Okresní stolní tenis - výsledky z 12. - 13. března 2022

1.třída muži : Miletín A-Radim A 5:13(Rychtera,Hladký 1,5-Stříbrný,Myšík 4,5), Jičín B-Butoves A 14:4(Pavel Harcuba 4-Hlawatschke ml. 2,5), N.Pa-ka C-Hořice A 2:16(Růžek 1,5-Vzorek,Polák 4,5),Libáň A-Rovensko A 12:6(Vaníček 3,5-Vágenknecht 4,5), L.Bělohrad B-Jičín C 12:6(Ordáň,

M.Šulc 2,5-Kohut,Petr Harcuba,M.Novotný 2), volno Chomutice B .

  1.Jičín B                    19   17   0     2    250 :    92    53

  2.Hořice A                 18   17   0     1    245 :    79    52

  3.N.Paka C                18   14   1     3    212 :  112    47

  4.L.Bělohrad C         18   12   1     5    196 :  128    43

  5.Radim A                 19   10   0     9    165 :  177    39

  6.Libáň A                   18    9   1      8    170 : 154    37

  7.Rovensko A            18    7   0    11    147 : 177    32

  8.Butoves A               18    5   1    12    122 : 202    29

  9.Jičín C                     18    4   1    13    131 : 193    27

10.Miletín A                  18    1   1    16     91 : 233     21

11.Chomutice B          18     1   0    17     70 : 254    20

2.třída muži : Žlunice A-Chlumec C 5:13(Jansta,Smutný 2-Černý 4,5), Nemyčeves B-Libáň B 13:5(Stránský,Bílek 4,5-Jakoubek,Valnoha 2), Hořice B-N.Paka D 16:2(Vyskočil,J.Zelený 4,5-Stuchlík 1,5), Železnice A-Kopidlno A 12:6(Rohlíček,Kabela ml. 4,5-Novák,Masák 2), Lány A-Jičín D 14:4(Stuchlík 4,5-Rejha 3), volno L.Bělohrad C

  1.Hořice B                  18  18   0     0    261 :    63    54          

  2.Lány A                     19  14   2     3    221 :  121    49

  3.Chlumec C              18  10   1     7    180 :  144    39

  4.L.Bělohrad C          18  10   0     8    187 :  137    38

  5.Železnice A             17  10   1     6    167 : 139     38

  6.N.Paka D                 18    9   1     8     157 : 167    37

  7.Nemyčeves B         18    8   0   10     159 : 165    34   

  8.Kopidlno A             18    7   2     9     150 : 174    34

  9.Libáň B                   18    4   2   12     116 : 208    28

10.Žlunice A                18    2   1   15      96 :  228    23

11.Jičín D                    18    1   2   15      88 :  236    22

3.třída muži : Miletín B-Chyjice A 5:13(Plecháč 3,5-Kašpar 4), Rovensko B-Železnice B 12:6(Šteffan 4-Kudrnáč,Jindra 2,5), Hořice C-Roškopov A 16:2(Vyskočil,D.Hovad,Krejčí 4,5-Stuchlík,Šafáíř 1), L.Bělohrad D-St.Paka C 3:15(Hoza 1,5-Vávra,Handschug, Krutský ml. 4), volno Nemyčeves C a Miletín C

  1.Chyjice A                 16  15  1    0    207 :    81   47

  2.Hořice C                   16   9   3    4   164 :  124   37

  3.Stará Paka C            17   8   2    7   148 :  158   35

  4.Miletín C                   16   7   3    6   150 : 138    33

  5.Nemyčeves C           16   6   3    7   151 : 137   31

  6.Roškopov A              17   6   2    9   140 : 166   31

  7.Rovensko B              15   7   2    6   136 : 134   31

  8.Železnice B               17   5   2   10  136 :  170   29

  9.Miletín B                    16  3    4    9   128 : 160   26

10.L.Bělohrad D            16   3   2   11    98 :  190   24

11.Jičín E                        0    0   0     0      0 :     0      0

4.třída muži: Butoves B-L.Bělohrad E 15:3(Konůpek st. a ml. 4-Knězáček,

Klejch 1,5) Kopidlno B-Popovice A 7:11(Masák,Pelant 2,5-P.Kazda 4), Nemyčeves D-Valdice B 11:7(Rossler,Blažek 3,5-Bilanský 4) Železnice C-Rovensko C 8:10(Hrabala,Jiřiště,Skřivánek,Švanda 2-Kopecký 4,5), Chyjice B-N.Bydžov C 9:9(Tintěra 4,5-Štefan 3), volno N.Paka E

  1.Popovice A            18  16  1   1   225 :    99    51

  2.Valdice B                18  11  3   4   185 : 139    43

  3.Butoves B              18  12  0   6   186 :  132    42

  4.Rovensko C           19   9   3   7   157 :  185    40

  5.Chyjice B               18   7  4    7   179 :  145    36

  6.N.Bydžov B            19   6  6    7   173 :  169    36

  7.Nemyčeves D         18   7  2    9   157 :  167    34

  8.N.Paka E                 18   7  1  10   156 :  168    33

  9.L.Bělohrad E          18   5  2   11   124 :  200   30

10.Kopidlno B             17   4  1  12   122 :  184    26

11.Železnice C             17   2   3  12  118 :  188    24

5.třída muži : Popovice B-Chyjice C 13:5, Úbislavice A-Miletín D 11:7(J.Brendl 3,5-Hátle 4,5), Rovensko D-Sobotka A 4:14(Tichý 2-Najman,Fejfar 4,5), Slatiny A-Nemyčeves E 7:11(Svobodová 2,5-Hrdý,Blažek 4), L.Bělohrad F-Žlunice B 9:9(Krčmář 4,5-Nechanický 3), volno Roškopov B

  1.Úbislavice A            19  18  0   1   240 :  102   55

  2.Nemyčeves E          18  13  2   3   209 :  115   46

  3.Popovice B              18  10  4   4   187 :  137   42

  4.Miletín D                  18  12  0   6   178 :  146   42

  5.Sobotka A               18    8  5   5   178 :  146   39

  6.Slatiny A                  18    9  1   8   156 :  168   37

  7.Roškopov B            18  10  3   5   183 :  141   31

  8.L.Bělohrad F           18    4  2 12   137 :  187   28

  9.Rovensko D            19    3  2 14   138 :  204   27

10.Chyjice C                 18    2  1 15     89 :  235   22

11.Žlunice B                 18    1  1 16   105 :  219   21 

Play-off dorost – 1.-4. místo v L.Bělohradě : L.Bělohrad-Popovice 3:2

(Kout,Šulc 1,5-Bičiště 0-Valeš,V.Kazda 1.J.Kazda 0) , Jičín-Chomutice 4:1(Karták 2,5,Kuba 1,5-Petráček 1,Veselý 0), L.Bělohrad-Chomutice 4:1 (Šulc 2,5,Kout 1,5-Petráček 1,Veselý,Sedláček 0), Jičín-Popovice 1:4

(Kuba 1,Karták 0-V.Kazda 2,Valeš 1,5,J.Kazda 0,5), L.Bělohrad-Jičín 2:3

(Kout 1,5,Šulc 0,5-Kuba 2,Karták 1), Popovice-Chomutice 4:1(J.Kazda,

Valeš 1,5,V.Kazda 1-Petráček 1,Veselý,Schánilec 0)

Celkové pořadí : 1.Popovice         3  2  0  1   10 :    5     7

                             2.L.Bělohrad      3  2  0  1     9 :    6     7

                             3.Jičín                 3  2  0  1     8 :    7     7

                             4.Chomutice       3  0  0  3     3 :  12     3

5.-8. místo v Roškopově : Roškopov A-Roškopov B 3:2(V.Krejčí 2,Rajm,

Sochorová 0,5,J.Krejčí 0-Doubek,Medlík 1.Kříž 0), Chyjice-N.Bydžov 0:5

(Brejchová,Šolc 0-Sixta,Procházka 2,5), Roškopov A-N.Bydžov 2:3(Rajm 2,Sochorová,J.Krejčí 0-Sixta,Procházka 1,5), Roškopov B-Chyjice 5:0(P.

Krejčí,Doubek 2,5-Havířová,Brejchová 0), Roškopov B-N.Bydžov 2:3(P.

Krejčí 2,Doubek 0-Procházka,Sixta 2,5), Roškopov A-Chyjice 5:0(Rajm 2,5,Krejčí 2,Sochorová 0.5-Brejchová,Havířová 0)

5.Nový Bydžov          3   3   0   0    11 :    4      9

6.Roškopov A           3   2   0   1    10 :    5      7                       

7.Roškopov B           3   1   0   2      9 :    6      5

8.Chyjice                   3   0   0   3      0 :  15      0

9.-11. místo ve Valdicích : Valdice-Železnice 5:0(Dlesk,Jirásek 2,5-Daniš,

Nýdrle 0), Železnice-Miletín 3:2(Daniš,Nýdrle 1,5-Jenčovská, Kozák 1), Valdice-Miletín 5:0(Dlesk,Jirásek 2,5-Jenčovská,Kozák 0)

  9.Valdice                 2   2   0   0    10 :   0      6

10.Železnice             2   1   0   1      3 :   7      4

11.Miletín                  2   0   0   2      2 :   8      2

12.-14. místo v Nemyčevsi : Nemyčeves-Žlunice 5:0(Ágh,Bílek 2,5-Mázor,

Nechanický 0), Žlunice-Lány 4:1(Mázor 2,5,Nechanický 1,5-Vokrouhlecký 1,Fajfr 0), Nemyčeves-Lány 5:0(Ágh,Bílek 2,5-Vokrouhlecký,Fajfr 0)

12.Nemyčeves          2   2   0   0     10  :   0     6

13.Žlunice                 2   1   0   1       4  :   6     4

14.Lány                      2   0   0   2      1  :    9     2                                                                                                                                                                  

                                                                                          - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu