Okresní fotbal výsledky z 23.-24.4. a 30.4.-1.5.2022

OP muži : Libáň-Robousy 3:3(2:1), penaůty 3:5, Hlavatý 2,F.Skořepa-

Vích,Mezsároš 2.Obermajer,rozhodčí Vích,žluté karty 3:0, 80 diváků, Jičíněves-Chomutice 0:3(0:2)Budina 2,Šubrt, rozhodčí Picek, žluté karty 0:0, 60 diváků, L.Bělohrad B-Valdice 4:0(2:0)Pour 2,Hrnčíř,Horáček,roz-

hodčí Kučera, bez karet, 69 diváků, Nemyčeves A-N.Paka B 7:0(5:0)Mo-hamed 3,Marek 2,Havlík,Haken, rozhodčí Kriegler, žluté karty 0:1, 70 di-váků, Dětenice-Lužany 1:2(1:0) Kudrlička-Pozler,Petr Topič, rozhodčí Obermajer, žluté karty 1:2, 60 diváků

OS muži : Nemyčeves B-Libuň 2:1(0:1)Havlík,Brett-Dubravský, rozhodčí

Stejskal, žluté karty 5:1,55 diváků, Češov-Žlunice 0:9(0:2)J.Calta 4,Kroupa 2,Sys,Pižl,Tomi, rozhodčí Kriegler, žluté karty 2:2, 68 diváků, Podhradí-Miletín B 3:3(2:1), penalty 1:3, Kašík 2,Štolovský-Urban,Draho-nínský,Kupka, rozhodčí Šolc, žluté karty 2:3, 70 diváků, Žeretice-Kopidl-no B 3:12(0:6)Svoboda,Jiránek-Nemčanský 4,Vodička 3,Kovář 2,Kateři-ňák,Komárek,Bernard, rozhodčí Materna, bez karet,33 diváků, Železnice B-Sobotka B 1:1(0:0), penalty 4:5,Petr-Zahradník, rozhodčí Šolc, žluté karty 3:2,84 diváků.

Okresní přebor žáci A : Nová Ves-Robousy 1:5(0:3)Čermák-V.Kazda 2,J.

Kazda,Višňar,Vaněk, Libuň-Košťálov 1:14(0:6)Nešněra-Jakubičko 5,

Šalda 3,Košťál,Vojtíšek,Buček 2, Mírová-Martinice 4:9(2:6)Štefan 3,Bila-nyč-Hník 4,Horáček 3,Fejkl,Brož, Sedmihorky-Železnice/Valdice 11:0

(4:0)Štrauch 3,Fanta,Dolanský 2,Vilímek,Bakeš,Sixta,Kraus,

Okresní přebor žáci B : Sobotka-Chomutice 14:5(9:4)Elebrant 6,Kunst 4,Doležal 3,Pavlíček,Klíma 2,Schánilec,Bílek,Zahálka, Kopidlno-Lužany

10:1(6:0)Kosina,Kóre 3,Hink,Rozsypal,Sedláček,Vlček-Vích Libáň-Milí-

čeves 9:1(3:1)Kejzral,Vebr 3,Škaloud 2,Krejčík-Š.Ondráček

Starší přípravka : Chomutice-L.Bělohrad B 2:1(1:1)Bílek,Šikýř-Lacina, Libáň-L.Bělohrad A 4:7(1:3)Aubrecht 3,Martinec-Harčarik 4,Poner 3,

L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 5:1(2:1)Harčarík 3,Fišer 2-Dlab, Chomutice-Libáň 9:3(6:2)Bednář,Bílek 3,Kohoutek,Petr,Římal-Aubrecht 2,Martinec, L.Bělohrad B-Libáň 5:2(4:1)Matouš 2,Podzimek,Janák,Bajer-Aubrecht 2,

Chomutice-L.Bělohrad A 0:2(0:1)Poner,Harčarik, Lužany-Sobotka 2:6

(1:3)Zavadil,Pour-J.Šouta 3,Svoboda 2,P.Šouta, Sobotka-Železnice 7:3

(1:3)Svoboda 3,J.Šouta 2,Halbych,Ječný-Repka 2,Khun, Lužany-Želez-nice 6:1(1:0)Pour 3,Zavadil,Šulc,Fejfar-Macák, Milíčeves-Robousy 1:3

(1:1)Polanecký-Vídeň 2,Škaloud, Jičín C-Jičíněves 4:9(3:4)Kučera 3,Ji-ránek-Bálik 4,Červenka 2,Vlasatý,Geršl,Dušek Jičíněves-Robousy 2:3

(1:1)Bálik,Korejs-Vídeň 3,Milíčeves-Jičín C 4:4(1:3)Kozák 2,D.Soukup,

Polanecký-Kučera 2,Buňka,Pomazal, Robousy-Jičín C 6:1(2:1)Vídeň 4,

Karban,Škaloud-Jiránek, Milíčeves-Jičíněves 1:3(1:1)Kozák-Červenka 2,

Geršl, Hořice B-Jičín A 1:5(1:3)Nosek-Kuželová,Klíma 2,Trýzubský, Miletín-Jičín B 4:4(2:1)Novák 4-Česánek 4, Jičín B-Jičín A 1:6(1:1)Česá-nek-Kuželová 3,Stránský 2,Klíma, Hořice B-Miletín 0:4(0:3)Dubenecký,

Nová 2, Jičín A-Miletín 9:3(5:3)Mates 3,Kuželová,Trýzubský,Stránský 2-Novák,Dobiáš,Dubenecký, Hořice B-Jičín B 4:2(2:2)Novotný 2,Krušinová,

Coller-Česánek.

Mladší přípravka : Kopidlno-Jičíněves 2:6(1:3)Pelc,Horyna-Geršl 3,Urba-ník 2,Čáp,Rozsévač,Chalupa, Jičíněves-Hořice 10:5(4:4)Vlasatý 5,Urba-ník 2,Spilko,Čáp,Geršl-Drbohlav 2,Zvěřinová, Kopidlno-Hořice 2:8(1:3)

Horna 2-Chalupa 3,Procházková,Zvěřinová,Drbohlav,Mihok,Trejbal, Ji-čín-N/St. Paka 3:2(0:0)Kořínek,Plecháč,Kozák-Řeháková,Hancl, Robou-sy-Železnice/Valdice 1:2(1:1)Klimeš-Repka,Khun, Železnice/Valdice-

N/St.Paka, 4:2(2:1)Čapek 4-Kracík,Ticháček, Jičín-Robousy 1:0(0:0)

Kozák, N/St.Paka-Robousy 3:1(1:1)Řeháková 2.Ticháček-Kraban, Jičín-Železnice/Valdice 2:2(0:2)Plecháč,Kozák-Malý,Repka.

 

OKRESNÍ FOTBAL – VÝSLEDKY Z 30.4,-1.5.2022

OP muži : L.Bělohrad B-Jičíněves 7:0(4:0)Rychecký 4,Horáček 2,Pour,

rozhodčí Kriegler ŽK 0:2, Robousy-Dětenice 6:0(3:0)Vích 3,Wedlich 2,

Hanuš,rozhodčí Haken, bez karet, 47 diváků, Lužany-Milíčeves 5:2(1:1)

Tománek,Pozler,Šaroun,P.Topič,Fejfar-J.Roman,Svoboda,rozhodčí Šolc,žluté karty 1:1,134 diváků, Nemyčeves-Libáň 3:0(2:0)Mohamed 2, Haken,rozhodčí Kučera,žluté karty 4:2,55 diváků,Valdice-N.Paka B 3:0 (1:0) Kubíček,Vávra,Kalenda, rozhodčí Obermajer, žluté karty 0:1, 60

diváků.

  1.Nemyčeves A        14   12  1  1     0    63 :  23    39

  2.Lužany                    14  10  1  1     2    53 :  22    33

  3.L.Bělohrad B         14     8  0  2     4    43 :  31    26

  4.Robousy                14     7  2  0     5    51 :  31    25

  5.Valdice                   13     7  0  1     5    31 :  31    22

  6.Chomutice             13     5  3  0     5    24 :  32    21

  7.Libáň                       14    4   0  3    6    25 :  29    15

  8.Milíčeves                 13    4   1  0    8    24 :  32    14

  9.Dětenice                 13     3  1  1     8    25 :  35    12

10.Nová Paka B           13     3  0  0  10     24 :  81     9

11.Jičíněves                14     2  0  9   12    16 :  62      6 

OS muži : Sobotka B-Žeretice 8:2(4:0)Karban,Zahradník,Vaníček,Pavlíček 2-Čapek,Roháč, rozhodčí Šamko, žlužé karty 2:2, Žlunice-Nemyčeves B

6:0(3:0) J.Calta 3,Červenka 2,Fiala,rozhodčí Kriegler,žluté karty |0:1,39 diváků, Libuň-Železnice B 0:1(0:0)Jar.Daniš ml.,rozhodčí Plíšek, žluté karty 1:1,65 diváků,Miletín B-Češov.6:0(5:0)Richter 3,Dubec 2,Procházka,

rozhodčí Kučera, žluté karty 1:1, 65 diváků.

 

  1.Žlunice                   14    12   1   1    0    81 :  10    39

  2.Miletín B                 14    11   1   0    1    76 :  25    37

  3.Železnice B            14    11   0   1    2    47 :  16    34

  4.Kopidlno B             14      7   0   0    7    55 :  44    21

  5.Sobotka B              14     6   1   0     7    36 :  44    20

  6.Podhradí                 14     5   0   2     7   27 :  43    17

  7.Češov                     14     2   3    0     9   21 :  48     12

  8.Libuň                      14     3   0   2      9   22 :  46     11

  9.Nemyčeves B         14    3   0   1    10    19 :  57    10

10.Žeretice                  14     3   0   0    11   24 :  75      9

OP žáci A : Železnice/Valdice-Mírová 3:8(1:5)Dlabola 2,Brožíček-Bilanyč,

Štefan 3,Bouček,Rympler, Košťálov-Nová Ves 0:2(0:0)Bobek,Kracík, Robousy-Sedmihorky 5:5(2:3)V.Kazda,Vaněk 2,J.Kazda Vilímek,Bakeš,

Fanta,Rympler,Kraus), Marti-nice-Libuň 16:1(7:1)Nechanický 4,David

Horáček,Hník,Novotný,Vancl 2,Dalibor Horáček,Řehořek-Nešněrová)

1.Sedmihorky           14  13  0  1    0    181 :    28     40

2.Robousy                 14  12  0  1   0     183 :   38      37

3.Martinec                  14    8  0  0   6       93 :   53      24

4.Nová Ves                 14    7  0  0   7       42 :   61      21

5.Košťálov                 14    6  0  0    8       70 :   65      18

6.Železnice/Valdice   14    4  0  0   10      50 :   99      12

7.Mírová                      14    4  0  0  14      52 :  141     12

8. Libuň                       14    1  0  0  13      36 :  228       3 

OP žáci B : Milíčeves-Jičíněves 1:13(0:8)Svoboda-P.Chalupa 4,J.Holý 3,

M.Chalupa 2,Kryšpín,Hudec,T.Holý,Angelov, Chomutice-Kopidlno 4:11

(0:4)Klíma 2,Kareš,Cálek-Sedláček 4,Kóre,Rozsypal,Vlček 2,Kosina, Lužany-Libáň 2:6(2:4)Vích 2-Škaloud,Kejzral 2,Kouřil,vlastní.

1.Kopidlno                  12  11  0   1    0     116 :    34     34

2.Jičíněves                  12    9  0   0   3        79 :    32     27

3.Libáň                         12    8  0   0   4        90 :    42     24

4.Sobotka                     12    5  0   0   7       68 :     81     15

5.Lužany                       12    3  0   0   9       33 :     75       9

6.Milíčeves                    12    3  0   0   9       35 :   100      9

7.Chomutice                 12    3   0   0   9       58 :   115      9

St. přípravky : Jičíněves-Lužany 8:2(4:1)Junek,Vlasatý 2,Bílek,Červen-ka,Dušek,Korejs-Zavadil,Fejfar, Jičín C-Chomutice 2:5(1:3)Popelák 2-

Bílek 3,Bednář,Šikýř, Chomutice-Lužany 6:3(2:2)Bílek 4,Šikýř 2-Zavadil

2,Bičiště,Jičíněves-Jičín C 8:5(6:4)Bálik 3,Korejs 2,Dušek,Urbaník,Junek- Popelák 2,Pomazal,Buňka,Krych, Lužany-Jičín C, 2:6(0:2)Zavadil,Bičiště-

Popelák,Krych 2,Pomazal,Buňka, Jičíněves-Chomutice 4:9(3:4)Vlasatý 2,

Dušek,Bálik-Bílek 7,Bednář,Šikýř,Železnice-Libáň 4:3(2:3)Maxa 2,Khuno-

vá 2,Macák-Aubrecht 2,Vaněk, Robousy-Miletín 4:3(2:2)Dubchenko,Po-

pek,Roudný,Škaloud-Dobias 2,Novák, Miletín-Libáň 1:1(0:0)penalty 3:2,

Dobias-Aubrecht, Železnice-Robousy 0:2(0:1)Dubchenko, Libáň-Robou-sy  3:5(1:1)Aubrecht 2,Vaněk-Dubchenko,Vídeň 2,Šulc, Železnice-Miletín

4:0(2:0)Khun,Maxa, Hořice B-Sobotka 3:3(1:1)Ferents 2,Silovský-A.Ječný 2,J.Šouta, Sobotka-Milíčeves 5:3(3:1)J.Šouta 2,A.Ječný,P.Šouta,Svobo-da-Kozák,Soukup,Mach, Hořice B-Milíčeves 5:5(0:0)Bernard 2,Krušinová,

Silovský,Ferents-Kozák 2,Soukup,Polanecký,Mach, L.Bělohrad A-Jičín B 9:1(4:1)Kundrát 4,Poner,Praus 2,Fišek-Česánek, L.Bělohrad B-Jičín A 2:5

(1:1)Harčarik 2-Hanč 2,Kuželová,Sluka,Trýzubský, Jičín A-Jičín B 11:0

(4:0)Trýzubský,Hanč 3,Kuželová,Sluka 2,Zlámal,L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 2:9(2:2)Poner 2-Bajer,Šmejc 3,Harčarik 2,Nezbeda, L.Bělohrad A-Jičín A 4:3(1:2)Kundrát,Poner 2-Vaněk 2,Trýzubský, L.Bělohrad B-Jičín B 4:0

(2:0)Bajer,Nezbeda,Matouš,Harčarik.

Ml. přípravky : Jičíněves-N/St.Paka 5:9(2:5)Urbaník, Junek 2,Vlasatý-Patka 3,Kracík 2,Řeháková, Sklenář,Ticháček, Ulvr, N/St.Paka-Želez-nice/Valdice 5:5(2:1)Patka 3,Ticháček,Ulvr-Čapek 3,Khun,Repka, Jičíně-ves-Železnice/Valdice 9:6(6:2)Geršl,Urbaník 3,Vlasatý 2,Junek-Čapek 4,

Malý,Repka, Hořice-Jičín 5:0(3:0)Kobrle,Rozsévač 2,Máslo, Kopidlno-Robousy 8:3(3:1)Horna 5,Jirák 3-Karban 2,Klimeš, Robousy-Jičín 1:4

(1:1)Klimeš-Skrbková,Vích,Krykorka,Kozák, Hořice-Kopidlno 5:4(3:2)

Procházková,Zvěřinová,Máslo,Vondra,Drbohlav, Jičín-Kopidlno 4:1

(2:0)Kořínek,Purš,Plecháč,Mikoláš, Hořice-Robousy 12:1(2:1)Zvěřinová 4, Drbohlav 2,Procházková,Rozsévač,Mihok,Rejmont,Chalupa,Máslo-Malý.

 

Příští kolo – 7. a 8.5.2022 – OP muži : Dětenice-Nemyčeves A (sobota 10.15), Milíčeves-Robousy, Libáň-Valdice (oba sobota 17.00), N.Paka-

L.Bělohrad B (neděle 10.00), Chomutice-Lužany (neděle 17.00).

OS muži : Podhradí-Žeretice (sobota 10.00), Nemyčeves B-Miletín B

(sobota 14.00), Libuň-Sobotka B, Češov-Kopidlno (oba sobota 17.00),

Železnice B-Žlunice (neděle 17.00).

OP žáci – 1.-8. místo : Sobotka-Kopidlno, Jičíněves-Libáň, Robousy-

Martinice, Nová Ves-Sedmihorky, 9.-15. místo : Lužany-Železnice/Val-dice, Libuň-Milíčeves, Mírová-Chomutice – vše sobota 9.30

Starší přípravka : V Sobotce (Sobotka, Hořice B, Robousy, Chomutice),

v Miletíně (Miletín, Milíčeves, Jičíněves), v L.Bělohradě (L.Bělohrad A, L.

Bělohrad B, Železnice, Libáň), v Jičíně (Jičín A, Jičín B, Jičín C, Lužany).

                                                                                                        - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška, Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu