Okresní stolní tenis- výsledky z 5. - 6.2. 2022

OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z  5.-6. února 2022

1.třída muži : Hořice A-Miletín A 18:0(M.Zelený,Polák,Vzorek 4,5), Buto-ves A-Jičín C 8:10(Hlawatschk ml. 3-M.Novotný 4,5), Radim A-L.Bělohrad B 6:12(Breuer 2,5-Jan Šulc 4,5), Jičín B-Libáň A 10:8(Gebauer,Doule 4-Vaníček,V.Horák 2,5) Chomutice B-N.Paka C 2:16(Tonarová 2-Stoklas,

Růžek 4,5), volno Rovensko A

  1.Jičín B                     14  13  0   1  181 :   71    40

  2.Hořice A                  13  12  0   1  173 :   61    37   

  3.N.Paka C                 14  11  1   2  174 :   78     37

  4.L.Bělohrad B          13    8  1   4   130 :  94     30

  5.Radim A                  14     8  0   6  118 : 134    30

  6.Libáň  A                   14    6   1   7  133 : 119    27

  7.Butoves A               13    4   1   8   91 : 143     22

  8.Rovensko A            13    5  0   8  108 : 126     21

  9.Jičín C                     14    3  1  10  101 : 158    21

10.Miletín A                  13    1  1  11   63 :  171    16

11.Chomutice B           13    0  0  13   51 : 183     13

2.třída muži : Libáň B-Kopidlno A 9:9(Valnoha 3,5-Procházka,Masák 3), Chlumec C-Jičín D 17:1(Leden,Havlín 4,5-Turek,Forgáč 0,5), L.Bělohrad C-Lány A 7:11(Jan Šulc 4,5-D.a Z.Vokrouhlečtí 3,5), Žlunice A-Železnice A 4:14(Němeček 2-Rohlíček 4,5) ,Nemyčeves B-Hořice B 0:18(J.a M.Zele-ní,Vyskočil,Zemánek 4,5), volno N.Paka D, dohrávka Kopidlno B-Chlu-mec C 11:7(Pekárek 4,5-Kubánek 3)

  1.Hořice B                  13  13  0   0   188 :   46    39

  2.Lány A                     14   9   2   3   152 : 100    34

  3.Chlumec B              14   9   1   4   151 : 101    33

  4.Železnice A             13   7   1   5   125 :  109   28

  5.L.Bělohrad C           13   7   0   6   128 : 106   27

  6.Nová Paka D           13   6   1   6   112 : 120    26

  7.Kopidlno B              13  7   1   5   117 :    99    25

  8.Nemyčeves B         14   5   0   9   116 :  136    24

  9.Libáň B                    13  4  1    8     89 :  145    22

10.Žlunice A                 14  2  1  11     81 :  171    19

11.Jičín D                     14   2  0  12    60 :  192    17

3.třída muži : Roškopov A-Miletín B 9:9(P.Krejčí ml. 4,5-Plecháč 3), Želez-nice B-Nemyčeves C 5:13(Kudrnáč 3,5-Bareš 4,5), Miletín C-St.Paka C 13:5(Petr 4,5-Vávra 3), Chyjice A-L.Bělohrad D 17:1(J.Douša,J.Šolc 4,5-Václavík 1) , Rovensko B-Hořice C odloženo-covid

  1.Chyjice A                  14 13  1   0  180 :  72     41

  2.Miletín C                    13  7  2   5  134 : 118    30                                            

  3.Hořice C                    11  7  2   2  117 :   81     27

  4.Rovensko B              11  8  2   1  114 :   84     27

  5.Roškopov A              14  5  1   8  115 : 137    25 

  6.Nemyčeves C            13  5  2   6  121 : 113    25

  7.Stará Paka C             13  5  1   7    99 : 135    24

  8.Miletín B                    12  4  3   5  105 : 111    23

  9.Železnice B               14  3  2   9   109 : 143    21

10.L.Bělohrad D            13  3  1   8    83 :  133    19

11.Jičín E                         0  0  0   0     0 :     0        0

4.třída muži : N.Paka E-Butoves B 11:7(Morávek st. 4,5-Hlawatschke st. 3), Valdice B-Rovensko C 13:5(Hlava 4,5-Stantejský 3), Popovice A-N.Bydžov C 8:10(P.Kazda 3,5-Kynčl 4), L.Bělohrad E-Chyjice B 5:13(Jína

2-L.Douša,J.Šolc 4,5) , Kopidlno B-Železnice C odloženo-covid, volno Nemyčeves D

  1.Popovice A             14 12  1   1  177 :   75    39

  2.Valdice B                14   9  2   3  148 :  104    34

  3.Butoves B               13  8  0   5   129 : 105    29

  4.Nový Bydžov C       14  5  4   5   128 : 124    28

  5.Rovensko C            14  6  2   6   116 : 136    28

  6.Nemyčeves D         13  6  1   6   116 :  118   26

  7.Chyjice B                12  5  2   5   118 :    98   24

  8.L.Bělohrad E          14  4  2   8    103 : 149    24

  9.Nová Paka E           14  4  1   9   111 :  141   23

10.Kopidlno B             12  4  0   8      89 : 127    20

11.Železnice C            12  1  3   8      79 :  137   17

5.třída muži : Sobotka A-Nemyčeves B 6:12(Fejfar 3-Homola,Blažek 3,5), Miletín D-Žlunice B 12:6(Šotola,Kozák 3,5-Nechanický 4), Chyjice C-L.

Bělohrad F 6:12(M.Veselý 3-Krčmář,Matouš 3,5), Úbislavice A-Slatiny A

odloženo-covid, Rovensko D-Roškopov B 8:10(Brožek 3,5-P.Rajm 4), volno Popovice B.

  1.Úbislavice A            13 12  0   1   170 :   64    37

  2.Nemyčeves B          14 10  1  3    161 :   91    35

  3.Roškopov B             14  9  1   4    148 : 104   33

  4.Miletín D                   13  9  0   4    130 : 104   31

  5.Popovice B              12  7  3   3    137 :   97    30

  6.Slatiny A                  12  8  1   4    112 : 122    30

  7.Sobotka A                13  4  4   5    121 : 113    25 

  8.L.Bělohrad F            14  4  1   9    109 : 143    23

  9.Rovensko C             14  2  2  10     98 : 154    20

10.Žlunice B                  14  1  0  13    80 :  172   16

11.Chyjice C                  13  1  1  11    66 :  168   16

Žáci : dohrávky Butoves-Kopidlno 6:1(Ondráček 2,5,Hlawatschke 2,

Pelc 1,5), Kopidlno-N.Bydžov A 4:3(Adamec 1,5,Korejs,Rozsypal 1,

Kraj 0,5-Šafaříková 2,Kalčíková 1), Butoves-N.Bydžov A 5:2(Ondráček,

Hlawatschke 2,Havelka 1-Šafaříková 1,5,Kalčíková 0,5).

  1.Butoves                    10   9  0     1    59 :  11     28

  2.L.Bělohrad                10   7  0     3    53 :  17     24

  3.Roškopov                  10   7  0     3    45 :  25     24

  4.N.Paka                       10   7  0     3    40 :  30     24

  5.Butoves                       8   7  0     1    48 :    8     22

  6.N.Bydžov B                10  6  0     4    48 :  28     22

  7.Libáň                          10   6  0     4    37 :  33     22

  8.N.Bydžov A                 9   6  0     3    38 :  25      21

  9.Hořice                        10   5  0     5    36 :  34      20

10.Chlumec                    10   4   0    6     37 :  33     18 

11.Kopidlno                    10   4  0     6     35 : 45      18

12.Rovensko                    9   1   0    8     15 :  48     11

13.Radim                          9   1   0    8       7 :   56    11 

14.St.Paka                        9   0   0     9      7 :   56      9

 

                                                                                                        -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal, st. tenis, volejbal - 24. - 25. 9. 2022

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ, Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy 2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích…

více »

NSA zveřejnila investiční výzvu.

Regiony SK/TJ 2022 Národní sportovní agentura zveřejnila v rámci dotačního investičního programu č. 162 52 Regionální sportovní infrastruktura 2020 –2024, tuto…

více »

Nová povinnost ve výzvách NSA

Vážení sportovní přátelé,   ve všech nových Výzvách, tj. nyní Provoz a údržba a Můj Klub - 2. kolo, je nová povinnost žadatele, která je považovaná za…

více »

MŮJ KLUB 2022 - 2. KOLO

Tato výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které nepodaly žádost o dotaci v prvním kole, nebo ty kluby a jednoty, kterým byla žádost pro nesplnění…

více »

Zdravotní pojišťovny přispívaji na sport.

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.   Stručný přehled příspěvků velkých zdravotních…

více »

NSA vypsala dotační výzvu "Provoz a údržba 2022"

Po schválení navýšení rozpočtu Národní sportovní agentury pro rok 2022 vypsala NSA dotační výzvu „Provoz a údržba 2022“, která pomůže sportovním klubům po celé České…

více »
všechny novinky

Menu