Naděje královéhradeckého sportu 2015

Slavnostní večer udílení titulů "Naděje královéhradeckého sportu 2015"za mimořádné sportovní výsledky dětí a mládeže do  osmnácti let se uskutečnil 10. 2. 2016 od 18 hodin v sále Filharmonie Hradec Králové.
Po úvodním slovu MUDr. Zdeňka Finka, primátora města Hradec Králové byli představeni: Milan Jaroš, náměstek primátora, Ladislav Škorpil, předseda Sportovní komise Rady města Hradec Králové a patroni 11.ročníku ankety Naděje královéhradeckého sportu, kterými se pro letošní rok stali reprezentanti České republiky ve vodním slalomu-kanoistice Jakub Jáně a Ondřej Karlovský, několika násobní medailisté z mistrovství světa a mistrovství Evropy v kategorii C2.

V bohatém doprovodném programu vystoupili Sport-team Hradec Králové, SK karate Spartak Hradec Králové, B.A.Z centru - akrobatický rokenrol a pole dance, Orel jednota Hradec Králové - sportovní šerm, ZUŠ Střezina Hradec Králové skupina bubeníků, Vem Camará Capoeira Hradec Králové a AC HIP HOP Hradec Králové.

Fotoreportáž : http://stuhk.rajce.idnes.cz/Nadeje-kralovehradeckeho-sportu-2015/

 

V kategorii jednotlivců byli oceněni 

 

  • Dominik Breda, fotbalista FC Hradec Králové, a.s. za 3.místo na turnaji AllStar Cupu 2015 a 1.místo na mezistátním turnaji "Memoriál V.Ježka v reprezentaci hráčů do 18 let.

  • Anna Vítová, členka oddílu šachu TJ Sokol Hradec Králové za titul mistryně České republiky v kategorii D14 v rapid šachu a 3.místo na mistrovství České republiky v kategorii D14 v šachu.

  • Vojtěch Netuka, orientační běžec OK Slavia Hradec Králové za 1.místo na mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu a dvě 3.místa na mistrovství České republiky na krátké trati a ve sprintu.

  • Jakub Zimmer, lukostřelec Bows Clubu Chimera Hradec Králové, za titul mistr světa v 3D lukostřelbě IFAA v kategorii kadetů a 1.místo na mistrovství České republiky v 3D.

  • Diana Bláhová, závodnice Judo Clubu Hradec Králové ze 2.místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek a dvě 3.místa na mistrovství České republiky v kategorii dorostenek a seniorek.

  • Jan Macháček, závodník oddílu judo, TJ Sokol Hradec Králové, za dvě 2.  místa na mistrovství České republiky v kategorii juniorů a dorostu a 1.místo v Českém Poháru.

  • Dominik Bertels, minigolfista MGC Hradečtí Orli, za 2. a 3.místo na Grand Prix a 1.místo na mistrovství Evropy družstev juniorů.

  • Anna Koutníková, členka oddílu zápasu TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistryně České republiky v kategorii juniorek a 2. místo na mistrovství České republiky v kategorii kadete ve volném stylu.

  • Petr Jančálek, zápasník TJ Sokol Hradec Králové, za dvě 2.místa na mistrovství České republiky juniorů a seniorů ve volném stylu.

  • Michal Prokop, rychlostní kanoistika-kajak, člen TJ Sokol Předměřice n.Labem za 1., 2. a 3. místo na mistrovství České republiky v disciplině čtyřkajak 1000m, kajak 1000m a kajak 500m.

  • Johana Coufalová, závodnice oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králové, za 3.místo na Olympiádě dětí a mládeže ve skoku dalekém v kategorii ml.žákyň, dvě 1.místa v přeboru ČOS v pětiboji a ve štafetě a 7x 1.místo na krajském přeboru držstev.

  • Lukáš Desenský, atlet, TJ Sokol Hradec Králové, za dvě 2.místa a 3.místo ma mistrovství České republiky dorostu v disciplinách 60m, 110m a 300m překážek.

  • Kristýna Jiránková, členka Plaveckého klubu Hradec Králové za tři  2. místa na mistrovství České republiky starších žákyň v disciplině 100 a 200m prsa a 100 m znak.

  • Daniel Karlíček, člen Karate klubu G&G Hradec Králové, za 5. místo na mistrovství Evropy juniorů a 1.místo na otevřeném mistrovství České republiky - 4.kolo.

  • Vojtěch Heger, člen Klubu vodního slalomu Hradec Králové, za 2. místo na mistrovsví České republiky v disciplině C1, 1.místo v závodě olympijských nadějí U16 a 2.místo v závodě ECA junior Cup.

  • Klára Házová, mažoretka klubu AC HIP HOP Hradec Králové, za titul mistryně světa a 1.místo na mistrovství  Evropy v kategorii solo junior POM POM.

  • Marek Říha, závodník oddílu taekwondo TJ Sokol Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky a 1. a 3.místo na mezinárodních závodech Berlin a Bratislava  Open.

  • Barbora Chaloupská, orientační běžkyně klubu OK 99 Hradec Králové, za 1. a 2. místo na mistrovství České republiky  ve sprintu a na klasické trati a 1.místo na mistrovství Evropy dorostu ve štafetách.

  • Tomáš Derner, lodní modelář Juniorklubu Hradec Králové, za titul mistra světa juniorů a 1. místo na mistrovství České republiky mládeže ve třídě Mini eco standard.

  • Marek Aubus, člen oddílu badmintonu TJ Montas  Hradec Králové, za 2.místo na mistrovství České republiky ve dvouhře U15, 1. místo na mistrovství České republiky ve čtyřhře a 2. místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře na mezinárodním turnaji.

 

 V kategorii kolektivů byli oceněni.

 

  • Volejbalistky TJ Slavia Hradec Králové, za 1. místov Českém poháru kadetek a juniorek, v sestavě: Dorota Kohoutová, Daniela Votroubková, Eliška Seifertová, Eliška Rindová, Eliška Trunečková, Klára Trunečková, Anna Jenčíková, Silvie Hejzlarová, Zuzana Vajsarová, Lucie Ježková, Klára Křížková, Eliška Hrabová, Pavlína Wágnerová, Věra Pluhařová, Nikola Frýbová, Markéta Kubínová a Mariana Petřáková.

  • Fotbalistky FC Hradec Králové ženy, za 1.místo v 1.lize mladších žákyň, titul mistryně republiky mladších žákyň v hale, 1. místona mezinárodním turnaji Praga Cup a 1. místo v poháru L.Škorpila v sestavě: Bára Beránková, Amelie Voříšková, Nela Sováková, Aneta Sováková, Natálie Šafaříková, Aneta Vejrová, Sára Grimová, Denisa Neradová, Johaana Coufalová, Dominika Šolínová, Dominika Šubrtová, Michaela Fejglová a Mariana Petřáková.

  • Hokejisté Mountfield Hradec Králové,  za 1. místov extralize mladšího dorostu v ledním hokeji v sestavě: Tomáš Vomáčka, Štěpán Kouba, Daniel Dvořák, Jaroslav Dvořák, Michal Gaspar, Jakub Hašek, Miroslav Havelec, Denis Hladík, Tadeáš Jakubec, Filip Jirásek, Adam Jonáš, Jan Kryštof, Michal Kyncl, Jakub Lelek, Václav Maršík, Denis Martinec, Mikuláš Matouš, Jakub Muška, Kryštof Pažourek, Mikuláš Pohl, Štěpán Růtta, Matěj Síla, Radim Šalda, Martin Štohanzl a David Voňka.   

  • Stolní tenisté TJ Sokol Pražské Předměstí, za 2. místo na mistrovství České republiky dorostu a 1. místo na mistrovství Východočeského kraje ve složeni: Karel Brát, Jan Mokrejš, Tomáš Hort a Vlastimil Buben.

  • Basketbalistky TJ Sokol Hradec Králové,  za titul mistryně České republiky U14, v sestavě: Barbora Nosková, Nela Hurtová, Anna Pleskotová, Lucie Dlabová, Simona Fišerová, Diana Bezpalcová, Michaela Pešková, Michaela Vitvarová, Michaela Bubeníčková, Natálie Rálišová, Michaela Hradecká a Eliška Mocová.                                                                    


 

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

POVINNOST zveřejňování účetních výkazů.......

POVINNOST zveřejňování účetních výkazů ve Sbírce listin ve spolkovém rejstříku V roce 2015 schválil Parlament ČR zákon č. 221/2015 Sb., kterým se mění zákon č. 563/1991 Sb., o…

více »

Nejúspěšnější sportovec roku 2015

Neúspěšnějším sportovcem Hradce Králové roku 2015 se stal atlet T.J. Sokol Hradec Králové  Jan Doležal. Výsledky ankety vyhlášené na galavečeru v sále Filharmonie dne 22.2…

více »

Naděje královéhradeckého sportu 2015

Podrobnosti k anketě "Naděje královéhradeckého sportu 2015" a slavnostnímu vyhlášení ve Filharmonii Hradec Králové najdete v MENU-VYHODNOCENÍ SPORTOVCŮ-Naděje královéhradeckého…

více »

Projekt ČUS Sportuj s námi

Česká unie sportu připravila projekt na podporu sportování široké veřejnosti ČUS SPORTUJ S NÁMI. Cílem projektu je motivovat veřejnost k širšímu aktivnímu zapojení do sportovních…

více »
všechny novinky