  3.Butoves B               10  7  0   3  102 :  78      24

  4.Rovensko B            10  5  2   3   90 :  70       22

  5.Chyjice B                10  4  2   4    97 :  85       20

  6.Nemyčeves D         10  4  1   5    89 :  91       19

  7.Kopidlno A             10  4  0   6    77 : 103      18

  8.N.Bydžov C            10  2  3   5    85 :   95      17

  9.N.Paka E                 10  2  1   7   79 : 101       15

10.Železnice C            10  1  3   6    66 : 114      15

11.L.Bělohrad E          10  2  1   7    63 : 117      15

5.třída muži : Miletín D-Popovice B 8:10(Hátle 4,5-Šamko st. 3,5), Sobotka A-Chyjice C 14:4(Fejfar,Najman 4,5-M.Veselý 2,5), Nemyčeves E-Roven-sko D 17:1(Ludvík,Hrdý 4,5-Petrásek 1), Žlunice B-Roškopov B 4:14

(Nechanický 3-L.Sochor 4,5), L.Bělohrad F-Slatiny A 8:10(Krčmář 3,5-Debnár 4,5, volno Úbislavice A

  1.Úbislavice A           10 10  0    0  134 :   46      30

  2.Slatiny A                 10   7  1    2    93 :   87      25

  3.Miletín D                 10   7  0    3   100 :  80      24

  4.Nemyčeves E         10   6  1    3   114 :  66      23

  5.Roškopov B            10  6  1    3   104 :  76      23

  6.Popovice B             10  5  2    3   103 :   77     22

  7.Sobotka A               10  4  3    3   108 :   82     21

  8.L.Bělohrad F           10  2  1    7     72 : 108     15

  9.Rovensko D            10  1  2    7     64 : 116     14

10.Žlunice B                10   1  0    9     63 : 117     12

11.Chyjice C                10  0  1    9     45 : 135     11

Dorost : Železnice-Lány 5:0(A.Veselý,Nydrle 2,5-Fajfr,Vokrouhlecký 0), Nemyčeves-Roškopov B 0:5(Bílek,Ágh 0-Kříž 2,5,P.Krejčí 1,5,Doubek 1), Železnice-Nemyčeves 5:0(A.Veselý,Nydrle 2,5-Ágh,Bílek 0),Lány-Roško-pov B 0:5(Fajfr,Vokrouhlecký 0-P.Krejčí 2,5,Kříž 1,5,Medlík 1), Železnice-Roškopov B 1:4(Nydrle 1,A.Veselý 0-Doubek,Medlík 1,5,P.Krejčí 1), Lány-Nemyčeves 5:0(Fajfr,Vokrouhlecký 2,5-Bílek,Ágh 0), Jičín-Žlunice 5:0

(Karták,Kuba 2,5-Mázor,Nechanický 0),Chomutice-Roškopov A, Chomutice-Jičín, Chomutice-Žlunice zápasy odloženy pro karanténu

družstva Chomutice, Roškopov A-Jičín 0:5(Křížová,Rajm 0-Kuba,Karták

2,5), Roškopov A-Žlunice 5:0(Křížová,Rajm 2,5-Nechanický,Mázor 0), L.Bělohrad-Miletín 5:0(Kout,Bičiště 2,5-Dlesk,Jirásek 0), Miletín-Valdice

5:0(Jenčovská,Kozák 2,5-Dlesk,Jirásek 0), L.Bělohrad-Valdice 5:0(Kout,

Bičiště 2,5-Jirásek,Dlesk 0), Popovice-Chyjice 4:1(J.Kazda,Valeš 1,5,V.

Zatda 1-Šolc 1,Brejchová 0), Chyjice-N.Bydžov 5:0(Brejchová,Šolc 2,5-

Sixta,Procházka 0), Popovice-N.Bydžov 5:0(Valeš 2,5,J.Kazda 1,5.V.Kaz-

da 1-Sixta,Procházka 0)

  1.Jičín A                    7  7  0  0     34 :    1     21

  2.L.Bělohrad             7  7  0  0     34 :    1     21

  3.Popovice                8  6  0  2     31 :    9     20

  4.Chyjice                   8  5  0  3     28 :  12     18

  5.Miletín                     8  5  0  3    23 :  17     18

  6.Roškopov A           6  5  0  1    23 :    7     16

  7.Chomutice             6  5  0  1     23 :    7     16

  8.Železnice               8  3  0  5     17 :  23     14

  9.Roškopov B          7  3  0  4     17 :  18     13

10.Lány                       8  2  0  6     10 :  30     12

11.Valdice                   8  2  0  6     10 :  30     12

12.N.Bydžov               7  2  0  5     10 :  25      11

13.Nemyčeves            9  0  0  9       0 :  45       0

14.Žlunice                   7  0  0  7       0 :  35       7

Žáci (dohrávka) : Kopidlno-N.Paka 0:7(Kraj,Adamec,Rozsypal 0-L.

Kracík,Celjak 2,5,M.Kracík 2), N.Paka-St.Paka 6:1(M.Kracík,Celjak 2,5,

L.Kracík 1-Dlabola 1,Kupka,Machek 0), Kopidlno-St.Paka 5:2(Kraj 2,5,

Adamec 1,5,Rozsypal 1-Dlabola,Machek 1,Kupka 0)

  1.Butoves A            8  7  0  1    48 :    8     22

  2.N.Bydžov A          7  6  0  1    33 :  16     19

  3.Libáň                    7  6  0  1    35 :  14     19

  4.L.Bělohrad           8  5  0  3    41 :  15     18

  5.N.Bydžov B          8  5  0  3    36 :  20     18

  6.Roškopov            8  5  0  3    34 :  22     18

  7.Nová Paka           7  4  0  3    26 :  23     15

  8.Chlumec              8  3  0  5    27 :  29     14

  9.Kopidlno              8  3  0  5    20 : 36     14

10.Hořice                  7  3  0  4    19 :  30     13

11.Radim                  7  1  0  6      7 :  42       9

12.Stará Paka           7  0  0  7     4 :  45        7

13.Rovensko            6  0  0  6      6 :  36       6                     -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu