OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY ZE 11.- 12. PROSINCE 2021

1.třída muži : Miletín A-L.Bělohrad B 1:17(Rychtera 1-Jan Šulc,Fejfar,

Odráň 4,5), Libáň A-Jičín C 14:4(R.Horák,Vaníček 4,5-M. a Z.Novotní,

Kohut,Petr Harcuba 1), N.Paka C-Rovensko A  14:4(Kadavý,Růžek 4,5-

Kozák 2), Radim A-Butoves A 11:7(Breuer 4-Hlawatschke ml. 3), Chomutice B-Hořice A 5:13(P.Průša 3-Kvapil,Polák,Vzorek 3,5), volno Jičín B

  1.Jičín B                        9  9  0  0   116 :   46     27

  2.Hořice A                     9  8  0  1   117 :   45     25

  3.N.Paka C                    9  7  0  2   108 :   54     23

  4.Radim A                    10  6  0  4     85 :   95     22

  5.L.Bělohrad B              9  6  0  3   104 :   58     21

  6.Libáň A                       9  4  1  4     94 :    68    18

  7.Butoves A                  9  3  1  5     64 :     98    16

  8.Rovensko A               9  3  0  6     70 :     92    15

  9.Jičín C                        9  1  1  7     63 :     99    12

10.Miletín A                     9  1  1  7     45 :  117    12

11.Chomutice B              9  0  0  9    34 :  128       9

2.třída muži : Železnice A-Jičín D 13:5(Kudrnáč,Frýba 3,5-Rejha 2,5), Hořice B-Kopidlno A 13:5(Zemánek 4,5-Masák,Petr 1,5), Nemyčeves B-N.Paka D  5:13(Stránský 2,5-Fišar 4), Žlunice A-Libáň B 7:11(Smutný 3-R.Horák,Valnoha,Jakoubek 3,5), L.Bělohrad C-Chlumec C5:13(Jan Šulc

3-Havlín, Kycelt 3,5), volno Lány A

   1.Hořice B                    9  9  0   0   129 :   33      27

   2.Chlumec C              10  7  1   2   104 :   76      25

   3.Lány A                      9  6  2   1    101 :   61      23

   4.L.Bělohrad C            9  5  0   4     85 :    77     19

  5.Železnice A               9  4  1   4     82 :    80     18

  6.Kopidlno A               9  4  0   5     84 :    78     17

  7.Nemyčeves B           9  4  0   5     83 :    79     17

  8.N.Paka D                   9  3  1   5     69 :    93     16

  9.Libáň B                      9  3  0   6     59 :  103     15

10.Žlunice A                   9  1  1   7     50 :  112     12

11.Jičín D                        9  1  0   8     54 :  108     11

3.třída muži : Miletín B-L.Bělohrad D 13:5(Plecháč 4,5-Václavík,Stuchlík 2) , Hořice C-Nemyčeves C  10:8(Krejčí,Vyskočil 3-Trč st. 3,5), Rovensko B-Roškopov A 10:8(ŠteffaN 3,5-p.Krejčí ml. 3),Jičín E-Železnice B 11:7

(Kuba,Zikmund 3-Kudrnáč 3,5), Chyjice A-Miletín C 13:5(Mádlo,J.Douša  4,5-Drahonínský 2) , volno St.Paka C

  1.Chyjice C                    9  8  1  0  115 :  47      26

  2.Hořice C                      9  7  2  0  104 :  58      25

  3.Rovensko B                9  7  0  2   99  :  63      23

  4.Miletín C                      9  5  1  3   90 :  72       20

  5.Miletín B                     9  4   1  4   80 :  82       18

  6.Nemyčeves C             9  3   1  5   76 :  86       16

  7.St.Paka C                    9  3  1  5    65 :  97      16

  8.Roškopov A               9  3  0  6    73 :   89      15

  9.L.Bělohrad D            10  2  1  7    70 : 110     15

10.Železnice B                 9  1  2  6   72 :   90      13

11.Jičín E                         9  2  0  7    56 : 106     13

4.třída muži :  Butoves B-Chyjice B 8:10(Konůpek ml. 3-L.Douša 4), Že-

leznice C-N.Bydžov C 4:14(Skřivánek,Hrabala 1,5-Šmíd,Šmidrkal 4,5), Nemyčeves D-N.Paka E 10:8(Rössler 3,5-Fišar 4), Kopidlno B-Valdice B 4:14(Petr,Pelant 1,5-Imlauf,Bilanský 4,5), L.Bělohrad E-Popovice A 2:16(Knězáček,Jína 1-P.Kazda,Voldán,D.Valeš 4,5), volno Rovensko C

  1.Popovice A             9  8  1  0   115 : 47      26

  2.Valdice B                 9  6  2  1    99 :  63      23

  3.Butoves B                9  7  0  2    98 :  64      23

  4.Rovensko C             9  4  2  3    80 :  82      19

  5.Nemyčeves D          9  4  1  4     81 :  82      18

  6.N.Bydžov C            10  2  3   5    85 :  95      17

  7.Chyjice B                 9  3  2  4     83 :  81      17

  8.Kopidlno B              9  3  0  6     67 :  95      15

  9.N.Paka E                  9  2  1  6     71 :  91      14

10.Železnice C             9  1  3  5      62 : 100     14

11.L.Bělohrad E           9  2  1  6     59 : 103     14

5.třída muži : Popovice B-L.Bělohrad F 15:3(Farkaš 4,5-Krčmář,Matouš 1,5), Slatiny A-Žlunice B 10:8(Svobodová 4,5-Karpaš 3), Roškopov B-Nemyčeves E 12:6( M.Rajm 4,5-Hrdý 3), Úbislavice A-Sobotka A 13:5

(J.Brendl,Vít 4,5-Fejfar,Kozák 1,5), Chyjice C-Miletín D 4:14(D.Šolc,M.

Veselý 2-F.Kozák 4,5), volno Rovensko D

  1.Úbislavice A           10 10  0  0  134 :   46      30

  2.Miletín D                   9   7  0  2    92 :   70      23

  3.Slatiny A                   9  6  1  2     83 :   79      22

  4.Nemyčeves E           9  5  1  3     97 :   65      20

  5.Roškopov B             9  5  1  4     90 :   72      20

  6.Popovice B               9  4  2  3     93 :   69      19

  7.Sobotka A                 9  3  3  3     84 :   78      18

  8.L.Bělohrad F             9  2  1  6     64 :   98      14

  9.Rovensko D              9  1  2  6     63 :   99      13

10.Žlunice B                   9  1  0  8     69 : 103      11

11.Chyjice C                   9  0  1  8     41 : 121      10

 

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal - výsledky z 18.- 19.6. 2022

  Přebor muži : Lužany-L.Bělohrad B 4:1 (bylo předehráno), Robousy- Valdice 4:2(1:1)Vích 2,Grosu,Douša-Kolář,Volšička,rozhodčí Schlesinger, ŽK 1:3,70 diváků, Chomutice…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu