OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 15.- 16. LEDNA 2022

1.třída muži : Miletín A-Libáň A 7:11(Rychtera,Hladký 3-V.Horák 3,5), L.Bělohrad B-N.Paka C 9:9(Fejfar 3,5-Virag 4), Rovensko A-Jičín B 4:14

(Vágenknecht 2,5-Gebauer 4,5), Hořice A-Radim A 12:6(Vzorek 4,5-Stříbrný,Myšík 3), Jičín C-Chomutice B 15:3(Kohut 4,5-Durschmied st. 2,5), volno Butoves A

  1.Hořice A                   11 10  0   1   139 :   59     31

  2.Jičín B                      11 10  0   1   138 :   60     31

  3.N.Paka C                  11   8  1   2   131 :   67     28

  4.L.Bělohrad B           11   7  1   3   115 :   73     26

  5.Radim A                   11   6  0   5     91 : 107     23

  6.Libáň A                     11   5  1   5    111 :  87     22

  7.Butoves A                10  4  1    5     76 : 104     19

  8.Rovensko A             11  4  0    7     88 : 110     17

  9.Jičín C                      11  2  1    8     82 : 122     16

10.Miletín A                   11  1  1    9     58 : 140     14

11.Chomutice B            11  0  0  11     41 : 157     11

2.třída muži : Lány A-Hořice B 6:12(J.Vokrouhlecký,Stuchlík 2-M.Zelený 4,5), Jičín D-Nemyčeves B 0:18(Stránský,R.Trč st.,Macek,Olejarčík 4,5), Kopidlno A-Žlunice A 12:6(Dvořák,Procházka,Novák,Masák 3-Smutný,

Haken 2,5), N.Paka D-L.Bělohrad C 11:7(Plecháčová 3,5-Jan Šulc 4,5), Libáň B-Chlumec C 11:7(Valnoha,R.Horák 3-Kubánek 4,5), volno Železnice A

  1.Hořice B                  11 11  0   0   157 :   41      33

  2.Chlumec C              11   7  1   3   111 :   87      26

  3.Lány A                     11   6  2   3   113 :   85      25

  4.Kopidlno A              11   6  0   5   108 :  90       23

  5.L.Bělohrad C           11   6  0   5   103 :  95       23

  6.N.Paka D                  11   5  1   5     97 : 101      22

  7.Nemyčeves B          11   5  0   6   107 :  91       21

  8.Železnice A             10   5  1   4     94 :   86      21

  9.Libáň B                    11  4  0   7      77 : 121      19

10.Žlunice A                 11  1  1   9      57 : 141      14

11.Jičín D                     11  0  1  10     56 :  142     13

3.třída muži : L.Bělohrad D-Hořice C 12:6(Stuchlík,Jungling 3,5-D.Hovad 3), St.Paka C-Rovensko B 12:6(Vávra 4,5-Ježek 3,5), Roškopov A-Chyjice A 3:15(P.Krejčí ml. 2-J.Douša,Kašpar 4,5), Železnice B-Miletín C 6:12

(Švanda 3-Petr 4,5), volno Nemyčeves C a Miletín B, ze soutěže vystoupil Jičín E

  1.Chyjice A                 11 10  1   0  140 :   58     32

  2.Hořice C                   11  7  2   2   117 :   81    28

  3.Rovensko B             11  8  1   2   114 :   84    27

  4.Miletín C                   11  6  2   3   111 :   87   25

  5.Stará Paka C            11  5  1   5    88 : 110     22

  6.Miletín B                   10  4  2   4    89 :   91     20

  7.Roškopov A             11  4  0   7   88 :  110     19

  8.Nemyčeves C          10  3  2    5   85 :   95     18

  9.L.Bělohrad D           11  3  1    7   82 : 116     18

10.Železnice B             11  1  2    8   83 :  115     14

11.Jičín E                        0  0  0   0     0 :     0        0

4.třída muži : Butoves B-Železnice C 13:5(Konůpek st. 4,5-Hrabala 2,5), N.Bydžov C-Nemyčeves D 11:7(Šmíd,Šmidrkal 4,5-Hendrych 2,5), Roven-sko C-Kopidlno B 11:7(Kopecký 4,5-Pelant 3,5), N.Paka E-L.Bělohrad E

14:4(Fošar 4,5-Jína 2), Valdice B-Popovice A 6:12(Bilanský 2,5-P.Kazda,

Voldán 4), volno Chyjice B

  1.Popovice A             11 10  1   0  141 :  57      32

  2.Valdice B                11   7  2   2  119 :  79      27

  3.Butoves B               11  8  0   3  115 :   83      27

  4.Rovensko C            11  6  2   3  101 :   97      25

  5.Chyjice B                10  4  2   4    97 :   85       20

  6.Nemyčeves D         11  4  1   6    96 : 102       20

  7.Nový Bydžov C       11  3  3   5   96 : 102       20

  8.Kopidlno B              11  4  0   7   84 :  114      19

  9.L.Bělohrad E           11  3  1   7   77 :  121      18

10.Nová Paka E            11  2  1   8   83 :  115      16

11.Železnice C             11  1  3   7   71 :  107      16

5.třída muži : Popovice B-Slatiny A 15:3(Farkaš,Novotný 4,5-Svobodová

1,5), L.Bělohrad F-Roškopov B 7:11(Čížek 2,5-P.Rajm 4), Žlunice B-Ro-vensko D 3:15(Nechanický,Mázor 1,5-Soukup,Borovička 4,5), Nemyčeves E-Úbislavice A 10:8(Homola,Hrdý 3-J.a L.Brendlovi 3,5), Sobotka A-Miletín D 8:10(Fejfar 4,5-Řehák,Hátle 3,5), volno Chyjice C

  1.Úbislavice A           11 10  0   1   142 :   56    31

  2.Miletín D                  11  8  0   3   110 :   88    27

  3.Nemyčeves E          11  7  1   3   124 :   74    26

  4.Roškopov B            11  7  1    3   115 :   83    26

  5.Slatiny A                  11  7  1    3    96 : 102    26

  6.Popovice B              11  6  2    3  118 :   80    25

  7.Sobotka A               11   4  3    4  106 :   92    22

  8.Rovensko D            11  2  2    7    79 :  119    17

  9.L.Bělohrad F           11  2  1    8    79 :  119    16

10.Žlunice B                 11  1  0  10    66 :  132    13

11.Chyjice C                10  0  1    9     45 : 135     11

Dorost : dohrávky - Chomutice-Roškopov A 5:0(Petráček 2,5,Sedláček,

Veselý 1,Tonarová 0,5-Křížová, Sochorová 0), Chomutice-Jičín 1:4

(Petráček 1,Veselý,Sedláček 0-Kuba 2,5,Kareták 1,5), Chomutice-Žlunice 5:0(Veselý 2,5,Petráček,Schánilec 1,Sedláček 0,5-Nechanický,Mázor 0), řádné kolo – N.Bydžov-Roškopov B 3:2(Sixta,Procházka 1,5,Kříž 2,P.

Krejčí 0), Valdice-Žlunice 4:1(Dlesk 2,5,Jirásek 1,5-Mázor 1,Nechanický 0), N.Bydžov-Valdice 5:0(Procházka,Sixta 2,5-Jirásek,Dlesk 0), Roškopov B-Žlunice 5:0(Krejčí,Kříž 2,5-Mázor,Nechanický 0), N.Bydžov-Žlunice 5:0
(Sixta,Procházka 2,5-Mázor,Nechanický 0), Roškopov B-Valdice 5:0(Kříž,

P.Krjčí 2,5-Jirásek,Dlesk 0), L.Bělohrad-Popovice 3:2(Šulc 2,Kout 1-Valeš

1,5,J.Kazda 0,5), Roškopov A-Železnice 5:0(Rajm 2,Křížová,Sochorová 1,5-A.Veselý,Brožíček 0), L.Bělohrad-Roškopov A 5:0(Šulc 2,5,Bičiště 2,

Kout 0,5-Sochorová,Křížová,Rajm 0), Popovice-Železnice 5:0(J.Kazda 2,5,V.Kazda 2,Valeš 0,5), L.Bělohrad-Železnice 5:0(Kout,Šulc 2,5-A.Vese-lý,Brožíček 0), Popovice-Roškopov A 3:2(V.Kazda 1,5,J.Kazda 1,Valeš 0,5), Chyjice-Chomutice 0:5(Havířová,Šolc 0-Petráček 2,5,Veselý 1,5,

Schánilec 1), Chomutice-Lány 5:0(Petráček 2,5,Veselý 2,Sedláček 0,5-Vokrouhlecký,Fajfr 0), Chyjice-Lány 5:0(Petráček 2,5,Veselý 2,Sedláček

0,5-Fajfr,Vokrouhlecký 0), Nemyčeves-Jičín 5:0(Agh,Bílek 0-Karták,Kuba 2,5), Jičín-Miletín 5:0(Karták,Kuba 2,5-Jenčovská,Kuba 0), Nemyčeves-Miletín 3:2(Bílek 2,Agh 1-Kozák 1,5,Jenčovská 0,5)

  1.Jičín                          10  10  0    0   48 :    2       30

  2.L.Bělohrad               10  10  0    0    47 :    3      30

  3.Chomutice                11   9  0    2    44 :  11      29

  4.Popovice                  11    8  0    3    41 :  14      27

  5.Chyjice                     10    6  0    4    33 :  17      22

  6.Roškopov A             10    6  0    4    30 :  20      22

  7.Miletín                       10    5  0    5   25 :  25      20

  8.Nový Bydžov            10    5  0    5   23 :  27      20

  9.Valdice                      11    4  0    7   19 :  36      19

10.Roškopov B              10    4  0    6   24 :  26      18

11.Železnice                   11    3  0    8   17 :  38      17

12.Lány                           10    2  0    8   10 :  40      14

13.Nemyčeves                11    1  0  10    3 :  52       13

14.Žlunice                       11    0  0  11    1 :  54       11

 

                                                                                                        -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu