Okresní fotbal a volejbal - výsledky 21.-22. 5. 2022

OP muži : Libáň-N.Paka B, 6:3(4:1)Čáp,Tu Hai 2,Hlavatý,Stojka-Hoška,

Krupka,Stránský, rozhodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, Milíčeves-Valdice 1:3(1:3)Rajniš-Kaláb,Pitthard,Vávra,rozhodčí Plíšek, bez karet,

68 diváků, Jičíněves-Lužany 0:4(0:2)Tománek 2,Mach,P.Topič, rozhodčí

Kriegler, 68 diváků, Dětenice-L.Bělohrad B 3:2(2:2)T.Jenda,Šolc-Pour 2, Chomutice-Nemyčeves A 2:0(0:0)Kloutvor, Munzar,R.Kubišta, žluté karty

2:3,60 diváků

  1.Nermyčeves             17  13  2  1    1      68 :  26      44

  2.Lužany                      17 13  1   1    2      63 :  24      42

  3.Valdice                      16   8  3   1     4     41 :  39      31

  4.Robousy                   16   8   3   0     5     52 :  23     30

  5.L.Bělohrad B            17   9  0    2    6      52 :  40     29

  6.Chomutice                16   6   3   0    7      28 :  38     24

  7.Libáň                         16   5   0   3    8      35 :  42     18

  8.Dětenice                    16   5   1   1    9      32 : 42      18

  9.Milíčeves                   16   4   1   1  10      27 :  37     16

10.Nová Paka B             16   4   0   0   12     31 :  60     12 

 11.Jičíněves                  16   2   0   0   14     16 :  69       6

OS muži : Češov-Podhradí 2:4(1:3)Pikeš,Jemelka-Zelinger 2,Šimánek,

Dobiáš, rozhodčí Schlesinger, žluté karty 1:0,25 diváků, Nemyčeves B-Žeretice 7:1(3:1)Pavera,Tomášek 3,Portyš,Haken,Zedek-Čapek,rozhodčí Materna, žluté karty 0:1,55 diváků, Libuň-Miletín B 1:3(0:3)Morávek-Rich-ter 2,Hanzlík, rozhodčí Vitvar, žluté karty 1:0, 60 diváků, Žlunice-Sobotka B 4:1(2:0)Calta 2,Kroupa,Bureš-Bárta,rozhodčí Obermajer,žluté karty 0:0,

60 diváků, Železnice B-Kopidlno B 9:3(3:1)Drahoňovský 4,Starý,Šťastný,

Jan a Josef Rohlíčkovi,J.Daniš-Komárek,Berko,Aubrecht, rozhodčí Stej-skal,žluté karty 2:3, 70 diváků.

  1.Žlunice                      17  14  2  1   0      87 :  12      47

  2.Miletín B                    17  14  2  0   1      86 :  28      46

  3.Železnice B                17  12  0  3   3     59 :  26      38

  4.Kopidlno B                17   8  0   1    9     50 :  58     25

  5.Sobotka B                  17   7  1   0   9     47 :  53     23 

  6.Podhradí                    17   7  0  2   8      39 :  56      23

  7.Nemyčeves B            17   4  1  1  11     31 :  64      15

  8.Libuň                          17   4  0  2  11     26 :  50      14

  9.Češov                         17  2  3  0  12      24 :  63      12

10.Žeretice                      17  4  0  0  13      30 :  89      12

Žáci 1.-8. místo : Sedmihorky-Robousy 4:4(1:1)penalty 4:2,Bakeš,Fanta,

Macháček,vlastní-V.Kazda 2,J.Kazda,Bouchal, Nová Ves-Kopidlno 2:8

(2:2)Zikmund 2-Rozsypal 3,Sedláček 2,Kóre,Vlček,Hnik ,Jičíněves-

Sobotka 7:6(2:4)P.Chalupa 3,M.Chalupa 2,Holý,Horváth-Kunst,Doležal 2, Libáň-Martinice 9:4(5:2)Kratochvíl 3,Vrba 2, L.a D.Kejzralovi,Kouřil,Horák

-Nechanický 2,Fejfar,Horáček,

1.Kopidlno                   3  3  0  0  0    25 :    8     9

2.Sedmihorky              3  2  1  0  0    22 :  11     8

3.Libáň                          3  2  0  0  1   18 :  12     6

4.Jičíněves                   3  1  1  0  1   12 :   15     5

5.Robousy                    3  1  0  1  1   16 :   16    4

6.Martinice                    3  1  0  0  2   11 :  21     3

7.Sobotka                     3  0  0  0  3   13 :   20    0

8.Nová Ves                   3  0  0  0  3    11 :  25     0

Žáci 9.-15. místo : Mírová-Libuň 8:0(4:0)Bouček 3,Štefan,Kopecký 2,Bila-nyč, Chomutice-Železnice/Valdice 8:4(2:3)Klíma 3,Lepšík 2,Cálek,Haman,

Koubek-Jerie,Rojík,Brožíček,vlastní, Košťálov-Lužany 2:2(1:1),penalty

3:4,Košťál,Pour-Mach 2.

1.Mírová                       3  3  0  0  0   19 :    7     9

2.Chomutice                3  2  0  0  1   36 :  14     6

3.Lužany                      3  1  1  0  1   10 :  12     5

4.Milíčeves                   2  1  0  0  1   11 :    7     3

5.Železnice/Valdice     2  1  0  0  1   12 :  12     3 

6.Košťálov                   2  0  0  1  1     4 :    7     1

7.Libuň                         3  0  0  0  3     7 :   40    0

Starší přípravka : Lužany-Jičín A 1:6(0:2)Bičiště-Hanč 2,Sluka,Klíma,

Trýzubský,Zlámal, Milíčeves-Jičín B4:1(1:0)Kozák 2,T. A D.Soukupovi-Česánek, Jičín B-Jičín A 1:11(0:5)Junek-Klíma,Zlámal.Hanč 2,Trýzubský

2, Lužany-Milíčeves, 3:7(1:3)Bičiště 2,Mach-Kozák 5,D.Soukup,Mach, Jičín A-Milíčeves 8:0(3:0)Hanč 4,Trýzubský 2,Klíma,Janko, Lužany-Jičín B 7:1(2:0)Fejfar,Mach 2,Zavadil,Pour,Bičiště-Česánek, Sobotka-Jičíně-ves 3:4(2:2)J.Šouta 2,P.Šouta-Bálik 2,Geršl,Vlasatý, Libáň-Chomutice

2:2(0:1)Šolty 2-Petr,Šikýř, Chomutice-Jičíněves 6:2(4:2)Bednář,Bílek 2,

Barchini,Kohoutek-Vlasatý 2, Sobotka-Libáň 6:3(2:2)A.Ječný 2,Halbych,

J.Šouta,Svoboda,Kubín-Šoltys 2,Aubrecht. Jičíněves-Libáň 9:0(2:0)

Červenka,Urbaník,Vlasatý 2,Bálik,Dušek,Geršl, Sobotka-Chomutice 4:2

(3:1)O. A Š.Halbychovi,A.Ječný,Svoboda-Bednář,Kohoutek, L.Bělohrad B-Hořice 4:4(2:2)Harčarik,Dlab 2-Ferents 2,Krušinová,Novotný, L.Bělo-hrad A-Robousy 4:1(3:0)Kundrát 2,A.Janák,Poner, Robousy-Hořice B

6:2(4:0)Vídeň 3,Dutchenko 2,Karban-Ferents 2, L.Bělohrad B-L.Bělohrad A 4:7(2:3)Harčarik 2,Lacina,Nezbeda-Praus,Janák 2,Novický,Freiberg,

Kundrát, L.Bělohrad B-Hořice B 6:0(3:0)Dlab 2,Šmejc,Lacina,Matouš,

Špůr L.Bělohrad A-Robousy 2:3(2:0)Janák,Poner-Vídeň 2,Škaloud, Želez-nice-Jičín C 3:4(2:2)Macák 2,Myšík-M.Pomazal 2,T.Pomazal,Kučera, Jičín C-Miletín 4:2(3:0)Pomazal 2,Šatra,Kučera-Dobias, Železnice-Miletín 3:0

(0:0)Brožíček,Kyselo,Khun.

Mladší přípravka : Nová/St.Paka-Jičíněves 4:14(0:5)Řeháková 3,Svída-Urbaník 5,Geršl 4,Dušek 3,Kracík 2, Robousy-Kopidlno 0:3(0:3) Jirák 2,

Coufal, Kopidlno-Jičíněves 4:5(3:1)Jirák,Horna 2-Urbaník 3,Hlaváček, Geršl,, Nová/St.Paka-Robousy 8:6(5:1)Antoš 4,Řeháková,Kracík 2-Karban 3,Klimeš 2,Papoušek Jičíněves-Robousy 4:3(2:1)Urbaník 2.Vlasatý,Hlaváček-Karban 2,Klimeš, Nová/St.Paka-Kopidlno 8:4(3:2) Řeháková 4,Antoš,Svída 2-Jirák 2,Horna,Balcar, Železnice/Valdice-Jičín

2:4(1:3)Čapek,Jína-Kořínek,Skrbková,Kozák,Skrbek, Jičín-Hořice 2:5

(%:5)Kořínek 2-Mihok 5, Železnice/Valdice-Hořice 5:7(2:3)Repka 2,Jína,

Čistecký,Novák-Mihok 4,Drbohlav,Veselý.

Příští kolo – OP muži : Robousy-Lužany (sobota 14.00), Libáň-Jičíněves,

L.Bělohrad B-Milíčeves (oba sobota 17.00), N.Paka B-Dětenice (neděle 10.00), Valdice-Chomutice (neděle 14.00), dohrávka N.Paka B-L.Bělohrad

B (středa 25.5. 18.00)

OS muži : Podhradí-Nemyčeves B (sobota 14.00), Sobotka B-Češov, Ko-pidlno B-Libuň (oba sobota 17.00), Žeretice-Železnice B (neděle 16.30),

 Miletín B-Žlunice (neděle 17.00)

OP žáci 1.-8. místo : Robousy-Jičíněves, Kopidlno-Libáň, Sobotka-Nová Ves, Martinice-Sedmihorky (vše sobota 9.30).

OP žáci 9.-15. místo : Milíčeves-Chomutice (neděle 17.00), Železnice/Val-dice-Košťálov, Lužany-Mírová (oba sobota 9.30)

OP starší přípravky : v Chomuticích (Chomutice, Hořice B, Jičín C), v Ro-bousích (Robousy, Jičín A, Jičín B, Železnice),v Libáni (Libáň, Jičíněves,

Sobotka, Miletín), v L.Bělohradě (L.Bělohrad B, Milíčeves, L.Bělohrad A,

Milíčeves), turnaje v sobotu od 9.00

OP mladší přípravky : v Jičíněvsi (Jičíněves, Jičín, Kopidlno), v Hořicích

(Hořice, Robousy, Nová/St. Paka, Robousy), turnaje v neděli v 9.00).

 

VOLEJBAL

Okresní přebor muži a mixy : Dřevěnice B-Radim 3:2(-20,19,-20,21,10), Nový Bydžov-Jičín Z 1:3(-15,-19,22,-15), TJ Jičín-Hořice B 3:0(9,11,13).

1.TJ Jičín                      7  7  0  0  0    21 :    4     21

2.Dřevěnice B               7  3  2  0  2   17 :   11    13

3.Jičín Z                        7  4  0  1  2   16 :    11    13

4.Nový Bydžov             7  2  1  0  4    11 :   14     8

5.Radim                        7  1  1  2  3     12 :  18      7

6.Hořice B                    7  0  0  1  5       2 :  21      1

Okresní přebor ženy : L.Bělohrad-Radim A 0:3(-8,-15,-21), Jičín B-Radim A 3:0(11,121,21), volno Jičín A.

1.Jičín A                       5  5  0  0  0    15 :    1     15

2.Jičín B                       6  5  0  0  1    15 :    3     15

3.Radim A                    6  3  0  0  3    10 :    9       9

4.L.Bělohrad                6  1  0  0  5      3 :  16       3

5.Radim B                    5  0  0  0  5      1 :  15       0

Příští kolo – OP muži + mixy : N.Bydžov-Dřevěnice B, Jičín Z-TJ Jičín,

Hořice B-Radim, OP ženy : L.Bělohrad-Radim B, Jičín B-Jičín A, volno

Radim A.

                                                                                                        - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu