Okresní stolní tenis - výsledky z 26. - 27. března 2022

Závěrečné kolo a konečné tabulky

1.třída muži : Miletín A-Butoves A 7:11(Rychtera 2,5-Hlawatschke ml. 4,5),

Jičín B-Hořice A 5:13(Gebauer 2,5-Kvapïl 4,5), N.Paka C-Jičín C 16:2(Virag,

Skoklas,Kadavý,Růžek 4-obě čtyřhry), Libáň A-L.Bělohrad B 18:0(V.Horák,

Vaníček,Verner,Havel 4,5), Chomutice B-Rovensko A 7:11(Dürschmied st. a ml.2,5-Vágenknecht,Kozák 4,5), volno Radim A

  1.Hořice A                 20   19   0     1    276 :    84    58

  2.Jičín B                    20   17   0     3    255 :  105    54

  3.Nová Paka C          20   15   2     3    237 :  123    52

  4.L.Bělohrad B         20   13   1     6    212 :  148    47

  5.Libáň A                  20   10   1     9    193 :  167    41

  6.Radim A                 20   10   1     9    174 :  186    41

  7.Rovensko A           20     8   1   11    167 :  193    37 

  8.Butoves A              20     6   2   12    142 :  218    34

  9.Jičín C                    20     5   1   14    146 :  214    31

10.Miletín A                20     1   1   18     100 :  216    23

11.Chomutice B         20     1   0   19       78 :  282   22      

2.třída muži : L.Bělohrad C-Libáň B 14:4(Jan a Jiří Šulcovi 4,5-Jakoubek 2), Žlunice A-N.Paka D 6:12(Smutný,Jansta 2-Morávek ml. 4,5), Nemyče-ves B-Kopidlno A 8:10(Stránský 3,5-Masák 3,5), Hořice B-Jičín D 11:7

(Vyskočil 4,5-Zikmund,Rejha 2), Železnice A-Lány A(Rohlíček 4,5-Z. a D.

Vokrouhlečtí 2), volno Chlumec C

  1.Hořice B                  20  20   0     0    288 :    72    60

  2.Lány A                     20  14   2     4    227 :  133    50

  3.Železnice A             20  12   1     7    196 :  164    45

  4.Chlumec C              20  12   1     7    203 :  157    46

  5.L.Bělohrad C          20  11   0     9    209 :  151    42

  6.N.Paka D                 20  10   2     8    178 :  182    42

  7.Kopidlno A             20    8   2    10    162 :  198   38  

  8.Nemyčeves C         20    8   1    11    167 :  174   36

  9.Libáň B                   20    4   2    14    128 :  232   30

10.Žlunice A                20    3   1    16    112 :  248   27

11.Jičín D                    20    1   2    17    101 :  259   24 

3.třída muži : Miletín B-Miletín C 12:6(Plecháč 4-Černík,Drahonínský 2),

Chyjice B-Železnice B 10:8(Kašpar,J.Douša 4,5-Kretová,Ježkový 2,5),

Rovensko B-Nemyčeves C 13:5(Šteffan 4,5-Nosek,Bareš 1,5), Hořice C-St.Paka C 9:9(Vyskočil 3-Handschug 3,5), volno L.Bělohrad D a Roško-pov A, dohrávka Rovensko B-L.Bělohrad D 7:11(Šteffan 3,5-Stehlík 4).

  1.Chyjice A                  18  16  1     1   225 :    99    51

  2.Hořice C                   18  10  4     4   185 :  139    42

  3.Miletín C                   18    8  3     7   166 :  158    37

  4.Rovensko B             18    8  3     7   165 :  159    37

  5.Stará Paka C            18   8   3     7   157 :  167    37

  6.Roškopov A             18   6   3     9   149 :  175    33

  7.Nemyčeves C           18   6   3     9   149 :  175    33  

  8.Miletín B                    18   5   4     9   151 :  173   32

  9.Železnice B               18   5   2   11   144 :  180   30

10.L.Bělohrad D            18   4   2    12   116 :  228   28       

11.Jičín D                         0   0   0     0      0 :      0      0

4.třída muži: Butoves B-Popovice A 11:7(Konůpek st. 4,5-V.Kazda ml. 3),

L.Bělohrad E-Valdice B 12:6(Jína,Vajdl 3,5-Hlava 3,5), Kopidlno B-Roven-sko C 9:9(Masák,Dvořák 3-Knap 2,5), Nemyčeves D-Rovensko C 9:9(Hen-drych,Rössler 3,5-Tichý 4),Železnice C-Chyjice B 11:7(Švanda 3,5-Tintěra 3,5),volno N.Bydžov C.

  1.Popovice A            20  17  1    2   242 :  118    55

  2.Butoves B              20  14  0    6   210 :  150    48

  3.Valdice B                20  11  3    6  199 :  161    45

  4.Rovensko C           20    9  4    7   166 :  194    42

  5.Nemyčeves D        20    8  3    9    182 :  178   39

  6.Chyjice B               20   7   4    9    192 :  168   38

  7.N.Bydžov C            20   6   6    8   178 :  182   37

  8.N.Paka E                20    7   2  11   167 :  193   36

  9.L.Bělohrad E         20    6   2  12   143 :  217   34

10.Železnice C            20   5   3  12    152 :  207   33

11.Kopidlno B            20    5   2  13    148 :  212   32 

5.třída muži : Popovice B-Miletín D 14:4(D.Valeš,Novotný 4,5-Hátle 2), Chyjice C-Sobotka A 1:17(Stránský 1-Kozák,Najman,Fejfar 4,5), Roven-sko D-Nemyčeves E 6:12(Brožek,Tichý 2,5-Homola 4,5), Roškopov B-

Žlunice 16:2(Sochor,Kočandrle 4,5-Nechanický 2), Slatiny-L.Bělohrad F

7:11(Hampl,Martínek 2,5-Matouš,Krčmář 4,5), volno Úbislavice B.

  1.Úbislavice A           20  18  1    1   249 :  111  57

  2.Nemyčeves E         20  15  2    3   231 :  129  52

  3.Popovice B             20  12  4    4   212 :  148  48

  4.Miletín D                  20  13  0    7   197 :  163  46

  5.Roškopov B            20  11  3    6   207 :  153  45

  6.Sobotka A               20    9  6    5   204 :  156  44

  7.Slatiny A                  20    9  1  10  168 :  192  39

  8.L.Bělohrad F           20    5  2  13  155 :   205  32

  9.Rovensko D            20    3  2  15   144 :  216  28

10.Žlunice B                 20    2  1  17   120 :  240  25

11.Chyjice C                 20    1  2  17     93 :  267  24

                                                                                                  - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal, st. tenis, volejbal - 24. - 25. 9. 2022

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ, Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy 2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích…

více »

NSA zveřejnila investiční výzvu.

Regiony SK/TJ 2022 Národní sportovní agentura zveřejnila v rámci dotačního investičního programu č. 162 52 Regionální sportovní infrastruktura 2020 –2024, tuto…

více »

Nová povinnost ve výzvách NSA

Vážení sportovní přátelé,   ve všech nových Výzvách, tj. nyní Provoz a údržba a Můj Klub - 2. kolo, je nová povinnost žadatele, která je považovaná za…

více »

MŮJ KLUB 2022 - 2. KOLO

Tato výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které nepodaly žádost o dotaci v prvním kole, nebo ty kluby a jednoty, kterým byla žádost pro nesplnění…

více »

Zdravotní pojišťovny přispívaji na sport.

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.   Stručný přehled příspěvků velkých zdravotních…

více »

NSA vypsala dotační výzvu "Provoz a údržba 2022"

Po schválení navýšení rozpočtu Národní sportovní agentury pro rok 2022 vypsala NSA dotační výzvu „Provoz a údržba 2022“, která pomůže sportovním klubům po celé České…

více »
všechny novinky

Menu