Okresní fotbal a volejbal - výsledky 4.-5. 6. 2022

FOTBAL

Okresní přebor muži : Dětenice-Libáň 0:3(0:2)Bányácski 2,Čáp, rozhodčí Vitvar, žluté karty 0:2, 120 diváků, Lužany-Nemyčeves A 0:1(0:0)Marek,

rozhodčí Kučera, žluté karty 3:4, 125 diváků, Jičíněves-Robousy 1:6(1:3)

Petr-Hanuš 3,Vích 2,Šebek,rozhodčí Vitvar, žluté karty 1:0, 70 diváků,, Milíčeves-N.Paka B 5:1(2:1)Novotný,Rejha,Hyršal, Svoboda,Havelka-

Brádle, rozhodčí Šamko, žluté karty 2:0, 40 diváků, Chomutice-L.Bělo-hrad B 2:1(1:0)Novotný,Festa-Břeský, rozhodčí Styblík, žluté karty 1:1,

120 diváků.

  1.Nemyčeves A      18  14  2  1     1    70 :  26    47

  2.Lužany                 19   13  1  1     5   65 :  32    42

  3.Robousy              19   10  3  0     5   69 :  36    36

  4.L.Bělohrad B       20   11  0  2    7    59 :  45    35

  5.Valdice                 19   11  0  1    6    47 :  39    34

  6.Chomutice           18     7  3  0    8    30 :  45    27     

  7.Libáň                    17    6  0  3     8    40 :  45    21

  8.Dětenice               17    6  1  1     9    36 :  44    24

  9.Milíčeves              18   5   1  2    10   34 :  42    19

10.N.Paka B               19   4  0  0    15   35 :   71    12

11.Jičíněves              18   2  0  0     16   20 :  80       6

Okresní soutěž muži – 1.-4. místo : Kopidlno B-Miletín B 4:1(2:1)Kolář 2,

Bernard,Schlesinger-Richter,rozhodčí Krieglet, žluté karty 0:2, 99 diváků, Žlunice-Železnice B 2:1(1:1)Sys,Horák—Karban,rozhodčí Plíšek, žluté

karty 1:1, žluté karty.

1.Žlunice                19  15  2  1     1    90 :  17    50

2.Miletín B              19  15  2  1     1    91 :  33    49

3.Železnice B          19  13  0  2    4    66 :  30    41

4.Kopidlno B          19  10  0  1     8    78 :  61    31

Okresní soutěž muži – 5.-10. místo : Podhradí-Libuň 3:1(3:0)Štolovský,

Zelinger,Šábrt-Jirásko, rozhodčí Kiec, žluté karty 1:2, 20 diváků, Sobotka B-Žeretice 7:3(5:0)Král,Vaníček 2,Horčička,Bárta,Zahradník-Szkibik 2,

Honzák, vyloučen hostující Lev, 25 diváků, Nemyčeves B-Češov 4:1(3:0)

Brett 2,Zedek,Žovinec-Lukáš, rozhodčí Kiec, žluté karty 3:1,40 diváků

  5.Sobotka B               19   9  1  0     9    57 :   56      29

  6.Podhradí                  19   8  0  3     8   44 :   59      27
  7.Nemyčeves B          19   5  2  1   11   37 :   67      20

  8.Libuň                        19   4  0  2   13   29 :   57      14

  9.Češov                       19   2  3  0   14   25 :   70      12

10.Žeretice                    19   4  0  0   15   35 : 102      12

Okresní přebor žáci – 1.-8. místo : Jičíněves-Martinice odloženo na 10.6.,

Robousy-Sobotka 8:10(4:3)V.Kazda 5,J.Kazda 2,Vaněk-D.Doležal 4,T.

Doležal,Kunst 2,Kopal,Elebrant, Libáň-Nová Ves 11:4(4:0)Smetana,Vrba,

Kouřil,Škaloud,Horák,Krejčík,vlastní-Zamlar, Sedmihorky-Kopidlno 4:4

(2:2)penalty 2:4, Poslušný 3,Vilímek-Kosina,Novotný 2

1.Kopidlno             5  4  1  0  0    34 :  14    14

2.Sedmihorky        5  3  1  1  0    30 :  18    12

3.Libáň                   5  3  0  1  1    31 :  18    10

4.Robousy             5  2  0  1  2    29 :  30      7

5.Sobotka              5  2  0  0  3    33 :  30      6

6.Jičíněves            4  1  1  0  2    16 :  20      5

7.Martinice             4  1  0  0  3    14 :  25      3

8.Nová Ves             5  0  0  0  5    14 :  46      0

Okresní přebor žáci – 9.-15. místo : Lužany-Libuň 24:0(10.0)Lufínek 6,

Mach 5,Pour,Lánský,Doležal 3,Kaska 2,Břízek,Vích, Košťálov-Milí-e-ves 4:5(0:3)Košťál 4-Grundza 2,Agh,Pelc,Brodský, Mírová-Železnice/

Valdice  4:3(1:2)Kopecký 2,Bartoš,Bilanyš-Rojík,Bro-žíček,Kavalír.

  9.Mírová                   5  5  0  0  0    29 :  11     15

10.Chomutice            4  3  0  0  1    43 :  17       9

11.Lužany                   5  2  1  0  2    35 :  18      8

12.Železnice               4  2  0  0  2    21 :  17      6

13.Milíčeves               4  2  0  0  2    19 :  18       6

14.Košťálov               4  0  0  1  3      9 :  18       1

15.Libuň                     4  0  0  0  4      7 :   64      0

Starší přípravky : Železnice-Chomutice 0:3(0:2)Bílek 2,Kohoutek, Hořice B-Milíčeves 2:0(1:0)Coller,Ferents, Milíčeves-Chomutice 2:6(0:4)Kozák,

D.Soukup-Bílek 3,Bed-nář 2,Šikýř, Železnice-Hořice B 1:3(0:2)Repka-Ferents 3, Chomutice-Hořice B 3:5(2:3)Šikýř 2,Bednář-Ferents 4,Bernard, Železnice-Milíčeves4:2(2:1)Macák,Maxa 2-Soukup,Mach, Sobotka-L.Bě-lohrad A 3:5(1:3)D.Ječný,Kubín,Chrpa-Harčarik 3,Poner,Praus, Robousy-L.Bělohrad B 2:3(1:1)Vídeň 2-Bajer,Kundrát,Lacina  Sobotka-Robousy 4:1(2:1)J.Šouta 3,Halbych-Vídeň, L.Bělohrad B-L.Bělohrad A 1:3(1:2)

Bajer-Harčarik 2, Sobotka-L.Bělohrad B 9:0(3:0)Svoboda 3,J.Šouta,O.

Halbych 2, Š.Hal-bych,D.Ječný,L.Bělohrad A-Robousy 4:3(2:2)Poner 2,Stehlíková,Praus-Vídeň 2,Dudchenko, Miletín-Lužany 4:2(2:2)Dobias,

Dubenecký,NovákPoláček-Fejfar,Mach, Lužany-Jičíněves 5:2(3:1)Pour,

Mach 2,Šulc-Čer-venka,Vlasatý, Miletín-Jičíněves 5:2(2:0)Novák 3,Do-bias,Dubenecký-Korejs,Vlasatý, Jičín B-Jičín C 1:2(1:1)Zadražil-Kuče-ra,M.Pomazal, Jičín A-Libáň5:0(5:0)Trýzubský,Klíma,Hanč,Kuželová,

Stránský, Jičín B-Libáň 0:4(0:2)Mucha 2,Vaněk,Danko, Jičín A-Jičín C 10:2(10:2(6:0)Trýzubský,Klíma,Hanč,Kuželová 2,Mates,Stránský-Popelák 2, Jičín B-Jičín A 2:6(2:1)Junek,Kozák-Trýzubský 3,Sluka,Hanč,Janko Jičín C-Libáň 6:0(2:0)Martínek 3,Popelák 2,Krych.

Mladší přípravky : Kopidlno-Jičín, 6:5(0:3)Horna 5,Jirák,Kořínek 2,Vích,

Skrbová,Skrbek, Železnice/Valdice-Nová/St.Paka, 1:6(0:4)Čapek-Řeháč- ková 3,Kracík 2,Ulvr,Nová/St.Paka-Jičín 4:0(2:0)Reháčková,Sklenář,Ulvr,

Ticháček. Kopidlno-Železnice/Valdice 4:1(2:1)Jirák 2,Kašpar,Horna-Khun, Kopidlno-Nová/St.Paka 1:3(1:1)Jirák-Řeháčková,Sklenář,Ulvr, Jičín-Železnice/Valdice 6:1(2:0)Kořínek 2,Krykorka,Plecháč,Horák,Hníz-do-Čapek, Jičíněves-Robousy 3:4(1:1)Dušek 2,Spilko-Klimeš,Karban 2, Robousy-Hořice 3:3(1:3)Kraban 2,Klimeš-Vondra,Rejmont,Drbohlav, Jičíněves-Hořice 6:3(1:2)Vlasatý 5,Urbaník-Zvěřinová,Škrob,Rozsévač.

Příští kolo – OP muži : Dětenice-Jičíněves, Nemyčeves A-Robousy (oba

sobota 17.00), N.Paka B-Chomutice (neděle 10.00), Valdice-Lužany (so-bota 14.00), Libáň-Milíčeves (neděle 17.00), OS muži – 1.-4.místo : Želez-nice B-Kopidlno B (sobota 14.00), Miletín B-Žlunice (neděle 17.00 hodin),

OS muži – 5.-10.místo : Češov-Sobotka B, Libuň-Nemyčeves B, Žeretice-

Podhradí (vše sobota 17.00), OP žáci – 1.-8. místo : Robousy-Libáň (pá-tek 17.45), Kopidlno-Martinice, Jičíněves-Nová Ves, Sobotka-Sedmihorky

(vše sobota 9.30), OP žáci – 9.-15. místo : Libuň-Košťálov, Lužany-Cho-mutice, Milíčeves-Železnice/Valdice (vše sobota 9.30).

 

VOLEJBAL

Okresní přebor muži + mixy : Jičín Z-Radim 3:1(-24,,20,23,10), TJ Jičín-N.Bydžov   3:0(10,10,14), Dřevěnice B­-Hořice B 3:0(15,13,14).

1.TJ Jičín                 8  8  0  0  0    24 :    4     24

2.Dřevěnice B          8  4  2  2  0    20 :  11     16

3.Jičín Z                    8  5  0  1  2   19 :  12     16

4.Radim                    9  2  1  2  4    16 :  21     10

5.Nový Bydžov         8  2  1  0  5    11 :  17       8

4.Hořice B                 9  0  0  1  8      2 :  27       1

OP ženy : Jičín B-Radim A dohrávka 9.6., Jičín A-Radim B 3:0(11,13,18), volno L.Bělohrad.

1.Jičín B                    7  6  0  0  1    18 :    3     18

2.Jičín A                    7  6  0  0  1    18 :    4     18

3.Radim A                 6  3  0  0  3     10 :    9       9

5.L.Bělohrad             7  2  0  0  5       6 :  17       6

6.Radim B                  7  0  0  0  7      2 :  21        0

Příští kolo – muži + mixy : Dřevěnice B-TJ Jičín, N.Bydžov-Radim, Jičín

Z-Hořice B a dohrávky N.Bydžov-Dřevěnice B, Jičín Z-TJ Jičín, ženy :

L.Bělohrad-Jičín A, Radim B-Radim A a dohrávka Jičín B-Radim A.

                                                                                                        - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal - výsledky z 18.- 19.6. 2022

  Přebor muži : Lužany-L.Bělohrad B 4:1 (bylo předehráno), Robousy- Valdice 4:2(1:1)Vích 2,Grosu,Douša-Kolář,Volšička,rozhodčí Schlesinger, ŽK 1:3,70 diváků, Chomutice…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu