Okresní fotbal - výsledky z 18.- 19. 6. 2022

Přebor muži : Lužany-L.Bělohrad B 4:1 (bylo předehráno), Robousy-

Valdice 4:2(1:1)Vích 2,Grosu,Douša-Kolář,Volšička,rozhodčí Schlesinger, ŽK 1:3,70 diváků, Chomutice-Libáň 3:0(1:0)Novotný,Jezbera,Voňka,roz-hodčí Doubrava, bez karet, 75 divbáků, Jičíněves-Nemyčeves A 2:6(2:1)

Janata,Petr-Blažek 2,Havlík,Mohamed,Haken,Halász,rozhodčí Nepraš,žlu-

té karty 3:3,95 diváků, Milíčeves-Dětenice 4:2(2:0)Novotný,Fejfar,Rajniš,

Svoboda-Novotný,Kudrlička,žluté karty 1:3,68 diváků a volno N.Paka B

1.Nemyčeves A 20 15 2 1 2 77 : 30 50

2.Robousy 20 12 3 0 5 75 : 39 42

3.Lužany 20 13 1 1 5 66 : 34 42

4.Valdice 20 12 0 1 7 51 : 44 37

5.L.Bělohrad B 20 11 0 2 7 59 : 45 35

6.Chomutice 20 8 3 0 9 34 : 48 30

7.Libáň 20 8 0 3 9 45 : 49 27

8.Dětenice 20 7 1 1 11 43 : 54 24

9.Milíčeves 20 6 1 2 11 39 : 47 22

10.Nová Paka B 20 5 0 0 12 39 : 72 15

11.Jičíněves 20 2 0 0 18 25 : 91 6

Soutěž muži – 1.-4.místo : Žlunice-Kopidlno B 4:3(1:2)Červenka 2,Pižl,

vlastní-Nemčanský,Janda,rozhodčí Kiec, žluté karty 2:2,57 diváků, Miletín B-Železnice B 4:2(2:1)Němeček,Richter,Vondrouš,Kulhánek-

Jar.Daniš st.,Repka,rozhodčí Schlesinger,žluté karty 1:2,50 diváků,

dohrávka Železnice B-Kopidlno B 7:2(3:1)Jar.Daniš st., Jar.Daniš ml. 2,

Burgert,Repka,Drahoňovský-Bernard,Sedláček, rozhočdčí Vích, žluté karty 1:0,70 diváků

1.Miletín B 21 17 2 0 2 98 : 37 55

2.Žlunice 21 16 2 1 2 96 : 23 53

3.Železnice B 21 14 0 2 5 75 : 36 44

4.Kopidlno B 21 10 0 1 10 83 : 72 31

Soutěž muži – 5.-10.místo : Nemyčeves B-Žeretice 10:0(7:0)Portyš,T.Ze-dek 2,Hrdlička,Pavera,Žovinec,Švec,Kolář,P.Zedek,rozhodčí Vedral,žluté

karty 0:1,25 diváků, Sobotka-Libuň 7:0(4:0)Král,Vaníček 2,Bárta,Kubista,

Rejzek,rozhodčí Obermajer,bez karet, 30 diváků, Podhradí-Češov 7:0(2:0)

Kašík 3,Zelinger 2,Štolovský,Matouš,rozhodčí Plíšek, bez karet,50 diváků

5.Podhradí 21 10 0 3 8 59 : 62 33

6.Sobotka B 21 10 0 2 9 64 : 58 32

7.Nemyčeves B 21 6 3 1 11 49 : 69 25

8.Češov 21 3 3 0 15 27 : 77 15

9.Libuň 21 2 3 3 12 31 : 66 15

10.Žeretice 21 4 0 0 17 38 : 120 12

Přebor žáci – 1.-8.místo : Martinice-Sobotka 8:2(4:1)Nechanický 5,Hnik,

Vancl,Řehořek-Elebrant,Doležal, Kopidlno-Jičíněves 6:2(1:1)Sedláček 2,

Kosina,Novotný,Syřiště,Rozsypal-Horváth 2,Sedmihorky-Libáň dohrávka , Nová Ves-Robousy 3:8(0:3)Zikmund 2,Zamlar-J. a V.Kazdovi 3,Bouchal,

Višňar.

1.Kopidlno 7 6 1 0 0 46 : 17 20

2.Libáň 6 4 0 1 1 39 : 20 13

3.Sedmihorky 6 3 1 1 1 39 : 30 12

4.Jičíněves 7 3 1 0 3 28 : 29 11

5.Robousy 7 3 0 1 3 39 : 41 10

6.Sobotka 7 3 0 0 4 47 : 47 9

7.Martinice 7 2 0 0 5 26 : 37 6

8.Nová Ves 7 0 0 0 7 17 : 60 0

Přeboru žáci – 9.-15.místo : Košťálov-Chomutice 7:4(3:1)Košťál 5,Šalda,

Vojtíšek-Kareš 2,Klíma,Koubek, Milíčeves-Mírová 3:5(2:2)Brodský,Cína,

Grundza-Bouček,Štefan 2,Bilanyč,Železnice/Valdice-Libuň 17:2(9:1)Jerie,

Rojík 4,Dlabola,Jančar 3,Brožíček,Neděla,Vlach-Nešněrová,Kotrouš.

9.Mírová 6 6 0 0 0 34 : 14 18

10.Chomutice 6 4 0 0 2 53 : 12 12

11.Železnice/Valdice 6 4 0 0 2 49 : 23 12

12.Košťálov 6 2 0 1 3 36 : 26 7

13.Milíčeves 6 2 0 0 4 26 : 34 6

14.Libuň 6 0 0 0 6 13 : 101 0

Okresní fotbal má sezonu 2021-22 kompletně dohranou.

VOLEJBAL

Okresní přebor muži + mixy : Dřevěnice B-TJ Jičín 1:3(-17,-18,20,-20), N.Bydžov-Dřevěnice B 0:3(-22,-13,-9)

1.TJ Jičn 10 10 0 0 0 30 : 6 30

2.Dřevěnice B 10 5 2 0 3 24 : 14 19

3.Jičín Z  10 6 0 1 3 23 : 15 19

4.Radim 10 3 1 2 4 19 : 21 13

5.Nový Bydžov 10 2 1 0 7 11 : 23 8

6.Hořice B 10 0 0 1 9 2 : 30 1

Soutěže v okrese jsou dohrané.

 

- nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu