Okresní fotbal - výsledky ze 7. - 8. 5. 2022

OP muži : Dětenice-Nemyčeves A 0:5(0:3)Havlík 3,Mohamed, Haken,

rozhodčí Kriegler, vyloučen domácí Bobek, žuté karty 3:4, 65 diváků,  Milíčeves-Robousy 1:1(0:1)penalty 4:5,Rejha-vlastní,rozhodčí Stejskal,

žluté karty 4:2, vyloučen hostující Vích, 70 diváků,  Libáň-Valdice 2:4

(2:2)Hlavatý,vlastní,Kaláb,Kolář,Pitthard,Sobotka,rozhodčí Plíšek,žluté

karty 2:2,72 diváků, N.Paka-L.Bělohrad B odloženo na 26.5., Chomutice-Lužany  1:2(1:1)Šubrt-Tománek, rozhodčí Kučera, žluté karty 1:2, 120

diváků

  1.Nemyčeves          15  13  1   1     1    68 :  23     42

  2.Lužany                  15  11  1   1    2    55 :  23     36

  3.Valdice                 15    9  1   0     5    38 :  34     28

  4.Robousy              15    7  3   0     5    52 :  32     27

  5.L.Bělohrad B       14    8  0   2     4    43 :  31     26

  6.Chomutice           14    5  3   0     6    25 :  34     21

  7.Libáň                    14    4  0   3     7    27 :  33     15

  8.Milíčeves              14   4   1   1     8    25 :  33     15

  9.Dětenice               14    3  1   1     9    25 :  40     12

10.N.Paka B              14    3  0   0   11    25 :  54       9

11.Jičíněves              14    2  0   0   12    16 :  62      6

OS muži : Podhradí-Žeretice 6:1(3:0)Zelinger 3,Štolovský,Ramšák,Dobi-áš-Svoboda, rozhodčí Plíšek, žluté karty 2:1, 60 diváků, Nemyčeves B-Miletín B 0:1(0:1)Richter,rozhodčí Schlesinger,žluté karty 1:0,50 diváků, Libuň-Sobotka B 3:0(0:0)Jirásko 2,Horáček,rozhodčí Šolc,žluté karty 1:2,

68 diváků, Češov-Kopidlno 0:7(0:4)Nemčanský 4,Kovář 2,Janda,rozhodčí Kučera,bez karet, 66 diváků. Železnice B-Žlunice 1:1(0:0), penalty 1:4,

Repka-Červenka, rozhodčí Materna, žluté karty 0:1, 152 diváků.

  1.Žlunice                  15  12  2   1    1    82 :  11    41

  2.Miletín B               15   12  2   0    1    77 :  25    40

  3.Železnice B           15   11  0  2     2   48 :  17    35

  4.Kopidlno B           15    8   0   0     7   62 :  44    24

  5.Podhradí               15    6  0   2     7    33 :  44    20

  6.Sobotka B             15    6   1   0    8    36 :  47     20

  7.Libuň                     15    4   0   2    9    25 :  46     14

  8.Češov                    15    2   3   0  10    21 :  55     12

  9.Nemyčeves B        15   3   0   1   11    19 :  58    10

10.Žeretice                 15    3  0   0   12    25 :  81      9

OP žáci – 1.-8. místo : Sobotka-Kopidlno 2:7(0:4)Elebrant,Doležal-Kóre,

Kosina,Novotný,Bikar,Sedláček,Syřiště,Vlček  Jičíněves-Libáň  3:3(0:2),

penalty 3:1 Holý,Horváth,Chalupa-D.Horák 2,Vrba, Robousy-Martinice,

8:2(2:0)V.Kazda 3,Etrych,Valtera 2,J.Kazda-Hnik,vlastní, Nová Ves-Sed-mihorky 5:12(2:6)Bobek 2,Zuzánková,Čermák,Mizera-Fanta 4,Antoš,Six-ta 2,Vilímek,Bakeš,Dolanský,Štrauch,

1.Sedmihorky         1  1  0  0   0 12 :    5      3

2.Robousy              1  1  0   0  0    8 :   2       3

3.Kopidlno              1  1  0   0  0    7 :   2       3

4.Jičíněves             1  0   1  0  0     3 :   3      2

5.Libáň                    1  0   0  1  0     3 :   3      1

6.Sobotka                1  0   0  0  1     2 :   7      0

7.Martinice               1  0  0  0   1    2 :    8      0

8.Nová Ves               1  0  0  0   1    5 :  12      0

9.-15. místo : Lužany-Železnice/Valdice 4:8(3:3)Mach 2,Dočkal,Vích-Jerie,

Dlabola 3,Rojík,Brožíček, Libuň-Milíčeves 3:9(2:3)Šír,Škopán,Nešněra-

Ivanov 3,Agh2,Brodský,Pellc,Š. A J.Ondráčkovi, Mírová-Chomutice 6:5

(5:3)Kopecký,Štefan 23,Bilanič,Havelka-Cálek 3,Haman,Zahálka.

1.Milíčeves               1   1   0   0    0     9 :    3     3

2.Železnice/Valdice  1   1   0   0    0    8 :    4     3

3.Mírová                    1   1   0   0    0     6 :    5     3

4.Chomutice             1   0   0   0    1     5 :    6     0

5.Lužany                   1   0   0   0     1    4  :   8     0

6.Libuň                      1   0   0   0     1    3  :   9     0

Košťálov                    měl zatím volný los     

 

Starší přípravka : Sobotka-Hořice B 4:3(1:3)Kubín 2,Svoboda,Chrpa-

Silovský,Ferents,Bernard, Robousy-Chomutice 2:3(1:2)Vídeň 2-Bílek 2,

Bednář, Chomutice-Hořice B 3:4(2:2)Bílek 3-Ferents 3,Coller, Sobotka-Robousy 4:1(2:1)O. a Š.Halbychovi,A.Ječný,Chrpa-Vídeň, Hořice B-Robousy 3:3(2:1)Ferents 2,Silovský-Vídeň, Sobotka-Chomutice 2:6(1:2)

J.Šouta,Kubín-Bílek 3,Šikýř 2,Bednář, Miletín-Milíčeves 0:2(0:0)Havelka,

Kozák, Milíčeves-Jičíněves 3:4(0:2)Kozák, T. a D.Soukupovi-Červenka 2,

Geršl,Junek, Miletín-Jičíněves 4:5(0:2)Dobias,Dubenecký,Poláček, No-vák-Červenka 2,Geršl,Junek,Vlasatý, L.Bělohrad B-Libáň 13:0(6:0)Harča-rik 7,Šmejc 5,Nezbeda, L.Bělohrad A-Železnice 1:0(0:0)Kundrát, Železni-ce-Libáň 2:2(1:2)Repka,Brožíček-Aubrecht,Samek, L.Bělohrad B-L.Bě-lohrad A 4:4(3:1)Harčarik 2,Dlab,Lacina-Freiberg 3,Praus, L.Bělohrad B-Železnice 13:2(6:0)Harčarik 6,Dlab 4,Nezbeda 2,Bajer-Brožíček,Kyselo, L.Bělohrad A-Libáň 10:2(6:0)Praus 4,Kundrát 3,A.Janák 2,Fofová-Vaněk,

Aubrecht, Jičín B-Jičín C  2:6(0:0)Hanč 2,Pomazal 2,Martínek,Buňka,Ku-čera,Bodlák, Jičín A-Lužany 2:2(1:0)Mates,Trýzubský-Mach,Bičiště, Jičín B-Jičín A 2:3(1:1)Česánek,Plecháč-Sluka,Klíma,Zlámal, Jičín C-Lužany

6:2(3:1)Pomazal 2,M.Buňka,Vejvara,Muška-Mach,Bičiště, Jičín B-Lužany

4:4(2:2)Hanč 3,Česánek-Bičiště 3,Mach, Jičín C-Jičín A 4:6(2:3)Vejvara 2,

Pomazal.Kříž-Sluka,Klíma 2,Kuželová,Kozák.

 

Mladší přípravka : Nová/St.Paka-Hořice 4:2(2:2)Řeháková 2,Ticháček,

Ulvr-Zvěřinová,Trejbal, Hořice-Kopidlno 6:10(0:5)Zvěřina 2,Procházková,

Vondra,Máslo,Trejbal-Horna 4,Jirák 3,Šobek,Masák,Balcar, Nová/St.Paka

Kopidlno 8:3(3:1),Řeháková 4,Ulvr 2,Kracík,Ticháček-Horna 2, Masák,

Železnice/Valdice-Jičín 9:5(4:1)Červinka 3,Malý,Khun 2,Čistecký,Čapek-

Skrboká,Kořínek 2,Kozák, Jičíněves-Robousy 12:3(6:0)Urbaník 4,Vlasatý

3,Geršl 2,Spilko,Čáp,Junek-Klimeš 2,Dubčenko, Robousy-Jičín 1:5(0:3)

Klimeš-Purš,Kozák 2,Hnízdo, Železnice/Valdice-Jičíněves 4:9(2:2)

Červinka 2,Malý,Khun-Čáp,Junek,Urbaník,Vlasatý 2,Geršl, Jičín-

Jičíněves 5:7(1:0)Vích 2,Kořínek,Krykorka,Kozák-Urbaník 3,Geršl 2,

Junek,Kracík,Železnice/Valdice-Robousy 7:5(3:2)Červinka 3,Khun 2,

Malý,Čistecký-Karban,Klimeš,Malý

 

Příští kolo (14.-15.5.) :

OP muži : Valdice-Dětenice (sobota 10.00), Robousy-Choce (sobota

14.00), Nemyčeves-Milíčeves (sobota 17.00), N.Paka B-Jičíněves (neděle

10.00), L.Bělohrad B-Libáň (neděle 17.00).

OS muži : Žeretice-Češov (sobota 16.00), Sobotka B-Podhradí, Žlunice-

Libuň (oba sobota 17.00), Kopidlno B-Nemyčeves B, Miletín B-Železnice

B (oba neděle 17.00)

Žáci 1.-8. místo : Libáň-Sobotka, Martinice-Nová Ves, Sedmihorky-Jičíně-ves, Kopidlno-Robousy

Žáci 9.-15. místo : Milíčeves-Lužany, Košťálov-Mírová, Chomutice-Libuň

Starší přípravka : V Jičíněvsi (Jičíněves, Železnice, Hořice), v Robousích

(Robousy, Lužany, Libáň, Milíčeves), v Miletíně (Miletín, Jičín A, Jičín B,

Chomutice), v Sobotce (Sobotka, Jičín C, L.Bělohrad A, L.Bělohrad B) –

turnaje v sobotu od 9.00.

Mlaší přípravka : V Kopidlně (Kopidlno, Hořice, Jičíněves, Železnice/Val-

dice), v Jičíně (Jičín, Robousy, Nová/St.Paka) – turnaje v neděli od 9.00.

                                                                                                        - nidrle-

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal, st. tenis, volejbal - 24. - 25. 9. 2022

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ, Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy 2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích…

více »

NSA zveřejnila investiční výzvu.

Regiony SK/TJ 2022 Národní sportovní agentura zveřejnila v rámci dotačního investičního programu č. 162 52 Regionální sportovní infrastruktura 2020 –2024, tuto…

více »

Nová povinnost ve výzvách NSA

Vážení sportovní přátelé,   ve všech nových Výzvách, tj. nyní Provoz a údržba a Můj Klub - 2. kolo, je nová povinnost žadatele, která je považovaná za…

více »

MŮJ KLUB 2022 - 2. KOLO

Tato výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které nepodaly žádost o dotaci v prvním kole, nebo ty kluby a jednoty, kterým byla žádost pro nesplnění…

více »

Zdravotní pojišťovny přispívaji na sport.

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.   Stručný přehled příspěvků velkých zdravotních…

více »

NSA vypsala dotační výzvu "Provoz a údržba 2022"

Po schválení navýšení rozpočtu Národní sportovní agentury pro rok 2022 vypsala NSA dotační výzvu „Provoz a údržba 2022“, která pomůže sportovním klubům po celé České…

více »
všechny novinky

Menu