Naděje královéhradeckého sportu 2014


Vyhlášení Nadějí X.ročníku

Dvacet nejúspěšnějších sportovců a pět sportovních kolektivů roku 2014 v kategoriích mládeže převzalo ocenění z rukou nejvyšších představitelů města Hradce Králové MUDr. Zdeňka Finka, primátora města Hradce Králové, Milana Jaroše, náměstka primátora pro oblast sportu, Ladislava Škorpila, předsedy Sportovní komise Rady města Hradec Králové a hokejisty hokejového družstva Mountfield HK Reného Vydareného.

V bohatém doprovodném programu se představili: Sportovní klub G+G karate club HK, Nozomi Dojo, TJ Sokol HK – footbag, Taneční skupina T -Bass a Filip Rebel Hloucal, TJ Slavia HK – oddíl volejbalu, Box club HK, Taneční klub Bonstep aTJ Sokol HK – oddíl basketbalu.


V kategorii jednotlivců byli oceněni:

  • Tomáš Klinský, lyžař oddílu TJ Sokol Deštné v Orlických horách, za 3. místo na mistrovství České republiky v obřím slalomu, 2. a 3. místo na Olympiádě dětí a mládeže a 2. místo v Českém poháru juniorů

  • Jakub Zimmer, lukostřelec Bows Clubu Chimera Hradec Králové, za titul mistr Evropy IFAA 2014 a 1. místo na mistrovství České republiky starších žáků v terénní lukostřelbě

  • Kateřina Pšeničková, členka oddílu taekwondo TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistryně České republiky žákyň a 1. místo na turnaji olympijských nadějí CEFTA 2014

  • Markéta Keprtová, členka oddílu kanoistiky a vodní turistiky VK Slavia Hradec Králové za 1. místo v celoročním seriálu závodu Český pohár vodáků v kategorii K1
  • Daniel Trubač, fotbalista FC Hradec Králové, za reprezentaci České republiky hráčů do 18 let a účast v Synot lize

  • Hedvika Hojdíková, členka Sportovně střeleckého klubu Třebeš, za 1. místo v Českém poháru mládeže v disciplíně sportovní pistole a 3. místo v Českém  poháru mládeže v disciplíně vzduchová pistole

  • Vojtěch Heger, člen Klubu vodního slalomu Hradec Králové, tři tituly mistra České republiky starších žáků v kategoriích sprint, C1 a kombinace, 1. místo v poháru žáků a 1. místo ESA junior Cup U14

  • Ondřej Maxa, člen Plaveckého klubu Hradec Králové, za 2. místo na letním mistrovství České republiky dorostu - znak
  • Anna Koutníková, členka oddílu zápasu TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistryně České republiky v kategorii juniorek a 2. místo na mistrovství České republiky v kategorii kadetek
  • Klára Házová, mažoretka klubu AC Hip-Hop Hradec Králové, za titul mistryně světa v kategorii junior solo POM-POM a 1. místo na mistrovství České republiky v kategorii solo POM-POM

  • Daniel Karlíček, člen Sportovního klubu G+G  karate klub Hradec Králové, za titul mistra České republiky  v kategorii dorostu a vítěze Ligy mládeže

  • Daniel Vandas, orientační běžec klubu OK 99 Hradec Králové, za titul mistr Evropy na klasické trati v kategorii dorostu a 3. místo na mistrovství České republiky ve sprintu

  • Zdeňka Ruferová, členka oddílu rychlostní kanoistiky TJ Sokol Hradec Králové, za titul mistryně České republiky v disciplíně singl kajak – maraton

  • Marek Aubus, člen oddílu badmintonu TJ Montas Hradec Králové, za tři tituly mistra České republiky v kategorii U13 ve dvouhře, čtyřhře a smíšené čtyřhře

  • Vlastimil Buben, hráč oddílu stolního tenisu TJ Sokol Pražské Předměstí, za dva tituly mistra České republiky ve dvouhře a čtyřhře kadetů a 5. místo na mistrovství  Evropy ve čtyřhře kadetů

  • Barbora Bukáčková, členka Sportovního Klubu Karate Spartak Hradec Králové, za titul mistryně Evropy karate S.K.I.F. kumite a 4. místo na mistrovství Evropy S.K.I.F. kata v kategorii dorostu

  • Jan Doležal, atlet oddílu TJ Sokol Hradec Králové, za 16. místo na mistrovství světa juniorů v desetiboji a dvě druhá místa na mistrovství České republiky v sedmiboji a desetiboji

  • Lukáš Hodboď, atlet oddílu TJ Sokol Hradec Králové, za 6. místo v semifinále mistrovství světa juniorů v běhu na 400 m překážek a 1. místo na mistrovství České republiky juniorů v běhu na 400 m

  • Štěpán Jirman, atlet oddílu TJ Sokol Hradec Králové, za 1. a 2. místo na mistrovství České republiky juniorů v běhu na 800 m a 1500 m

  • Radovan Pavlík, hráč mužstva Královští lvi Hradec Králové, za funkci kapitána mistrů České republiky v ledním hokeji v kategorii mladšího dorostu a za reprezentaci České republiky v kategorii U17

  

  V kategorii kolektivů byli oceněni:

  • Basketbalistky TJ Sokol Hradec Králové, nejmladší a mladší minižákyně, shodně za 1. místo na mistrovství České republiky v tomto složení: Anna Nováková, Tereza  Bastlová, Natálie Vlčková, Adéla Vítová, Tereza Rosůlková, Martina Sakslová, Tereza Fraňková, Barbora Nosková, Simona Fišerová, Barbora Slawischová, Kristýna Nosková, Tereza Bezdíčková, Michaela Pešková, Veronika Horáková, Andrea Chvojková, Klára Hrdličková, Tereza Telecká, Alžběta Červinková, Lucie Šturmová, Veronika Stojková, Lucie Kundrtová, Barbora Kvochová, Alžběta Pražáková, Tereza Pavlátová a Veronika Eliášová

  • Hokejbalisté HBC Hradec Králové 1988, za 3. místo v extralize mladšího dorostu, v sestavě: Jan Janský, Evžen Novák, Daniel Černý, Viktor Zeman, Martin Rakovský, David Bartoš, Tomáš Pazourek, Petr Šimek, Robin Mlázovský, Jakub Šimek, Michal Bilina, Lukáš Krejčík, Josef Šimůnek, Jakub Cvejn, Lucie Rejlová, Lukáš Brádler, Jakub Moucha, Tomáš Sejkanič a Tomáš Kučera

  • Sport-Team Hradec Králové, A-Team mažoretek, za 2. místo na mistrovství světa a 2. místo na mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu v kategorii kadetky, ve složení: Nikola Kosařová, Andrea Semeráková, Markéta Prouzová, Šárka Soukupová, Kateřina Pánková, Nikol Trávníčková, Viktorie Hodková, Daniela Jonášová, Soňa Hanušová, Anna Nesvadbová, Natálie Sembdnerová, Adéla Červinková, Nela Vondroušová, Monika Bouzová, Zuzana Zubrová, Valérie Lupínková, Lucie Filipová, Karolína Kačerová, Victorie Pagáčová, Natálie Dyntarová a Tereza Rennerová

  • Volejbalistky TJ Slavia Hradec Králové, za 1. místo v Českém poháru v kategorii kadetek a juniorek, v sestavě: Lenka Hliněnská, Silvie Hejzlarová, Dorota Kohoutová, Tereza Králiková, Eliška Seifertová, Eliška Trunečková, Klára Trunečková, Magdaléna Trojanová, Michaela Vítová, Daniela Votroubková, Pavlína Wágnerová a Tereza Žďárská

  • Královští lvi Hradec Králové, za 1. místo na mistrovství České republiky mladšího dorostu v ledním hokeji, v sestavě: Radovan Pavlík, Michael Weiss, Vítek Fanderlík, Kryštof Hroudný, Tomáš Kynčl, Jakub Moník, Jakub Muška, Radim Šalda, Denis Martinec, Mikuláš Pohl, Jaroslav Dvořák, Martin Hejna, Patrik Hidveghy, Filip Jirásek, Václav Maršík, Štěpán Matějček, Dominik Matouš, Mikuláš Matouš, Filip Moník, Tomáš Vomáčka, Kryštof Pažourek, Martin Štohanzl, David Voňka, Tomáš Mazura, Adam Jonáš a Tadeáš Jakubec  

    Fotogalerie na webu magistrátu HK vznikla ve spolupráci s Hradeckým deníkem. 

    Autor fotografií: Jakub Misík  


 


 

Vyhledávání

Novinky

POVINNOST zveřejňování účetních výkazů.......

POVINNOST zveřejňování účetních výkazů ve Sbírce listin ve spolkovém rejstříku V roce 2015 schválil Parlament ČR zákon č. 221/2015 Sb., kterým se mění zákon č. 563/1991 Sb., o…

více »

Nejúspěšnější sportovec roku 2015

Neúspěšnějším sportovcem Hradce Králové roku 2015 se stal atlet T.J. Sokol Hradec Králové  Jan Doležal. Výsledky ankety vyhlášené na galavečeru v sále Filharmonie dne 22.2…

více »

Naděje královéhradeckého sportu 2015

Podrobnosti k anketě "Naděje královéhradeckého sportu 2015" a slavnostnímu vyhlášení ve Filharmonii Hradec Králové najdete v MENU-VYHODNOCENÍ SPORTOVCŮ-Naděje královéhradeckého…

více »

Projekt ČUS Sportuj s námi

Česká unie sportu připravila projekt na podporu sportování široké veřejnosti ČUS SPORTUJ S NÁMI. Cílem projektu je motivovat veřejnost k širšímu aktivnímu zapojení do sportovních…

více »
všechny novinky