OKRESNÍ STOLNÍ TENIS – VÝSLEDKY Z 13.-14. LISTOPADU 2021

1.třída muži : Jičín B-Miletín A 11:7(Gebauer 4-Hladký,Rychtera 2,5), Butoves A-N.Paka C 3:15(Hlawatschke ml. 2,5-Virag 4,5), Hořice A-L.Bělohrad B 12:6(Kvapil 4-Fejfar 2), Rovensko A-Jičín C 13:5(Varečka,

Vágenknecht 3,5-Rejha 3) Radim A-Chomutice 11:7(Myšík 3,5-Tonaro-vá,Dürschmied st. 2,5), volno Libáň A

  1.Jičín B                        7  7  0  0    91 :  35     21

  2.Nová Paka C              7  6  0  1    87 :  39     19

  3.Hořice A                     6  5  0  1    77 :  31     16

  4.Radim A                     7  4  0  3    55 :  71     15

  5.Libáň A                      6  3  1  2    72 :  36     13

  6.L.Bělohrad B             6  3  0  3    61 :  47     13

  7.Butoves A                 6  2  1  3    40 :   68     11

  8.Rovensko A              6  2  0  4    48 :   60     10

  9.Jičín C                       6  1  0  5    46 :   62      8             

10. Miletín A                   6  1  0  5    31 :   77      8

11.Chomutice B             7  0  0  7    22 :104       7

2.třída muži : L.Bělohrad C-Nemyčeves B 14:4(Jan Šulc 4,5-Stránský 3), Chlumec C-Hořice B 5:13(Leden,Havlín 1-J.Zelený 4,5), Libáň B-Železni-ce A 10:8(Jakoubek, R.a D.Horákovi,Valnoha 2,5-Kretová,Kabela 4), N.

Paka D-Lány A 9:9(Morávek ml.,Stuchlík 3,5-J. a D.Vokrouhlečtí 3), Kopidlno A-Jičín D 13:5(Pekárek 4-Rejha 2), volno Žlunice A

  1.Hořice B                     6  6  0  0   81 :  27      18

  2.Lány A                        7  4  2  1   77 :  49      16

  3.Chlumec C                 7  4  1  2   66 :  60      16

  4.L.Bělohrad C              7  4  0  3   68 :  58      15

  5.Kopidlno A                 6  4  0  2   64 :  44      14

  6.Nemyčeves B             6  3  0  3   61 :  47      12

  7.N.Paka D                     6  2  1  3   49 :  59      11

  8.Libáň B                       6  2  0  4   39 :  69      10

  9.Železnice A                 6  1  1  4   47 :  61       9

10.Jičín D                         7  1  0  6   45 :  81       9

11.Žlunice A                    6  1  1  4   33 :  75        9

3.třída muži : Jičín E-Miletín B 7:11(Petr,Masák 3-Konůpek st. 4,5), Chy-jice A-Rovensko B 12:6(Kašpar,L.Douša 4,5-Ježek 2), Miletín C-Hořice C 9:9(Petr 3,5-Vyskočil 4,5),Roškopov A-L.Bělohrad D 14:4(P.Krejčí ml. 4,5-

Jína 2),Nemyčeves C-St.Paka C 8:10(Trč st.,Bílek 2,5-Vávra 4), volno Železnice B

 1.Chyjice A                   6  5  1  0   73 :  35      17

 2.Hořice C                     6  4  2  0   70 :  38      16

 3.Miletín C                     6  4  1  1   67 :  41      15

 4.Rovensko B               6  4  0  2   63 :  45      14

 5.Roškopov A               7  3  0  4   60 :  66      13

  6.Stará Paka C              7  3  0  4   48 :  78      13

  7.Nemyčeves C            7  2  1  4   54 :   72      12

  8.L.Bělohrad D             7  2  0  5   52 :  74       11

  9.Miletín B                    6  2  1  3   54 :  54       11

10.Železnice B                6  1  2  3   53 :  55      10

11. Jičín E                        6  1  0  5   36 :  72        8

4.třída muži : Kopidlno B-Butoves B 7:11(Petr,Masák 3-Konůpek st. 4,5), L.Bělohrad E-Nemyčeves D 10:8(Jína 3,5-Hendrych 4,5),Valdice B-Želez-nice C 17:1(Imlauf,Bilanský 4,5-Hrabala 1), N.Paka E-Chyjice B 9:9(Fišar,

Erlebach 3,5-Tintěra,J.Šolc 3), Rovensko C-N.Bydžov C 9:9(Borovička,

Mráz 3,5-Panocha 2,5),volno Popovice A

  1.Popovice A               6  5  1  0    73 :  35      17

  2.Valdice C                  7  4  2  1    74 :  52      17

  3.Butoves A                 6  5  0  1    68 :  48      16 

  4.Rovensko C              7  3  1  3    61 :  55      14

  5.Nemyčeves D           6  3  1  2    59 :  49      13

  6.N.Paka E                   7  2  1  3    56 :  70      12

  7.Chyjice B                  6  2  1  3    56 :  52      11

  8.L.Bělohrad C            6  2  1  3    48 :  60      11

  9.N.Bydžov C              7  1  2  4    54 :  72      11

10.Kopidlno B               6  2  0  4    43 :  65      10

11.Železnice C               6  0  2  4    38 :  70       8

5.třída muži: Úbislavice A-Popovice B 11:7(J.Brendl 4,5-Farkaš 3,5), Chyjice C-Rovensko D 9:9(M.Veselý 4,5-Petrásek 3,5), Miletín D-Roš-kopov B 10:8(Kněžourek,Hátle 3,5-L.Sochor 4) Sobotka A-Slatiny A 7:11(Fejfar,Kozák 3,5-Debnár 4,5), Nemyčeves E-Žlunice B 16:2(Homola 4,5-Nechanický 2), volno L.Bělohrad F.

  1.Úbislavice A             7  7  0  0     92 :  34      21

  2.Slatiny A                   7  5  1  1     71 :  55      18

  3.Miletín D                   6  5  0  1     66 :  42      16

  4.Roškopov B             7  4  0  3     69 :  57      15

  5.Nemyčeves E           6  3  1  2     63 :  45      13

  6.Sobotka A                 6  2  2  2     55 :  53      12

  7.Rovensko B              7  1  2  4     52 :  74      11

  8.Popovice B               6  1  2  3     52 :  56      10

  9.L.Bělohrad F             6  1  1  4     43 :  66       9

10.Žlunice B                   6  1  0  5     41 :  67       8

11.Chyjice C                   6  0  1  5     27 :  81       7

Žactvo : L.Bělohrad-Chlumec 6:1(Matouš,Novotný 2,5,Kosina 1-Vávra 1,

Kavalír,Skřivan 0), Butoves-Rovensko 7:0(Havelka 2,5,Pelc,Ondráček 2,

Hlawatschke 0,5-Soukupová,J. a D.Soukupovi 0)), L.Bělohrad-Butoves 2:5(Matouš,Novotný 1,Kosina 0-Ondráček 2,5,Pelc 1,5,Hlawatschke 1),

Chlumec-Rovensko 7:0(Skřivánek,Kavalír 2,5,Vávra 2-Soukupová, J. a

D.Soukupovi 0), L.Bělohrad-Rovensko 7:0(Matouš,Novotný 2,5,Kosina 2-Soukupová,J. a D.Soukupovi 0), Chlumec-Butoves 0:7(Vávra,Kavalír,

Skřivan 0-Ondráček,Pelc 2,5,Hlavatschke 2), Roškopov-Hořice 7:0(P. a V.

Krejčí 2,Doubek,Medlík 1,5-Sedláčková,Palouš,Sedláček 0), Hořice-N.

Bydžov A 1:6(Sedláček 1,Sedláčková,Palouš 0-Kalčíková,Kmínková 2,5,

Šafaříková 1), Roškopov-N.Bydžov A 4:3(P.Krejčí 2,Medlík,V-Krejčí 1,

Doubek 0-Kmínková 2,5,Kalčíková 0,5,Šafaříková 0), Libáň-Radim 7:0(Š. a T.Klárovi 2,5,Horák 2-Myšíková,Stříbrná,Myšík 0), Radim-N.Bydžov B 0:7(Stříbrná,Myšíková,Myšík 0-Průša 2,5,Pavelka 2,Hyršálová 1,5,Hyršál 1) , Libáň-N.Bydžov B 5:2(Š. a T.Klárovi 2,5,Horák 0-Hyršál,Pavelka 1,

Hyršálová,Průša 0), turnaj v Kopidlně (Kopidlno-N.Paka, N.Paka-St.Paka, Kopidlno-St.Paka) odložen kvůli koronavirové karanténě .

  1.L.Bělohrad             6  5  0  1    36 :    6     16

  2.Butoves                 6   5  0  1    34 :    8     16

  3.Libáň                      5  5  0  0     28 :    7     15

  4.N.Bydžov A           5  4  0  1     24 :   11     13

  5.Roškopov              5  3  0  2     21 :  14      11

  6.N.Bydžov B            5  2  0  3     20 :  15       9

  7.Hořice                     5  2  0  3     12 :  23       9

  8.Chlumec                 6  1  0  5     13 :  29       8

  9.N.Paka                    3  2  0  1     11 :  10       7

10.Kopidlno                3  1  0  2       8 :  13       5

11.Radim                    5  0  0  5       2 :  33        5

12.St.Paka                  3  0  0  3       1 :  20        3

13.Rovensko              3  0  0  3       0 :  21        3 

                                                                                                       -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu