Naděje královéhradeckého sportu 2015

Slavnostní večer udílení titulů "Naděje královéhradeckého sportu 2015" za mimořádné sportovní výsledky dětí a mládeže do  osmnácti let se uskutečnil 10. 2. 2016 od 18 hodin v sále Filharmonie Hradec Králové.
Po úvodním slovu MUDr. Zdeňka Finka, primátora města Hradec Králové byli představeni: Milan Jaroš, náměstek primátora, Ladislav Škorpil, předseda Sportovní komise Rady města Hradec Králové a patroni 11.ročníku ankety Naděje královéhradeckého sportu, kterými se pro letošní rok stali reprezentanti České republiky ve vodním slalomu-kanoistice Jakub Jáně a Ondřej Karlovský, několika násobní medailisté z mistrovství světa a mistrovství Evropy v kategorii C2.

V bohatém doprovodném programu vystoupili Sport-team Hradec Králové, SK karate Spartak Hradec Králové, B.A.Z centru - akrobatický rokenrol a pole dance, Orel jednota Hradec Králové - sportovní šerm, ZUŠ Střezina Hradec Králové skupina bubeníků, Vem Camará Capoeira Hradec Králové a AC HIP HOP Hradec Králové.

Celkovou fotoreportáž ze slavnostního vyhlášení naleznete přímo zde. 

 

V kategorii jednotlivců byli oceněni 

 

 • Dominik Breda, fotbalista FC Hradec Králové, a.s. za 3.místo na turnaji AllStar Cupu 2015 a 1.místo na mezistátním turnaji "Memoriál V.Ježka v reprezentaci hráčů do 18 let.

 • Anna Vítová, členka oddílu šachu TJ Sokol Hradec Králové za titul mistryně České republiky v kategorii D14 v rapid šachu a 3.místo na mistrovství České republiky v kategorii D14 v šachu.

 • Vojtěch Netuka, orientační běžec OK Slavia Hradec Králové za 1.místo na mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu a dvě 3.místa na mistrovství České republiky na krátké trati a ve sprintu.

 • Jakub Zimmer, lukostřelec Bows Clubu Chimera Hradec Králové, za titul mistr světa v 3D lukostřelbě IFAA v kategorii kadetů a 1.místo na mistrovství České republiky v 3D.

 • Diana Bláhová, závodnice Judo Clubu Hradec Králové ze 2.místo na mistrovství České republiky v kategorii juniorek a dvě 3.místa na mistrovství České republiky v kategorii dorostenek a seniorek.

 • Jan Macháček, závodník oddílu judo, TJ Sokol Hradec Králové, za dvě 2.  místa na mistrovství České republiky v kategorii juniorů a dorostu a 1.místo v Českém Poháru.

 • Dominik Bertels, minigolfista MGC Hradečtí Orli, za 2. a 3.místo na Grand Prix a 1.místo na mistrovství Evropy družstev juniorů.

 • Anna Koutníková, členka oddílu zápasu TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistryně České republiky v kategorii juniorek a 2. místo na mistrovství České republiky v kategorii kadete ve volném stylu.

 • Petr Jančálek, zápasník TJ Sokol Hradec Králové, za dvě 2.místa na mistrovství České republiky juniorů a seniorů ve volném stylu.

 • Michal Prokop, rychlostní kanoistika-kajak, člen TJ Sokol Předměřice n.Labem za 1., 2. a 3. místo na mistrovství České republiky v disciplině čtyřkajak 1000m, kajak 1000m a kajak 500m.

 • Johana Coufalová, závodnice oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králové, za 3.místo na Olympiádě dětí a mládeže ve skoku dalekém v kategorii ml.žákyň, dvě 1.místa v přeboru ČOS v pětiboji a ve štafetě a 7x 1.místo na krajském přeboru držstev.

 • Lukáš Desenský, atlet, TJ Sokol Hradec Králové, za dvě 2.místa a 3.místo ma mistrovství České republiky dorostu v disciplinách 60m, 110m a 300m překážek.

 • Kristýna Jiránková, členka Plaveckého klubu Hradec Králové za tři  2. místa na mistrovství České republiky starších žákyň v disciplině 100 a 200m prsa a 100 m znak.

 • Daniel Karlíček, člen Karate klubu G&G Hradec Králové, za 5. místo na mistrovství Evropy juniorů a 1.místo na otevřeném mistrovství České republiky - 4.kolo.

 • Vojtěch Heger, člen Klubu vodního slalomu Hradec Králové, za 2. místo na mistrovsví České republiky v disciplině C1, 1.místo v závodě olympijských nadějí U16 a 2.místo v závodě ECA junior Cup.

 • Klára Házová, mažoretka klubu AC HIP HOP Hradec Králové, za titul mistryně světa a 1.místo na mistrovství  Evropy v kategorii solo junior POM POM.

 • Marek Říha, závodník oddílu taekwondo TJ Sokol Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky a 1. a 3.místo na mezinárodních závodech Berlin a Bratislava  Open.

 • Barbora Chaloupská, orientační běžkyně klubu OK 99 Hradec Králové, za 1. a 2. místo na mistrovství České republiky  ve sprintu a na klasické trati a 1.místo na mistrovství Evropy dorostu ve štafetách.

 • Tomáš Derner, lodní modelář Juniorklubu Hradec Králové, za titul mistra světa juniorů a 1. místo na mistrovství České republiky mládeže ve třídě Mini eco standard.

 • Marek Aubus, člen oddílu badmintonu TJ Montas  Hradec Králové, za 2.místo na mistrovství České republiky ve dvouhře U15, 1. místo na mistrovství České republiky ve čtyřhře a 2. místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře na mezinárodním turnaji.

 

 V kategorii kolektivů byli oceněni.

 

 • Volejbalistky TJ Slavia Hradec Králové, za 1. místov Českém poháru kadetek a juniorek, v sestavě: Dorota Kohoutová, Daniela Votroubková, Eliška Seifertová, Eliška Rindová, Eliška Trunečková, Klára Trunečková, Anna Jenčíková, Silvie Hejzlarová, Zuzana Vajsarová, Lucie Ježková, Klára Křížková, Eliška Hrabová, Pavlína Wágnerová, Věra Pluhařová, Nikola Frýbová, Markéta Kubínová a Mariana Petřáková.

 • Fotbalistky FC Hradec Králové ženy, za 1.místo v 1.lize mladších žákyň, titul mistryně republiky mladších žákyň v hale, 1. místona mezinárodním turnaji Praga Cup a 1. místo v poháru L.Škorpila v sestavě: Bára Beránková, Amelie Voříšková, Nela Sováková, Aneta Sováková, Natálie Šafaříková, Aneta Vejrová, Sára Grimová, Denisa Neradová, Johaana Coufalová, Dominika Šolínová, Dominika Šubrtová, Michaela Fejglová a Mariana Petřáková.

 • Hokejisté Mountfield Hradec Králové,  za 1. místov extralize mladšího dorostu v ledním hokeji v sestavě: Tomáš Vomáčka, Štěpán Kouba, Daniel Dvořák, Jaroslav Dvořák, Michal Gaspar, Jakub Hašek, Miroslav Havelec, Denis Hladík, Tadeáš Jakubec, Filip Jirásek, Adam Jonáš, Jan Kryštof, Michal Kyncl, Jakub Lelek, Václav Maršík, Denis Martinec, Mikuláš Matouš, Jakub Muška, Kryštof Pažourek, Mikuláš Pohl, Štěpán Růtta, Matěj Síla, Radim Šalda, Martin Štohanzl a David Voňka.   

 • Stolní tenisté TJ Sokol Pražské Předměstí, za 2. místo na mistrovství České republiky dorostu a 1. místo na mistrovství Východočeského kraje ve složeni: Karel Brát, Jan Mokrejš, Tomáš Hort a Vlastimil Buben.

 • Basketbalistky TJ Sokol Hradec Králové,  za titul mistryně České republiky U14, v sestavě: Barbora Nosková, Nela Hurtová, Anna Pleskotová, Lucie Dlabová, Simona Fišerová, Diana Bezpalcová, Michaela Pešková, Michaela Vitvarová, Michaela Bubeníčková, Natálie Rálišová, Michaela Hradecká a Eliška Mocová.                                                                    


 

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Národní sportovní agentura se představila na půdě ČUS

  Jaké jsou vize a hlavní úkoly Národní sportovní agentury, která vznikla v srpnu a od roku 2021 přebere kompletně státní podporu od MŠMT? To se mohli dozvědět…

více »

Vyúčtování dotace MŮJ KLUB 2019!

    Vyúčtování neinvestičních dotací a vypořádání se státním rozpočtem za rok 2019 - MŮJ KLUB 2019

více »

Zveřejnění účetní závěrky

  Upozorňujeme sdružené TJ/SK, aby si zkontrolovaly zápisy ve spolkovém rejstříku www.or.justice.cz a odstranily případné nedostatky. 

více »

Spuštěna infolinka MŠMT MŮJ KLUB 2020

  V souvislosti se zveřejněním výzvy MŮJ KLUB 2020 byla spuštěna Infolinka: tel. č. 234 812 720 (PO - ČT od 9:00 do 17:00 hod. a PÁ 8:00 - 15:00 hod.) S případnými…

více »

Projekt ČUS – Sportuj s námi 2020

    PROJEKT  "ČUS - Sportuj s námi" bude pokračovat i v roce 2020 

více »

Nabízíme bezplatnou pomoc pro TJ/SK při zpracování dotačních programů

  Spolu s vypsáním dotačních programů pro rok 2020 se do sportovních klubů intenzivně rozšiřují lokální a celostátní komerční e-mailové nabídky na placené asistence…

více »

MŠMT: VÝZVA MŮJ KLUB 2020! Podání do 18. listopadu 2019!

  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvu MŮJ KLUB 2020 k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže…

více »

Úspěšní žadatelé v programu MŠMT MŮJ KLUB 2019

K 13.11.2019 v rámci výzvy MŮJ KLUB 2019 již byla navržena dotace u 5 449 žadatelů. Zveřejněno k 13.11. 2019 bylo cca 4 461 žadatelů, z toho 56 klubů jsou členské subjekty…

více »

Priority Národní sportovní agentury

ČUS: Jednou z priorit agentury by mělo být naplňování vládní Koncepce Sport 2025

více »

Vznikl nový úřad Národní sportovní agentura

Novela zákona o podpoře sportu vstoupila v účinnost a 1.8.2019 vzniká nový úřad Národní sportovní agentura. Co tato změna v zákoně znamená?

více »

MŠMT Můj klub: 2019 Rozdělení dotací

MŮJ KLUB 2019 - Přehled vyplacených finančních prostředků

více »

Manuál řízení sportovního klubu

              Česká unie sportu vydala publikaci nazvanou Manuál řízení sportovního klubu. Padesát stran popisuje vznik…

více »

POVINNOST zveřejnění účetních výkazů za rok 2018

Nezapomeňte na povinnost zveřejnit spolkovou účetní závěrku u rejstříkového soudu do konce kalendářního roku. Tento závazek mají od roku 2016 se zpětnou platností až k roku…

více »

Smutná zpráva pro hradecký sport

Navždy odešel Jiří Pavlíček

více »

LUKÁŠ HODBOĎ sportovec roku 2018

Fotografie z celého vyhlášení ankety "Nejúspěšnější sportovec roku 2018 města Hradec Králové" naleznete přímo zde.      

více »

MŠMT: Můj klub 2018 rozdělení dotací

Zveřejněno 7 kol rozdělení dotací Můj klub

více »

Podmínky financování sportu pro rok 2018

MŠMT bude se zástupci sportu připravovat podmínky financování pro rok 2018

více »

Projekt ČUS SPORTUJ S NÁMI

  Česká unie sportu připravila projekt na podporu sportování široké veřejnosti ČUS SPORTUJ S NÁMI. Cílem projektu je motivovat veřejnost k širšímu aktivnímu zapojení do…

více »
všechny novinky

Menu