Okresní fotbal a volejbal - výsledky 14.-15. 5. 2022

OP muži : Valdice-Dětenice 0:4(0:3),Fiedler,T.Jenda,Antoš,Novotný,roz-hodčí Styblík, žluté karty 1:0, 50 diváků, Robousy-Chmutice 4:1(1:0)Vích 3,Kynčl-Voňka, rozhodčí Jiřička, žluté karty 2:2, 50 diváků, Nemyčeves-Milíčeves 1:1(1:1)penalty 4:3,Havlík-Nožička, rozhodčí Vitvar, žluté karty

1:1, vyloučen domácí Havlík,80 diváků, N.Paka B-Jičíněves 3:0(1:0)Prejs

2,Brádle,rozhodčí Stejskal, žluté karty 2:0, vyloučen hostující Janeka, 50

diváků,L.Bělohrad B-Libáň 6:2(3:1)Rychecký 3,Jezbera,Kulhánek,Wágen-

knecht-Čáp,Tu Hai, rozhodčí Šolc, žluté karty 0:1, 100 diváků

  1.Nemyčeves A           16  13  2  1    0    69 :  24    44

  2.Lužany                      16  12  1  1    2    59 :  24    39

  3.Robousy                   16    8  4  0    5    56 :  33    30

  4.L.Bělohrad B            16   9   0  5    2    50 :  37    29

  5.Valdice                      16   9  0   1    6    38 :  38    28

  6.Chomutice                15   5  3   0    7    26 :  38    21

  7.Milíčeves                   15   4  1  2     8    26 :  34    16

  8.Libáň                         15   4  0  3     8     29 :  39    15

  9.Dětenice                    15   4  1  1     9    29 :  40    15

10.Nová Paka B             15   4  0  1   11    28 :  54    12

11.Jičíněves                   15   2  0  0   13    16 :  65     6 

OS muži : Žeretice-Češov 4:1(3:1)Pravda,Szkibik 2-Stolín,rozhodčí Styb-lík, žluté karty 3:2, 60 diváků, Sobotka B-Podhradí 10:2(4:1)Rejzek 2,Král,

Prokorát,Zahradník,Přikryl,Kunst,Kubišta,Bárta,Horčička-Ramšák,Šimá-nek, rozhodčí Vích, bez karet,50 diváků, Žlunice-Libuň 1:0(0:0)Šťovíček,

rozhodčí Vích,žluté karty 1:1,40 diváků , Kopidlno B-Nemyčeves B 5:5

(1:3)Kovář 3,Berounský,Bernard-Brett 2, P. a T.Zedkovi ,Halasz, žluté karty 2:2, 145 diváků, Miletín B-Železnice B 6:2(4:0)Vondrouš 2,Hasni, Richter,Procházka,Kučera-Malý,J.Daniš, rozhodčí Kriegler, žluté karty 3:2, 68 diváků.

  1.Žlunice                      16  13  2  1    0    83 :  11     44

  2.Miletín B                    16  13  2  0   1     83 :  27     43

  3.Železnice B               16  11  0  2    3    50 :  23     36

  4.Kopidlno B                16    8  0  1   7     67 :  49     25

  5.Sobotka B                 16    7  1  0   8     46 :  49     23

  6.Podhradí                   16    6  0  2   8     35 :  54     20

  7.Libuň                         16    4  0  2  10    25 :  47     14

  8.Češov                        16    2  3  0  11    22 :  59     12  

  9.Nemyčeves B            16    3  1  1  11    24 :  63     12

10.Žeretice                     16    4  0  0  12    29 :  82     12

Žáci 1.-8. místo : Libáň-Sobotka 6:5(3:2)Vrba 4,Kouřil,Škaloud-Elebrant,

Doležal 2,Kunst, Martinice-Nová Ves 5:4(3:2)Dal.Horáček 2, Dav.Horáček, Nechanický,Brož-Zikmund 2,Bobek 2,Fiala,Sedmihorky-Jičíněves 6:2

(5:0)Sixta,Štaruch 2,Bakeš,Fanta-Holý,vlastní, Kopidlno-Robousy 10:4

(3:3)Kosina 4,Kóre 3,Šádek,Skrbek,Vlček-V.Kazda 3,Vrabec.

1.Sedmihorky           2  2  0  0  0    18 :    7     6

2.Kopidlno                2  2  0  0  0    17 :    6     6

3.Libáň                      2  1  0  1  0      9 :    8     4

4.Robousy                2  1  0  0  1    12 :  12     3

5.Martinice                2  1  0  0  1      7 :  12     3

6.Jičíněves                2  0  1  0  1      4 :    9     2

7.Sobotka                  2  0  0  0  2      7 :  13     0

8.Nová Ves                2  0  0  0  2      4 :  17     0    

Žáci 9.-15. místo : Milíčeves-Lužany 2:4(1:2)Agh 2-Mach,Lánský,Dočkal,

Vích, Košťálov-Mírová 2:5(1:4)Jakubičko,Šalda-Havelka,Bilanyč 2,Štefan, Chomutice-Libuň 23:4(11.2)Klíma 7,Koubek 6,Kareš 4, Zahálka 2,Cálek,Myška-Kotrouš,Nešněra 2.

  9.Mírová                       2  2  0  0  0     11 :   7    6

10.Chomutice                2  1  0  0  1     28 : 10    3

11.Milíčeves                   2  1  0  0  1     11 :   7    3

12.Železnice/Valdice     1  1  0  0  0       8 :   4    3

13.Lužany                      2  1  0  0  1       8 : 10    3

14.Košťálov                   1  0  0  0  1       2 :   5    0

15.Libuň                         2  0  0  0  2       7 : 32    0

Starší přípravka : Jičíněves-Železnice 3:2(3:1)Junek,Urbaník,Veselý-Rep-ka,Červinka, Železnice-Hořice 4:3(2:1)Macák,Červinka,Khun-Ferents,Ju-riček, Jičíněves-Hořice 4:5(0:3)Vlasatý 2,Urbaník,Korejs-Ferents 3,Silov-ský,, Robousy-Lužany 3:0(1:0)Vídeň 3, Libáň-Milíčeves 4:3(2:1)Aubrecht 2,Martinec,Vaněk-Kozák, T. a D.Soukupovi, Milíčeves-Lužany 2:3(0:0)

Kykalová,Kozák-Fejfar 2,Zavadil, Robousy-Libáň 4:2(2:1)Novotný,Vídeň,

Půhoný,Pour-Martinec,Michnik,Vaněk,Lužany-Libáň 6:3(3:1)Bičiště 3,Fej-far 2,Pour -Martinec,Michni,Vaněk,Robousy-Milíčeves 6:2(3:1)Vídeň 5,Dubchenko-Kozák,Polanecký,  Miletín-Jičín A 1:11(1:6)Dobias-Tryzub-ský 5,Hanč 3,Sluka,Klíma,Zlámal, Chomutice-Jičín B 6:1(2:1)Bílek 5,Bed-nář-Česánek, Jičín B-Jičín A 1:6(0:2)Kozák-Tryzubský 3,Klíma,Zlámal,

Hanč, Miletín-Chomutice 2:8(0:4)Dobias,Novák-Bílek 6,Bednář,Šikýř, Jičín A-Chomutice 3:2(2:0)Tryzubský 3-Bednář,Šikýř, Miletín-Jičín B 5:2

(1:1)Dobias,Novák 2,Poláček-Trauh Tien,Kozák, Sobotka-L.Bělohrad B

4:3(2:0)Kubín 2,Svoboda,A.Ječný-Dlab 2,Matouš, Jičín C-L.Bělohrad A

2:4(0:3)Buňka,Maška-Kundrát 2,Poner,Praus,, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 5:1(3:0)Freiberg,Kundrát,Praus-Šmejc, Sobotka-Jičín C 11:2(3:1) J. a P.Šoutovi 4,Svoboda 2,Kubín-Kučera,Buňka, L.Bělohrad B-Jičín C 3:1

(2:1)Janák,Nezbeda,Dlab.Kučera, Sobotka-L.Bělohrad A 3:2(2:1)J.Šouta

2,Svoboda-Poner 2.

Mladší přípravka : Kopidlno-Hořice 0:7(0:4)Zvěřinová 4,Trejbal,Rejmont,

Máslo,Jičíněves-Železnice/Valdice 5:2(3:1)Urbaník,Vlasatý 2,Čáp-Malý,

Červinka, Kopidlno-Jičíněves 3:5(1:2)Kašpar,Coufal,Horna-Urbaník,Vla-satý 2,Kracík, Železnice/Valdice-Hořice 3:2(2:0)Červinka,Repka,Khun-

Procházková,Rejmont, Kopidlno-Železnice/Valdice 6:8(0:4)Horna 3,Jirák

2,Pelc-Červinka 4,Repka 2,Stříbrný,Khun,Hořice-Jičíněves 4:6(1:4)Zvě-řinová 3,Rejmont-Junek,Urbaník,Vlasatý 2, Jičín-Robousy 2:3(1:0)Kozák

2-Klimeš 2,Karban, Robousy-N/St.Paka 2:4(1:2)Klimeš 2-Patka 2,Řeháko-vá,Řehák, Jičín-N/St.Paka 4:7(1:3) Hnízdo 2,Kozák,Kořínek-Patka 2,Řehá-ková,Ticháček.

 

Příští kolo – OP muži : Libáň-N.Paka B (sobota 14.00), Milíčeves-Valdice,

Jičíněves-Lužany, Dětenice-L.Bělohrad B (vše sobota 17.00), Chomutice-

Nemyčeves A (neděle 17.00).

OS muži : Češov-Podhradí (sobota 10.30), Nemyčeves B-Žeretice (sobo-ta 14.00), Libuň-Miletín B (sobota 17.00).

OP žáci 1.-8. místo :Sedmihorky-Robousy, Nová Ves-Kopidlno, Jičíněves

-Sobotka (vše sobota 9.30), Libáň-Martinice (neděle 9.30)

OP žáci 9.-15. místo : Mírová-Libuň, Chomutice-Železnice/Valdice, Koš-ťálov-Lužany (vše sobota 9.30).

OP starší přípravky : v Lužanech (Lužany, Jičín A, Milíčeves, Jičín), v So-botce (Sobotka, Jičíněves, Libáň, Chomutice), v L.Bělohradě (L.Bělohrad

B, Hořice, L.Bělohrad A-Robousy), v Železnici (Železnice/Valdice, Jičín C, Miletín), turnaje v sobotu od 9.00

OP mladší přípravky : ve Staré Pace (Stará/Nová Paka, Jičíněves, Robou-

sy, Kopidlno), v Železnici (Železnice/Valdice, Jičín, Hořice), turnaje v ne-

děli v 9.00).

 

 

OKRESNÍ VOLEJBAL :

OP muži + mixy : Jičín Z-Dřevěnice B 1:3(24,-20,-18,-21), TJ Jičín-Radim 3:1(22,-20,17,21), Hořice B-N.Bydžov 0:3(-17,-22,-21).

1.TJ Jičín              6  6  0  0  0   18 :   4    18

2.Dřevěnice B       6  3  1  0  2   14 :   9    11

3.Jičín Z                6  3  0  1  2   13 :  10    10

4.Nový Bydžov     6  2  1  0  3   10 :  11      8

5.Radim                 6  1  1  1  3   10 :  15      6

6.Hořice B             6   0  0  1  5    2 :  18      1

OP ženy : Jičín B-L.Bělohrad 3:0(13,14,8), Jičín A-Radim A 3:0(8,16,13),

volno Radim B.

1.Jičín A               5  5  0  0  0    15 :   1     15

2.Jičín B               5  4  0  0  1    12 :   3     12

3.Radim A            5  2  0  0  3      7 :   8       6

4.L.Bělohrad        5  1  0  0  4      3 : 13       3

5.Radim B            4  0  0  0  4      1 : 12       0

Příští kolo – muži + mixy :

ženy :

 

                                                                                                        - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu