Okresní fotbal a volejbal - výsledky 11.-12. 6. 2022

Okresní přebor muži : Dětenice-Jičíněves 5:3(2:1)Novotný 2,Třmínek,

Huziuk,Hrynyshyn,rozhodčí Plíšek,žluté karty 1:2,70 diváků, Nemyčeves A-Robousy 1:2(1:0)Marek-Vích,Hanuš,rozhodčí Styblík,žluté karty 3:2,

60 diváků, N.Paka B-Chomutice 3:1(2:0)Wolf 2,Ulrich-Zummer, rozhodčí

Plíšek, bez karet, 55 diváků, Valdice-Lužany 2:1(0:1)Roudný,Kubíček-

Pozler, rozhočí Šolc, bez karet, 60 diváků, Libáň-Milíčeves 2:1(1:1)Čáp,

Stojka-Rajniš, rozhodčí Vích, žluté karty 1:2, vyloučen hostující Hyršál,

80 diváků

  1.Nemyčeves A         19  14  2  1     2    71 :  28    47

  2.Lužany                    20  13  1  1     5    68 :  34    42

  3.Robousy                 19  11  3  0     5    71 :  37    39

  4.Valdice                    19  12  0  1     6    49 :  40    37

  5.L.Bělohrad B          20  11  0  2     7    59 :  45    35

  6.Libáň                       18    8  0  3     8   45 :  46    27

  7.Chomutice              19    7  3  0     9   31 :  48    27

  8.Dětenice                  19   7  1  3      8   41 :  50    24

  9.Milíčeves                 19   5  1  2    11   35 :  45    19

10.N.Paka B                 20   5  0  0    15   39 :  72    15

11.Jičíněves                 19   2  0  0    17   23 :  85      6  

Okresní soutěž muži – 1.-4.místo : Železnice B-Kopidlno B nehráno, Miletín B-Žlunice 3:2(0:0) Bartoníček 2,Richter-Pižl,Bureš,rozhodčí Šamko, žluté karty 2:5, vyloučen hostující Vydra, 50 diváků.

1.Miletín B                  20  16  2  0   2    94 :   35     52

2.Žlunice                    20  15  2  1   2    92 :   20     50

3.Železnice B             19  13  0  2   3    66 :   30     41

4.Kopidlno B              19  10  0  1   8   78 :    61     31

Okresní soutěž muži – 5.-10.místo : Češov-Sobotka B 2:0(1:0)Pikeš,

Strnad, rozhodčí Špáta, žluté karty 1:1, 45 diváků, Libuň-Nemyčeves B

2:2(1:0) penalty 2:3,rozhodčí Vitvar,žluté karty 1:1,60 diváků, Žeretice-Podhradí 3:8(1:3)Honzák,Szkibik,Ziegelheim-Kašík 4,Šábrt 2,Zelinger,

Matouš, rozhodčí Styblík, bez karet, 30 diváků

  5.Podhradí         20   9  0  3    8    52 :  60     30

  6.Sobotka B       20   9  1  0    9    57 :  58     29

  7.Nemyčeves B 20   5  3  1   11   39 :  69     22

  8.Češov              20   3  3  0   14   27 :  70     15

  9.Libuň               20   4  0  3   13   31 :  59     15

10.Žeretice           20   4  0  0   16   38 : 110    12

Okresní přebor žáci– 1.-8. místo: Robousy-Libáň 2:8(1:5)V.Kazda,Vrabec-

Vrba 3,Smetana 2,Pokorný,Horák,Urban, Kopidlno-Martinice 6:1(2:0)Kóre

3,Kosina,Sdláček,Hink-Nechanický, Jičíněves-Nová Ves 6:0(2:0)Chalupa

3,Horáth 2,Hudec, Sobotka-Sedmihorky 12:9(4:7)Kunst 6,Doležal 3,Pav-líček 2,Elebrant-Poslušný 5,Fanta 2,Vilímek,Štrauch.

  1.Kopidlno               6  5  1  0  0    40 :  15     17

  2.Libáň                     6  4  0  1  1    39 :  20     13

  3.Sedmihorky          6  3  1  1  1    39 :  20     12

  4.Jičíněves              6  3  1  0  2    26 :  23     11

  5.Sobotka                6  3  0  0  3    46 :  39       9

  6.Robousy               6  2  0  1  3    31 :  38       7

  7.Martinice              6  1  0  0  5    18 :  35       3

  8.Nová Ves              6  0  0  0  6    14 :  52       0

Okresní přebor žáci – 9.-15. místo : Libuň-Košťálov 4:20(2:11)Nešněra 2,

Kotrouš,Zrnéčko-Jakubičko 8,Šalda 6,Buček,Ježek 2,Janata,Vojtíšek Lužany-Chomutice 3:6(2:3)Mach,Pour,Lánský-Klíma 3.Kareš 2,Koubek, Milíčeves-Železnice/Valdice 4:11(0:8)Brodský 2,Cína,Ivanov-Brožíček,

Vlach 3,Jerie,Rojík 2,Chrtek

  9.Mírová                    5  5  0  0  0   29 :  11     15

10.Chomutice             5  4  0  0  1   49 :  20     12

11.Železnice/Valdice  5  3  0  0  2   32 :  21       9

12.Lužany                   6  2  1  0  3   38 :  24       8

13.Milíčeves               5  2  0  0  3   23 :  29       6

14.Košťálov               5  1  0  1  3   29 :  22       4

15.Libáň                     5  0  0  0  5   11 :  84       0

 

VOLEJBAL

Okresní přebor muži + mixy : Dřevěnice B-TJ Jičín (v úterý), N.Bydžov-Radim 0:3(-14,-7,-10), Jičín Z-Hořice B 3:0(20,16,22), dohrávky N.Bydžov-Dřevěnice B (ve středu), Jičín Z-TJ Jičín 1:3(-22,23,-13,-16).

1.TJ Jičn                     9  9  0  0  0    27 :    5     27

2.Jičín Z                    10  6  0  1  3    23 :  15     19

3.Dřevěnice B            8  3  2  2  1    20 :   11     16

4.Radim                    10  3  1  2  4    19 :   21     13

5.Nový Bydžov          9  2  1  0  6     11 :  20       8

6.Hořice B                10  0  0  1  9      2 :   30       1

OP ženy : L.Bělohrad-Jičín A 0:3(-24,-15,-15), Radim B-Radim A 1:3(-18,

-15,13,-20) a dohrávka Jičín B-Radim A 3:0(19,21,22).

1.Jičín B                     8  7  0  0  1    21 :    3     21

2.Jičín A                     8  7  0  0  1    21 :    4     21

3.Radim A                  8  4  0  0  4    13 :  13     12

4.L.Bělohrad              8  2  0  0  6     6 :   20       6

5.Radim B                  8  0  0  0  8     3 :   24       0

                                                                                                        - nidrle

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu