Okresní stolní tenis - výsledky z 26. - 27. února 2022

1.třída muži : Miletín A-Jičín B 2:16(Rychtera 1,5-Gebauer,Fejtek st. 4,5), N.Paka C-Butoves A 14:4(Růžek,Stoklas,Kadavý,Virag 3,5-Hlawatschke

ml. 4), L.Bělohrad B-Hořice A 3:15(M.Šulc 2-Vzorek,Kvapil 4,5), Jičín C-

Rovensko A 7:11(Kohut 3,5-Vágenknecht,Kozák 3), Chomutice B-Radim A 3:15(Dürrschmied ml. 2-Breuer,Stříbrný 4,5) volno Libáň A

  1.Jičín B                    17   15   0     2    222 :   84    47

  2.Hořice C                 16   15   0     1    213 :   75    46

  3.N.Paka C                17   14   1     2    210 :   96    46

  4.L.Bělohrad B          16   10   1    5     172 : 116   37

  5.Radim A                 16     9   0     8    148 : 158    35

  6.Libáň A                   16     8   1     7    158 : 132   33

  7.Rovensko A           16      7   0  10     135 : 153   30

  8.Butoves A              16     4   1   11    106 :  182   25

  9.Jičín C                    16     3   1   12     113 : 175   23

10.Miletín A                 16     1   1   14      80 : 208   19 

11.Chomutice A          16     1   0   15      62 : 226   18

2.třída muži : Nemyčeves B-L.Bělohrad C 7:11(Stránský 2,5-Jan Šulc 4), Hořice B-Chlumec C 14:4(Vyskočil,J.Zelený 4,5-Kubánek 2), Železnice A-Libáň B 14:4(Rohlíček 4,5-R.Horák 2), Lány A-N.Paka D 15:3 (J.Vok-

rouhlecký,P.Stuchlík 4,5-J.Stuchlík 2), Jičín D-Kopidlno A 9:9(Rejha 4,5-Masák 3), volno Žlunice A

  1.Hořice B                 16  16  0    0    230 :   58    48

  2.Lány A                    17 12   2    3    192 : 114    43

  3.Chlumec                 16   9   1    6    160 : 128    35

  4.Železnice A             15  9   1    5    149 : 121    34

  5.L.Bělohrad C          16  8   0    8    154 :  134    32

  6.Kopidlno A             15  7   2     6    141 : 129    31  

  7.Nová Paka D           15  7   1    7    131 : 139    30 

  8.Nemyčeves B         16  6   0  10    135 : 153     28

  9.Libáň B                   16  4   2  10    108 :  180    26

10.Žlunice A                16  2   1  13      88 :  200    21

11.Jičín D                     16  1   2  13      78 :  210    20

3.třída muži : Rovensko B-Chyjice A 5:13(Šteffan,Ježek 2-Kašpar 4,5), Hořice C-Miletín C 9:9(Vyskočil 4,5-Černík 3,5), L.Bělohrad D-Roškopov A 4:14(Václavík 2-Šafář,P.Krejčí ml. 4,5), St.Paka C-Nemyčeves C 11:7

(Krutský ml. 4-Bílek 2,5), volno Železnice B a Miletín B,

  1.Chyjice A                 15   14  1    0   194 :   76    44

  2.Rovensko B             13    9   2    2   129 : 102    31

  3.Miletín C                   15    6   3    6   138 :  132   30

  4.Hořice C                   13    7   3    4   126 :  108   30

  5..Nemyčeves D           15    6   2    7   142 : 108   29

  6.Roškopov A             16    6   1    9   138 : 150    28

  7..St.Paka C                  16    6   1   7    121 : 149    27

  8..Železnice B              15    4  2     9   120 : 150    25

  9.Miletín B                   14    3  4     7   117 : 135    24

 10.L.Bělohrad D           15    4   1   10   102 : 168    24

11.Jičín E                        0    0  0     0       0 :     0      0

4.třída muži : Butoves B-Kopidlno B 13:5(Konůpek ml. 4,5-Masák 2), Nemyčeves D-L.Bělohrad E 8:10(Homola,Rössler,Hendrych,Blažek 2-

Knězáček 4,5), Železnice C-Valdice B 8:10(Švanda 3,5-Imlauf 4),

Chyjice B-N.Paka E, 16:2(J.Šolc,Tintěra,L.Douša 4,5-Albrecht,Knap 1),N.Bydžov C-Rovensko C 9:9(Haltuf 4-Borovička, Mráz 2,5),volno Popovice A.

  1.Popovice A            16 14  1   1     203 :   85    45

  2.Valdice B                17 11  3   3    178 :  128    42

  3.Butoves B              16 10  0   6     162 : 126    36

  4.N.Bydžov C            17   6  5   6     156 : 150    34

  5.Rovensko C           17   7  2   8     133 : 173    33

  6.Chyjice B               16   7  3   6      162 : 126   32

  7.N.Paka E                17   6  1  10     145 : 161    30

  8.Nemyčeves D        16   6  2    8     139 : 149    30

  9.L.Bělohrad E         16   4  2  10     110 : 178    26

10.Kopidlno B            15   4  1  10     107 : 163    24

11.Železnice C            15   2  3  10     103 : 167    22

5.třída muži : Popovice B-Úbislavice A 8:10(/Farkaš,Novotný 2,5-Vít 4),

Rovensko D-Chyjice C 15:3(Tichý 4,5-M.Veselý 3),Roškopov B-Miletín D 10:8(P.Rajm 3,5-Hátle 2,5), Slatiny A-Sobotka A 8:10(Svobodová,Hampl

2,5-Najman,Fejfar 4,5), Žlunice B-Nemyčeves E 3:15(Nechanický 2-Homola 4,5), volno L.Bělohrad E, dohrávka Úbislavice A-Slatiny A 13:5(J.Brendl,Vít 4,5-Svobodová,Hampl 1,5)

  1.Úbislavice A            17  15  1   1  193 :    93    54

  2.Nemyčeves E          16  11  2   3  185 :  103    40

  3.Miletín D                  16  11  0   5  159 :  129    38

  4.Popovice B              16   8  4   4   164 :  124   36

  5.Slatiny A                  17   9  1   7   149 :  157   36

  6.Sobotka A                16   7  4   5   155 :  133   34

  7.Roškopov B            17  10  2   5   174 : 132    29

  8.Rovensko D            17    3  3  11  130 :  176   26

  9.L.Bělohrad F           16   4  1  11  123 :  165    25

10.Chyjice C                 16   1  2  13    80 :  208    20

11.Žlunice B                 16   1  0  15    88 :  200    18

Žáci : N.Paka-L.Bělohrad 4:3(Celjak 2,5,M.Kracík 1,5,L.Kracík 0-Filjač 2,

Šmika 1,Matouš 0), L.Bělohrad-Roškopov 2:5(Šmika 2,Filjač,Matouš 0-

V.Krejčí 2,P.Krejčí,Medlík 1,5), N.Paka-Roškopov 2:5(Celjak,M.Kracík 1,

L.Kracík 0-P.Krejčí 2,5,V.Krejčí 1,5,Medlík 1), Butoves-N.Bydžov B 5:2

(Hlawatschke,Havelka 2,5,Pelc 0-Průša,Pavelka 1,Hyršálová 0), N.Bydžov B-Hořice 7:0(Hyršálová,Průša 2,5,Pavelka 2-Palouš,Orct,Sedláček 0), Butoves-Hořice 6:1(Hlawatschke,Havelka,Pelc 2-Palouš,Orct 0,5,Sedlá-ček 0), Libáň-Chlumec 5:2(Š.Klár 2,5,T.Klár 1,5,Kouřil 1-Vávra,Kavalír 1,

Skřivan 0), Chlumec-Kopidlno 6:1(Vávra,Skřivan 2,5,Kavalír 1-Rozsypal

1,Kraj,Korejs 0), Libáň-Kopidlno 7:0(T. A Š.Klárovi 2,6,D.Horák 2-Korejs,

Kraj,Rozsypal 0) Rovensko-St.Paka 3:4(Soukupová 1,5,J.Soukup 1,D.

Soukup 0-Dlabola 2,Kupka,Sláma 1), Radim-N.Bydžov 0:7(Stříbrná,Myší-ková,Myšík 0-Kmínková,Šafaříková 2,5,Kalčíková 2), Rovensko-Radim 2:5(Soukupová,D.Soukup 1,J.Soukup 0-Myšík 2,5,Myšíková 1,5,Stříbrná 1), St.Paka-N.Bydžov A 0:7(Dlabola,Kupka,Sláma 0-Kmínková,Šafaříková 2,5,Kalčíková 2), Roven-sko-N.Bydžov A 0:7(Soukupová,J. a D.Souku-povi 0-Kmínková,Šafaříko-vá 2,5,Kalčíková 2), St.Paka-Radim 5:2(Dlabola 2,5,Kupka 1,5,Sláma 1-Stříbrná 2,Myšíková,Myšík 0).

Konečná tabulka po základní části :

  1.Butoves                   12  11   0     1    70 :  14    34  

  2.Roškopov                12    9   0     3    55 :  29    30

  3.N.Bydžov A             12    9   0     3    59 :  25    30

  4.N.Paka                     12    8   0     4    46 :  38    28

  5.Libáň                        12    8   0     4   49  : 35    28

  6.L.Bělohrad              12    7   0     5    58 :  26    26

  7.N.Bydžov B             12    7   0     5   51 :  33     26

  8.Chlumec                  12    5   0     7   45 :  39     22

  9.Hořice                      12    5   0     7   37 :  47     22

10.Kopidlno                  12    4   0     8   26 :  58     20

11.St.Paka                    12    2   0   10   16 :  68     16

12.Radim                      12    2   0   10   14 :  70     16

13-Rovensko                12    1   0   11   20 :  64     14

Play-off :  Turnaje o konečné umístění se budou hrát o víkendu 19. a

20. března 2022. O medaile (1.-4. místo) nastoupí Butoves, Roškopov,

N.Bydžov A a Nová Paka), o 5.-7. místo hrají Libáň, L.Bělohrad a N.

Bydžov B, o 8.-10. místo Chlumec, Hořice a Kopidlno a konečně o 11.-13.

místo St.Paka, Radim a Rovensko.                                                                                                                                                                             

                                                                                          - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu