Okresní stolní tenis - výsledky z 29. - 30. ledna 2022

1.třída muži : Miletín A-N.Paka C 5:13(Rychtera 3,5-Růžek 4,5), L.Bělo-hrad B-Jičín B 3:15(Fejfar 1,5-Gebauer,Fejtek 4,6), Jičín C-Radim A 8:10

(Kohut 3,5-Myšík,Breuer,Stříbrný 3), Rovensko A-Butoves A 13:5(Vágen-knecht,Kozák,Varečka 3,5-Grym 3), Libáň A-Chomutice B 10:8(V.Horák,

Vaníček 3,5-Dürschmied ml. 3,5), volno Hořice A

  1.Jičín B                     13  12  0   1  171 :   63     37

  2.Hořice B                  12  11  0   1  155 :   61     34

  3.Nová Paka C           13  10  0   2  158 :   76     34

  4.Radim A                  13    8  0   5  112 : 122     29

  5.L.Bělohrad B           12    7  1   4  118 :   88    27

  6.Libáň A                    13    6  1   6  125 : 109     26

  7.Rovensko A            13    5  0   8  108 : 126     21

  8.Butoves A               12    4  1   7    83 : 133     21

  9.Jičín C                     13    2  1 10    91 : 150     18

10.Miletín A                  12    1  1 10    63 : 153     15

11.Chomutice B           12    0  0 12    49 : 167     12

2.třída muži : Železnice A-Nemyčeves B 12:6(Rohlíček 4-Macek 2,5), Lány A-Žlunice A 13:5(Stuchlík 4,5-Jansta,Smutný 2),Jičín D-L.Bělohrad C 0:18 (Jan a Jiří Šulcovi,Vít,Petřivý st 4,5),Kopidlno B-Chlumec C odloženo-co-

vid, N.Paka D-Libáň B 15:3(Plecháčová 4,5-R.Horák 2,5), volno Hořice B

  1.Hořice B                  12 12  0    0   170 :   46    36

  2.Lány A                     13   8  2    3   141 :   93    31

  3.Chlumec C              12   8   1   3   127 :   89    29

  4.L.Bělohrad C          12   7   0   5   121 :   95    26

  5.Nová Paka D           13   6   1   6   112 : 120    26

  6.Železnice A             12   6   1   5   111 : 105    25

  7.Nemyčeves B          13   5  0   8   116 : 118    23

  8.Kopidlno A              11   6  0    5   108 :   90    23

  9.Libáň B                    12   4  0    8    80 :  136    20

10.Žlunice A                 13   2  1  10    77 :  157    18

11.Jičín D                     13   2  0  11    59 :  175    16

3.třída muži : Miletín B-Hořice C odloženo-covid, St.Paka C-Chyjice A 6:12(Vávra 2,5-J.Šolc,Kašpar 4), Nemyčeves C-Miletín C 16:2(Nosek,                                                  

Bílek 4,5-Petr 2), Roškopov A-Železnice B 8:10(P.Krejčí ml. 4,5-Kudrnáč 3,5), volno Rovensko B a L.Bělohrad D

  1.Chyjice A                  13 12  1   0  163 :  71     38

  2.Miletín C                    12  6  2   5  121 : 113    27

  3.Hořice C                    11  7  2   2  117 :   81     27

  4.Rovensko B              11  8  2   1  114 :   84     27

  5.Roškopov A              13  5  0   8  196 : 128    23

  6.Stará Paka C             12  5  1   6    94 : 122    23

  7.Nemyčeves C           12  4  2   6   108 : 108   22

  8.Miletín B                    11  4  2   5    96 : 102    21

  9.Železnice B               13  3  2   8  104 : 130    20

10.L.Bělohrad D            11  3  1   7    82 : 116     18

11.Jičín E                         0  0  0   0     0 :     0        0

4.třída muži : Železnice C-Nemyčeves D 8:10(Švanda 4,5-Blažek 3), Chy-jice B-Kopidlno B odloženo-covid, N.Bydžov C-L.Bělohrad E 9:9(Haltuf

4,5-Knězáček,Jína 3), Rovensko C-Popovice A 4:14(Tichý,Stantejský, Borovička,Brožek 1-P.Kazda,Farkaš 4,5), N.Paka E-Valdice B 13:5(Fišar

4,5-Hlava 2), volno Butoves B

  1.Popovice A             13 12 1   0  169 :    65    37

  2.Valdice B                13   8  2   2  135 :   99    31

  3.Butoves B               12  8  0   4  122 :    94    28

  4.Rovensko C            13  6  2   5  111 :  123    27

  5.Nemyčeves D         13  6  1   6   116 :  118   26

  6.Nový Bydžov C       13  4  4   5  118 :  116    25

  7.L.Bělohrad E           13  4  2   7    98 :  136    23

  8.Chyjice B                11  4  2   5   105 :    93    21

  9.Nová Paka E           13  3  1   9   100 : 134    20

10.Kopidlno B              12  4  0   8    89 :  127    20

11.Železnice C             12   1  3   8   79 :  137    17

5.třída muži : Popovice B-Roškopov B 10:8(Novotný 4,5-Sochor 2),Slati-ny A-Rovensko D 13:5(Martínek 4,5-Tichý 2,5), L.Bělohrad F-Úbislavice A 6:12(Matouš 3-J.Brendl st. 4,5), Žlunice B-Chyjice C 6:12(Nechanický 3,5-M.Veselý 4), Nemyčeves E-Miletín D 10:8(Hrdý 4-Hátle, F.Kozák 2,5), volno Sobotka A

  1.Úbislavice A            13 12  0   1    170 :  64     37

  2.Nemčeves F            13  9   1   3    149 :   85    32

  3.Roškopov B            12  8  1    4    138 :   96    30    

  4.Popovice B              12  7  3   3    137 :   97    30

  5.Slatiny A                  12  8  1   4    112 :  122   30

  6.Miletín D                   12  8  0   4    118 :   98    28

  7.Sobotka A                12  4  4   4    115 : 101    24

  8.L.Bělohrad F            13  3  1   9      97 : 137    20

  9.Rovensko C             13  2  2   9      90 :  144   19

10.Žlunice B                  13  1  0 12      74 :  160   15 

11.Chyjice C                  12  1  1 10      60 :  156   15

                                                                                                        -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu