Okresní stolní tenis - výsledky z 19. - 20. února 2022

1.třída muži : Rovensko A-Miletín A 11:7(Vágenknecht 4,5-Rychtera 3,5), Hořice A-Jičín C 12:6(Vzorek 4-Z.Novotný 3), Butoves A-Libáň A 5:13

(Hlawatschke 4-Vaníček,Verner 3,5), Radim A-N.Paka C 7:11(Stříbrný 3,5-Kadavý 4), Jičín B-Chomutice B 18:0(Doule,Gebauer,Pavel Harcuba,

Fejtek st. 4,5), volno L.Bělohrad B, dohrávka Chomutice B-L.Bělohrad B 1:17(Tonarová 1-M.Šulc,Zívr,Fejfar 1)

  1.Jičín B                     16   14   0     2   206 :   82    44

  2.Hořice A                  15   14   0     1   198 :   72    43

  3.Nová Paka C           16   13   1     2   196 :   92    43

  4.L.Bělohrad B          15   10   1     4   169 : 101    36

  5.Libáň A                   16     8   1     7    158 : 132   33

  6.Radim A                  16     8   0     8   133 : 155    32

  7.Rovensko A            15     6   0     9   124 : 146    27

  8.Butoves A               15     4   1   10   102 : 168    24 

  9.Jičín C                     15     3   1   11   106 : 164    22

10.Miletín A                  15     1   1   13    78 :  192    18

11.Chomutice B           16    1   0   15     62 :  226   18

2.třída muži : N.Paka D-Jičín D odloženo-kovid, Libáň B-Lány A 6:12(R.

Horák,Valnoha 2) , Chlumec C-Železnice A odloženo-kovid,L.Bělohrad C-Hořice B 7:11(Jiří Šulc 3,5-J. a M.Zelení 3,5),Žlunice A-Nemyčeves B 6:12

(Jansta 3-Nosek 4,5), volno Kopidlno A,  

  1.Hořice B                 15  15   0    0   216 :   54     45

  2.Lány A                    16  11   2    3   177 : 111     40

  3.Chlumec C             15    9   1    5   156 : 114     34

  4.Železnice A            14    8   1    5   135 :  117    31

  5.L.Bělohrad C          15   7   0    8   143 :  125     29

  6.Kopidlno A             14   7   1    6   121 :  113     29

  7.N.Paka D                 14   7   1    6   128 :  124     29

  8.Nemyčeves B         15   6   0    9   128 :  142     27

  9.Libáň B                   15   4   2    9   104 :  166     25

10.Žlunice A                16   2   1  13     88 :  200     21

11.Jičín D                    15   1   1   13    69 :  201     18

3.třída muži : Nemyčeves C-Miletín B 12:6(R.Trč st. 4,5-Plecháč 3), Roš-kopov A-St.Paka C 9:9(Šafář 3-Kobrle 4,5), Železnice B-L.Bělohrad D 13:5(Ježková 4,5-Jüngling 2,5), Chyjice A-Hořice C 12:6(Kašpar 4-Vyskočil 3,5), volno Rovensko B a Miletín C,   

  1.Chyjice A                  14  13  0    1   181 :   71    41                              

  2.Miletín C                   14    7  2     6   142 : 128    31  

  3.Nemyčeves C           14   6  2     6   135 : 117    28

  4.Hořice C                   12    7  2     2   116 :   99    28 

  5.Roškopov A             15    5  1     9   124 : 146    25 

  6.Stará Paka C            14    5  1     7   110 : 142    24                                 

  7.Rovensko B             12    8  2     2   123 :   93    29 

  8.Železnice B              15    4  2     9   120 : 150    25

  9.Miletín B                   14    3  4     7   117 : 135    24

10.L.Bělohrad D            13   3  1     9     82 : 152    20

11.Jičín E                        0    0  0     0       0 :     0      0

4.třída muži : Rovensko C-Butoves B 10:8(Stantejský,Mráz 3,5-Konůpek st. 3,5), N.Paka E-N.Bydžov C 6:12(Nožička 2,5-Haltuf 4,5), Valdice B-Chyjice B 9:9(Bilanský 3,5-J.Šolc 3,5), Popovice A-Železnice C 13:5,

Kopidlno B-Nemyčeves D 9:9(Dvořák,Masák 4,5-Rössler,Hendrych 2,5), volno L.Bělohrad E,

  1.Popovice A            16 14  1   1     203 :  85    45

  2.Valdice B                16 10 3   3     168 : 120   39

  3.Butoves B              15  9  0   6     149 : 121    33

  4.N.Bydžov C            16  6  4   6     147 : 141   32

  5.Rovensko C           16  7  2   7     128 : 160    32

  6.Chyjice B                15  6  3   6     146 : 124   30

  7.N.Paka E                 16  6  1   9     143 : 145   29

  8.Nemyčeves D         15  6  2   7    131 : 139    29   

  9.L.Bělohrad E          15  3  2 10     110 : 160    23

10.Kopidlno A             14  4  1   9     102 : 150    23

11.Železnice C            14  2  3   9       95 : 157    21

5.třída muži : Nemyčeves E-Popovice B 9:9(Hrdý 3-Farkaš,Novotný 2,5), Sobotka A-L.Bělohrad F 11:7(Fejfar 4,5-Krčmář 3) , Miletín D-Slatiny A 10:8(Šotola 3,5-Martínek 3), Chyjice C-Roškopov B 9:9(Stránský 3,5-P.Rajm 4,5), Úbislavice A-Rovensko D 11:7(Vít,J.Brendl 3,5-Petrásek, Tichý 2,5,volno Žlunice B,

  1.Úbislavice A            15 13  1   1   190 :   80     42

  2.Nemyčeves E          15 10  2   3   170 : 100     37

  3.Miletín D                  15 11  0   4   151 : 119     37

  4.Popovice B              15   8  4   3   156 : 114    35  

  5.Slatiny A                  15   9  1    5  136 :  134    34

  6.Sobotka A               15   6   4   5  145 :  125    31

  7.Roškopov B            16   9  2    5  164 :  124    26

  8.L.Bělohrad F           16   4  1  11  123 :  165    25

  9.Rovensko D             16   2  3  11 115 :  173    23

10.Chyjice C                 15   1  2  12    77 :  193    19

11.Žlunice B                 15   1  0  14    85 :  185    17

Dorost – dohrávky : L.Bělohrad-Jičín 5:0(Kout,Šulc 2,5-Kodym,Jenka 0),

Roškopov B-Jičín 3:2(Doubek,Medlík 1,5,Sochorová 0-Jenka 2,Kodym 0), Chyjice-Jičín 2:3(Šolc 2,Brejchová 0-Kodym 1,5,Karták 1,Jenka 0,5).

Konečná tabulka po základní části :

  1.L.Bělohrad              13  13  0     0    62 :   3     39

  2.Jičín                         13  11  0     2   53 : 12     35

  3.Chomutice              13  11  0     2    54 : 11     35

  4.Popovice                 13  10  0     3    51 : 14     33

  5.Roškopov A            13    9  0     4    43 : 22     31

  6.Nový Bydžov           13   7  0     6    35 : 30     27

  7.Roškopov B             13   7  0     6    37 : 28    27

  8.Chyjice                     13   6  0     7    35 : 30    25

  9.Miletín                      13   5  0     8    27 : 38     23

10.Valdice                     13   4  0     9    17 : 48     21

11.Železnice                 13   3   0  10     19 : 46    19

12.Lány                         13   3   0  10     13 : 52    19

13.Nemyčeves              13   2  0   11       8 : 57    17

14.Žlunice                     13   0  0   13       1 : 64    13

Play-off se bude hrát v sobotu 12.3.2022 a v neděli 13.3.2022 takto :

1.-4. místo hostí L.Bělohrad 12.3.

(hrají L.Bělohrad,Jičín,Chomutice,Popovice),

5.-8. místo Roškopov, rovněž 12.3. (Roškopov A, Roškopov B, N.Bydžov,Chyjice),

9.-11. místo Valdice, v neděli 13.3. (Valdice, Železnice, Miletín),

12.-14. místo Nemyčeves, v sobotu 12.3. (Nemyčeves, Lány, Železnice).

                                                                                                        -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu