OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 6.-7.LISTOPADU 2021

1.třída muži : Miletín A-Rovensko A 5:13(Petr 3-Kozák,Vágenknecht,

Varečka 3,5), Jičín C-Hořice A 5:13(Z.Novotný 2,5-Polák,Kvapil 2,5), Libáň A-Butoves A 9:9(V.Horák 3,5-Grym,Hlawatschke ml. 3), N.Paka C-Radim A 16:2(Stoklas,Kadavý,Růžek 4,5-Breuer,Mašík 1), Chomutice B-Jičín C 0:18(Pavel Harcuba,Doule,Fejtek,Gebauer 4,5)volno L.Bělohrad B

  1.Jičín B                       6  6  0  0    80 :  28     18

  2.Nová Paka C             6  5  0  1    72 :  36     16

  3.Hořice A                    5  4  0  1    65 :  25     13

  4.Libáň A                      6  3  1  2    72 :  36     13

  5.Radim A                    6  3  0  3    44 :  64     12 

  6.L.Bělohrad B             5  3  0  2    55 :  35     11

  7.Butoves A                 5  2  1  2    37 :  53     10

  8.Jičín C                       5  1  0  4    41 :  49       7

  9.Rovensko A              5  1  0  4    35 :  55       7

10.Miletín A                    5  1  0  4    24 :  67       7

11.Chomutice B             6  0  0  6    15 :  93       6

2.třída muži : Jičín D-N.Paka D 11:7(Havránek 4-Stuchlík 3,5),Lány A-

Libáň A 17:1(J.,D. a Z.Vokrouhlečtí 4,5-Valnoha 1), Železnice A-Chlumec C 13:5(Rohlíček,Kretová 3,5-Leden 2), Hořice B-L.Bělohrad C 13:5(M.

Zelený 4,5-Jan Šulc 3), Nemyčeves B-Žlunice A 15:3(Trč st.,Stránský 4,5-Mokošín 2), volno Kopidlno A

  1.Hořice B                     5  5  0  0   68 :  22      15

  2.Lány A                        6  4  1  1   68 :  40      15

  3.Chlumec C                 6  4  1  1   61 :  47      15

  4.L.Bělohrad C              6  3  0  3   54 :  54      12

  5.Nemyčeves B             5  3  0  2   57 :  33      11

  6.Kopidlno A                 5  3  0  2   51 :  39      11 

  7.Nová Paka D              5  2  0  3   40 :  50        9

  8.Žlunice A                    6  1  1  4   33 :  75        9

  9.Železnice A                5  1  1  3   39 :  51        8

10.Jičín D                        6  1  0  5    40 :  68        8

11.Libáň B                       5  1  0  4   29 :  61        7

3.třída muži : Miletín B-Nemyčeves C 8:10(Balihar 4-Nosek 4,5), St.Paka C-Roškopov A 11:7(Krutský st. 4-P.Krejčí ml. 3,5), L.Bělohrad D-Želez-nice B 10:8(Jüngling 3,5-Ježková 4), Hořice C-Chyjice A 9:9(Vyskočil 3,5-Kašpar 4,5), Rovensko B-Jičín E 14:4(Mráz,Tyrychtr,Kopecký,Šteffan 3,5-Jenka,Karták,Kunášek,Kříž st. 1), volno Miletín C

  1.Chyjice A                    5  4  1  0   61 :  29     14

  2.Hořice C                     5  4  1  0   61 :  29      14 

  3.Miletín C                     5  4  0  1   58 :  32      13

  4.Rovensko B               5  4  0  1   57 :  33      13

  5.Nemyčeves C             6  2  1  5   46 :  62      11

  6.Železnice B                6  1  2  3   53 :  55      10

  7.L.Bělohrad D             6  2  0  4   48 :  60       10

  8.Roškopov A               6  2  0  4   46 :  62      10

  9.Stará Paka C              6  2  0  4   38 :  70      10

10.Miletín B                     5  1  1  3   43 :  47        8

11.Jičín E                        5  1  0  4   29 :  61        7 

4.třída muži : Butoves B-Rovensko C 7:11(Konůpek ml. 3-Stantejský 4,5), N,Bydžov C-N.Paka E 6:12(Panocha,Štefan 2-Fišar 4,5), Chyjice B-Valdi-

ce B 8:10(L.Douša 3-Nilanský 3,5),Železnice C-Popovice A 5:13(Tominec,

Švanda 2-P.Kazda,Voldán 4,5), Nemyčeves D-Kopidlno B 14:4(Hendrych,

Rössler 4,5-Masák 2,5) volno L.Bělohrad E

  1.Popovice A               6  5  1  0    73 :  35       17

  2.Valdice B                   6  3  2  1    57 :  51       14

  3.Butoves B                 5  4  0  1    57 :  33       13

  4.Nemyčeves D            5  3  1  1   51 :  39       12

  5.Rovensko C              6  3  0  3    52 :  46       12

  6.Nová Paka E             6  2  0  4    47 :  61       10

  7.Chyjice B                   5  2  0  3    47 :  43        9

  8.Kopidlno B                5  2  0  3    36 :  54        9

  9.N.Bydžov C               6  1  1  4    45 :  63        9

10.L.Bělohrad E             5  1  1  3    38 :  52        8

11.Železnice C               4  0  2  3    37 :  53        7

5.třída muži: Popovice B-Nemyčeves E 7:11(Novotný 3-Homola 4,5), L.Bělohrad F-Sobotka A 5:13(Brykner 2-Najman 4,5),Slatiny A-Miletín D

11:7(Svobodová 3,5-Hátle 4), Roškopov B-Chyjice C, 14:4(L.Sochor, O.

Kočandrle 4,5-D.Šolc 2), Rovensko D-Úbislavice A 5:13(D.Soukup 2-Vít,L.Brendl 4,5), volno Žlunice B

  1.Úbislavice A              6  6  0  0    81 :  27     18

  2.Slatiny                        6  4  1  1   60 :  48      15

  3.Roškopov B               6  4  0  2   61 :  47      14

  4.Miletín D                     5  4  0  1   56 :  34      13

  5.Sobotka A                  6  2  2  1   48 :  42      11

  6.Nemyčeves E            5  2  1  2    47 :  43     10

  7.Popovice B                5  1  1  2    45 :  45       9

  8.Rovensko C               6  1  1  4    43 :  65       9

  9.L.Bělohrad F             6  1  1  4     43 :  66       9

10.Žlunice B                   5  1  0  4     39 :  51       7 

11.Chyjice B                   5  0  0  5     18 :  72       5

Okresní přebor dorost :  1.Kryštof KARTÁK (Jičín), 2.Filip KOUT, 3.

Jakub ŠOLC, 4.Martin BIČIŠTĚ (všichni L.Bělohrad), 5.Vojtěch KUBA

(Jičín).

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu