Okresní stolní tenis - výsledky z 12. - 13. února 2022

1.třída muži : N.Paka C-Jičín B 11:7(Virag,Růžek,Kadavý 3,5-Doule,Fejtek 3), Libáň A-Radim A 10:8(Vaníček 4-Myšík 2,5), L.Bělohrad B-Butoves A 12:6(Jan Šulc 4-Grym 3), Rovensko A-Hořice A 5:13(Vágenknecht 3-Štěpánek,Polák 4,5), Miletín A-Chomutice B 8:10(Hladký 3,5-Dürschmied st. a ml. 3,5), volno Jičín C

  1.Jičín B                    15  13   0   2    188 :   82    41

  2.Hořice A                 14  13   0   1    186 :   66    40

  3.Nová Paka C          15  12   1   2    185 :   85    40

  4.L.Bělohrad B          14    9   1   4   142 : 100    33

  5.Radim A                  15    8   0   7   126 : 144    31   

  6.Libáň A                   15    7   1   7   143 : 127    30

  7.Butoves A               14    4   1   9    97 :  155    23

  8.Rovensko A            14    5   0   9  113 :  139    22

  9.Jičín C                     14    3  1  10  101 : 158     21

10.Miletín A                  14    1  1  12   71 :  181     17

11.Chomutice B           14    1  0  13   61 :  191     16

2.třída muži : Hořice B-Žlunice A 17:1(Šotek,Zemánek 4,5-Němeček,

Jansta 0,5), Železnice A-L.Bělohrad C 10:8(Rohlíček 4,5-Jan Šulc,Petřivý st. 2,5), Lány A-Chlumec C 13:5(Stuchlík,J,Vokrouhlecký 4,5-L.Kycelt 2), Jičín D-Libáň B 9:9(Rejha 4,5-R.Horák,Valnoha 2,5), Kopidlno B-N.Paka B 4:14(Procházka 2-Stuchlík 4), volno Nemyčeves B,

  1.Hořice B                 14  14  0   0   205 :   47     52

  2.Lány A                    15  10  2   3   165 : 105     37

  3.Chlumec C             15    9  1   5    156 : 114    34

  4.Železnice A            14    8  1   5    135 : 117    31  

  5.Nová Paka D          14    7  1    6   126 : 124    29

  6.L.Bělohrad C          14   7   0   2   136 : 116    28

  7.Kopidlno A             14   7   1   6   121 : 113     26

  8.Nemyčeves B         14   5   0   9   116 : 136     24

  9.Libáň B                   14   4   2   8     98 : 154     24

10.Žlunice A                15   2   1  12    83 : 188     20

11.Jičín D                    15   2   1  12    69 :  201    19

3.třída muži : Miletín B-Rovensko B 9:9(Plecháč 4,5-Šteffan 3,5), L.

Bělohrad D-Miletín C 10:8(Stehlík 3-Petr 4), St.Paka C-Železnice B 13:5

(Vávra,Handschug 4,5-Jindra 2), Nemyčeves C-Roškopov A 6:12(Trč st. 3-P.Krejčí ml. 4,5), volno Hořice C a Chyjice A, dohrávka Miletín B-Hořice C 8:10(Plecháč,Balihar 2,5-Vyskočil,D.Hovad 4)

  1.Chyjice A                  14 13  1   0  180 :  72     41                                  

  2.Miletín C                    14  7  2   6   142 : 128    31                                      

  3.Hořice C                    12  8  2   2   127 :   89    30

  4.Rovensko B              12  8  2   2   123 :   93    29 

  5.Roškopov A              15  6  1   8  127 : 143     28

  6.Nemyčeves C           14  5  2   6   127 : 125    26

  7.Miletín B                   14  4  4    6   122 : 130    26 

  8.Stará Paka C             14  5  1   8   112 : 140    25

  9.Železnice B               14  3  2  10  114 : 155     22 

10.L.Bělohrad D            13  4  1    8    93 : 141     22

11.Jičín E                         0  0  0    0     0 :     0        0

4.třída muži : Butoves B-Nemyčeves D 12:6(Hlawatschke st. 3,5-Rössler,

Hendrych 2,5) Železnice C-L.Bělohrad E 11:7(Švanda 4,5-Jína 3), Chyjice B-Popovice A 5:13(J.Šolc 2-P.Kazda,Voldán 4,5), N.Bydžov C-Valdice B 7:11(Haltuf 3-Bilanský 3,5), Rovensko C-N.Paka E 2:16(Tichý,Stantejský

1-Erlebach,Milický 4,5), volno Kopidlno B, dohrávka Chyjice B-Kopidlno B 14:5(J.Šolc,Stránský,Tintěra 3,5-Masák 4)

  1.Popovice A            15 13 1   1    190 :   80    42

  2.Valdice B                15 10 2   5    159 : 111    37

  3.Butoves B              14  9  0   5    141 : 111    32

  4.Rovensko C           14  6  2   7    118 :  152   29

  5.Nový Bydžov C      15  4  4   7    135 : 135    27

  6.Nemyčeves D         14  6  1   7    122 : 130    27

  7.Nová Paka E          15  5  1   9    127 :  143   26

  8.Chyjice B                13  5  2   6    123 : 111   25

  9.L.Bělohrad E          15  4  2   9    110 : 160    25

10.Kopidlno B             12  4  0   8      89 : 127    20

11.Železnice C            13  3  3   8      80 : 144    20

5.třída muži : Popovice B-Rovensko D 10:8(Novotný 4-Tichý,Borovička

2,5), Roškopov B-Úbislavice A 7:11(L.Sochor 4-J. a L.Brendlovi 3,5), Slatiny A-Chyjice C 16:2(Svobodová,Hampl 4,5-Zelinger,D.Šolc 1), L.Bělohrad F-Miletín D 7:11(Matouš 4-T.Kozák,Hátle 3), Žlunice B-Sobotka A 5:13(Horák,Nechanický 2-Najman,Fejfar 4,5), volno Nemy-čeves E.

  1.Úbislavice A            14 13  0   1    181 :  71     40

  2.Nemyčeves E          14 10  1   3    161 :   91    35

  3.Roškopov B            15   9  1    5   155 : 115    34

  4.Miletín D                  14 10  0    4   141 : 111    34

  5.Popovice B             13   8  3    3   147 : 105    33

  6.Slatiny                     13   9  1    4   128 : 124    33

  7.Sobotka                   14   5  4    5   134 : 118    28

  8.L.Bělohrad F           15   4  1  10   116 : 154    24

  9.Rovensko D            15   2  2  11   106 : 164    21

10.Žlunice B                 15   1  0  14    85 :  185    17

11.Chyjice C                 14   1  1  12    68 :  182    17

Dorost : N.Bydžov-Lány 5:0(Procházka,Sixta 2,5-Vokrouhlecký,Fajfr 0), Miletín-Roškopov A 0:5(Jenčovská,Kozák 0-Rajm 2,Křížová,Sochorová 1,5), N.Bydžov-Miletín 5:0(Procházka,Sixta 2,5-Jenčovská,Kozák 0), Lány-Roškopov A 0:5(Vokrouhlecký,Fajfr 0-Rajm 2,Křížová,Sochorová 1,5), N.Bydžov-Roškopov A 2:3(Sixta 1,5,Procházka 0,5-Rajm 2,Křížová

1,Sochorová 0), Lány-Miletín 3:2(Vokrouhlecký 2,5,Fajfr 0,5-Jenčovská,

Kozák 1), Roškopov B-L.Bělohrad 0:5(P.Krejčí,Kříž,Doubek,Medlík 0-Bičiště 2,Kout,Šulc 1,5), L.Bělohrad-Chyjice 5:0(Kout,Šolc 2,5-Brejchová, Šolc 0),Jičín-Chyjice, Roškopov-Jičín, L.Bělohrad-Jičín odloženo - covid,

Chomutice-Valdice 5:0(Sedláček 2,5,Veselý 2,Petráček 0,5-Jirásek,Dlesk

0), Valdice-Železnice 3:2(Jirásek,Dlesk 1,5-F.Veselý,Nýdrle 1),Chomutice-Železnice 5:0(Schánilec 2,5,Veselý 1,5,Sedláček 1-F.Veselý,Nýdrle 0), Žlunice-Nemyčeves 0:5(Mázor,Nechanický 0-Ágr,Bílek 2,5), Nemyčeves-Popovice 0:5(Ágh,Bílek 0-J.Kazda,Valeš 2,5) Žlunice-Popovice 0:5(Mázor,Nechanický 0-J.Kazda,Valeš 2,5).

  1.L.Bělohrad                12  12  0    0   57 :    3    36

  2.Chomutice                13  11  0    2    54 :  11    35

  3.Popovice                   13  10  0    3   51 :  14    33

  4.Roškopov A              13    9  0    4    43 :  22    31

  5.Jičín                           10  10  0    0   48 :    2    30

  6.N.Bydžov                   13    7  0    6   35 :  30    27

  7.Roškopov B              12    6  0    6   34 :  26    24

  8.Chyjice                      12    6  0    6   33 :  27    24

  9.Miletín                        13    5  0    8   27 :  38    23

10.Valdice                       13    4  0    9   17 :  48    21

11.Železnice                   13    3  0  10   19 :  46    19

12.Lány                           13    3  0  10   13 :  52    19

13.Nemyčeves                13    2  0  11    8 :  57     17

14.Žlunice                       13    0  0  13    1 :  64     13

 

                                                                                                        -nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal, st. tenis, volejbal - 24. - 25. 9. 2022

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ, Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy 2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích…

více »

NSA zveřejnila investiční výzvu.

Regiony SK/TJ 2022 Národní sportovní agentura zveřejnila v rámci dotačního investičního programu č. 162 52 Regionální sportovní infrastruktura 2020 –2024, tuto…

více »

Nová povinnost ve výzvách NSA

Vážení sportovní přátelé,   ve všech nových Výzvách, tj. nyní Provoz a údržba a Můj Klub - 2. kolo, je nová povinnost žadatele, která je považovaná za…

více »

MŮJ KLUB 2022 - 2. KOLO

Tato výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které nepodaly žádost o dotaci v prvním kole, nebo ty kluby a jednoty, kterým byla žádost pro nesplnění…

více »

Zdravotní pojišťovny přispívaji na sport.

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.   Stručný přehled příspěvků velkých zdravotních…

více »

NSA vypsala dotační výzvu "Provoz a údržba 2022"

Po schválení navýšení rozpočtu Národní sportovní agentury pro rok 2022 vypsala NSA dotační výzvu „Provoz a údržba 2022“, která pomůže sportovním klubům po celé České…

více »
všechny novinky

Menu