Okresní fotbal - výsledky z 16. - 17. 4. 2022

Okresní přebor muži : Chomutice-Milíčeves 1:6(0:2)Novotný-Svoboda 2,

Novotný,Rejfar,Rajniš,J.Rejha, R.Kriegler, ŽK 4:0, vyloučen domácí No-votný,75 diváků, Lužany-Libáň 3:1(0:1)Berger 2.Pozler-Čáp, rozhodčí Vitvar, ŽK 5:2, 60 diváků, Robousy-N.Paka B 5:3(2:1)Douša,Karásek,

Meszároš,Hanuš,vlastní-Krupka 2,Michal Kříž, rozhodčí Pikeš, bez karet,

40 diváků, Valdice-Jičíněves 3:1(2:0)Kubíček,Roudný,LinekJanata,roz-hodčí Šolc, žluté karty 4:3, vyloučen Ivchyk (hosté), 41 diváků, Nemyče-ves A-L.Bělohrad B 2:0(0:0)Havlík,Mohamed, rozhodčí Plíšek,žluté karty

2:2, 55 diváků

1.Nemyčeves A 12 10 0 1 0 53 : 23 33

2.Lužany 12 9 2 1 2 46 : 19 27

3.Valdice 12 7 0 1 4 31 : 27 22

4.Robousy 12 6 1 0 5 42 : 28 20

5.L.Bělohrad B 12 6 0 2 4 43 : 31 20

6.Chomutice 12 4 3 0 5 21 : 32 18

7.Libáň 12 4 0 2 5 22 : 23 14

8.Milíčeves 12 4 1 0 7 22 : 27 14

9.Dětenice 11 3 1 1 6 24 : 27 12

10.N.Paka B 12 3 0 0 9 24 : 44 9

11.Jičíněves 12 2 0 0 10 16 : 52 6

Okresní soutěž muži : Žlunice-Podhradí 6:0(1:0)J. a P.Caltovi,Červenka,

Louda,Kroupa,Tomi, rozhodčí Šolc, žluté karty 1:3, 55 diváků, Libuň-Češov 1:1(1:0), penalty 3:4,Horáček-vlastní, rozhodčí Materna, žluté karty

1:5, 76 diváků, Sobotka B-Kopidlno B 6:1(3:1)Halbych,Prokorát,Klouček,

Horčička,Grunt,Bárta-Bernard,rozhodčí Haken, žluté karty 0:0, 55 diváků,

Miletín B-Žeretice 5:2(4:0)Richter 4,Urban-Čapek,Szkibik, rozhodčí Kriegler.Předehráno Železnice B-Nemyčeves B 4:2(2:0)

1.Žlunice 12 10 1 1 1 66 : 10 33

2.Miletín B 12 10 1 0 1 67 : 22 32

3.Železnice B 12 10 0 0 2 45 : 15 30

4.Podhradí 12 5 0 1 6 24 : 33 16

5.Kopidlno B 12 5 0 0 7 36 : 42 15

6.Sobotka B 12 5 0 0 7 27 : 41 15

7.Češov 12 3 2 0 7 21 : 33 12

8.Libuň 12 3 0 2 7 21 : 43 11

9,Žeretice 12 3 0 0 9 20 : 55 9

10.Nemyčeves B 12 2 0 1 9 17 : 50 7

Okresní přebor žáci A : Železnice/Valdice-Nová Ves 0:1(0:1)Vaníček, Libuň-Mírová 2:12(0:5)Agh,Ondráček-Sedláček 5,Kóre,Novotný 3,Bikar,

Kosina, Martinice-Sedmihorky 2:6(1:2)Novotný,Nechanický-Fanta 3,

Vilímek,Poslušný,Kraus, Košťálov-Robousy 5:8(2:3)Vojtíček,Koštál 2,

Šalda-Holeček,Vaněk 2-V.Kazda,Bouchal,Kubíček,Valtera.

1.Sedmihorky 12 12 0 0 0 165 : 23 36

2.Robousy 12 11 0 0 1 173 : 32 33

3.Martinice 12 6 0 0 6 74 : 48 18

4.Nová Ves 12 6 0 0 6 39 : 56 18

5.Košťálov 12 5 0 0 7 52 : 65 15

6.Železnice/Valdice 12 4 0 0 8 47 : 80 12

7.Mírová 12 3 0 0 9 40 : 129 9

8.Libuň 12 1 0 0 11 34 : 198 3

Okresní přebor žáci B : Milíčeves-Kopidlno 2:14(0:7)Agr,Ondráček-Sed-

láček 5,Kóre,Novotný 3,Bikar 2,Kosina, Lužany-Sobotka 0:3(0:1)Doležal

2,Kunst, Jičíněves-Libáň

1.Kopidlno 10 9 0 1 0 95 : 29 28

2.Jičíněves

3.Libáň

4.Sobotka 11 4 0 0 7 54 : 76 12

5.Lužany 10 3 0 0 7 30 : 59 9

6.Chomutice 10 3 0 0 7 49 : 90 9

7.Milíčeves 10 3 0 0 7 33 : 78 9

Okresní přebor starší přípravka : Chomutice-Milíčeves 5:1(3:0)Bednář

Bílek,Kloutvor,Petr,Šikýř-D.Soukup, Milíčeveves-Železnice 2:1(1:0)D.

Soukup,Kykalová-Macák, Chomutice-Železnice 4:1(3:1)Bednář,Bílek 2-

Macák 1, Libáň-Lužany 4:12(3:9)Vaněk 3,Michnik-Mach,Bičiště 5,A. a F.Fejfarovi 2, Lužany-Hořice B 3:4(1:3)Bičiště 2,Berný-Ferents,Kučera 2,, Libáň-Hořice B 1:15(1:6)Michník-Šrámek 5,Nosek 3,Novotný,Vondra 2,

Ferents,Kučera,Silovský, Robousy-Jičín A 1:3(0:0)Š.Novotný-Klíma,

Hanč,Trýzubský, Sobotka-Jičín B 7:1(3:1)D.Ječný,J.Šouta,Svoboda 2,A.Ječný 1-Havelka, Jičín B-Jičín A 1:9(1:5)Kašpar-Hanč 3,Kuželová,

Klíma 2,Sluka,Trýzubský , Robousy-Sobotka 3:2(1:2)Vídeň,Novotný,

Karban-D.Ječný 2, Jičín A-Sobotka 3:1(2:1)Mates,Trýzubský,Hanč-P.

Šouta, Robousy-Jičín B 6:2(2:1)Dubchenko,Š.Novotný,Popek,Škaloud,

Vídeň,Karban-Česánek 2, L.Bělohrad A-Jičín C 11:2(5:1)V.Nezbeda 4,

Janák,Matouš,Dlab 2,Kundrát-Kučera,Jiránek,L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 5:2(4:1)Harčarík,Poner 2,Špůr-Freiberg,Janák, L.Bělohrad B-Jičín C 10:1

(4:0)Poner 5,Harčarík 3,Janák,Praus-Kučera

Okresní přebor mladší přípravka : Jičíněves-Hořice 5:5(2:1)Geršl,Vlasatý,

Junek,Urbaník,Čáp-Zvěřinová,Rozsévač,Drbohlav,Kobrle,Rejmont, Jičín-N/St.Paka 4:0(1:0)Krykorka 2,Purš,Kozák, N/St.Paka-Hořice 4:10(2:5)

Řeháčková,Ticháček 2-Zvěřinová,Drbohlav,Chalupa,Kobrle,Vondra, Jičíněves-Jičín 2:1(1:1)Vlasatý,Urbaník-Kozák, Hořice-Jičín 7:1(3:1)

Zvěřinová,Kobrle 2,Drbohlav,Vondra,Rejmont-Kozák, Jičíněves-N/St.

Paka 7:3(2:2)Vlasatý 3,Urbaník 2,Junek,Geršl-Řeháčková 2,Sklenář,

Robousy-Železnice/Valdice 0:4(0:2)Červinka 2,Čapek,Repka, Železnice/

Valdice-Kopidlno 4:4(2:2)Čistecký 2,Červinka,Čapek-Jirák 3,Horna, Robousy-Kopidlno 3:3(1:1)Popek,Karban,Haratický-Rančák,Masák,Jirák.

 

Příští kolo 23. a 24.4.2022 :

OP muži : Libáň-Robousy, Jičíněves-Chomutice (oba sobota 17.00),

L.Bělohrad B-Valdice, Nemyčeves A-N.Paka B, Dětenice-Lužany (vše

neděle 17.00).

OS muži : Nemyčeves B-Libuň (sobota 14.00), Češov-Žlunice, Podhradí

-Miletín B (oba sobota 17.00), Žeretice-Kopidlno B (neděle 16.30) , Železnice B-Sobotka B (neděle 17.00).

Okresní přebor žáci A : Nová Ves-Robousy, Libuň-Košťálov, Mírová-

Martinice, Sedmihorky-Železnice/Valdice (vše sobota 9.30)

Okresní přebor žáci B : Sobotka-Chomutice, Kopidlno-Lužany, Libáň-

Milíčeves (vše sobota 9.30).

Starší přípravka : V Chomuticích (Chomutice, L.Bělohrad B, Libáň, L.

Bělohrad A, v Lužanech (Lužany, Sobotka, Železnice), v Milíčevsi

(Milíčeves, Robousy, Jičín C, Jičíněves), v Hořicích (Hořice B, Jičín A,

Miletín, Jičín B) – vše sobota od 9.00.

Mladší přípravka : V Kopidlně (Kopidlno, Jičíněves, Hořice), v Jičíně

(Jičín, N/St.Paka, Robousy, Železnice/Valdice) – vše neděle od 9.00).

- nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal, st. tenis, volejbal - 24. - 25. 9. 2022

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ, Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy 2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích…

více »

NSA zveřejnila investiční výzvu.

Regiony SK/TJ 2022 Národní sportovní agentura zveřejnila v rámci dotačního investičního programu č. 162 52 Regionální sportovní infrastruktura 2020 –2024, tuto…

více »

Nová povinnost ve výzvách NSA

Vážení sportovní přátelé,   ve všech nových Výzvách, tj. nyní Provoz a údržba a Můj Klub - 2. kolo, je nová povinnost žadatele, která je považovaná za…

více »

MŮJ KLUB 2022 - 2. KOLO

Tato výzva je určena pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které nepodaly žádost o dotaci v prvním kole, nebo ty kluby a jednoty, kterým byla žádost pro nesplnění…

více »

Zdravotní pojišťovny přispívaji na sport.

Příspěvky na sportovní aktivity vnímají pojišťovny jako investici do lepšího zdravotního stavu svých pojištěnců.   Stručný přehled příspěvků velkých zdravotních…

více »

NSA vypsala dotační výzvu "Provoz a údržba 2022"

Po schválení navýšení rozpočtu Národní sportovní agentury pro rok 2022 vypsala NSA dotační výzvu „Provoz a údržba 2022“, která pomůže sportovním klubům po celé České…

více »
všechny novinky

Menu