FOTBAL
okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1,
Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek,Špicar,Janeka-Novotný 2,Řehák,Hrynyshyn, roz-hodčí Šolc, žluté karty 2:2, 80 diváků, Milíčeves-Lužany 2:2(0:1)penalty
4:5, Novotný,Chramovský-Berger,P.Topič, rozhodčí Hron, žluté karty 1:1,
30 diváků, L.Bělohrad B-Miletín B 3:1(1:0)Balcar,Pour,Rychecký-Hátle,
rozhodčí Šolc, žluté karty 2:3, 120 diváků.
Přebor muži dohrávka Valdice-Miletín B 0:4(0:3)Dubec 2,Bartoníček,
Kulhánek, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 40 diváků
1.Robousy 11 9 0 1 1 43 : 15 28
2.L.Bělohrad B 11 8 0 0 3 45 : 23 24
3.Milíčeves 11 6 3 0 2 27 : 13 24
4.Žlunice 11 7 0 2 2 22 : 13 23
5.Lužany 11 5 2 0 4 26 : 29 19
6.Libáň 11 4 2 1 4 24 : 24 17
7.Nemyčeves 11 4 1 1 5 25 : 26 15
8.Železnice B 11 3 1 1 6 24 : 30 15
9.Dětenice 11 3 0 1 7 24 : 33 10
10.Valdice 11 3 0 1 7 15 : 28 10
11.Miletín B 11 2 1 0 8 21 : 37 8
12.Chomutice 11 1 1 0 9 14 : 39 5
Soutěž muži dohrávka Češov-Žeretice 3:1(2:0) Pikeš,Ouhrabka,Bajza,
rozhodčí Vích, žluté karty 3:1, 50 diváků.
1.Jičíněves 11 10 0 1 0 42 : 6 31
2.Sobotka B 11 8 0 1 2 46 : 30 25
3.Kopidlno B 11 8 0 0 3 39 : 30 24
4.Hořice B 11 5 0 1 5 48 : 20 16
5.Češov 11 4 2 0 5 18 : 23 16
6.Libuň 11 3 0 0 8 20 : 34 9
7. Žeretice 11 2 1 0 8 25 : 60 8
8.Podhradí 11 1 0 0 10 14 : 49 3
Mladší dorost : Jičíněves-Libáň/Kopidlno 0:9(0:6)Bernard 6,Kejzral,
Kóre,Krejčík, Mírová-Studenec 2:4(1:1)Bartoš,T.Kůtek-Sladovník 2,
Hauser,Hubálovský.
1.Železnice/Robousy 7 6 1 0 0 38 : 5 20
2.Studenec 8 6 0 1 1 46 : 15 19
3.Libáň/Kopidlno 8 4 0 0 4 33 : 28 12
4.Mírová 7 1 0 0 6 16 : 42 3
5.Jičíněves 8 1 0 0 7 7 : 50 3
St.žáci - dohrávky Přepeře-Nová Ves 4:0(1:0)Kochman 4 a 3:0(1:0)
Kotrba,Kochman,Hádek, Chomutice-Vysoké 9:0(4:0)Myška 2,Bílek,
Cálek,Petr,Suchý, Lepšík,Kareš,Koubek a 10:1(3:1) Haman 3,Kareš,
Rejtnárek 2,Cálek,Myška,Zahálka-Hraboň a řádné kolo Košťálov-Kopidlno/Libáň 0:4(0:2)Kouřil 3,Horák a 0:4(0:2)J. A D.Krejčíkovi,
Horák,Kejzral, Přepeře-Hořice 2:0(1:0)Hádek,Hlava a 5:0(0:0)Kubata,
Kochman 2, Vysoké-Železnice/Valdice 0:6(0:4)Jerie 4,Daniš 2 a 0:10
(0:6)Jerie 5,Brožíček 3,Jančar,Rojík, Nová Ves-Sobotka, dohrávka 3.11. Chomutice-L.Bělohrad/Miletín 6:3(2:0)Myška 2,Bílek,Cálek,Haman,Kareš
a 3:1(0:0)Kareš 3-Kotrouš
1.Robousy 24 22 2 1 1 116 : 35 65
2.Železnice/Valdice 24 14 1 2 7 77 : 38 46
3.Kopidlno/Libáň 24 12 3 3 6 60 : 36 45
4.Sobotka 20 14 1 0 5 67 : 25 44
5.Přepeře 24 13 1 0 10 65 : 38 41
6.Lužany 24 9 5 3 7 49 : 34 40
7.Martinice 22 11 1 2 8 79 : 50 37
8.Chomutice 24 10 2 3 9 70 : 62 37
9.Hořice 24 11 1 0 11 38 : 54 37
10.Nová Ves 22 7 0 3 12 42 : 49 24
11.L.Bělohrad/Miletín 24 7 1 0 16 53 : 77 23
12.Košťálov 24 5 0 2 17 40 : 86 17
13.Vysoké 24 0 0 0 24 5 : 176 0
Ml. žáci : Milíčeves-Nová Ves 2:7(1:4)Berný,Menda-Svoboda 2,Zajíčková,
Hlava,Diviš,Šalda,Lukavec, Železnice/Valdice-Přepeře 3:5(2:3)Babák 2,
Pešek-Vaněk 3,Kubata,Pažout, Martinice-Sobotka 2:4(1:3)Richtr,Fejkl-
Hampl 2,Svoboda,Ječný, Sedmihorky-Robousy 3:4(1:2)Rengl 2,Antoň-
Višňar 2,Vachek,Burján
Dohrávky 5.11. – mladší dorost : Mírová-Železnice/Robousy
St. žáci : Martinice-Sobotka, Nová Ves-Sobotka
Ml. žáci : Studenec-Milíčeves
STOLNÍ TENIS :
Přebor muži – 1.třída : N.Paka C-Chomutice A 13:5(Virag 4,5-P.Průša, Kučera 2), Jičín B-L.Bělohrad B, 9:9(Pavel Harcuba 4-Jan a Milan Šulcovi
3,5), Libáň A-Jičín C 8:10(Vaníček 4-Kohut 3,5), Butoves A-Rovensko A 9:9(Hlawatschke ml. 4-Vágenknecht 3,5), Hořice B-Miletín A 7:11(J.Zelený
3,5-Hladký,Rychtera 3,5).
1.Jičín B 5 4 1 0 52 : 38 14
2.Nová Paka C 4 3 1 0 52 : 20 11
3.L.Bělohrad B 4 2 2 0 47 : 25 10
4.Hořice B 5 2 1 2 47 : 43 10
5.Radim B 4 2 1 1 41 : 31 9
6.Butoves A 5 1 2 2 48 : 42 9
7.Miletín A 5 2 0 3 44 : 46 9
8.Rovensko A 5 1 2 2 39 : 59 9
9.Chomutice A 4 1 1 2 28 : 44 7
10.Libáň A 5 0 1 4 32 : 58 6
11.Jičín C 4 1 0 3 22 : 50 6
2. třída muži : N.Paka D-Libáň B 8:10(Stuchlík,Morávek 3-Jakoubek,Val-noha 3,5), Železnice A-Chlumec C 7:11(F.Kabela 3-P.Kycelt 4,5), Chomutice B-Žlunice A 10:8(Tonarová,Petráček 3,5-Haken 3), L.Bělohrad C-Nemyčeves A 9:9(Ordáň 4,5-T.Trč,Stránský 3,5), Kopidlno A-Lány A 12:6(Pekárek 4,5-Čeřovský 2),
1.Kopidlno A 5 4 0 1 54 : 36 13
2.Chlumec C 4 4 0 0 54 : 18 12
3.Železnice A 5 2 2 1 53 : 37 11
4.Libáň B 5 3 0 2 36 : 54 11
5.Nemyčeves A 4 2 2 0 39 : 33 10
6.L.Bělohrad C 5 1 2 2 45 : 45 9
7.N.Paka D 5 2 0 3 43 : 47 9
8.Lány A 4 1 2 1 34 : 38 8
9.Chomutice B 5 1 0 4 35 : 55 7
10.Žlunice A 4 0 1 3 31 : 41 5
11.Chyjice A 4 0 1 3 26 : 46 5
3. třída muži : Miletín C-Popovice A 5:13(Rais 2-Voldán,P.Kazda 4,5), Rovensko B-Hořice C 7:11(Stantejský 3-Vyskočil 4,5), Jičín D-Butoves B
4:14(Karták,Zikmund 1,5-Jón,Hlawatschke st,.Konůpek 4), L.Bělohrad D-St.Paka C 9:9(Jína 3,5-Hruška,Vávra 3,5), Roškopov A-Miletín B 5:13(P.
Krejčí ml. 3,5-Petr 4,5),
1.Hořice C 5 5 0 0 57 : 53 15
2.Butoves B 5 4 0 1 60 : 30 13
3.Miletín B 4 4 0 0 56 : 16 12
4.Popovice A 5 3 0 2 50 : 40 11
5.Jičín D 5 3 0 2 38 : 52 11
6.Stará Paka C 4 2 1 1 37 : 35 9
7.Rovensko B 5 1 0 4 40 : 50 7
8.Roškopov A 4 1 0 3 33 : 39 6
9.Železnice B 4 1 0 3 28 : 44 6
10.L.Bělohrad D 4 0 1 3 23 : 49 5
11.Miletín C 5 0 0 5 28 : 62 5
4. třída : Nemyčeves B-N.Bydžov C 13:5(R.Trč 3,5,Hendrych,Bareš 3,5-
Hrubý 3), Úbislavice A-L.Bělohrad E 12:6(J.Brendl 4-Václavík 2,5), Popo-vice B-Železnice C 14:4(Novotný,Farkaš 4,5-Hrabala 2), Chlumec D-Rovensko C 11:7(Koníček 4,5-Brožek 3), Chyjice B-N.Paka E 5:13(T.Dou-ša 4-Erlebach,Nožička,Albrecht 3,5).
1.Nemyčeves B 5 5 0 0 73 : 17 15
2.Úbislavice A 5 5 0 0 62 : 27 15
3.Popovice B 5 3 1 1 53 : 37 12
4.Chlumec D 3 3 0 0 31 : 23 9
5.Nový Bydžov C 4 2 0 2 39 : 33 8
6.L.Bělohrad E 4 2 0 2 35 : 37 8
7.Nová Paka C 5 1 0 4 37 : 53 7
8.Rovensko C 5 1 0 4 31 : 58 7
9.Železnice C 5 0 1 4 22 : 68 7
10.Valdice B 4 0 1 3 29 : 43 5
11.Chyjice B 3 0 1 2 18 : 36 4
5. třída : Roškopov B-Chomutice C 14:4(Rajm,Sochor,Zuzánek,Roman 3,5-Bílek,Veselý 2), Slatiny A-Kopidlno B 4:14(Svobodová 2-Masák 4,5), Žlunice B-L.Bělohrad F 12:6(Karpaš,Nechanický 3,5-Brykner 3), Popovice C-Sobotka A, L.Bělohrad G-Nemyčeves C 4:14(Jakub Šulc 2-Blažek 4), Chyjice C-Miletín D 1:17(Zelinger 1-Portík,Kněžourek,Šotola 4,5).
1.Nemyčeves C 5 5 0 0 68 : 22 15
2.Miletín D 5 3 1 1 59 : 31 12
3.Kopidlno B 5 3 1 1 53 : 37 12
Sobotka A 5 3 1 1 53 : 37 12
5.Roškopov B 5 3 1 1 52 : 40 12
6.Popovice C 5 3 0 2 47 : 43 11
7.L.Bělohrad F 5 2 1 2 43 : 47 10
8.L.Bělohrad G 5 2 0 3 47 : 43 9
9.Žlunice B 5 2 0 3 35 : 55 9
10.Chyjice C 5 1 0 4 20 : 70 7
11.Slatiny A 5 0 1 4 32 : 58 6
12.Chomutice C 5 0 0 5 33 : 57 5
Žáci U15 : N. Bydžov-Chlumec 4:3(Průša 2,Pavelka,Jelínek 1,Farský 0-Kycelt 2,5,Skřivan O,5,Borovská 0), Chlumec-Libáň 5:2(Kycelt,Skřivan 2,5,Borovská 0-Klár,Kouřil 1,Horák 0), N. Bydžov-Libáň 4:3(Průša 2,Pa-velka,Farský 1,Jelínek 0-Klár 2,5,Kouřil 0,5,Horák 0), L.Bělohrad-Miletín
7:0(V.Kosina 2,5,David 2,Kožíšek 1,5,O.Kosina 1-Nováková,Novák,Fof 0), St.Paka-Roškopov 0:7(Sláma,Machek,Herber 0-V.Krejčí,Beránek 2,5,P.
Krejčí 2), L.Bělohrad-Roškopov 5:2(O.Kosina,Kožíšek 2,5,David,V.Kosina
0-V. A P.Krejčí 1,Beránek 0), Miletín-St.Paka 1:6(Novák 1,Nováková,Fof 0-
Sláma 2,5,Machek 2,Herber 1,5),Miletín-Roškopov 0:7(Nováková,Novák,
Fof 0-V. A P.Krejčí 2,5,Beránek 2), L.Bělohrad-St.Paka 6:1(Kožíšek 2,O. A
V.Kosinovi 1,5,David 1-Sláma 1,Machek,Herber 0), Butoves-Kopidlno 6:1
(Havelka 2,5,Hlawatschke 1,5,Rejman,Frýba 1-Kraj,Korejs 1,Adamec, Rozsypal 0),Kopidlno-Hořice Korejs 1,Kraj,Adamec,Rozsypal-Orct,Pa-louš 2,5,Sedláčková, Butoves-Hořice 5:2(Frýba 2,Hlawatschke,Havelka 1,5,Rejman 0-Sedláčková,Orct 1,Palouš 0).
1.L.Bělohrad A 3 3 0 0 18 : 3 9
2.Roškopov A 3 2 0 1 16 : 5 7
3.Butoves A 2 2 0 0 11 : 3 6
4.N.Bydžov A 2 2 0 0 8 : 6 6
5.Stará Paka A 3 1 0 2 7 : 14 5
6.Chlumec A 2 1 0 1 8 : 6 4
7.Hořice A 2 1 0 1 8 : 6 4
8.Miletín A 3 0 0 3 1 : 20 3
9.Libáň A 2 0 0 2 5 : 9 2
10.Kopidlno A 2 0 0 2 2 : 12 2
Příští kolo :
Muži – 1. třída : Chomutice A-Miletín A, Rovensko A-Hořice B, Jičín C-
Butoves A, L.Bělohrad B-Libáň A, N.Paka C-Radim B
2. třída : Libáň B-Lány A, Nemyčeves A-Kopidlno A, Žlunice-L.Bělohrad
C, Chlumec C-Chomutice B, Chyjice A-Železnice A
3. třída : Popovice A-Miletín B, St.Paka C-Roškopov B, Železnice B-L.
Bělohrad B-L.Bělohrad D, Hořice C-Jičín D, Miletín C-Rovensko C
4. třída : Rovensko C-Chyjice B, Železnice C-Chlumec D, L.Bělohrad E-
Popovice B, N.Bydžov C-Úbislavice A, Valdice B-Nemyčeves B
5. třída : Chomutice C-Miletín D, Nemyčeves C-Chyjice C, Sobotka A-L.
Bělohrad G, L.Bělohrad F-Popovice C, Kopidlno B-Žlunice B, Roškopov
B-Slatiny A.
Dorost U19, skupina A : V Butovsi (Butoves A, Butoves B, Popovice), v Novém Bydžově (N.Bydžov, Chyjice, Libáň), ve Žlunicích (Žlunice,
Nemyčeves, Chomutice), skupina B : V Roškopově (Roškopov A, Roš-kopov B, Roškopov C), v Lánech (Lány, L.Bělohrad, Nová Paka), ve Val-dicích (Valdice, Jičín, Železnice).
– Nidrle -
22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…
více »21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…
více »20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…
více »19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…
více »18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…
více »17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…
více »22. kolo - 1.třída muži:
TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5
Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5
SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10
Rychtera Daniel 3,5 - Breuer Jan 3,5
TJ Jičín C - TJ SOKOL Stará Paka B 4:14
Doule Petr 1,5 - Pánek Tomáš 4,5
TJ Butoves A - TJ Sokol Chomutice A 13:5
Grym Petr, Hlawatschke Aleš 4,5 - Dürschmied Jan st., Průša Pavel 2
TJ Sokol Železnice A-TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6
Rohlíček Jan 4,5 - Černý Vít 3
TJ Jiskra Hořice A-TJ Jiskra Hořice B 16:2
Vzorek Rudolf, Polák Roman 4,5 - Vyskočil Petr 2
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Nová Paka C 6:12
Masák Radek 3,5 - Morávek Jiří ml. 3,5
TJ TK Žlunice A-TJ Lázně Bělohrad C 9:9
Šmidrkal Dobroslav 4 - Petřivý, Matouš, Jína po 2,5
TJ Sokol Chomutice B - PINGO Chyjice A 3:15
Průša Jiří 2,5 - Douša Luboš a Douša Jiří 4,5
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ Jičín D 11:7
Trč Tomáš 4,5 - Novotný Zdeněk, Harcuba Petr 3
TJ Jiskra Hořice C-TJ Sokol Libáň A 4:14
Vyskočil Petr 2 - Vaníček Jiří 4,5
3.třída muži:
TJ Sokol Libáň B - SPIN Popovice A 7:11
Jakoubek Václav 2 - Kazda Petr 4,5
TJ So Rovensko B-TJ Sokol Roškopov A 15:3
Ježek Josef 4,5 - Krejčí Jan 3
TJ Lázně Bělohrad D-TJ Sokol Železnice B 10:8
Vít, Knězáček, Matouš, Šulc po 2,5 - Krétová, Ježková, Jindra, Kudrnáč po 2
TJ Ji N.Bydžov C - TJ Butoves B 5:13
Hrubý Michal 1,5 - Konůpek Ladislav st. a Havelka Adam 4,5
4.třída muži:
TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Kopidlno B 9:9
Bukartyk Jiří, Imlauf Martin 2,5 - Masák Radek, Novák Lukáš 3
TJ Sokol Železnice C - TJ Lázně Bělohrad E 9:9
Jindra Zbyněk 3,5 - Šulc Jakub 4,5
TJ So Chlumec n.C. D-TJ So Rovensko p.T. C 10:8
Leden Michal 4,5 - Soukup David 3
SK Miletín C-TJ Sokol Nemyčeves B 10:8
Balihar Jan 4,5 - Hendrych Lukáš 3
SPIN Popovice B-TJ Sokol Lány A 18:0
Novotný, Valeš, Procházka, Farkaš Jiří po 4,5
PINGO Chyjice B-TJ Nová Paka D 4:14
Olejarčík Stanislav 3 - Stuchlik Jiří 4,5
5.třída muži:
TJ Sokol Roškopov B - TJ TK Žlunice B 10:8
Kočandrle Ondřej 4 - Macura Tomáš 3,5
TJ Sokol Nemyčeves C - SK Miletín D 11:7
Homola Ondřej 4,5 - Schauer Pavel 3,5
TJ Sokol Rovensko p.T. D-TJ Lázně Bělohrad F 1:17
Blažek Vratislav 1 - Filjač, Klejch, Pour po 4,5
TJ Butoves C-TTC Slatiny A 10:8
Havelka Adam, Hlawatschke Alfred ml. 4,5 - Martínek Jiří, Debnár Josef 2,5
TJ Sokol Chomutice C-PINGO Chyjice C 8:10
Bílek Martin 3,5 - Zelinger David 4
SPIN Popovice C-Stolní tenis Sobotka A 7:11
Kazda Vojtěch 3,5 - Najman Tomáš 4,5
Aktuální tabulka ZDE
Regionální přebor starší žactvo U15 - konečné pořadí 2023/2024
1. TJ Lázně Bělohrad
2. TJ Sokol Libáň
3. TJ Jiskra Nový Bydžov
4. TJ Sokol Roškopov
5. TJ Jiskra Hořice
6. TJ SOKOL Stará Paka
7. TJ Butoves A
8. TJ Sokol Kopidlno
9. SK Miletín
10. TJ Butoves B
11. TJ SOKOL St. Paka B
12. TJ Rovensko p.Troskami A
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
Skupina o 1. – 4. místo:
TJ Lázně Bělohrad -TJ Sokol Roškopov 5:2
TJ Jiskra Nový Bydžov -TJ Sokol Libáň 2:5
TJ Lázně Bělohrad -TJ Sokol Libáň 5:2
TJ Jiskra Nový Bydžov -TJ Sokol Roškopov 4:3
TJ Sokol Libáň -TJ Sokol Roškopov 6:1
TJ Lázně Bělohrad -TJ Jiskra Nový Bydžov 4:3
Konečná tabulka skupiny o 1.- 4. místo
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jiskra Hořice A-TJ Sokol Kopidlno A 5:2
TJ SOKOL Stará Paka A-TJ Butoves A 5:2
TJ Jiskra Hořice A-TJ Butoves A 7:0
TJ SOKOL Stará Paka A-TJ Sokol Kopidlno A 5:2
TJ Butoves A-TJ Sokol Kopidlno A 5:2
TJ Jiskra Hořice A-TJ SOKOL Stará Paka A 6:1
Konečná tabulka skupiny o 5.- 8. místo
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Butoves B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 7:0
SK Miletín A-TJ SOKOL Stará Paka B 7:0
TJ Butoves B-TJ SOKOL Stará Paka B 5:2
SK Miletín A-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 7:0
TJ SOKOL St. Paka B-TJ Rovensko p.Tr. A 6:1
TJ Butoves B-SK Miletín A 2:5
Konečná tabulka skupiny o 9.- 12. místo
Regionální přebor dorost U19 - konečné pořadí 2023/2024
1. SPIN Popovice
2. TJ Jiskra Nový Bydžov
3. TJ Sokol Chomutice
4. TJ Jiskra Hořice
5. TJ Jičín
6. TJ SOKOL Libáň
7. TJ Sokol Roškopov
8. TJ Butoves
9. TJ Sokol Chlumec n. C
10. TJ Sokol Kopidlno
11. TJ Sokol Nemyčeves
12. TJ TK Žlunice
13. TJ Nová Paka
14. TJ Sokol Železnice
15. PINGO Chyjice
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
Regionální přebor U19 nadstavba o konečné umístění
Skupina o 1. – 4. místo:
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Hořice A 4:1
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:3
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 5:0
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
TJ Jiskra Nový Bydžov A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
SPIN Popovice A-TJ Sokol Chomutice A 4:1
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jičín A-TJ Butoves A 4:1
TJ Sokol Libáň A-TJ Sokol Roškopov A 4:1
TJ Jičín A-TJ Sokol Roškopov A 5:0
TJ Sokol Libáň A-TJ Butoves A 5:0
TJ Jičín A-TJ Sokol Libáň A 3:2
TJ Sokol Roškopov A-TJ Butoves A 3:2
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Chlumec n.C. A 0:5
Skupina o 13. – 15. místo:
TJ Nová Paka A-TJ Sokol Železnice A 5:0
PINGO Chyjice A-TJ Sokol Železnice A 0:5
TJ Nová Paka A-PINGO Chyjice A 5:0
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
více »
21. kolo - 1.třída muži:
TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7
Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5
TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol Železnice A 13:5
Pánek Tomáš a Herber Jan 4,5 - Švanda Ondřej a Kudrnáč Miloslav 1,5
TJ Sokol Radim B - TJ Lázně Bělohrad B 9:9
Myšík Tomáš, Stříbrný Karel 3,5 - Ordáň Martin, Petřivý Milan 2,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Jiskra Hořice A 4:14
Tonarová Tereza 1,5 - Polák Roman a Vzorek Rudolf 4,5
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Butoves A 18:0
Varečka, Kozák, Stuchlík, Vágenknecht Tomáš po 4,5
TJ Jičín C-TJ Jiskra Hořice B 7:11
Rejha Josef 3 - Zelený Martin 4,5
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Nová Paka C - TJ Jiskra Hořice C 17:1
Stoklas, Virag, Oravec po 4,5 - Vyskočil Petr 1
PINGO Chyjice A - TJ TK Žlunice A 14:4
Šolc Jiří 4,5 - Haken Jiří 3
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Chomutice B 13:5
Verner Pavel, Valnoha Milan, Jakoubek Václav 3,5 - Průša Jiří 2
TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Nemyčeves A 6:12
Petřivý Milan a Jína Vojtěch 2,5 - Trč Tomáš 4,5
3.třída muži:
SK Miletín B - TJ Lázně Bělohrad D 5:13
Petr Miloš 4 - Vít Jiří a Matouš Nick 2,5
TJ Butoves B - TJ So Rovensko B 8:10
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Stantejský Jaroslav 3,5
TJ Sokol Železnice B-TJ SOKOL Stará Paka C 12:6
Vraštil Jiří 4,5 - Vávra Pavel 3,5
SPIN Popovice A-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
Kazda Petr 4 - Haltuf David 3,5
4.třída muži:
TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Valdice A 8:10
Stuchlík Petr a Čeřovský Jiří 3,5 - Jirásek Milan 4,5
TJ So Rovensko p.T. C-PINGO Chyjice B 12:6
Borovička, Brožek, Drahoňovský po 4
Stránský, Zelinger, Hoch, Veselý po 1,5
TJ Lázně Bělohrad E-SK Miletín C 10:8
Šulc Jakub 4,5 - Balihar Jan 3,5
TJ Nová Paka D-SPIN Popovice B 12:6
Stuchlik Jiří 4,5 - Valeš, Novotný, Tomi po 2
TJ Sokol Nemyčeves B-TJ So Chlumec n.C. D 14:4
Trč Roman st. 4,5 - Jeřábek Jan 3
TJ Sokol Kopidlno B-TJ Sokol Železnice C 13:5
Masák Radek a Novák Lukáš 4,5 -Machula Jiří a Jindra Zbyněk 1,5
5.třída muži:
SK Miletín D - TJ Sokol Roškopov B 10:8
Schauer Pavel 3,5 - Brendl Jiří st. 3
Stolní tenis Sobotka A - TJ Sokol Chomutice C 16:2
Najman Tomáš a Fejfar Milan 4,5 - Veselý Radek 2
TJ Lázně Bělohrad F-TJ Sokol Nemyčeves C 8:10
Klejch Karel 2,5 - Rejman Bohumil 3
TTC Slatiny A-SPIN Popovice C 7:11
Debnár Josef 4,5 - Šamko Vladislav a Farkaš Jiří 3,5
TJ TK Žlunice B - TJ Butoves C 8:10
Nechanický Pavel 4,5 - Frýba Josef, Ondráček Jonáš 3,5
PINGO Chyjice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 11:7
Hoch Ladislav a Šolc Dominik 3,5 - Petrásek Václav 4
Aktuální tabulka ZDE
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
Regionální přebor U19 nadstavba o konečné umístění
Skupina o 1. – 4. místo:
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Hořice A 4:1
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:3
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 5:0
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
TJ Jiskra Nový Bydžov A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
SPIN Popovice A-TJ Sokol Chomutice A 4:1
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jičín A-TJ Butoves A 4:1
TJ Sokol Libáň A-TJ Sokol Roškopov A 4:1
TJ Jičín A-TJ Sokol Roškopov A 5:0
TJ Sokol Libáň A-TJ Butoves A 5:0
TJ Jičín A-TJ Sokol Libáň A 3:2
TJ Sokol Roškopov A-TJ Butoves A 3:2
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Chlumec n.C. A 0:5
Skupina o 13. – 15. místo:
TJ Nová Paka A-TJ Sokol Železnice A 5:0
PINGO Chyjice A-TJ Sokol Železnice A 0:5
TJ Nová Paka A-PINGO Chyjice A 5:0
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
více »
20. kolo - 1.třída muži:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6
Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5
TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11
Grym Petr a Hlawatschke Aleš 3 - Stříbrný Karel a Breuer Jan 3,5
TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Chlumec n.C. C 16:2
Fejfar Zdeněk 4,5 - Černý Vít 1,5
SK Miletín A - TJ SOKOL Stará Paka B 7:11
Hladký Karel a Rychtera Daniel 2,5 - Herber Jan 4,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 6:12
Kučera Ondřej 3,5 - Vágenknecht Tomáš 4,5
TJ Sokol Železnice A-TJ Jiskra Hořice B 5:13
Rohlíček Jan 4 – Vyskočil, Zelený a Kvapil po 3,5
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Libáň A 6:12
Šmidrkal Dobroslav 3,5 - Šmidrkal Dobroslav 3
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Jičín D 13:5
Masák Radek 4,5 - Novotný Zdeněk 2,5
TJ Jiskra Hořice C-TJ Sokol Chomutice B 11:7
Krejčí Vojtěch 4,5 - Průša Jiří 3
TJ Sokol Nemyčeves A-PINGO Chyjice A 15:3
Trč Tomáš 4a Stránský Michal 4,5
3.třída muži:
TJ Sokol Libáň B-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
Valnoha a Jakoubek Václav 3,5 - Haltuf David 4,5
TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín B 8:10
Handschug Jan 3,5 - Petr Miloš 4,5
TJ So Rovensko B-SPIN Popovice A 13:5
Ježek Josef 4,5 - Kazda Václav ml. 2
TJ Lázně Bělohrad D-TJ Sokol Roškopov A 11:7
Šulc Jakub 3,5 - Krejčí Petr ml. 4
4.třída muži:
TJ Nová Paka D-TJ So Rovensko p.T. C 14:4
Stuchlik Jiří 4,5 - Drahoňovský Zdeněk 2
TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Lány A 0:18
Stuchlík Petr, Vokrouhlecčtí Jiří, David a Zdeněk po 4,5
TJ So Chlumec n.C. D-TJ Lázně Bělohrad E 10:8
Volejník Tomáš 4 - Stehlík Emil 3,5
SK Miletín C-TJ Sokol Kopidlno B 11:7
Rais Roman a Hátle Jan 3,5 - Novák Lukáš 4
PINGO Chyjice B-TJ Sokol Nemyčeves B 4:14
Olejarčík Stanislav 3,5 - Trč Roman st. 4,5
SPIN Popovice B-TJ Sokol Valdice A 8:10
Valeš Daniel 3 - Imlauf Martin 3,5
5.třída muži:
TJ Butoves C-SK Miletín D 4:14
Havelka Adam 3 - Kněžourek, Šotola, Řehák, Portík 3,5
TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad F 13:5
Brendl Jiří st. 4,5 - Kout Filip a Filjač Jiří 2
TTC Slatiny A - TJ TK Žlunice B 11:7
Svobodová Šárka 4 - Smutný Jakub 3,5
TJ Sokol Rovensko p.T. D-Stolní tenis Sobotka A 2:16
Bém Vladimír 2 - Fejfar Milan a Kozák Vratislav 4,5
TJ Sokol Nemyčeves C - PINGO Chyjice C 15:3
Hrdý Bohuslav a Homola Ondřej 4,5 - Šolc Dominik 2
SPIN Popovice C-TJ Sokol Chomutice C 16:2
Valeš Václav a Kazda Vojtěch 4,5 - Sedláček a Průša 1
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části