Okresní stolní tenis - výsledky z 19. - 20. března 2022

1.třída muži : L.Bělohrad B-Miletín A 16:2(Jan Šulc 4,5-Rychtera 1,5), Jičín C-Libáň A 13:5(Kohut 4,5-Vaníček 2,5), Rovensko A-N.Paka C 9:9

(Kozák 3,5-Růžek,Kadavý 3), Butoves A-Radim A 9:9(Hlawatschke ml. 4-Breuer 3,5), Hořice A-Chomutice B 18:0(Štěpánek,Vzorek,Kvapil,Polák

4,5), volno Jičín B

  1.Hořice A                 19   18   0     1    263 :    79    55

  2.Jičín B                    19   17   0     2    250 :    92    53

  3.Nová Paka C          19   14   2     3    221 :  121    49

  4.L.Bělohrad B         19   13   1     5    212 :  130    46

  5.Radim A                 20   10   1     9    174 :  186    41

  6.Libáň A                  19      9   1    9    170 :   167   38

  7.Rovensko A           19     7   1   11    156 :  186   34

  8.Butoves A              19     5   2   12    131 :  211    31

  9.Jičín C                    19     5   1   13    144 :  198    30

10.Miletín A                 19     1   1   17      93 :  249    22

11.Chomutice B         19      1   0   18      70 :  272    21      

2.třída muži : Jičín D-Železnice A 6:12(Kuba,Zikmund,Rejha 2-Švanda 4,5), Kopidlno A-Hořice B 2:16(Procházka 1-M.Zelený,Vyskočil 4,5), N.Paka D-Nemyčeves B 9:9(Stuchlík 3,5-Stráský 4), Libáň B-Žlunice A 8:10(Valnoha 3-Smutný 4,5), Chlumec C-L.Bělohrad C 10:8(Černý,

Koníček 3,5-Jan Šulc 4,5), volno Lány A, dohrávka Chlumec C-Železnice A 13:5(Černý,Leden 3,5-Frýba 2)

  1.Hořice B                  19  19   0     0    277 :    65    57

  2.Lány A                     19  14   2     3    221 :  121    49

  3.Chlumec C              20  12   1      7    203 :  157   46

  4.Železnice C             19  11   1      7   184 :   158   42

  5.L.Bělohrad C           19  10   0     9    195 :  147    39

  6.N.Paka D                  19    9   2     8    166 :  176    39

  7.Nemyčeves C          19    8   1   10    167 :  174    36

  8.Kopidlno A              19    7   2   10    152 :  190    35

  9.Libáň B                    19    4   2   13    124 :  218    29

10.Žlunice A                 19    3   1   15    106 :  236    26

11.Jičín D                     19    1   2   16      94 :  248    23 

3.třída muži : L.Bělohrad D-Miletín B 7:11(Jüngling 3,5-Plecháč 4,5), Ne-myčeves C-Hořice C 6:12(Hrdý 3-Vyskočil 4,5), Roškopov A-Rovensko B

9:9(P.Krejčí ml. 3,5-Šteffan 4), Miletín C-Chyjice A 10:8(Černík 3,5-Kašpar 4,5), volno St.Paka C a Železnice B

  1.Chyjice A                 17  15  1     1   215 :    91   48

  2.Hořice C                   17  10  3     4   176 :  130   40

  3.Miletín C                   17   8   3     6   160 :  146   36

  4.Stará Paka C            17   8   2     7   148 :  158   35

  5.Roškopov A             18   6   3     9   149 :  175   33

  6.Rovensko B             16   7   3     6   145 :  143   33

  7.Nemyčeves C           17   6   3     8   147 :  149   32        

  8.Miletín B                   17   4   4     6   139 :  167   29

  9.Železnice B               17   5   2   10  136 :  170   29

10.L.Bělohrad D            17   3   2   11   105 :  201   25

11.Jičín D                         0   0   0     0      0 :      0     0

4.třída muži: Chyjice B-Butoves B 6:12(Tintěra 3,5-Konůpek st. 4,5), N.

Bydžov C-Železnice C 5:13(Sauer 2-Švanda 4), N.Paka E-Nemyčeves D 2:16(Erlebach,Nožička 1-Rössler,Hendrych 4,5), Valdice B-Kopidlno B

8:10(Bilanský,Imlauf 2,5-Masák 4,5) , Popovice A-L.Bělohrad E 10:8(V.

Kazda ml. 3,5-Jína 3), volno Rovensko C

  1.Popovice A            19  17  1     1   235 :  107   54

  2.Butoves B              19  13  0    6   198 :  138    45

  3.Valdice B                19  11  3    5   193 :  149    44

  4.Rovensko C           19   9   3    7   157 :  185    40

  5.Chyjice B               19   7   4    8    185 :  157   37

  6.N.Bydžov C            20   6   6    8   178 :  182   37

  7.Nemyčeves D        19   8   2    9    173 :  169   37

  8.N.Paka E                 19   7   1  11   158 :  184   34

  9.L.Bělohrad E          19   5   2  12   132 :  210   31

10.Železnice C            19   4   3  12    142 :  200   30

11.Kopidlno B             19   5   1  13    139 :  203   30 

5.třída muži : L.Bělohrad F-Popovice B 7:11(Krčmář 3-M. a P.Rajmovi 3), Žlunice B-Slatiny A 13:5(Nechanický,Mázor,Horák 3,5-Svobodová 4), Nemyčeves E-Roškopov B 10:8(Blažek 3,5-M. a P.Rajmovi 3), Sobotka A-Úbislavice A 9:9(Fejfar,Najman 3,5-R.Vít 4), Miletín D-Chyjice C 13:5(F.

Kozák 4,5-Veselý 3), volno Rovensko D

  1.Úbislavice A           20  18  1    1   249 :  111  57

  2.Nemyčeves E          19 14  2    3   219 :  123  49

  3.Popovice B             19  11  4   4   198 :  144   45

  4.Miletín D                  19  13  0   6   191 :  151  45

  5.Roškopov B            19  10  3   6   191 :  151   42

  6.Sobotka A               19    8  6   5   187 :  155   41

  7.Slatiny A                  19    9  1   9   161 :  181  38

  8.L.Bělohrad F           19    4  2  13  144 :  198   29

  9.Rovensko D            19    3  2 14   138 :  204   27

10.Žlunice B                 19    2  1 16   118 : 224    24 

11.Chyjice C                 19   1  2  16    94 :  248    23 

 

Play-off žáci  – 1.-4. místo v Butovsi :  Butoves-N.Paka 5:2(Havelka 2,5,

Hlawatschke 1,5,Ondráček,Frýba 1-Celjak 2, M.a L.Kracíkovi 0), Roško-pov-N.Bydžov A 7:0(P.Krejčí 2,5,J.Krejčí 1,5,Doubek,V.Krejčí,Medlík 1), Butoves-N.Bydžov A 7:0(Havelka,Hlawatschke 2,5,Ondráček 2-Šafaří-

Ková,Kmínková,Kalčíková 0),, N.Paka-Roškopov 3:4(Celjak 2,5,M.Kracík 0,5,L.Kracík 0-P.Krejčí 2,V.Krejčí,Doubek 1,J.Krejčí,Medlík 0), Butoves-Roškopov 4:3(Ondráček 1,5,Hlawatschke,Havelka 1,Frýba 0,5),N.Byd-

žov A-N.Paka 0:7(Kmínková,Kalčíková,Šafaříková 0-Celjak,M.Kracík 2,5,

L.Kracík 2).

1. Butoves            3  3  0  0   16 :   5    9

2. Roškopov         3  2  0  1   14 :   7    7

3. N.Paka              3  1  0  2   12 :   9    5

4. N.Bydžov A      3  0  0  3     0 : 21    3

5.-7. místo v Libáni : Libáň-L.Bělohrad 4:3(Š.Klár 2,5,T.Klár 1,5,D.Horák,

Škaloud 0-Kosina,Filjač,Šmika 1), L.Bělohrad-N.Bydžov B 4:3(Šmika,Ko- sina 2,Filjač 0-Hyršálová,Průša 1,5,Pavelka,Hyršál 0), Libáň-N.Bydžov B

2:5(Š.Klár 1,5, T.Klár 0,5,D.Horák 0-Průša,Hyršál 2,Pavelka 1,Hyršálová 0)

5. N.Bydžov B       2  1  0  1    8 :   6     4

6. L.Bělohrad        2  1  0  1    7 :   7     4

7. Libáň                 2  1  0  1    6 :   8     4

8.-10. místo v Kopidlně : Kopidlno-Hořice 2:5(Adamec,Korejs 1,Kraj 0-Orct 2,Sedláčková,Palouš 1,5), Hořice-Chumec 3:4(Orct 2,Palouš 1,Sed-láčková 0-M.Vávra 2,5,Skřivan 1,5,D.Vávra 0), Kopidlno-Chlumec 4:3

(Kraj,Adamec 1,5,Korejs 1-Skřivan 2,M.Vávra 1,D.Vávra 0).

  8. Hořice              2  1  0  1    8 :  6     4

  9. Chlumec          2  1  0  1    7 :  7     4

10. Kopidlno          2  1  0  1    6 :  8     4

11.-13. místo v Radimi : Radim-Stará Paka 1:6(Myšík 1,Stříbrná,Myšíková 0-Dlabola 2,5,Machek 2,Kupka 1,Sláma 0,5), Stará Paka-Rovensko 4:3

(Sláma 2,Machek 1,5,Kupka 0,5-Sokupová,J. a S.Soukupovi 1), Radim-

Rovensko 3:4(Myšík 2,Myšíková 1,Stříbrná 0-D.Soukup 2,5,J.Soukup 1,5,

Soukupová 0).

11. St.Paka            2  2  0  0   10 :   4    6  

12. Rovensko        2  1  0  1     7 :   7    4

13. Radim              2  0  0  2     4 :  10    2

                                                                                          - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal, st. tenis, volejbal - 24. - 25. 9. 2022

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ, Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy 2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích…

více »

NSA zveřejnila investiční výzvu.

Regiony SK/TJ 2022 Národní sportovní agentura zveřejnila v rámci dotačního investičního programu č. 162 52 Regionální sportovní infrastruktura 2020 –2024, tuto…

více »

Nová povinnost ve výzvách NSA

Vážení sportovní přátelé,   ve všech nových Výzvách, tj. nyní Provoz a údržba a Můj Klub - 2. kolo, je nová povinnost žadatele, která je považovaná za…

více »

MŮJ KLUB 2022 - 2. KOLO

Tato výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které nepodaly žádost o dotaci v prvním kole, nebo ty kluby a jednoty, kterým byla žádost pro nesplnění…

více »

Zdravotní pojišťovny přispívaji na sport.

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.   Stručný přehled příspěvků velkých zdravotních…

více »

NSA vypsala dotační výzvu "Provoz a údržba 2022"

Po schválení navýšení rozpočtu Národní sportovní agentury pro rok 2022 vypsala NSA dotační výzvu „Provoz a údržba 2022“, která pomůže sportovním klubům po celé České…

více »
všechny novinky

Menu