Okresní fotbal a volejbal - výsledky 28.-29. 5. 2022

Okresní přebor muži : Robousy-Lužany  7:2(3:1)Hanuš 3,Vích 2,Karásek,

Ulip-Tománek,Berger, rozhodčí Styblík,žluté karty 2:2,60 diváků, Libáň-Jičíněves 5:3(2:1)Čáp 4,Tu Hai-Angelov 2,Ivchyk,rozhodčí Šolc, žluté kar-

ty 2:2,50 diváků, L.Bělohrad B-Milíčeves 4:2(2:2)Černý,J.Kracík-Jiří Ro-man,Svoboda,rozhodčí Stejskal,žluté karty 2:1, N.Paka B-Dětenice 2:4

(1:2)Krupka 2-Šolc,Pešta,T.Jenda,Hrycyshyn,rozhodčí Plíšek, žluté karty

1:2,70 diváků, Valdice-Chomutice 4:0(4:0)Kalenda 2,Kaláb,Kubíček,roz-hodčí Obermajer, bez karet, 60 diváků, dohrávka N.Paka B-L.Bělohrad B 1:2(0:2)Ulrich-Pour,Rychecký,rozhodčí Obermajer, žluté karty 0:1, 45 diváků

  1.Nemyčeves A            17  13  2  1     1    69 :  26    44

  2.Lužany                       18  13  1  1     3    65 :  31    42 

  3.L.Bělohrad B             19  11  0  2     6    58 :  43    36

  4.Robousy                    17    9  3  0     5    63 :  35    33

  5.Valdice                       17  10  0  1     6    41 :  39    31

  6.Chomutice                 16   6   3  0     7    28 :  38    24

  7.Libáň                          17   6   0  3     8    40 :  45    21

  8.Dětenice                     17   6  1  1     9     36 :  44    21

  9.Milíčeves                    17   4  1  2    10    29 :  41    16

10.Nová Paka B              18   4  0  0    14    34 :  66    12

11.Jičíněves                    17   2  0  0    15    19 :  74      6   

OS muži : Podhradí-Nemyčeves B 2:2(0:2)penalty 1:4,Zelinger 2-Brett, Zedek, rozhodčí Zedek,Sobotka B-Češov 3:0 kontumačně, hosté nena-stoupili pro malý počet hráčů, Kopidlno B-Libuň 4:2(3:0)Zikmund,Berko,

Bernard,vlastní-Lustig,Tyrychtr,rozhodčí Vích,bez karet, 35 diváků, Žere-tice-Železnice B 2:6(1:3)Szkibik 2-J.Daniš 3,Bartoš,Drahoňovský,Repka,

rozhodčí Pikeš,žluté karty 2:0,33 diváků, Miletín B-Žlunice 4:1(1:1)Lámr,

Richter,Kulhánek,vlastní-Kroupa, rozhodčí Plíšek, žluté karty 32, 50 di-váků.

  1.Miletín B                     18  15  2  0     1    90 :  29     49

  2.Žlunice                        18  14  2  1    1    88 :  16     47

  3.Železnice B                 18  13  0  2    3    65 :  28     41

  4.Kopidlno B                 18    9  0  1     8    74 :  60     28

  5.Sobotka B                   18    8  1  0     9    50 :  53     26

  6.Podhradí                     18    7  0  3     8    41 :  58     24

  7.Nemyčeves B             18    4  2  1    11   33 :  66     17

  8.Libuň                           18    4  0  0    12   28 :  54     14

  9.Češov                          18    2  3  0    13   24 :  66     12

10.Žeretice                       18    4  0  0    14   32 :  95     12

OP žáci 1.-8. místo : Robousy-Jičíněves 5:4(4:2)Etrych,VaněkJ.Kazda,

Valtera,vlastní-M. a P.Chalupovi,Hudec,Holý, Kopidlno-Libáň 5:2(4:0)

Kóre 2,Kosina,Novotný,Vích-Kejzral,Pokorný, Sobotka-Nová Ves 10:2

(2:1)Elebrant 4,Kunst,Doležal 2,Hampl,Sál-Duštová,Kracík, Martinice-Sedmihorky 3:4(1:2)Hnik 3-Janků 2,Vilímek,Rympler

1.Kopidlno                  4  4  0  0  0   30 :   10      12

2.Sedmihorky             4  3  1  0  0   26 :   14      11

3.Libáň                        4  2  0  1  1   20 :   17        7

4.Robousy                  4  2  0  1  1   21 :   30        7

5.Jičíněves                 4  1  1  0  2   16 :   50        5

6.Sobotka                   4  1  0  0  3    23 :  22        3

7.Martinice                  4  1  0  0  3    14 :  25        3

8.Nová Ves                  4  0  0  0  4    13 :  35       0

OP žáci 9.-15. místo : Milíčeves-Chomutice 3:7(1:5)Pelc,Cína,Ivanov-

Karel,Klíma,Schánilec 2,Suchý, Železnice/Valdice-Košťálov 6:1(5:0)

Jerie 3,Vlach 2,Rojík-Radosolovych, Lužany-Mírová 1:6(0:2)Mach-Štefan

2,Havelka,Bilanyč,Bouček,Adamíra

  9.Mírová                  4  4  0  0  0    25 :    8     12

10.Chomutice           4  3  0  0  1    43 :  17       9

11.Železnice             3  2  0  0  1    18 :  13       6

12.Lužany                 4  1  1  0  2    11 :  18       5

13.Milíčeves             3  1  0  0  2    14 :  14       3

14.Košťálov             3  0  0  1  2      5 :  13       1

15.Libuň                   3  0  0  0  3      7 :  40       0

OP starší přípravky : Chomutice-Hořice B 9:1(2:1)Bílek 6,Kohoutek 3-

Vondra, Hořice B-Jičín C 5:6(2:2)Mihok 2,Coller,Vondra,Rozsévač-Kuče-ra 3, M. a T.Pomazalové,Popelák, Chomutice.Jičín C 3:4(1:0)Bílek 2,Ko-

houtek-Popelák 2,Kučera,Pomazal, Robousy-Jičín A 2:3(1:3) Vídeň,Ška-loud-Kuželová,Trýzubský,Klíma, Železnice-Jičín B 3:3(2:2)Repka,Macák,

Kyselo-Česánek,Junek,Than, Jičín B-Jičín A 2:12(2:6)Zadražil,Junek-Trý-zubský 4.Klíma 3,Hanč 2,Kuželová,Mates,Janko, Robousy-Železnice 6:3

(2:2)Vídeň,Drbohlav,Půhoný,Karban-Červinka 2,Macák, Jičín A-Železnice

4:0(2:0)Hanč 2,Sluka,Robousy-Jičín B 2:1(2:0)Vídeň,Klimeš-Česánek,

Libáň-Jičíněves 3:5(3:3)Aubrecht 2,Vaněk-Bálik,Červenka 2,Urbaník, Libáň-Sobotka 2:7(1:1)Aubrecht,Mucha-J.Šouta,Svoboda 2,Halbych,Ječ-ný,Kubín, Jičíněves-Sobotka 2:5(0:1)Urbaník 2-J.Šouta 3,Halbych,Ječný,

L.Bělohrad B-Milíčeves 6:1(2:0)Harčarik 3,Matouš,Podzimek,Dlab-Sou-kup, L.Bělohrad A-Lužany 4:2(0:2)Stehlíková,Janák,Kundrát,Praus-Mach 2,Pour, Milíčeves-Luženy 3:1(3:0)Kykalová,Kozák,Mach-Bičiště, L.Bělo-hrad A-L.Bělohrad B 2:0(0:0)Kundrát,Praus, L.Bělohrad A-Milíčeves 1:1

(1:0)Stehlíková-Mach, L.Bělohrad B-Lužan 7:3(4:2)Harčarik 3,Matouš 2,

Dlab,Lacina-Bičiště 2,Zavadil.

OP mladší přípravky : Jičíněves-Jičín 6:4(3:1)Urbaník 4,Vlasatý 2-Kozák 2,Hnízdo,Kořínek, Jičín-Kopidlno 1:4(0:2)Skrbková-Coufal,Jirák,Horna,

Balcar, Jičíněves-Kopidlno 5:3(2:2)Vlasatý 3,Urbaník 2-Kašpar,Jirák,Hor-na, Hořice-Robousy 7:4(3:1)Trejbal 3,Zvěřinová,Škrob 2-Klimeš,Karban 2, N/St.Paka-Železnice/Valdice 1:6(0:3)Sklenář-Repka 2,Malý,Živora,Ča-pek,Khun, Hořice-N/St.Paka 7:2(5:0)Mihok 3,Škrob 2-Procházková,Von-dra-Lipenský,Havel, Železnice/Valdice-Robousy 6:2(3:1)Repka 3,Červin-ka 2,Khun-Klimeš,Imlauf, Robousy-N/St.Paka 4:4(2:2)Klimeš,Karban 2-

Sklenář 2,Havel,Lipenský, Hořice-Železnice/Valdice 6:2(4:1)Vondra,Mi-hok,Škrob 2-Čistecký,Khun.

 

VOLEJBAL

Okresní přebor muži a mixy : Nový Bydžov-Dřevěnice B a Jičín Z-TJ Jičín pro déšť odloženo, Hořice B-Radim 0:3(-14,-7,-13)

1.TJ Jičín                      7  7  0  0  0    21 :    4     21

2.Dřevěnice B               7  3  2  0  2   17 :   11    13

3.Jičín Z                        7  4  0  1  2   16 :    11    13

4.Radim                         8  2  1  2  3    15 :   18   10

5.Nový Bydžov             7  2  1  0  4    11 :   14     8

6.Hořice B                     8  0  0  1  6      2 :   24     1

Okresní přebor ženy : L.Bělohrad-Radim B 3:1(-19,24,19,23), Jičín B-Jičín A 3:0(17,23,15), volno Radim A.

1.Jičín B                       7  6  0  0  1    15 :    4     18

2.Jičín A                       6  5  0  0  1    15 :    4     15

3.Radim A                    6  3  0  0  3    10 :    9       9

4.L.Bělohrad                7  2  0  0  5      6 :  17       6

5.Radim B                    6  0  0  0  6      2 :  18       0

Příští kolo – OP muži + mixy : Jičín Z-Radim, TJ Jičín-N.Bydžov, Dřevě-nice B­-Hořice B, dohrávky N.Bydžov B-Dřevěnice B, Jičín Z-TJ Jičín, OP ženy : Jičín B-Radim A, Jičín A-Radim B, volno L.Bělohrad.

                                                                                                        - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní fotbal - výsledky z 18.- 19.6. 2022

  Přebor muži : Lužany-L.Bělohrad B 4:1 (bylo předehráno), Robousy- Valdice 4:2(1:1)Vích 2,Grosu,Douša-Kolář,Volšička,rozhodčí Schlesinger, ŽK 1:3,70 diváků, Chomutice…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 4/2022    Obsah Zpravodaje ČUS: str.   3  Česká unie sportu pozve na svou červnovou valnou hromadu také …

více »

Zpravodaj ČUS 3/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 3/2022 OBSAH:   str.     3  VV ČUS vyslovil podporu ukrajinským sportovcům a zabýval se přípravou 40.…

více »

Můj klub 2022 - stanovení poměru snížení dotace.

NSA na svých webových stránkách vydala nové Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace k Výzvě Můj Klub 2022. V souladu s ustanovením bodu 12.11. Výzvy a výše…

více »

Zpravodaj ČUS 2/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 2/2022  

více »

Usnesení z okresní valné hromady Unie sportu Jičínska

Valná hromada, která se sešla v pondělí 24. ledna 2022 v Jičíně, zvolila pracovní komise (mandátovou, volební a návrhovou), zvolila pracovní předsednictvo a určila…

více »
všechny novinky

Menu