OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 20.-21. LISTOPADU 2021

1.třída muži : Miletín A-Jičín C 9:9(Rychtera 4,5-M. a Z.Novotní 2,5), L.

Bělohrad B-Rovensko A 12:6(M.Šulc,Zívr 3,5-Vágenknecht 4), Libáň A-Hořice A 2:16(V.Horák 2-Polák,Štěpánek 4,5), Jičín B-Radim A 13:5

(Gebauer 4,5-Stříbrný 2,5), Chomutice B-Butoves A 7:11(Dürschmied st. a ml. 2,5-Grym 4,5), volno N.Paka C

  1.Jičín B                        8  8  0  0  104 :   40     24

  2.Hořice A                     7  6  0  1    93 :   33     19

  3.Nová Paka C              7  6  0  1    87 :   39     19

  4.Radim A                     8  4  0  4    60 :   84     16

  5.L.Bělohrad B              7  4  0  3   73 :   53      15

  6.Libáň A                       7  3  1  3   74 :   52      14

  7.Butoves A                  7  3  1  3    51 :   75     14   

  8.Rovensko A               7  2  0  5    54 :   72     11

  9.Jičín C                        7  1  1  5    55 :   71     10

10.Miletín A                     7  1  1  5    40 :   86     10

11.Chomutice B              8  0  0  8    29 : 115       8

2.třída muži : Lány A-Kopidlno A 10:8(D.Vokrouhlecký 3,5-Pekárek 4,5), Železnice A-N.Paka D 11:7(Rohlíček 4-Fišar 3,5), Hořice B-Libáň B 17:1

(Vyskočil, J. a M.Zelení 4,5-Plíšek 1), Nemyčeves B-Chlumec C 7:11

(Stránský 2,5-Kubánek 4), Žlunice A-L.Bělohrad C 6:12(Jansta 2,5-Jan Šulc,Petřivý st. 4,5), volno Jičín D

  1.Hořice B                    7  7  0   0    98 :  28      21 

  2.Lány A                       8  5  2   1    87 :  57      20 

  3.Chlumec C                8  5  1   2    77 :  67      19

  4.L.Bělohrad C             8  5  0   3    80 :  64     18

  5.Kopidlno A                7  4  0   3    72 :  54     15

  6.Nemyčeves B            7  3  0   4    68 :  58     13

  7.Železnice A                7  2  1   4    58 :  68     12

  8.N.Paka D                    7  2  1   4    56 :  70     12

  9.Libáň B                      7  2  0   5    40 :  86     11

10.Žlunice A                   7  1  1   5    39 :  87     10

11.Jičín D                        7  1  0   6    45 :  81       9

3.třída muži : Miletín B-St.Paka C 10:8(Plecháč 4,5-Hruška 3), L.Bělohrad D-Nemyčeves C 4:14(Václavík 2-Bílek 4,5), Hořice C-Železnice B 11:7(D.

Hovad 4-Jindra 4), Rovensko B-Miletín C 13:5(Ježek,Šteffan,Tyrychtr 3,5-Petr 4) Jičín E-Chyjice A 4:14(Kuba 3,5-Kašpar 4,5), volno Roškopov A

  1.Chyjice A                    7  6  0  1   86 :  38      20

  2.Hořice C                     7  5  0  2   81 :  45      19

  3.Rovensko B               7  5  0  2   76 :  50      17

  4.Miletín C                     7  4  1  2   72 :  54      16

  5.Nemyčeves C             8  3  0  4   68 :  76      15

  6.Miletín B                     7  3  1  3   64 :  62      14

  7.St.Paka C                    8  3  0  5  56 :  88      14

  8.Roškopov A               7  3  0  4   60 :  66      13

  9.L.Bělohrad D              8  2  0  6   56 :  88      12

10.Železnice B                7  1  2  4   60 :  66      11

11.Jičín E                        7  1  0  5   41 :  85        9

4.třída muži : Butoves B-N.Bydžov C 10:8(Konůpek st. a ml.,Hlawatschke

st. 3-Haltuf 4,5) Chyjice B-Rovensko C 8:10(J.Šolc 4,5-D.Soukup 3,5) ,

Železnice C-N.Paka E 11:7(Tominec,Švanda 4,5-Knap,Albrecht,Nožička 2), Nemyčeves D-Popovice A 5:13(Hendrych,Homola 2-Voldán,P.Kazda 4,5), Kopidlno B-L.Bělohrad E, 15:3(Koutník 4,5-Matouš 1,5), volno Valdice B

  1.Popovice A               7  6  1  0    86 :  40      20

  2.Butoves B                 7  6  0  1    78 :  48      19

  3.Valdice B                  7  4  2  1    74 :  52      17 

  4.Rovensko B              8  4  1  3   71 :  73      17 

  5.Nemyčeves D           7  3  1  3    64 :  62      14

  6.N.Paka E                   8  2  1  5    63 :  79      13

  7.Kopidlno B                6  3  0  4   58 :  68       13

  8.Nový Bydžov C         8  1  2  5   62 :  82       12

  9.Chyjice B                   7  2  1  4   64 :  62       12

10.L.Bělohrad E             7  2  1  4   51 :  75       12

11.Železnice C               7  1  2  4    49 :  77      11

5.třída muži: Popovice B-Žlunice B 13:5(Farkaš,Novotný 4,5-Mázor,

Nechanický 2,5), L.Bělohrad F-Nemyčeves E 6:12(Matouš 3,5-Blažek 4), Roškopov B-Sobotka 9:9(Zuzánek 3,5-Najman 4,5), Rovensko D-Miletín D 8:10(D.Soukup 4,5-Kněžourek,Portík 3), Úbislavice A-Chyjice C 13:5(J.

Brendl 4,5-M.Veselý 3), volno Slatiny

  1.Úbislavice A             8  8  0  0   105 :  39      24

  2.Miletín D                   7  6  0  1     76 :  50       19

  3.Slatiny A                   7  5  1  1     71 :  55      18

  4.Roškopov B              8  4  1  3     78 :  66      17

  5.Nemyčeves E            7  4  1  2     75 :  51      16

  6.Sobotka A                 7  2  3  2     64 :  62      14

  7.Popovice B               7  2  2  3     65 :  61       13

  8.Rovensko C              8  1  2  5     60 :  84       12

  9.L.Bělohrad F             7  1  1  5     48 :  78       10

10.Žlunice B                   7  1  0  6     46 :  80        9

11.Chyjice B                   7  0  1  6     32 :  94        8

Dorost : Valdice-Chyjice 0:5(Dlesk,Jirásek 0-Havířová,Brejchová 2,5), Nemyčeves-Roškopov A 0:5(Bílek,Agh 0-Rajm 2,5,Křížová 2,Krejčí 0,5), Valdice-Nemyčeves 5:0(Jirásek,Dlesk 2,5-Agh,Bílek 0),Chyjice-Roškopov A 1:4(Brejchová 1,Havířová 0-Rajm 2,5,Křížová 1,Kříž 0,5),Valdice-Roško-

pov A 0:5(Jirásek,Dlesk,Štika 0-Rajm 2,5,Křížová 2,Krejčí 0,5), Chyjice-Nemyčeves 5:0(Brejchová,Havířová 2,5-Agh,Bílek 0), Miletín-Popovice

0:5(Kozák,Jenčovská 0-Valeš 2,5,V.Kazda 2,J.Kazda 0,5), Chomutice-Roškopov B 5:0(Petráček 2,5,Tonarová 1,5,Sedláček 1), Miletín-Chomuti-ce 1:4(Kozák 1,Jenčovská 0-Petráček 2,5,Veselý 1,Tonarová 0,5), Popov-ice-Roškopov B 5:0(J.Kazda 2,5,V.Kazda 2,Valeš 0,5), Miletín-Roškopov B 34:2(Kozák 2,5,Jenčovská 0,5-P.Krejčí,Kříž 0), Popovice-Chomutice

1:4(V.Kazda 1,Valeš 0-Petráček,Tonarová 2), Lány-Žlunice 5:0(Fajfr,Vok-

rouhlecký  2,5-Mázor,Nechanický 0), Žlunice-L.Bělohrad, 0:5(Mázor,Ne-

chanický 0-Šulc,Kout 2,5) Lány-L.Bělohrad 0:5(Vokrouhlecký,Fajfr 0-

Šulc,Kout 2,5) Železnice-Jičín 0:5(Nydrle,Brožíček 0-Kuba,Karták 2,5),

Jičín-N.Bydžov 5:0(Kuba,Karták 2,5-Sixta,Proxcházka 0),Železnice-N.

Bydžov 1:4(Nydrle 1,Daniš 0-Procházka 2,5,Sixta 1,5)

  1.Chomutice                   6  5  0  1   23 :   7       16

  2.Jičín                              5  5  0  0   24 :   1      15

     L.Bělohrad                    5  5  0  0   24 :   1      15

  4.Chyjice                         6  4  0  2    22 :    8     14

     Popovice                      6  4  0  2    22 :   8      14

  6.Miletín                           6  4  0  2   18 :  12      14

  7.Roškopov A                 4  4  0  0   18 :    2      12

  8.Valdice                         6  2  0  4    10 :  20      10

  9.N.Bydžov                      5  2  0  3   10 :  15        9

10.Železnice                      5  1  0  4      6 :  19       7

11.Lány                              5  1  0  4      5 :  20       7

12.Nemyčeves                   6  0  0  6     0 :  30       6

13.Žlunice                          5  0  0  5      0 :  25       5

14.Roškopov B                 4  0  0  4       3 :  17       4

Žactvo – přebory jednotlivců (17.11.2021 L.Bělohrad) – starší žactvo dvouhra : 1.Lukáš Kycelt (Chlumec), 2.Petr Krejčí (Roškopov), 3.-4-

Marek Průša (N.Bydžov) a Lukáš Matouš (L.Bělohrad), 5.-6.Matěj Pelc

(Butoves) a Josef Medlík (Roškopov), 7.Šimon Lopata (L.Bělohrad), 8. Štěpán Jelínek (M.Bydžov), 9.Jakub Krejčí (Roškopov), starší žactvo čtyřhra : 1.Kateřina Hyršálová-Marek Průša (N.Bydžov), 2.Matěj Pelc-Jakub Ondráček (Butoves), 3.-4.Petr Krejčí-Jakub Krejčí (Roškopov) a

Hugo Šmika-Lukáš Matouš (L.Bělohrad), 5.-6.Josef Medlík-Václav Krejčí

(Roškopov) a Šimon Lopata (L.Bělohrad)-Štěpán Jelínek (N.Bydžov),

mladší žactvo dvouhra : 1.Jonáš Ondráček, 2.Adam Havelka (oba Buto-ves), 3.-4.Kateřina Hyršálová (N.Bydžov) a Hugo Šmika (L.Bělohrad),

5.-6.David Hyršál (N.Bydžov) a Jiří Filjač (L.Bělohrad), 7.Václav Krejčí (Roškopov). 8.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 9.-10.Alfréd \Hlawatschke

(Butoves) a Martin Pavelka (N.Bydžov), 11.-12.Filip Kraj (Kopidlno) a

Maxmilián Palouš (Hořice), mladší žactvo čtyřhra : 1.Adam Havelka-

Alfréd Hlawatschke (Butoves), 2.Ondřej Kosina-Jiří Filjač (L.Bělohrad),

3.-4.Filip Kraj (Kopidlno)-Maxmilián Palouš (Hořice) a Martin Pavelka-

David Pavelka-David Hyršál (N.Bydžov).

                                                                                                       -nidrle

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal - výsledky z 18.- 19.6. 2022

  Přebor muži : Lužany-L.Bělohrad B 4:1 (bylo předehráno), Robousy- Valdice 4:2(1:1)Vích 2,Grosu,Douša-Kolář,Volšička,rozhodčí Schlesinger, ŽK 1:3,70 diváků, Chomutice…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu